Jump to content

Verze 2.0 - Všeobecná zpětná vazba

• Please log in to reply
254 replies to this topic

Najlvin #241 Posted 13 November 2017 - 11:42 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 601 battles
  • 50
  • [T54CS] T54CS
Přiznám se, že já zase ty mise nijak zvlášť neřeším. Prostě hraji, snažím se v každé bitvě dělat všechno pro to, abych týmu pomohl, a ty mise se vedle toho plní tak nějak samy. Rozhodně z toho nemám pocit, že bych tím byl tlačen k tomu, abych do toho cpal další peníze. Ale chápu, že někdo to má přesně naopak. Já stejně ještě nemám a dlouho mít nebudu všechny úrovně, takže mise jako celek nemám jak splnit. Souhlasím ale s tím, že vzhledem k odměnám by mohly být ty úkoly trochu jednodušší a hlavně srozumitelnějí popsané.

zimodej1 #242 Posted 13 November 2017 - 12:34 PM

Senior Airman

• Member
  • 751 battles
  • 44
Jedna technická, nemá tu někdo informace o průběhu rušení účtu? Zajímá mě, jestli je to stále tak složité (požadováno doložení hromady informací), jak se lze dočíst ve starších diskuzích.

Moronator #243 Posted 14 November 2017 - 06:02 PM

Airman Basic

• Member
  • 136 battles
  • 2
Pár her jsem zkusil, nenadchlo to. Rozhodně ne tak, abych do hry vrazil něco jiného, než že občas z nudy ji zapnu. Všechny pitomosti z předchozích verzí zůstaly a něco nových přidali. Na vyblnutí to stačí, k ničemu to nemotivuje. Je to jen takové "to", tuctové "to". Hrou bych to v dnešní době a podobě nenazýval.Obzvlášť vydařená pitomost je, to dobývání, to tedy opravdu musel vymyslet mozeček, obzvlášť vysmaženej.  Ta hra je nevyvážená. Nerozumím tomu, proč nenechali nadvládu. Zamyslím se nad tím, až si vyleju mozek něčí ostřejším, protože normální mysl to nebere.

vbobo #244 Posted 15 November 2017 - 06:13 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 57 battles
  • 77
Já ze zoufalství hraju na čínském serveru 1.9.4. Sice prázdný hangár a horší fps, ale je to stará dobrá nadvláda. Ta současná hloupost nenabízí nic než nudu.
Dokud se nevrátí Nadvláda, lítám na druhé straně zeměkoule (https://android-navody.cz/world-of-warplanes-1-9-4-stale-zije/)
Ale ten ping ...

RozaMadMax #245 Posted 15 November 2017 - 12:47 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 51 battles
  • 198
  • [CLD] CLD

View Postvbobo, on 15 November 2017 - 06:13 AM, said:

Já ze zoufalství hraju na čínském serveru 1.9.4. Sice prázdný hangár a horší fps, ale je to stará dobrá nadvláda. Ta současná hloupost nenabízí nic než nudu.

A kolik tam máš ping?

vbobo #246 Posted 15 November 2017 - 04:28 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 57 battles
  • 77
Hrůza - někdy 100 a někdy 400
Dokud se nevrátí Nadvláda, lítám na druhé straně zeměkoule (https://android-navody.cz/world-of-warplanes-1-9-4-stale-zije/)
Ale ten ping ...

henozlatno #247 Posted 15 November 2017 - 06:46 PM

Airman Basic

• Member
  • 299 battles
  • 7
Moje zhodnotenie po cca 2 týždňoch hrania, grafická stránka hry nevyladená so 65 fps padám na 25-28, všetko okrem stíhačov nehratelné. Toto sú veci čo mi najviac vadia inak určitý potenciál tam je. Možno by stačilo zvýšiť zadným strelcom vyradenie modulov a pilota na 40-50% no uvidíme čo prinesie budúcnosť.

vilik58_CZ #248 Posted 18 November 2017 - 09:04 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 98 battles
  • 204
  • [LAMOS] LAMOS
Pridali HORIZONT jako byl driv (1 pohled) !!!!!!!! Tak je to trochu lepsi (za to dekujem) ale porad nevydrzim hrat dlouho je to porad zmatek nad zmatek me chybeji pohledy z letadla ty co byli, ten jeden je nic a z kokpitu byl ale ty dva dalsi nejsou  porad. A ta neprehlednost oproti 1.9 je velka BOHU ZEL, mapa jak byla driv oproti tomu co je ted byla uplna pohadka tam jsem vedel o nepriteli kde kdo je a kor kdyz jsem si chtel nekoho pohlidat.:honoring: nehral jsem uz skoro 3 tydny, zmena je ale mala v chovani letadel a par jinych zmen ale porad proti tomu jak to bylo slabota letadla se porad nechovaj jako driv (zmenene DNA kazdeho stroje). :(  :honoring: Tak se mejte zas nekdy (mozna v oblacich).:B  A DIK za cinskou stranku:great:  skoda ze to neudelali tady na vyber, vsichni stary by zustali a mlady mohli parit 2.0 :bajan:

Edited by vilik58_CZ, 18 November 2017 - 09:14 AM.

vbobo #249 Posted 18 November 2017 - 10:27 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 57 battles
  • 77
Moje řeč.
Jen kdyby na tom čínském nebyly tak děsný pingy...
Ale ten ping ...

Moronator #250 Posted 18 November 2017 - 09:20 PM

Airman Basic

• Member
  • 136 battles
  • 2
Teda za ty bitevníky by poteboval někdo pořádně po hubě. Už to nehulte, dacani.

Hejmy #251 Posted 18 November 2017 - 11:05 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 73 battles
  • 1,208
  • [D-DOG] D-DOG

NA čínskej server  se mi nechce jen proto, že bych začínal od znova. Hraju Wot (jen proto že mě nebavi WT) a sleduju forum s naivní vidinou ......., nevím co napsat rozumné myšlení a vize tu nebyla nikdy, takže na co vlastně čekám:facepalm: jo, jestli jim dojde, že jsou naprostí břídilové a řeknou jo mi to neumíme najměte si jiný studio.:great::great:

Já jsem ale naivní :teethhappy:

thorntree #252 Posted 19 November 2017 - 08:29 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 10 battles
  • 347
  • [EGSB] EGSB

Po odletání deseti pseudobitek malé zhodnocení

sestava :Ryzen1500  6/12T-Core,rx480 8g,ddr4 8g,ssd

1. náročnost na RAM 2,2 giga mi ta hra snad nikdy nežrala( mám dojem že upravovali asi se nepovedlo:facepalm:) procík vytížení 10% budiž.

2.načítání hangáru dvojnásobné oproti 1,9

3.fps 50-70 oproti 60-130 v 1,9 hmmm tomu říkám upgrade:medal: (perlička fps i ping spadne na polovic poté když vás sestřelí a vy se znova načtete do bitvy což znamená 60-30-15 fps to je hoooodně dobrá ukrajinská vychytávka:medal:) ještě že se nestihne umřít 4x se 7,5 fps to musí být hardcore kievdethmatch:facepalm:

4.ping dříve 20-30 , teť 40-70 u mě všechno při starém,takže další šetření na serverech:coin:

5.autoaim :nahradit předsazení autoaimem s rozsahem poloměru 20 m ,ok to do dětské arkády patří , někteří nebožáci tedy většina ani nepochopila že předsazení zůstalo jen to kolečko tam není:Djinak samozřejmě to hru degraduje na úroven hry pro tablety:facepalm:

Co se týká hry samotné : přibyla strategie - ubyla inteligence hráčů,tato nepřímá úměra se citelně zvýšila ,mm systém nezměněn stabilní létání -tier,letový model no comment ,vyváženost člověk bombardér versusbot bombardér většinou rozhoduje bitvu. Zabugovaná hra je už klasika nenačtení do bitvy lítání pod úrovní terénu to už tu bylo a ivan zřejmě nabyl vědomí že je to populární.....není je rok 2017

závěr: v tomto stavu je hra nadále nehratelná pro většinu hráčů kteří ví co znamená slovo" létat "

pro zbytek je limitní HW náročnost a konektivita herního serveru, která totálně zabíjí hru.

a nepoučí se a nepoučí.:child:

Edited by thorntree, 19 November 2017 - 12:59 PM.

last flight in  wowp 12.10.2017 R.I.P

uninstalling all WG softvare 21.10.2017

vbobo #253 Posted 19 November 2017 - 09:19 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 57 battles
  • 77

View PostHejmy, on 19 November 2017 - 12:05 AM, said:

NA čínskej server  se mi nechce jen proto, že bych začínal od znova. Hraju Wot (jen proto že mě nebavi WT) a sleduju forum s naivní vidinou ......., nevím co napsat rozumné myšlení a vize tu nebyla nikdy, takže na co vlastně čekám:facepalm: jo, jestli jim dojde, že jsou naprostí břídilové a řeknou jo mi to neumíme najměte si jiný studio.:great::great:

Já jsem ale naivní :teethhappy:

Já tam zajdu jen, když absťák vrcholí. Někdy není špatné se vrátit na začátek. S tím pingem se toho ale ve vyšších úrovních stejně moc nevyhraje.
Ale ten ping ...

Nozdro #254 Posted 19 November 2017 - 02:24 PM

Senior Master Sergeant

• Clan Commander
  • 45 battles
  • 207
  • [LAMOS] LAMOS

Aloha.

Tak jsem hodil oko na 2.0 a dal tomu cca hodinu a čtvrt. No...jak bych to...no začnu asi tím, že chválím za to, že jsem poprvé v historii viděl REKLAMU NA WOWP!!! a nevěřil vlastním očím - funguje to, vrátil jsem se, jen tak dál :)...ke gameplay - to co bylo řečeno..po hodině hraní nevidím důvod pokračovat, kdyby se dobývání mísilo s klasickou nadvládou, bylo by to patrně dlouhodoběji zábavnější. Tohle za chvíli přestane bavit, ale hodnotím kladně snahu s tou hrou něco dělat, divím se že není pohřbená, takže z tohoto hlediska +. Graficky..není to špatný, některý mapy jsou docela pěkný, ale jak píšou kolegové, mělo by to šlapat na 50-70fps a maká to tak ztuha na 30, čili více optimalizace a ladění..

Uvedení bombardérů pouze za žetony - LOL, to fakt GF. Kdo má čas farmit tolik žetonů při tom jak "snadné" jste ty úkoly udělali? Jako kdyz budete posílat měsíční žold tak proč ne, jinak uplně mimo mísu podle mně..jinak jsem si v gameplay zase tolik rozdílů oproti momentu kdy jsem přestal hrát (cca rok) vlastně ani nevšiml. Pořád stejní boti, pořád stejní hlupáci v týmu, ale s tím WG nic dělat nemůže. Zdá se mi, že credit income je mírně lepší, čili ekonomika asi zaznamenala nějaký upgrade. Nefunguje LSHIFT pohled na bombardování, nepovedlo se mi ho pustit ani při přebindování klávesy, bombardování je tudíž krapet obtížnější někdy (bitevníkem např. NC 1070) a nějak mi není jasné jak teď fungují nebo nefungují klapky, mačkání E mi moc úspěchu nepřineslo tak nevím jestli klapky už nejsou...ale někde jsem četl že "jsou zpět" tak jsem nějak předpokládal, že budou fungovat, člověk je na to při tom manévrování nějak naučenej už...

Odstranění záměrného bodu - dá se to i bez toho, ale být nový hráč asi bych trpěl dokud bych to nesmazal, i člověk co má něco nahráno má krapet problém se trefit - asi proto lítají letadla "v medu" jak napsal thorntree, s tím souhlas - dynamika tomu opravdu trochu chybí vzhledem k rychlostem ve kterých se boje odehrávají...jinak abych jen nekritizoval - bavilo mně to tu hodinu hrát, opět jsem lámal joy a nakláněl se v křesle když jsem bitevníkem utáčel soupeře u podlahy :) .. ale jak říkám, zas to rychle omrzí. Proto jste zřejmě vymazali veškeré medaile a statistiky, aby měl člověk jakože motivaci to hrát..? Můžete mi říct, kdo se bude komu koukat do archivu jak kdo lítal v 1.9??? Plus je fakt sranda koukat jak u jmen starých mazáků je napsáno, že mají třeba 80 bitev to jako LOL...

No nic, přeji téhle hře a komunitě jen to nejlepší, ale obávám se, že 2.0 to nejlepší bohužel není..je to zajímavý prvek, nicméně nadvládu bych určitě zachoval - nebo přidat možnost volby mezi těmito režimy. Přeji hodně zdaru v nelehkém snažení a pevné nervy nekonečné betatesterské komunitě těch pár statečných co tu jsou. BTW co Ivanka, už to vzdala nebo stále předstírá zájem o leteckou hru :)..? Aha tak nevzdala, ale 0 bitev...gf holka, to působí FAKT BLBĚ, že jsi to ani nepustila...sry ale despekt :( ...

ALOHA

Edited by Nozdro, 20 November 2017 - 07:05 PM.

" ...IT´S JUST A GAME ..."

>>>indeed LAMOS indeed<<<

https://www.youtube.com/user/nOzdrOIIIIIO

Tier VI: Spitfire V DB 605; Fw 190 A-5; Bf 109 F; Me 410; P-47B; F4U-1; XP-50; P51-A; P-38J; Mustang Mk.I; Mustang IA; A6M5; Ki-88; I-210; IL-2(d); JU 88 P -  Tier VII: Meteor; 302; XP-75; Bf 109 Z; F7F; J4M - Tier VIII:  XF5U Pancake; Me 262; Me 109 TL; NC 1070

Nozdro #255 Posted 20 November 2017 - 09:19 PM

Senior Master Sergeant

• Clan Commander
  • 45 battles
  • 207
  • [LAMOS] LAMOS

Na druhou stranu - někteří jistě znáte Mighty Jinglese, který se nikdy netajil tím, že WoWP je pro něj nehratelný crap. Ať je to jak chce, je to maník, který má nejen na WoT videích velice zajímavou sledovanost, a následující video mně osobně překvapilo (ostatně očividně stejně tak jako autora samotného) a vedlo mne k zamyšlení z jiného úhlu pohledu. Pokud zhlédnete celé (a jste schopni tomu co říká rozumět), má pravdu v jedné věci. Pro mnoho lidí byla hra v minulých verzích de facto nehratelná a složitá na ovládání etc...Jingles nabízí pohled nového hráče a závěry jsou překvapivé - je to zábava, je to jednoduché na uchopení a i když naprosto nevíte co děláte, jste schopni něco udělat a tedy - mít zábavu. Což je asi nejpodstatnější faktor ve chvíli, kdy se snažíte exhumovat téměř mrtvou hru a otevřít ji širším hráčským masám. Pokud hra teď takto působí na lidi, kteří ji otevřeně hatovali a ti lidé se nechají slyšet, že ji rozhodně budou hrát znovu, pak se dá předpokládat, že se hráčská základna možná opravdu začne zvětšovat. Ať se nám to líbí nebo ne a bude to jako na tankách, že tu bude spousta "rajčátek", pořád to budou lidi a hra tudíž bude schopna přežít. Když bude schopna přežít, bude také schopna se dále vyvíjet. Což je to, co jak věřím, je v zájmu nás všech. Čili pokud to vezmeme z tohoto úhlu, pak je aktualizace 2.0 to nejlepší co se za 4 roky v této hře odehrálo. Nicméně to ukáže patrně jen čas.

Berte to jen jako volnou úvahu, jen tak jsem si odfrkával na Youtube a z hlediska konstruktivní kritiky jsem si uvědomil, že na tom co Jingles říká něco pravdy asi je a mohlo by to opravdu být pro hru přínosné. Ovšem pořád jsem zastáncem názoru, že pouze dobývání není to pravé ořechové - jsem stále zastáncem kombinace dobývání a nadvlády, případně klanových válek apod., po kterých se tady volá taky více než dlouho. Tak uvidíme, no. Blbý je, že mi hra dost padá (program přestal pracovat) a před chvílí jsem si všiml, že když se podívám na kartu jiného hráče, nevidím jedinou medaili, pořád to píše, že s daným typem letadla jsem nezískal žádné ocenění..to jen tak na okraj.

A tady je to video: https://www.youtube....h?v=KEx1UQJ5sec

A další :D: https://www.youtube....h?v=ITZX3hdwHUQ

Edited by Nozdro, 20 November 2017 - 10:11 PM.

" ...IT´S JUST A GAME ..."

>>>indeed LAMOS indeed<<<

https://www.youtube.com/user/nOzdrOIIIIIO

Tier VI: Spitfire V DB 605; Fw 190 A-5; Bf 109 F; Me 410; P-47B; F4U-1; XP-50; P51-A; P-38J; Mustang Mk.I; Mustang IA; A6M5; Ki-88; I-210; IL-2(d); JU 88 P -  Tier VII: Meteor; 302; XP-75; Bf 109 Z; F7F; J4M - Tier VIII:  XF5U Pancake; Me 262; Me 109 TL; NC 1070

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users