Jump to content

České a slovenské streamy

stream

• Please log in to reply
24 replies to this topic

Najlvin #1 Posted 24 October 2017 - 04:46 PM

Senior Airman

• Member
  • 566 battles
  • 42
  • [T54CS] T54CS

Jsem sice v letadlech nováček, začal jsem to aktivně hrát až teď po aktualizaci 2.0, ale chytlo mě to. A jelikož i rád dělám videa, tak jsem začal své pilotní začátky také streamovat. Vůbec nevím, jestli ještě někdo na české, případně slovenské scéně letadla streamuje. Každopádně pokud by měl někdo zájem stavit se, budete vítáni. Streamy dělám nepravidelně, ale poměrně často, a prioritu teď u mě mají hlavně letadla. Tanků a lodí mám poslední dobou plné zuby a letadla jsou takový příjemný oddych. Chtěl bych z toho udělat pravidelnou sérii ;-)

Můj kanál na YouTube:

https://www.youtube.com/user/Najlvin

Pokud někdo z vás také dělá streamy z letadel, neváhejte a pište linky na vaši tvorbu do tohoto tématu. Rád se přiučím od zkušenějších :-)

Edited by Najlvin, 24 October 2017 - 04:48 PM.

vbobo #2 Posted 25 October 2017 - 08:52 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 56 battles
  • 70
Teď už tu těžko někoho zkušenějšího najdeš...
Dokud se nevrátí Nadvláda, lítám na druhé straně zeměkoule (https://android-navody.cz/world-of-warplanes-1-9-4-stale-zije/)
Ale ten ping ...

Najlvin #3 Posted 28 October 2017 - 06:55 PM

Senior Airman

• Member
  • 566 battles
  • 42
  • [T54CS] T54CS

Další streamer zkusil nová letadla.

https://www.youtube....h?v=88fj6EkER_4

Najlvin #4 Posted 29 October 2017 - 10:07 AM

Senior Airman

• Member
  • 566 battles
  • 42
  • [T54CS] T54CS

Tady je ještě jeden český streamer, který začal točit i letadla. Snad mu jeho nadšení vydrží ;-)

https://www.youtube....rEcC_PIctGe4K9g

Najlvin #5 Posted 10 November 2017 - 10:00 AM

Senior Airman

• Member
  • 566 battles
  • 42
  • [T54CS] T54CS

Tak letadla už vyzkoušel i Marty_Vole, jeden z nejznámějších a nejuznávanějších hráčů na české WoT scéně. Sice asi není pravděpodobné, že by letadla dál streamoval, ale jeho pohled na nově předělaná letadla stojí jistě za povšimnutí ;-)

Perpentach #6 Posted 10 November 2017 - 06:29 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 547 battles
  • 1,231
  • [SPX] SPX
Viděl jsem sotva pět minut, ale přesně to ukazuje, jak wg kašle na tutorial a nový hráč vůbec neví, co má dělat, jak aktivovat spotřebák nebo snad ani to, že bojuje proti botům. Kdyby jste radši udělali 10 minutový video s pár radama. Tohle streamování pro děti má nulovou hodnotu. Nevím co za člověka nad 10 let by se mohl hodiny dívat, jak někdo jiný paří hry.

Hejmy #7 Posted 10 November 2017 - 10:37 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 66 battles
  • 1,206
  • [D-DOG] D-DOG
Díval jsem na najivina živý vysílání, trochu mu závidím, že tu hru nehrál předtím. Ta jeho najivita ve wowp mě fascinuje. Ale jinak máš pravdu perpe ty streamy jsou k ničemu.:child:

Najlvin #8 Posted 11 November 2017 - 12:43 PM

Senior Airman

• Member
  • 566 battles
  • 42
  • [T54CS] T54CS

View PostPerpentach, on 10 November 2017 - 06:29 PM, said:

Viděl jsem sotva pět minut, ale přesně to ukazuje, jak wg kašle na tutorial a nový hráč vůbec neví, co má dělat, jak aktivovat spotřebák nebo snad ani to, že bojuje proti botům. Kdyby jste radši udělali 10 minutový video s pár radama. Tohle streamování pro děti má nulovou hodnotu. Nevím co za člověka nad 10 let by se mohl hodiny dívat, jak někdo jiný paří hry.

Nulovou hodnotu? Vždyť je to neuvěřitelná reklama pro tu hru! Streamy jsou dnes poměrně hodně sledovaná platforma - ne ani tak kvůli těm hrám samotným, ale kvůli lidem, co ty streamy dělají. A když pak někdo známý hraje tu nebo tamtu hru, tak k ní přiláká spustu dalších hráčů. Minimálně těch, co si to alespoň jednou zkusí. A někdo u toho třeba pak i zůstane. Streamy jsou pro budování a držení komunity důležité. Však se podívej například na WoT, kolik lidí to denně streamuje a kolik lidí se na to dívá. Čím víc je ta hra na streamech populárnější, tím líp.

Návody jsou fajn, ale pro cílovou skupinu většiny free to play her, mezi které patří i WoT, WoWp a podobně, jsou celkem zbytečné. Většina těchto příležitostných hráčů, kteří tvoří drtivou většinu komunity, jakékoliv návody ignoruje - jen to zapnou a hrají pro zkrácení dlouhé chvíle a možná pár z nich se učí za pochodu nebo si zpětně dohledává nějaké informace o herních mechanikách. Je to smutné, ale tak to skutečně je - viz WoT. Ale díky právě těmto hráčům je WoT tak populádní a hraná hra, protože je to zkratka masa a o hráče tudíž není nouze. Já bych klidně nějaký tutorial udělal, alespoň co se základů ohledně ovládání a věcí v hangáru týče, ale na to se necítím být ještě dostatečně zkušený. Ale můžete se toho chopit vy - však jste na to měli celé čtyři roky...

View PostHejmy, on 10 November 2017 - 10:37 PM, said:

Díval jsem na najivina živý vysílání, trochu mu závidím, že tu hru nehrál předtím. Ta jeho najivita ve wowp mě fascinuje. Ale jinak máš pravdu perpe ty streamy jsou k ničemu.:child:

Naivita v čem přesně? Já tu hru neberu nijak vážně. Hraji ji, protože mě baví pro svou oddechovost a kdyby mě nebavila, tak ji hrát nebudu, natož abych z ní točil videa. Nezávidíš mi spíše to, jak se u toho dokážu bavit, zatímco ty ne? Hele, díval jsem se na starší videa z předchozí verze, abych si alespoň částečně udělal představu o tom, o čem tu všichni pořád mluvíte - a upřímně, větší nudu jsem neviděl. Vždyť to bylo úplně o ničem. Vůbec se nedivím tomu, že to většina lidí po první bitvě odinstalovala, což je pro free to play hru doslova pohroma. Tak se nedivte, že to WG chce od základů změnit. Zda to zabere, to ukáže až čas. Ale já jim fandím. Ten současný herní mód má rozhodně mnohem větší potenciál, jen to chce víc hráčů a doladit některé nedostatky, a pak se může třeba vrátit i Nadvláda pro lidi, které baví dlouhé minuty někde lítat a kochat se letadlem a v závěru si párkrát vystřelit :-)

Edited by Najlvin, 11 November 2017 - 01:38 PM.

Perpentach #9 Posted 11 November 2017 - 02:10 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 547 battles
  • 1,231
  • [SPX] SPX

Takže tomu rozumím dobře. streamy jsou pro děti a ovce s nižším kognitivním potenciálem, které potřebují, aby jim někdo sdělil jaký mají mít názor. chápu, že takových lidí jsou masy a wg po nich touží. V modu, kde má jít o spolupráci, budou jistě přínosem.

K předchozí verzi. 5ti minutový intenzivní souboj, od začátku do konce, kde se neodpouštěly chyby, je pro tebe nuda? pro mě je zase nuda letět minutu a půl z jednoho území na druhé, za 30 sekund ho dobít a letět zase minutu a půl na další. tak hodně zábavy snad ani nemůže člověk vydržet.

Edited by Perpentach, 11 November 2017 - 02:14 PM.

vbobo #10 Posted 11 November 2017 - 02:29 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 56 battles
  • 70

View PostPerpentach, on 11 November 2017 - 03:10 PM, said:

Takže tomu rozumím dobře. streamy jsou pro děti a ovce s nižším kognitivním potenciálem, které potřebují, aby jim někdo sdělil jaký mají mít názor. chápu, že takových lidí jsou masy a wg po nich touží. V modu, kde má jít o spolupráci, budou jistě přínosem.

K předchozí verzi. 5ti minutový intenzivní souboj, od začátku do konce, kde se neodpouštěly chyby, je pro tebe nuda? pro mě je zase nuda letět minutu a půl z jednoho území na druhé, za 30 sekund ho dobít a letět zase minutu a půl na další. tak hodně zábavy snad ani nemůže člověk vydržet.

Přesně. Pár minut tvrdých soubojů bylo mnohem lepších než tahle nudná jednotvárná a moc dlouhá mazanice pro děti.
Dokud se nevrátí Nadvláda, lítám na druhé straně zeměkoule (https://android-navody.cz/world-of-warplanes-1-9-4-stale-zije/)
Ale ten ping ...

vbobo #11 Posted 11 November 2017 - 02:33 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 56 battles
  • 70

Úryvek ze streamu "nevím jak je to možný ale vyhráváme" mluví za vše.

Je to už otázka spíš umělé inteligence než schopností.

Ale ten ping ...

Hejmy #12 Posted 11 November 2017 - 03:48 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 66 battles
  • 1,206
  • [D-DOG] D-DOG

View PostNajlvin, on 11 November 2017 - 12:43 PM, said:

Naivita v čem přesně? Já tu hru neberu nijak vážně. Hraji ji, protože mě baví pro svou oddechovost a kdyby mě nebavila, tak ji hrát nebudu, natož abych z ní točil videa. Nezávidíš mi spíše to, jak se u toho dokážu bavit, zatímco ty ne? Hele, díval jsem se na starší videa z předchozí verze, abych si alespoň částečně udělal představu o tom, o čem tu všichni pořád mluvíte - a upřímně, větší nudu jsem neviděl. Vždyť to bylo úplně o ničem. Vůbec se nedivím tomu, že to většina lidí po první bitvě odinstalovala, což je pro free to play hru doslova pohroma. Tak se nedivte, že to WG chce od základů změnit. Zda to zabere, to ukáže až čas. Ale já jim fandím. Ten současný herní mód má rozhodně mnohem větší potenciál, jen to chce víc hráčů a doladit některé nedostatky, a pak se může třeba vrátit i Nadvláda pro lidi, které baví dlouhé minuty někde lítat a kochat se letadlem a v závěru si párkrát vystřelit :-)

Najivita v tom, že pershia studio něco dělá. Matlají to uplně stejně jako minulou verzi. Žádná podpora komunity, žádná reklama, žádný tutorial, hra nefunguje jak má, pokud nesmažeš cathe nestačíš se divit co se ti v hangáru ukazuje. Prostě to jiný nebude, jen teď okopírovali WT, ale přístup nezměnili:P

A závidím, že tě to baví? Musím přiznat, že občas mě to taky baví, ale oproti minulé verzi o dost míň. Včera jsem se na tebe díval, ale chcu být slušný.:teethhappy: Kolik ti je prosimtě let?

Najlvin #13 Posted 11 November 2017 - 04:07 PM

Senior Airman

• Member
  • 566 battles
  • 42
  • [T54CS] T54CS

View PostHejmy, on 11 November 2017 - 03:48 PM, said:

Najivita v tom, že pershia studio něco dělá. Matlají to uplně stejně jako minulou verzi. Žádná podpora komunity, žádná reklama, žádný tutorial, hra nefunguje jak má, pokud nesmažeš cathe nestačíš se divit co se ti v hangáru ukazuje. Prostě to jiný nebude, jen teď okopírovali WT, ale přístup nezměnili:P

A závidím, že tě to baví? Musím přiznat, že občas mě to taky baví, ale oproti minulé verzi o dost míň. Včera jsem se na tebe díval, ale chcu být slušný.:teethhappy: Kolik ti je prosimtě let?

Víš, uvidíme. Já si myslím, že verze 2.0 je teprve část těch velkých změn - že to byly jen ty nejzákladnější a nejdůležitější úpravy a další nás ještě čekají v dalších aktualizacích, kde to snad doladí. Úplně tím stejným si prošlo třeba Armored Warfare, kde to dolaďují ještě teď, asi rok od velká aktualizace, při které se kompletně hra přepracovala. Já zatím s hrou nemám v podstatě žádný větší problém. To padání evidentně opravili v poslední aktualizaci a jediné, co se mi teď děje, je to, že mi jednou za večer během bitvy vypadne část zvuku. Jinak se mi zobrazuje vše, jak má. Asi mám štěstí.

A když už jsi na mém stremu, tak máš alespoň něco napsat. Já se chovám slušně, zbytečně u toho nenadávám a klidně s tebou podiskutuji. Ale pokud se ti na těch streamech něco nelíbí, tak tě samozřejmě nikdo nenutí se dívat. Mimochodem, je mi 33 - mám to vždy při streamu napsané v popisku.

View PostPerpentach, on 11 November 2017 - 02:10 PM, said:

Částečně ano, částečně ne. Pokud ty streamy dělá někdo, kdo dané hře rozumí, tak se tam spousta lidí může ledasčemu přiučit, nebo se na něco zeptat a dostat srozumitelnou odpověď. Na druhou stranu jsou ale streamy i skvělá reklama pro hru a pro přilákání nových hráčů. To, že tu hru budou hrát většinou příležitostní hráči a lidi z širšího publika (masy) co nějaké zlepšování neřeší, to je prostě daň za free to play. Ať se to někomu líbí nebo ne, tito hráči jsou pro hru jako takovou podstatně důležitější než těch pár procent "skillerů" na vrcholku řetězce. Krásně je to vidět právě na příkladu WoT, ale i AW a podobných her. Jejich úspěchem není ani tak propracovanost a schopnosti dobrých hráčů, ale to, že dokáží zaujmout masu bez ohledu na to, jak dobří či špatní daní lidé v hraní jsou. Předchozí verze hry byla možná víc o skillu jednotlivých hráčů, ale jako celek v tomto absolutně selhala. Což je prostě něco, co si free to play hra nemůže dovolit, a tak to po několika experimentech a úpravách dopadlo tak, jak to dopadlo. Já sám jsem zvědav, jak to nakonec skončí, protože nováčky to sice nějaké přitáhlo, ale zároveň stávající osazenstvo s tím není spokojeno. WG se dostalo do dost nepěkné situace a já jim to nezávidím. Řešení nebudou mít vůbec jednoduché, ale něco mi říká, že už se rozhodně nebudou chtít vrátit tam, kde se plácali po ty dlouhé čtyři roky. To už vidím spíše pravděpodobnější ukončení hry. Ale k tomu snad doufejme nedojde.

Edited by Najlvin, 11 November 2017 - 04:11 PM.

RozaMadMax #14 Posted 11 November 2017 - 04:57 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 51 battles
  • 196
  • [CLD] CLD

View PostNajlvin, on 11 November 2017 - 04:07 PM, said:

Víš, uvidíme. Já si myslím, že verze 2.0 je teprve část těch velkých změn - že to byly jen ty nejzákladnější a nejdůležitější úpravy a další nás ještě čekají v dalších aktualizacích, kde to snad doladí. Úplně tím stejným si prošlo třeba Armored Warfare, kde to dolaďují ještě teď, asi rok od velká aktualizace, při které se kompletně hra přepracovala. Já zatím s hrou nemám v podstatě žádný větší problém. To padání evidentně opravili v poslední aktualizaci a jediné, co se mi teď děje, je to, že mi jednou za večer během bitvy vypadne část zvuku. Jinak se mi zobrazuje vše, jak má. Asi mám štěstí.

A když už jsi na mém stremu, tak máš alespoň něco napsat. Já se chovám slušně, zbytečně u toho nenadávám a klidně s tebou podiskutuji. Ale pokud se ti na těch streamech něco nelíbí, tak tě samozřejmě nikdo nenutí se dívat. Mimochodem, je mi 33 - mám to vždy při streamu napsané v popisku.

Částečně ano, částečně ne. Pokud ty streamy dělá někdo, kdo dané hře rozumí, tak se tam spousta lidí může ledasčemu přiučit, nebo se na něco zeptat a dostat srozumitelnou odpověď. Na druhou stranu jsou ale streamy i skvělá reklama pro hru a pro přilákání nových hráčů. To, že tu hru budou hrát většinou příležitostní hráči a lidi z širšího publika (masy) co nějaké zlepšování neřeší, to je prostě daň za free to play. Ať se to někomu líbí nebo ne, tito hráči jsou pro hru jako takovou podstatně důležitější než těch pár procent "skillerů" na vrcholku řetězce. Krásně je to vidět právě na příkladu WoT, ale i AW a podobných her. Jejich úspěchem není ani tak propracovanost a schopnosti dobrých hráčů, ale to, že dokáží zaujmout masu bez ohledu na to, jak dobří či špatní daní lidé v hraní jsou. Předchozí verze hry byla možná víc o skillu jednotlivých hráčů, ale jako celek v tomto absolutně selhala. Což je prostě něco, co si free to play hra nemůže dovolit, a tak to po několika experimentech a úpravách dopadlo tak, jak to dopadlo. Já sám jsem zvědav, jak to nakonec skončí, protože nováčky to sice nějaké přitáhlo, ale zároveň stávající osazenstvo s tím není spokojeno. WG se dostalo do dost nepěkné situace a já jim to nezávidím. Řešení nebudou mít vůbec jednoduché, ale něco mi říká, že už se rozhodně nebudou chtít vrátit tam, kde se plácali po ty dlouhé čtyři roky. To už vidím spíše pravděpodobnější ukončení hry. Ale k tomu snad doufejme nedojde.

Tvá naivita je sladká. Kdyby si tu byl poslední roky, tak bys z tohodle byl zhnusenej taky. WOWP je krásným příkladem hry, jak hru nedělat a jak se nejhůř chovat vůči zakazníkům. Takže na začátku uspěchané vydání/špatné recenze + nulová reklama a tech. podpora po celou dobu. U 2ky se změnilo jen to, že recenze jsou čisté PR, ale hráči ti potvrdí něco jiného. Ale jinak zbytek jede ve stejně špatném duchu jako před tim. A opět nám tu jasně vybíhá problém, že WG nehraje svoje hry. WG trefilo koncept, ale ostatní kakaj jak můžou a je tam jasně vidět dlouhodobá neschopnost a neprofesionalita.

Hejmy #15 Posted 12 November 2017 - 09:31 AM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 66 battles
  • 1,206
  • [D-DOG] D-DOG

View PostNajlvin, on 11 November 2017 - 04:07 PM, said:

Počkám jak budeš mluvit po pár tisících bitev a až budeš něco řešit s podporou.:great: A co se týče streamu v bitvě jsi mi ukázal pár věcí co jsem nevěděl, to uznávám. Ale pak jsi dokázal, že o wowp víš kulové. :child: taky jsem to po 2 bitvách vypl. Jsi tankista, to beru. Já to mám naopak wowp byla č1 teď se učím wot i wowp 2 :amazed: a to je na moje nervy velkej zápřah:ohmy:

Najlvin #16 Posted 12 November 2017 - 12:14 PM

Senior Airman

• Member
  • 566 battles
  • 42
  • [T54CS] T54CS

View PostHejmy, on 12 November 2017 - 09:31 AM, said:

Počkám jak budeš mluvit po pár tisících bitev a až budeš něco řešit s podporou.:great: A co se týče streamu v bitvě jsi mi ukázal pár věcí co jsem nevěděl, to uznávám. Ale pak jsi dokázal, že o wowp víš kulové. :child: taky jsem to po 2 bitvách vypl. Jsi tankista, to beru. Já to mám naopak wowp byla č1 teď se učím wot i wowp 2 :amazed: a to je na moje nervy velkej zápřah:ohmy:

Tak mě máš poučit. Já to hraji sotva měsíc, proto asi těžko budu vědět tolik, co ty.

Hejmy #17 Posted 12 November 2017 - 07:05 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 66 battles
  • 1,206
  • [D-DOG] D-DOG

psal jsem ti ať se na těžáky vy... ale ty že to zkusíš. Celý forum je tady plný toho jaký jsou v perhia břídilové a jak dlabou na komunitu. Ty stejně píšeš svoje jací jsme zapšklý nespokojenci a otravové. Je to jak mluvit do zdi. Užij si s nima svoje. Nás všechny pokáleli touhle wowp 2.0. 

Ale co tě můžu poučovat v minulé verzi jsem byl průměrný hráč a v této verzi jsem naprostý nováček. Oproti tobě mám hendikep, že jsem hrál minulou verzi a z téhle jsem znechucen. :(  Představ si, že by v tankov vyply všechny mody a dali tam tuhle blbost s dobýváním, všechny tanky by měly stejnej pancíř a pohyb. Taky bys nebyl moc nadšenej.

Edited by Hejmy, 12 November 2017 - 07:14 PM.

Abubak76 #18 Posted 16 November 2017 - 09:30 AM

Senior Airman

• Member
  • 406 battles
  • 14

View PostPerpentach, on 10 November 2017 - 06:29 PM, said:

No každý se může dívat na co chce. Rád bych upozornil, že wot je na "trhu mnohem" déle s nesrovnatelně větší základnou hráčů i vývojovým týmem a podpora se také nerodila jednoduše.

Dle mého je fajn že Marty to odvysílal a že lidi si mohli poslechnot a vidět dojmy ze hry a částečně zhodnotit jestli to pro ně má nebo nemá cenu instalovat a zkoušet.

Abubak76 #19 Posted 16 November 2017 - 09:45 AM

Senior Airman

• Member
  • 406 battles
  • 14

View PostHejmy, on 12 November 2017 - 07:05 PM, said:

psal jsem ti ať se na těžáky vy... ale ty že to zkusíš. Celý forum je tady plný toho jaký jsou v perhia břídilové a jak dlabou na komunitu. Ty stejně píšeš svoje jací jsme zapšklý nespokojenci a otravové. Je to jak mluvit do zdi. Užij si s nima svoje. Nás všechny pokáleli touhle wowp 2.0. 

Ale co tě můžu poučovat v minulé verzi jsem byl průměrný hráč a v této verzi jsem naprostý nováček. Oproti tobě mám hendikep, že jsem hrál minulou verzi a z téhle jsem znechucen. :(  Představ si, že by v tankov vyply všechny mody a dali tam tuhle blbost s dobýváním, všechny tanky by měly stejnej pancíř a pohyb. Taky bys nebyl moc nadšenej.

Kdo chce bít psa hůl si vždycky najde. Já jsem s verze 2.0 nadšený a poslední půl rok před updatem jsem hrál síše wowp než wot, které mí příjde jako absolutní nuda (momentálně).

Jsem si nevšiml kolik, že těch módů vypli ve wowp? wowp měl jen jeden mód oprav mě jestli to není pravda? Navíc původní koncept jaksi asi moc úspěšný nebyl, přišla změna a čas ukáže jestli šťastná nebo ne - já bych se před update nevrátil.

Ano umím si představit a byl bych pro aby něco jako mód dobývání ve wot byl např. pro historické bitvy, kde by mohlo prostředí promlouvat více do taktiky postupu boje útoku a obran i s případným respawnem, který ostatně už v některém z módů ve wot byl. (byl to mód pro desítky a už nevím jak se to jmenovalo a mohl sis přivolat leteckou podporu, a po vyřazení tvého stroje sis mohl vzít jinou desítku z garáže).

Nevím o co tady banda opírá tvrzení, že všechna letadla jsou stejná, zkuste si je lítat bez vybavení a perků a pak to srovnejte. Navíc mám dojem že u spousty strojů došlo k úpravě obratnosti (a to podstatně), výškových parametrů, tahu motoru (doba zrychlení), stoupavosti (podstatně) např. před updatem se mi zdálo že Me 262 je nejlepší HF, i když jsem jej neměl a teď si nemůžu vynachválit XF5U Pancake

Zkrátka nemůžu se zbavit dojmu, že ta negativní reakce je poměrně neobjektivní zbytečné brečení nad změnou konceptu, který bylo dle majitele a vývojáře hry WG změnit - opakuji já jsem spokojen

vbobo #20 Posted 16 November 2017 - 12:42 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 56 battles
  • 70
Nejenom, že všechny lítají jako kredenc ale mají i pěkně sjednocený zvuk na ticho.
Ale ten ping ...

Also tagged with stream

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users