Jump to content

České a slovenské streamy

stream

• Please log in to reply
24 replies to this topic

Hejmy #21 Posted 16 November 2017 - 07:40 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 66 battles
  • 1,203
  • [D-DOG] D-DOG

View PostAbubak76, on 16 November 2017 - 09:45 AM, said:

Kdo chce bít psa hůl si vždycky najde. Já jsem s verze 2.0 nadšený a poslední půl rok před updatem jsem hrál síše wowp než wot, které mí příjde jako absolutní nuda (momentálně).

Jsem si nevšiml kolik, že těch módů vypli ve wowp? wowp měl jen jeden mód oprav mě jestli to není pravda? Navíc původní koncept jaksi asi moc úspěšný nebyl, přišla změna a čas ukáže jestli šťastná nebo ne - já bych se před update nevrátil.

Ano umím si představit a byl bych pro aby něco jako mód dobývání ve wot byl např. pro historické bitvy, kde by mohlo prostředí promlouvat více do taktiky postupu boje útoku a obran i s případným respawnem, který ostatně už v některém z módů ve wot byl. (byl to mód pro desítky a už nevím jak se to jmenovalo a mohl sis přivolat leteckou podporu, a po vyřazení tvého stroje sis mohl vzít jinou desítku z garáže).

Nevím o co tady banda opírá tvrzení, že všechna letadla jsou stejná, zkuste si je lítat bez vybavení a perků a pak to srovnejte. Navíc mám dojem že u spousty strojů došlo k úpravě obratnosti (a to podstatně), výškových parametrů, tahu motoru (doba zrychlení), stoupavosti (podstatně) např. před updatem se mi zdálo že Me 262 je nejlepší HF, i když jsem jej neměl a teď si nemůžu vynachválit XF5U Pancake

Zkrátka nemůžu se zbavit dojmu, že ta negativní reakce je poměrně neobjektivní zbytečné brečení nad změnou konceptu, který bylo dle majitele a vývojáře hry WG změnit - opakuji já jsem spokojen

Vypli vycvikovou místnost, vypli bitvu proti botum, vypli PvP, vypli wowp (převaha):great: 

Podle mě nebyl zabíjakem wowp koncept ale přístup Pershia studia k hráčům:sceptic:

Edited by Hejmy, 16 November 2017 - 07:43 PM.

Najlvin #22 Posted 16 November 2017 - 11:41 PM

Senior Airman

• Member
  • 546 battles
  • 42
  • [T54CS] T54CS

View PostHejmy, on 16 November 2017 - 07:40 PM, said:

Vypli vycvikovou místnost, vypli bitvu proti botum, vypli PvP, vypli wowp (převaha):great: 

Podle mě nebyl zabíjakem wowp koncept ale přístup Pershia studia k hráčům:sceptic:

O tom, co za příčiny vedlo k postupnému rozpadu původního konceptu, můžeme asi jen spekulovat. Ale prvotním impulsem byl bezesporu neúspěch hry u hráčů.

thorntree #23 Posted Yesterday, 09:01 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 10 battles
  • 342
  • [EGSB] EGSB

View PostNajlvin, on 16 November 2017 - 11:41 PM, said:

O tom, co za příčiny vedlo k postupnému rozpadu původního konceptu, můžeme asi jen spekulovat. Ale prvotním impulsem byl bezesporu neúspěch hry u hráčů.

za tři roky na hráče totálně prrrr.... to je ten důvod nulová reklama ,nulová zpětná vazba,nulový posun do roku 2017 co se týče softwaru.

boha jeho zapnu hru a hangár se mi načítá 30 vteřin -tenhle problém je tady tři roky minimálně a vyměnit DMmod za dobývání s ohlášením že bude potřeba používat více taktiky?? vždyť to tet lítá hromada opic :facepalm: co asi mají taktizovat bez IQ??

prvotním impulzem byl tedy ten že WG tu hru zazdilo samo.

A miluju ty kecy že to tet hráče chytlo a že to jede......Nejede ,nebýt placeného PR a reklam a sem tam  promokodu tak by to nehrál už nikdo.Kdyby tohle usilí věnovali před 2,0 tak by tak neutíkali ke konkurenci

vzpomeňte si na letošní GAMESCOM ,víte kolikrát tam WG představilo WOWP ??? ano správně dělali že letadla neexistují a tenhle způsob reklamy a "východního " marketingu čeká i 2,0 protože to prostě lidi i přes PR nehrajou

A kdyby se WG nestydělo přiznat neuspěch ukáže počet lidí online ale na to nemají ..cink cink..

last flight in  wowp 12.10.2017 R.I.P

uninstalling all WG softvare 21.10.2017

RozaMadMax #24 Posted Yesterday, 12:30 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 51 battles
  • 196
  • [CLD] CLD
A přitom stačilo pár drobnejch herních úprav a zamakat na optimalizaci a mohli mít bez problému 2-5k online hráčů. Což sice není bomba, ale hra by zůstala v portfoliu a vydělala by si na sebe, neb na ty 4 updaty za rok nepotřebuju moc lidí.

Najlvin #25 Posted Yesterday, 02:01 PM

Senior Airman

• Member
  • 546 battles
  • 42
  • [T54CS] T54CS

View Postthorntree, on 17 November 2017 - 09:01 AM, said:

za tři roky na hráče totálně prrrr.... to je ten důvod nulová reklama ,nulová zpětná vazba,nulový posun do roku 2017 co se týče softwaru.

boha jeho zapnu hru a hangár se mi načítá 30 vteřin -tenhle problém je tady tři roky minimálně a vyměnit DMmod za dobývání s ohlášením že bude potřeba používat více taktiky?? vždyť to tet lítá hromada opic :facepalm: co asi mají taktizovat bez IQ??

prvotním impulzem byl tedy ten že WG tu hru zazdilo samo.

A miluju ty kecy že to tet hráče chytlo a že to jede......Nejede ,nebýt placeného PR a reklam a sem tam  promokodu tak by to nehrál už nikdo.Kdyby tohle usilí věnovali před 2,0 tak by tak neutíkali ke konkurenci

vzpomeňte si na letošní GAMESCOM ,víte kolikrát tam WG představilo WOWP ??? ano správně dělali že letadla neexistují a tenhle způsob reklamy a "východního " marketingu čeká i 2,0 protože to prostě lidi i přes PR nehrajou

A kdyby se WG nestydělo přiznat neuspěch ukáže počet lidí online ale na to nemají ..cink cink..

Ale proč ji tak zazdili? Kdyby měla očekávaný úspěch už na začátku, určitě by s ní takto nezacházeli. Jenže evidentně už krátce od spuštění to s ní šlo do háje, nechytila se na trhu - WG ztratilo o další rozvoj této hry zájem, zkrouhlo její rozpočet, minimalizovalo tým vývojářů a nechalo ji dojít až do stavu, ve kterém je teď. Neříkám, že to bylo moudré řešení, jen říkám, že kdyby hra zaznamenala úspěch u hráčů hned na začátku jako kdysi WoT, což WG jistě očekávalo, určitě by její vývoj probíhal jinak.

Ale to je jedno, jsme tu dost offtopic.

Also tagged with stream

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users