Jump to content

O, zostałem nowym graczem

• Please log in to reply
57 replies to this topic

Simon_lord #21 Posted 26 October 2017 - 09:25 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 17 battles
  • 1,097
  • [_UN_] _UN_

War Thunder równie *edited* co 2.0 tutaj. Mimo początków całkiem nieźle mi idzie i robilem nawet 3-4-5 fragów i gówno z tego, jak nie pamiętam kiedy coś wygrałem. WR z 10% mozę. Co ja mam zejśc jakimś *edited* Hawkiem i *edited* naziemne?? Dajcie mi jakis porządny tytuł w samoloty, bo żadne z tych gówien nie nadaje się, żeby marnować miejsca na dysku!

Ten post był edytowany z powodu: (wulgaryzmy).

Edited by akataMM, 16 May 2018 - 09:27 AM.

UNFORGIVEN MEMBER

Frantiszek_ #22 Posted 26 October 2017 - 10:21 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 27722 battles
  • 2,635

View PostSimon_lord, on 26 October 2017 - 10:25 PM, said:

>>>>> Dajcie mi jakis porządny tytuł w samoloty, bo żadne z tych gówien nie nadaje się, żeby marnować miejsca na dysku!

Również poproszę o namir na normalną grę. W 2.0 cos tam zagram, ale zdania nie zmieniłem - gówno do babrania się przez dzieci...........

SandmanX #23 Posted 27 October 2017 - 04:02 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 663 battles
  • 2,372
  • [D_303] D_303
Misja dzienna na 20 asyst na GT.. jest no bez sensu. :D Szczyt głupoty...
./ts3server_startscript.sh status
Server seems to have died

Simon_lord #24 Posted 27 October 2017 - 07:24 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 17 battles
  • 1,097
  • [_UN_] _UN_

Łor Tander odnistalowany. Od 3 dni kilkanaście bitew i 100% przegranych. Można stawać na *edited*, zrobić 4-5 fragów, a i tak ostatecznie trzeba zejść na ziemię *edited* w jakieś czołgi pancerne z KM-ów, bo nie da się inaczej wygrać. :D*edited* gra już z założenia. Już widzę gdzie była inspiracja do WOWP 2.0. Gratulacje.:great:

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

Edited by Anto_sky, 12 November 2017 - 09:05 AM.

UNFORGIVEN MEMBER

SandmanX #25 Posted 27 October 2017 - 08:28 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 663 battles
  • 2,372
  • [D_303] D_303
WT był fajny za czasów bety i jakieś pół roku po becie, obecny jest chyba gorszy od WoWp 2.0...
./ts3server_startscript.sh status
Server seems to have died

kruszew #26 Posted 28 October 2017 - 03:31 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 4 battles
  • 85
  • [_UN_] _UN_

"You have to complete 10 battles in order to create topics or post messages in this section" - z 200 spadło do 10 . Radziecka mentalność nawet tutaj.

WT jest dla mnie dramatem takim samym jak 2.0. Żeby wygrać, trzeba walić w GT na myśliwcach. . Radar spłaszczony, kompletnie nic nie dający.

Frantiszek_ #27 Posted 28 October 2017 - 07:03 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 27722 battles
  • 2,635

View Postkruszew, on 28 October 2017 - 04:31 AM, said:

"You have to complete 10 battles in order to create topics or post messages in this section" - z 200 spadło do 10 . Radziecka mentalność nawet tutaj.

WT jest dla mnie dramatem takim samym jak 2.0. Żeby wygrać, trzeba walić w GT na myśliwcach. . Radar spłaszczony, kompletnie nic nie dający.

Dokładnie to samo wrażenie mam.

Shotishogo #28 Posted 28 October 2017 - 09:32 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 111 battles
  • 135
  • [D_303] D_303
straszne, na rynku nie ma obecnie gry dla nas. Kiedyś było takie coś jak War Birds....ale to troche przęgięte za bardzo w strone symulacji było.
...pozatym uważam ,że 2.0 powinno zostać zniszczone.

jakub_czyli_ja #29 Posted 28 October 2017 - 09:53 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5565 battles
  • 9,405
  • [XII-2] XII-2

View Postkruszew, on 28 October 2017 - 03:31 AM, said:

Ale taka właśnie jest wojna - samoloty nie są rycerzami ze lśniącymi koniami toczącymi rycerskie pojedynki, tylko latającą artylerią mającą zmultiplikować siłę wojsk naziemnych.

Myśliwce są wytworem ewolucji samolotu w stronę zwalczania samolotów przeciwnika, a i tak większość obecnych samolotów myśliwskich ma możliwość przenoszenia ładunków powietrze-ziemia.

Dlatego byłem zainteresowany CW i potencjalnym połączeniem z WoTem - gdyby samoloty mogły oddziaływać bezpośrednio na walkę czołgów poniżej, ewolucja sposobu gry poszłaby w zupełnie inną stronę niż gracze się specjalizowali na randomach 1.9 - inne samoloty byłyby pożądane.

Z drugiej strony łączenie WoWP z kurą znoszącą złote jajka było ryzykowne, i WG na to ryzyko nie poszło.

LORDDOOMSDAY #30 Posted 28 October 2017 - 11:17 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 865 battles
  • 2,902
  • [_UN_] _UN_

Widzę komusza cenzura nadal obowiązuje. Ja *edited*. Do czego to doszło? Czyli jednak prawda boli. WG robocie tak dalej to i niedługo Tanki będą problemem.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

Edited by Anto_sky, 12 November 2017 - 09:07 AM.

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

LORDDOOMSDAY #31 Posted 30 October 2017 - 03:25 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 865 battles
  • 2,902
  • [_UN_] _UN_

http://forum.worldofwarplanes.eu/index.php?/topic/48267-world-of-warplanes-20/page__pid__539212__st__80#entry539212

Jako, że nie mogę odpowiedzieć w temacie bo gupki wprowadziły cenzurę to tu się wynaturzę :).

Franiu. 100% poparcia. Ja tu jestem jeszcze dłużej od Ciebie. Od 0.3.5 . Takie średniowiecze WowP. I jak tak patrzę z perspektywy to chyba wtedy grało się najfajniej. I z każdą wersją WG zamiast słuchać ludzi dawało kupra coraz więcej. Jak tirówa pod niemiecką granicą. Czasami się udało a czasami jak łysy grzywką o kant kuli. Ale nigdy nie słuchało ludzi. I tak się dzieje dalej. Dopóki te komusze pędraki nie zrozumieją prostych zasad działających w cywilizowanym świecie to będą mieli takie komentarze jak Frania :honoring:. Łukaszenka pełną gębą. Do zobaczenia w lepszej przyszłości. Oby.

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

Shotishogo #32 Posted 31 October 2017 - 02:16 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 111 battles
  • 135
  • [D_303] D_303

View PostLORDDOOMSDAY, on 28 October 2017 - 11:17 AM, said:

Widzę komusza cenzura nadal obowiązuje. Ja p....le. Do czego to doszło? Czyli jednak prawda boli. WG robocie tak dalej to i niedługo Tanki będą problemem.

To taka wschodnia ,prymitywna mentalność. Ignorowanie rzeczywistości i propaganda sukcesu nie ważna jak bardzo się pali. Wynik dekad socjalizmu i zamordyzmu społecznego. My sie juz z tego prawie wyleczyliśmy w polsce, ale białoruś, ukraina,rosja to stoją w tym po szyję. Potem niby światowa firma ale mentalnośćta przebija się z kierownictwa poprzez wytyczne dla szeregowych devsów i support. A "zachodni" mentalnie klient po chwili zdziwienia "głosuje portfelem" i sie wynosi tam gdzie go traktują poważnie.

jakub_czyli_ja #33 Posted 31 October 2017 - 06:17 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5565 battles
  • 9,405
  • [XII-2] XII-2
W angielskiej części wycięli moje pytania do noobów, co jest konkretnie takiego fajnego w WoWP 2.0, i ile razy jeszcze zamierzają w to grać. Zdecydowanie najbardziej żałuję licznika.

Shotishogo #34 Posted 02 November 2017 - 10:45 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 111 battles
  • 135
  • [D_303] D_303
Moje o odpowiedziach supportu (bez dosłownego cytowania supportu) też wycieli. Normalnie zamordyzm jak w jakiejś korei pólnocnej. Za niedługo pewnie będą bany za "myślozbrodnie o WG"

Silentraz #35 Posted 02 November 2017 - 01:40 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 911 battles
  • 268
  • [WILD] WILD
Na forum zabrania się wprowadzania w błąd, a cytowanie lub streszczanie wypowiedzi supportu zdecydowanie pod to podpada.
Jeśli spotkany w bitwie, to pewnie robię skrzynkę lub żetony pod nią, by wolny exp i złoto wynieść do WOTa. Po więcej się do tej gry nie opłaca.

Shotishogo #36 Posted 02 November 2017 - 02:55 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 111 battles
  • 135
  • [D_303] D_303

View PostSilentraz, on 02 November 2017 - 01:40 PM, said:

Na forum zabrania się wprowadzania w błąd, a cytowanie lub streszczanie wypowiedzi supportu zdecydowanie pod to podpada.

WIem znam regulamin, nawet warna dostalem za to na forum wot. Ale pisanie ,że forum powiedział "to" czy "tamto" jest dozwolone i wiele razy miało tu miejsce bez konsekwencji.

Swoja drogą regulamin który zawiera zakaz komentowania pracy moderatorów czy supportu to wiadomo jaki jest.

Silentraz #37 Posted 02 November 2017 - 05:48 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 911 battles
  • 268
  • [WILD] WILD

View PostShotishogo, on 02 November 2017 - 02:55 PM, said:

Swoja drogą regulamin który zawiera zakaz komentowania pracy moderatorów czy supportu to wiadomo jaki jest.

Można zarówno rozwiązać problem, jak też udawać że go nie ma. Wybrali to drugie.
Jeśli spotkany w bitwie, to pewnie robię skrzynkę lub żetony pod nią, by wolny exp i złoto wynieść do WOTa. Po więcej się do tej gry nie opłaca.

Frantiszek_ #38 Posted 02 November 2017 - 07:07 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 27722 battles
  • 2,635

To nie jest moje pierwsze forum i wiem, że:

MODERACJA NIE PODLEGA DYSKUSJI

Ha ha z jednego mnie *edited* przy czym nie wytłumaczyli dlaczego tak a nie inaczej. Także już zaprawiony w boju jestem, a przez swoje wpisy śmiem twierdzić, że i z tego mnie banda degeneratów wywali w końcu.

Edited by Anto_sky, 12 November 2017 - 09:09 AM.

Shotishogo #39 Posted 02 November 2017 - 07:41 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 111 battles
  • 135
  • [D_303] D_303

Ja tam jestem na kilku i to nie jest standard,\. Poważne fora mają nawet specjalne działy do dyskusji na tematy regulaminu i jakości moderacji.

Ale o czym my tu w ogóle mówimy. Poziom tutaj to jakieś socjalistyczno-orwelowskie dno. Cenzura, bo kasowane sa posty merytoryczne jak tylko wskazują na jakieś wypaczenia. Limity bitew do postowania. Nawet WG staff i goście od community sie pochowali. No sorry, ale znam fora gier MMO prowadzone przez wielokrotnie mniejsze firmy niż WG gdzie Q&A comiesieczny czy co tygodniowy to STANDARD ! A jak coś się nie wyjaśniło w takim regularnym Q&A ( odpowiedź byłą wymijająca etc. ) to comunity managerzy stają na głowie i zawracają dupę devsom ,żeby się dowiedzieć co i jak. W przypadku problemów/bugów wiekszego kalibru to sa na forum non stop by chociaż samą swoją obecnością pokazać ,ze im zależy...

...a tutaj wszyscy się pochowali. Support w kolejce trzyma zapytania po kilka dni a potem i tak ctrlC ctrl V...szkoda czasu i nerwów. Olewają nas po prostu.

Frantiszek_ #40 Posted 02 November 2017 - 08:42 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 27722 battles
  • 2,635

SERWER RU zaznaczam........

Bo to jak na filmie - walka pod - chodowa, ale finał jest taki że wszyscy przegrają. Zaznaczam, że  w czasie 52-54 sekunda to zapożyczony LEVIATAN miny stawia z tym, że niezidentyfikowane trafienia to działa AA dostały szału jak LEVIATAN he he ha ha :D Stein (bot) obronił, ale ostatnim strzałem w skład ammo dostał, jednakże pocisk wypluł tylnim włazem:

- a reszta to tak jakby RESPAWN  graczy.

Film: 1:25 do 1:37 reakcja bota na odradzanie się samolotu człowieka - i tak wie, że w tej walce ma wygrać, ale ogólnie to i tak wszyscy przegrają.  :trollface:

2:15  -2:19 prawie doszło do zajęcia bazy, ale bot wybronił :honoring:

:teethhappy:                      :teethhappy:                             :D

Orzesz w mordę   pierdaczę jak potłuczony(info: PIERDACZĘ/CZYSZ - słowo zapożyczone z rejonu Radomia - dziadziuś tak mówił)  :trollface:

Ten biały kot na początku to przedstawiciel WG, który widział co się dzieje, ale udaje że nie widział i daje dupciię w troki :teethhappy:

(zmieniłem słowa wulgarne coby nie było się do czego przypierdaczyć jak to dziadziuś mówił :D )

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: użycia czerwonej czcionki, która zarezerwowana jest dla moderatorów.

Edited by Anto_sky, 12 November 2017 - 09:12 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users