Jump to content

Návod na WoWp 2.0

návod tutorial 2.0

• Please log in to reply
9 replies to this topic

Najlvin #1 Posted 26 October 2017 - 12:12 AM

Senior Airman

• Member
  • 584 battles
  • 47
  • [T54CS] T54CS

Pokud ještě někdo má problém pochopit, o co v nových bitvách ve verzi 2.0 jde, tak na oficiální stránce hry jsem našel tento podrobný článek, který vysvětluje, co a jak funguje. Pokud jste hru ještě neodepsali a chcete v ní dále hrát, popřípadě pokud začínate, doporučuji celé přečíst. Je tam spousta užitečných informací ;-)

https://worldofwarpl...ion/update-2-0/

Samozřejmě jsou zde vítány i vaše další postřehy, rady, tipy a podobně.

Edited by Najlvin, 08 November 2017 - 09:18 PM.

thejej #2 Posted 26 October 2017 - 11:06 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 124 battles
  • 484
  • [FTSQ] FTSQ

EDIT

To be continued.......

Edited by Kampa1987, 01 November 2017 - 08:31 AM.
Spam nesouvisející s tématem

Portail French Touch       -= la connaissance s'accroît lorsqu'on la partage =-

Najlvin #3 Posted 11 November 2017 - 01:07 PM

Senior Airman

• Member
  • 584 battles
  • 47
  • [T54CS] T54CS

Sa ktualizací 2.0 přišla do hry nová třída letadel - bombardéry.

Perpentach #4 Posted 11 November 2017 - 03:08 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 565 battles
  • 1,235
  • [SPX] SPX

Připadá mi, že ti boti jsou schválně udělaní tak, aby vítězství sabotovali. Bitevníky dobývají letiště a stíhače továrny. Smutnější je, že lidi se chovají stejně.

Teď jsem měl třeba bitvu, kde všichni moji botí stíhači marně dobívají továrnu. já sám dobil letiště od bílých a teď vidím, jak na mě letí červení. dva lidský hráči se na mě hned zaměří. Nemám šanci, tak zamířím k továrně. A k mému překvapení, oni tam doletí za mnou, okamžitě umřou a továrnu nám zdarma předají. Proč?

Pevnost

Obrana jsou dvě lehká a dvě těžká letadla. Dá se snadno zabrat jedním top tier stíhačem. Z důvodu těžkých letadel je lepší podpora bitevníku, aby nebyly nutné tři sestřely.

Předsunuté letiště

Obrana je šest lehkých letadel.

Letiště

Obrana jsou čtyři lehká a dvě těžká letadla. Snadné zabrání pomocí stíhačů. U předsunutého letiště je podpora bitevníku ztráta času - určitě se lépe uplatní jinde. U letiště se hodí pokud je bráněno červenými.

Továrna

Nebrání ho letadla. Od t6 snadné zabrání jedním ruským bitevníkem. kromě obrany proti nepřátelskému LIDSKÉMU bitevníku jsou stíhače nad továrnou NEŽÁDOUCÍ. Přítomnost stíhačů velice usnadní změnu majitele. (proto tam asi boti tak rádi kempí)

Vojenská základna

Brání ho dvě těžká letadla. Nedá se zabrat pomocí stíhačů. Nutná účast bitevníku! (proto se jim botí bitevníky, tak rádi vyhýbají) Rychlost zabrání a schopnost ho ubránit, často rozhoduje bitvy.

Velitelské středisko

Brání ho tři lehká letadla. Nedá se zabrat pouze stíhači. Stačí ale poškádlit pozemáky s těžkým stíhačem nebo multirole. Podle toho kudy potom letí bombardéry jsou schopné buď uvěznit boty v nekonečné smyčce nebo zabrat jedním náletem území. 

Abubak76 #5 Posted 16 November 2017 - 10:13 AM

Senior Airman

• Member
  • 442 battles
  • 15

View PostPerpentach, on 11 November 2017 - 03:08 PM, said:

Připadá mi, že ti boti jsou schválně udělaní tak, aby vítězství sabotovali. Bitevníky dobývají letiště a stíhače továrny. Smutnější je, že lidi se chovají stejně.

Teď jsem měl třeba bitvu, kde všichni moji botí stíhači marně dobívají továrnu. já sám dobil letiště od bílých a teď vidím, jak na mě letí červení. dva lidský hráči se na mě hned zaměří. Nemám šanci, tak zamířím k továrně. A k mému překvapení, oni tam doletí za mnou, okamžitě umřou a továrnu nám zdarma předají. Proč?

No boti jako neutrálove nejsou složití myslím, že to jsou letadla v základu. Boti v týmu jsou asi v top konfiguraci a to je jiný kafe. Vždycky je lepší - zábavnější bitva když je v týmu více skutečných lidí.

Najlvin #6 Posted 16 November 2017 - 01:29 PM

Senior Airman

• Member
  • 584 battles
  • 47
  • [T54CS] T54CS

Udělal jsem pro absolutní nováčky takový menší tutoriál, který by jim měl pomoci vyznat se v hangáru. Snažil jsem se tam vysvětlit, kde co najdou, co k čemu slouží a případně jak to funguje. Zkušenějším to asi nic moc nového neřekne, ale těm, kteří jsou ze všeho zatím zmatení, to snad alespoň částečně pomůže se ve hře zorientovat. Tak hodně štěstí!

Perpentach #7 Posted 16 November 2017 - 05:54 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 565 battles
  • 1,235
  • [SPX] SPX

Na nízkých tierech se mi líbí tyhle dvě mapy, na kterých je předem dána role obráce a útočníka.

Spoiler

Jsou téměř stejné. Akorát s vojenskou základnou je předem dáno, kam bude raketa útočit. S velitelským střediskem to určuje obránce. Obě mapy jsou taky velice nepřívětivé pro bitevníky. A v podstatě i plnění frčků, protože boj se odehrává většinou mimo okruh území. Takže nejzajímavější mapy jsou trošku mimo koncept hodnocení.

Spoiler

Modří mají úkol jasný. Dobýt vojenskou základnu a udržet ji, dokud nezíská předsunuté letiště. Modří, nejen boti, ovšem málokdy čekají a když se nepodaří sebrat letiště první útokem, marně tam nalétavají ze vzdálenějšího spawnu po jednom a brání základně v jeho zabrání, když doplňují červeným body. Hodí se diverze bitevníků a bombardérů na pevnost, ale vzhledem k dvojnásobné vzdálenosti od spawnu není pravděpodobné, že by ji získali na dlouho.

Červení můžou poslat bitevníky na pevnost a pak dál na základnu. Zbytek zabere letiště. Pak záleží na tlaku modrých. Modří mají výhodu pravidelné rakety, ale nevýhodu vzdáleného spawnu, která se u horších týmů velice rychle projeví.

Spoiler

Úplně to samé. Červení se můžou rozdělit hned a stíhače poslat na letiště. Pro případ, že by modří zabrali rychleji pevnost a bombardéry tedy s jeho dobytím nemohli pomoct, je třeba využít rozdělení modrého týmu. Platí jako výše, že červení pevnost těžko udrží dlouho bez letiště, také bombardéry letící na pevnost se hůře brání a jediný HF si s nimi klidně poradí. Výhodnější pro červené je tedy útok bombardérů na letiště, který od svého spawnu snadno podpoří. Modří by se naopak měli snažit červené vůbec do okruhu letiště nepustit.

Edited by Perpentach, 16 November 2017 - 05:58 PM.

Perpentach #8 Posted 21 November 2017 - 05:25 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 565 battles
  • 1,235
  • [SPX] SPX

A ještě jedna věc. kolikrát se mi stane, že dobyjeme letiště, ale všichni stále lítají ze vzdálenýho spawnu a kvůli tomu stejně prohrajeme.

Spawn se změní, když kliknete na letiště na mapě při normálním zobrazení.

Edited by Perpentach, 21 November 2017 - 05:25 PM.

Hejmy #9 Posted 21 November 2017 - 07:45 PM

Second Lieutenant

• Advanced Member
  • 73 battles
  • 1,207
  • [D-DOG] D-DOG

Vysvětlete mi jednu věc, když to teď o tolik lepší jak 1,9. Mám sundat 3 bombardéry.  Žádnej hráč bombarder nemá (T8) Tak si řeknu, že počkám až přilítne nějakej bot. (To že mě sundali aniž bych si všiml, že tam někdo je, je moje blbost.) Ale o co mi jde, červení zabrali všech 5 oblastí, takže bombardéry nepřiletěli. A kdybych byl málo naštvanej, tak mi tam vyskočí hláška, že je možná prohra:great::unsure:

Dal jsem si tejden pauzu abych vychladl, ale je to málo:child:

vbobo #10 Posted Yesterday, 11:09 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 57 battles
  • 76

View PostHejmy, on 21 November 2017 - 08:45 PM, said:

Vysvětlete mi jednu věc, když to teď o tolik lepší jak 1,9. Mám sundat 3 bombardéry.  Žádnej hráč bombarder nemá (T8) Tak si řeknu, že počkám až přilítne nějakej bot. (To že mě sundali aniž bych si všiml, že tam někdo je, je moje blbost.) Ale o co mi jde, červení zabrali všech 5 oblastí, takže bombardéry nepřiletěli. A kdybych byl málo naštvanej, tak mi tam vyskočí hláška, že je možná prohra:great::unsure:

Dal jsem si tejden pauzu abych vychladl, ale je to málo:child:

Zkoušel jsem to několikrát, zahrál s každým letadlem bitvu, ale prostě to nejde.

Ne že by se až tak nedařilo, ale je to nuda a vztek z nemožnosti ovlivnit výhru.

Ani rok vychladnutí nestačí.

Edited by vbobo, Yesterday, 11:11 AM.

Dokud se nevrátí Nadvláda, lítám na druhé straně zeměkoule (https://android-navody.cz/world-of-warplanes-1-9-4-stale-zije/)
Ale ten ping ...

Also tagged with návod, tutorial, 2.0

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users