Jump to content

Návod na WoWp 2.0

návod tutorial 2.0

• Please log in to reply
57 replies to this topic

vilik58_CZ #41 Posted 26 February 2018 - 02:59 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 2923 battles
  • 328
  • [LAMOS] LAMOS
:sceptic: To chceš jako říct že tahle debilní verze 2.0 je na manévrování a celkový pocit z DOGFIGHT lepší než 1.9 ? Tak mě trochu připadáš že bys rád opět rozpoutal slovní přestřelku ohledně 2.0 VS 1.9 ale je to zbytečný každý máme na to svůj pohled a nikam to nepovede.Promiň jaký dogfight když je všude kam přiletíš masa rudých khmerů křížených s Terminátorem.Tak nemáš šanci na nic. :honoring:

Perpentach #42 Posted 26 February 2018 - 04:04 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 1467 battles
  • 1,401
  • [SPX] SPX

View Postnetrefilovi_na_vejletu, on 26 February 2018 - 02:18 PM, said:

Já o netrefování nic nepsal. Pouze jsem narážel na to, že si ze staré verze pamatuju terčík letící za cílem, před cílem, nad cílem. V té verzi byla schopná předsadit i ta moje neteř. Zatímco teď musím o principech předsazení něco málo tušit. Absolutně na to nebrečím, naopak se mi to líbí, neboť to hru posunuje od 8bitového duckhuntu ke hře kde je třeba nějaký ten skill... Bez ohledu na to jaký skill můžu mít po pěti bitvách a jestli se tím íbrskillem dokážu vymanévrovat od nějakýho otravnýho lojzy, kterej mi visí za prdelí.

Terčík si pamatovat můžeš. U tý věty jsi měl zůtat. Zbytek je lež. Ačkoliv nechci podceňovat čtyřleté, tak by v 1.9 netrefili ani bota. To už spíš teď. Jsi člověk, co vydává za fakta svoje názory o něčem, o čem nic neví.

netrefilovi_na_vejletu #43 Posted 26 February 2018 - 06:01 PM

Senior Airman

• Member
  • 1060 battles
  • 17

View PostPerpentach, on 26 February 2018 - 04:04 PM, said:

Terčík si pamatovat můžeš. U tý věty jsi měl zůtat. Zbytek je lež. Ačkoliv nechci podceňovat čtyřleté, tak by v 1.9 netrefili ani bota. To už spíš teď. Jsi člověk, co vydává za fakta svoje názory o něčem, o čem nic neví.

Stačí se podívat na počet bitev které jsem odletěl. Už z toho by mohlo být zřejmé, že jsou to nobácký názory bez dlouhodobějšího srovnání. To zaprvé. Za druhé si nemůžu pamatovat efektivitu střelby pomocí bývalé předsazovací berličky. V předchozích verzích jsem absolvoval cca 30 bitev někdy před rokem. Vlastně ani netuším jestli to byla vrze 0.8, 1.9 nebo 1.9.9, nebo co já vím. Pouze jsem řekl, že se mi líbí současná verze bez berličky a že i čtyřleté dítě mohlo ve verzi s berličkou pochopit jestli střílet před nebo nad...  
Jsem-li já lhář, pak ty mě káráš za něco co jsem neřekl...
Jsem zodpovědný za to co píšu, ale už ne za to co si z toho kdo chce vzít jako záminku k trotlení...

Edited by netrefilovi_na_vejletu, 26 February 2018 - 06:08 PM.

Za komunistů bylo levnější pivo, kvalitnější máslo a ten andrgraund už taky není co bejval. Se stim smiř!
Ta tenká hranice mezi trollem a trotelm...
Umím kulový, ale vím o tom!!!

vilik58_CZ #44 Posted 27 February 2018 - 06:54 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 2923 battles
  • 328
  • [LAMOS] LAMOS
:B Milí pane -  Netrefil na vyletě - jestli si myslíte že to bylo tak jednoduché tak jste na velkém omylu už za minulého režimu 1.9 hodně věcí  bylo nevyzpytatelných WG si už s naší komunitou hrál v dobách minulých, bohužel byli dny že jsem trefil ani jsem nevěděl jak a kdy a přišel den kdy bylo vše jinak a muselo se střílet mimo kroužek a hledat místo kde to funguje,to samé jsem vypozoroval i teď v této verzi 2.0. .On vás nikdo nenapadá a hlavně už nikdo nechce dál a dál rozvádět věci který byli už na takové úrovni že ji neměla žádná konkurence.A bude trvat zas hodně a hodně dlouho než to bude zas jako v utnutí verze 1.9   Thorntree to už psal velice trefně .a nehledě k tomu že jsem neslyšel ani jednoho veterána že by píp-nul na to že vzali zaměřovací bod já si sám někdy tuto pomoc vypnul. Přeji pěkný výlet.:honoring:

Edited by vilik58_CZ, 27 February 2018 - 06:56 PM.

RozaMadMax #45 Posted 27 February 2018 - 10:37 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 295 battles
  • 221
  • [CLD] CLD

View Postnetrefilovi_na_vejletu, on 26 February 2018 - 06:01 PM, said:

Stačí se podívat na počet bitev které jsem odletěl. Už z toho by mohlo být zřejmé, že jsou to nobácký názory bez dlouhodobějšího srovnání. To zaprvé. Za druhé si nemůžu pamatovat efektivitu střelby pomocí bývalé předsazovací berličky. V předchozích verzích jsem absolvoval cca 30 bitev někdy před rokem. Vlastně ani netuším jestli to byla vrze 0.8, 1.9 nebo 1.9.9, nebo co já vím. Pouze jsem řekl, že se mi líbí současná verze bez berličky a že i čtyřleté dítě mohlo ve verzi s berličkou pochopit jestli střílet před nebo nad...  
Jsem-li já lhář, pak ty mě káráš za něco co jsem neřekl...
Jsem zodpovědný za to co píšu, ale už ne za to co si z toho kdo chce vzít jako záminku k trotlení...

Lol současná verze bez berličky s autoaimem, kt. někdy funguje a někdy ne. Ty jsi prostě úkaz.:B

vbobo #46 Posted 28 February 2018 - 09:10 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1836 battles
  • 215

View Postvilik58_CZ, on 27 February 2018 - 07:54 PM, said:

:B Milí pane -  Netrefil na vyletě - jestli si myslíte že to bylo tak jednoduché tak jste na velkém omylu už za minulého režimu 1.9 hodně věcí  bylo nevyzpytatelných WG si už s naší komunitou hrál v dobách minulých, bohužel byli dny že jsem trefil ani jsem nevěděl jak a kdy a přišel den kdy bylo vše jinak a muselo se střílet mimo kroužek a hledat místo kde to funguje,to samé jsem vypozoroval i teď v této verzi 2.0. .On vás nikdo nenapadá a hlavně už nikdo nechce dál a dál rozvádět věci který byli už na takové úrovni že ji neměla žádná konkurence.A bude trvat zas hodně a hodně dlouho než to bude zas jako v utnutí verze 1.9   Thorntree to už psal velice trefně .a nehledě k tomu že jsem neslyšel ani jednoho veterána že by píp-nul na to že vzali zaměřovací bod já si sám někdy tuto pomoc vypnul. Přeji pěkný výlet.:honoring:

Přesně. Hlavně u německých třicítek se muselo střílet kamkoli, jenom ne do záměrného kruhu. Kamkoli = vždy počítat s pohybem cíle, než k němu ty brambory doletí. Záměrný bod byla berlička hlavně pro začátečníky, protože bez něj by se nikdo z nich netrefil a hned ze hry odešel. Kdo uměl mířit v 1.9, umí i v 2.0, pokud na to má nervy.

Za mě byla stará verze nesrovnatelně těžší než současná, v které si stačí koupit prem. spita a mít slušnou úspěšnost, protože k tomu o moc víc třeba není.

Do současné verze ani korunu.

RozaMadMax #47 Posted 01 March 2018 - 06:48 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 295 battles
  • 221
  • [CLD] CLD

View Postvbobo, on 28 February 2018 - 09:10 AM, said:

Přesně. Hlavně u německých třicítek se muselo střílet kamkoli, jenom ne do záměrného kruhu. Kamkoli = vždy počítat s pohybem cíle, než k němu ty brambory doletí. Záměrný bod byla berlička hlavně pro začátečníky, protože bez něj by se nikdo z nich netrefil a hned ze hry odešel. Kdo uměl mířit v 1.9, umí i v 2.0, pokud na to má nervy.

Za mě byla stará verze nesrovnatelně těžší než současná, v které si stačí koupit prem. spita a mít slušnou úspěšnost, protože k tomu o moc víc třeba není.

Ale Mr. netrefil co je dost špatný hráč nás bude přesvědčovat o něčem jinym.

Kasius27 #48 Posted 14 March 2018 - 02:43 PM

Command Chief Master Sergeant

• Community Contributor
  • 14 battles
  • 935
  • [GWDYS] GWDYS
Dlho som tu nebol, ešte dlhšie nepísal, ale zato ani nečítal vtákoviny. Prídem a čo nevidím, trápi vás berlička:-)) Teda vás, v podstate len netrefila, ale z podstaty jeho mena je zrejmé, že netrefí či kolečko je alebo nieje, tak ho tu nekameňujte:-)) V pôvodnej verzii by si asi ani nevystrelil, nie že by niečo trafil:-)) V každom prípade, vliezol som sem, že sa konečne dozviem ako hrať tento (minútové pomenovávanie hry čo moc hra nieje, dosaďte si sami:-) a žiaľ, nič som sa nedozvedel:-)) Zahral som pár hier, ale okrem zistenia, že či sa snažím alebo nie, výhra vs. prehra je 50:50, že grafika, lietadlá a pohyb celkovo je mne odpudivý a zvuky strašné, som sa nedozvedel. Zábava na bode nula:-) Nuž, skúsim napísať na ali či by pre EU nespustili nejaký server s verziou nula. aj tak bola najlepšia, a uvidíme či si ešte niekedy zalietam:-) Páni, držte sa kniplu čo vám sily stačia:-)

http: //gr33ny.wix.com/gwdys

vbobo #49 Posted 16 April 2018 - 11:54 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1836 battles
  • 215

View PostKasius27, on 14 March 2018 - 03:43 PM, said:

Dlho som tu nebol, ešte dlhšie nepísal, ale zato ani nečítal vtákoviny. Prídem a čo nevidím, trápi vás berlička:-)) Teda vás, v podstate len netrefila, ale z podstaty jeho mena je zrejmé, že netrefí či kolečko je alebo nieje, tak ho tu nekameňujte:-)) V pôvodnej verzii by si asi ani nevystrelil, nie že by niečo trafil:-)) V každom prípade, vliezol som sem, že sa konečne dozviem ako hrať tento (minútové pomenovávanie hry čo moc hra nieje, dosaďte si sami:-) a žiaľ, nič som sa nedozvedel:-)) Zahral som pár hier, ale okrem zistenia, že či sa snažím alebo nie, výhra vs. prehra je 50:50, že grafika, lietadlá a pohyb celkovo je mne odpudivý a zvuky strašné, som sa nedozvedel. Zábava na bode nula:-) Nuž, skúsim napísať na ali či by pre EU nespustili nejaký server s verziou nula. aj tak bola najlepšia, a uvidíme či si ešte niekedy zalietam:-) Páni, držte sa kniplu čo vám sily stačia:-)

Za mě to samé. Krom toho, že nemohou jet obě verze najednou (jak pořád WG tvrdí) je kvák. Když se dvojka připravovala, pomocí odkazu vloženého do toho jejich "Launcheru" se dala spusti 2.0 a 1.9 ještě pořád běžela.

Prostě jenom není vůle... 

fanynsv1 #50 Posted 16 April 2018 - 07:36 PM

Airman Basic

• Member
  • 1365 battles
  • 7

Ahoj, prosím poraďte, jak nastavit, aby šly u prémiových letadel zkušenosti mimo posádku? Chci zkušenosti konvertovat. U WoT nastavit lze.

Díky!

raketak_ #51 Posted 17 April 2018 - 07:55 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 5870 battles
  • 62

View Postfanynsv1, on 16 April 2018 - 07:36 PM, said:

Ahoj, prosím poraďte, jak nastavit, aby šly u prémiových letadel zkušenosti mimo posádku? Chci zkušenosti konvertovat. U WoT nastavit lze.

Díky!

Ahoj

nemej zaskrtnuty "zrychleny vycvik posadky". Najdes ho v hangaru v zalozzce posadka.

Jen muj nazor, konvertovat expy na volne za goldy je zbytecne drahe. Na tier 7 uz neni problem mit 500 volnych za dvojnasobek a u tier 10 klidne k 1000.

fanynsv1 #52 Posted 18 April 2018 - 03:14 PM

Airman Basic

• Member
  • 1365 battles
  • 7

View Postraketak_, on 17 April 2018 - 07:55 AM, said:

Ahoj

nemej zaskrtnuty "zrychleny vycvik posadky". Najdes ho v hangaru v zalozzce posadka.

Jen muj nazor, konvertovat expy na volne za goldy je zbytecne drahe. Na tier 7 uz neni problem mit 500 volnych za dvojnasobek a u tier 10 klidne k 1000.

Moc díky, hledal jsem po prokliku na pilota napravo, ale tam to není. Převod není tak drahý, když počkáš na kurz 1 ku 35, bývá to párkrát za rok. Hodí se pak do tanků.

vbobo #53 Posted 19 May 2018 - 07:25 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1836 battles
  • 215

View Postnetrefilovi_na_vejletu, on 21 February 2018 - 01:39 PM, said:

Poraďte mi pls. (a buďte na mě hodný jsem nobák s 25ti bitvama)
Můj team má sektor, který asi není plně obsazen. Ikona sektoru není plně uzavřena. Pozemní cíle jsou zničeny, létající obrana taky není. Jak pro živýho boha dosáhnu toho, že se sektor obsadí "doplna"? :( Stalo se mi několikrát, že jsem do takového sektoru naletěl kroužil v kruhu v bláhovíé naději že přítomnost lidského letadla dokončí obsazování, ale nic se nedělo...
Pokud si v něčem protiřečím, je možné že jsem si prostě něčeho nevšiml. Četl jsem odkaz v prvním postu a postupné mise jsem absolvoval... Ale upřímně řečeno fakt nevím co mám a mohu dělat s bitvami které prohráváme na vliv. Je to škoda, protože hra je teď o 1000006% lepší než byla kdysi.

Taky už nehraju ale několikrát jsem se s tím dříve setkal.

Nedokončené obsazení a nikdo nikde. Chvíli jsem kroužil a najednou se odněkud vyloupl ještě jeden obránce - asi z jiné dimenze anebo měl 100% kamo :trollface:.

Po jeho eliminaci se obsazení dokončilo.

Ale u současné verze bych nedoporučil hledat nějaké smysluplné zákonitosti.

Nozdro #54 Posted 22 June 2018 - 05:52 AM

Senior Master Sergeant

• Clan Commander
  • 162 battles
  • 232
  • [LAMOS] LAMOS
Já teda nevim jestli jste nebyli na toho chudáka Netrefila zbytečně nepříjemný, sám zmiňuje že je nováček tak se trochu zamyslete nad stylem svých reakcí pánové veterání...jinak pro mne hra bohužel už zemřela do hrobu dána. Momentálně umírají i tanky. WG je prostě "firma" (v mnohém se chovají stejně logicky jako státní správa, proto uvozovky), která edituje lidi, edituje na lidi a edituje de facto co může. Ty svoje virtuální plečky budou za chvíli prodávat za desetitisíce asi, protože ty ceny to je nehoráznost. Ani jedna hra (snad kromě lodí, ale ty nesleduju tak pomlčím) pořádně nefunguje, zpětná vazba je nezajímá, komuniťáky dělají lidi co nemají ani 2000 bitev, zaměstnávají se cheateři apod., takže už mě to jaksi přestalo bavit, řešit jejich nefunkční předražený produkt (jestli si myslíte, že WoT je v něčem lepší, jděte si to zahrát s nainstalovaným XVM - bez toho totiž budete jen kroutit hlavou co se to děje. Uvidíte, že MM je NAPROSTO V POŘÁDKU, a všichni jsou prej spokojený atd atd...pointa? Jistě - milionkrát řešené je 7 let nevyřešené, navíc od chvíle, co přišli s tím, že odstraní preferenční MM z prémiových tanků což de facto porušuje evropské spotřebitelské zákony a jejich svatá EULA to nijak nezmění (v letadlech asi nic takovýho neni protože tady je MM jakžtakž v pohodě), jsem to neměl zapnutý, místo jednoho debilního tanku/letadla za nesmysl jsem si koupil Witcher 3 se 2 DLC a můžu vám zodpovědně říct, že to bylo to nejlepší co jsem za posledních 7 let s hrami od WG udělal. Jsem dlouhodobě v naprostém klidu a neuvěřitelně se bavim - skoro jako u hry , znáte ten pocit vůbec ještě? S WG se snadno zapomene...:honoring:

" ...IT´S JUST A GAME ..."

>>>indeed LAMOS indeed<<<

https://www.youtube.com/user/nOzdrOIIIIIO

Tier VI: Spitfire V DB 605; Fw 190 A-5; Bf 109 F; Me 410; P-47B; F4U-1; XP-50; P51-A; P-38J; Mustang Mk.I; Mustang IA; A6M5; Ki-88; I-210; IL-2(d); JU 88 P -  Tier VII: Meteor; 302; XP-75; Bf 109 Z; F7F; J4M - Tier VIII:  XF5U Pancake; Me 262; Me 109 TL; NC 1070

vbobo #55 Posted 22 June 2018 - 07:36 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1836 battles
  • 215

View PostNozdro, on 22 June 2018 - 06:52 AM, said:

Já teda nevim jestli jste nebyli na toho chudáka Netrefila zbytečně nepříjemný, sám zmiňuje že je nováček tak se trochu zamyslete nad stylem svých reakcí pánové veterání...jinak pro mne hra bohužel už zemřela do hrobu dána. Momentálně umírají i tanky. WG je prostě "firma" (v mnohém se chovají stejně logicky jako státní správa, proto uvozovky), která edituje lidi, edituje na lidi a edituje de facto co může. Ty svoje virtuální plečky budou za chvíli prodávat za desetitisíce asi, protože ty ceny to je nehoráznost. Ani jedna hra (snad kromě lodí, ale ty nesleduju tak pomlčím) pořádně nefunguje, zpětná vazba je nezajímá, komuniťáky dělají lidi co nemají ani 2000 bitev, zaměstnávají se cheateři apod., takže už mě to jaksi přestalo bavit, řešit jejich nefunkční předražený produkt (jestli si myslíte, že WoT je v něčem lepší, jděte si to zahrát s nainstalovaným XVM - bez toho totiž budete jen kroutit hlavou co se to děje. Uvidíte, že MM je NAPROSTO V POŘÁDKU, a všichni jsou prej spokojený atd atd...pointa? Jistě - milionkrát řešené je 7 let nevyřešené, navíc od chvíle, co přišli s tím, že odstraní preferenční MM z prémiových tanků což de facto porušuje evropské spotřebitelské zákony a jejich svatá EULA to nijak nezmění (v letadlech asi nic takovýho neni protože tady je MM jakžtakž v pohodě), jsem to neměl zapnutý, místo jednoho debilního tanku/letadla za nesmysl jsem si koupil Witcher 3 se 2 DLC a můžu vám zodpovědně říct, že to bylo to nejlepší co jsem za posledních 7 let s hrami od WG udělal. Jsem dlouhodobě v naprostém klidu a neuvěřitelně se bavim - skoro jako u hry , znáte ten pocit vůbec ještě? S WG se snadno zapomene...:honoring:

Možná, ale až potom, co prohlásil, že 1.9 hrály tupé opice. Před tím se mu celkem dost lidí snažilo poradit.

Nozdro #56 Posted 22 June 2018 - 10:28 AM

Senior Master Sergeant

• Clan Commander
  • 162 battles
  • 232
  • [LAMOS] LAMOS
Aha tak to jsem nějak missnul asi..díky za uvedení na pravou míru, nicméně pořád si myslím, že to bylo zbytečně naostro vzhledem k palčivému tématu a on šlápl do vosího hnízda no nic to už je fakt jedno, nemá smysl nic zachraňovat.. A bacha na to, za přirovnání lidí k "opicím shazovaným ke stromů" jsem dostal na WoT fóru warning point, což byla poslední kapka, protože jsem se musel hodně snažit, abych nebyl podstatně sprostější (týkalo se to MM, vyvážení týmů a super vybalancovaných her 2 minuty a výsledek 15:1-5...). Usoudil jsem, že v takto demagogickém prostředí se již nechci pohybovat a všem doporučuji zvážit totéž.

Edited by Nozdro, 22 June 2018 - 10:30 AM.

" ...IT´S JUST A GAME ..."

>>>indeed LAMOS indeed<<<

https://www.youtube.com/user/nOzdrOIIIIIO

Tier VI: Spitfire V DB 605; Fw 190 A-5; Bf 109 F; Me 410; P-47B; F4U-1; XP-50; P51-A; P-38J; Mustang Mk.I; Mustang IA; A6M5; Ki-88; I-210; IL-2(d); JU 88 P -  Tier VII: Meteor; 302; XP-75; Bf 109 Z; F7F; J4M - Tier VIII:  XF5U Pancake; Me 262; Me 109 TL; NC 1070

vbobo #57 Posted 22 June 2018 - 05:06 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1836 battles
  • 215

View PostNozdro, on 22 June 2018 - 11:28 AM, said:

Aha tak to jsem nějak missnul asi..díky za uvedení na pravou míru, nicméně pořád si myslím, že to bylo zbytečně naostro vzhledem k palčivému tématu a on šlápl do vosího hnízda no nic to už je fakt jedno, nemá smysl nic zachraňovat.. A bacha na to, za přirovnání lidí k "opicím shazovaným ke stromů" jsem dostal na WoT fóru warning point, což byla poslední kapka, protože jsem se musel hodně snažit, abych nebyl podstatně sprostější (týkalo se to MM, vyvážení týmů a super vybalancovaných her 2 minuty a výsledek 15:1-5...). Usoudil jsem, že v takto demagogickém prostředí se již nechci pohybovat a všem doporučuji zvážit totéž.

Trefil se do doby, kdy vztek z tohoto fóra úplně stříkal. O pár měsíců dřív a reakce by byly jiné.
No jestli je to tak, jak říkáš... mě by už museli popravit za to, co jsem tu od loňského října vypustil... :hiding:

_Desper #58 Posted 21 August 2018 - 01:03 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 1746 battles
  • 1,151

Strelba ve 2.0 a trefeni letedel je asi 10x lehci nez v 1.9. 

Mas silnej auto aim, to znamena, ze staci strilet ve smeru enemaka a je mrtvej. 

Strely maj obrovskej  rozptyl oproti 1.9 takze trefis i to co nechces. 

Manevrovani botu ty jejich roly kdy byly v 1.9 nesmrtelny sou jim ted k nicemu, bot roluje jak o zivot a kupuje stejne vsechno protoze auto aim a rozptyl. 

Jediny co je horsi sou rychlost strel, takze treba s 30 mm musis strilet hodne pred v zoomu kdyz zataci tak je mimo obraz a je to jako bys strilel kameny, vypada to nic moc a zvuky taky zadna slava.

Edited by _Desper, 21 August 2018 - 01:06 PM.

Also tagged with návod, tutorial, 2.0

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users