Jump to content

Aktualizacja 2.0 - opinie nowych graczy.

• Please log in to reply
161 replies to this topic

Mikhail__ #1 Posted 03 November 2017 - 06:50 PM

Senior Airman

• Member
  • 425 battles
  • 44

Drogie WG,

zbieranie feedbacku wśród starych graczy, przy jednoczesnej blokadzie dostępu do forum nowych (wymóg rozegrania 250 bitew) to głupota sama w sobie... Kto to wymyślił? Chcecie jakkolwiek miarodajny feedback? To dajcie się wypowiedzieć wszystkim. Przychodzą nowi ludzie. Gra im się podoba i nie mogą się podzielić swoją opinią? No żal. Ta gra była niegrywalnym dnem przed 2.0 i NIKT w to nie grał.

Grupa ludzi nabijająca sobie staty, klepiąca się po plecach i siedząca na tym forum od niepamiętnych czasów to nic innego jak aberracja. Ich opinie w żadnym stopniu nie reprezentują całej społeczności graczy, a wręcz są odmienne od opinii we wszelkich innych mediach. Należy je zatem odrzucić i uznać za bezwartościowe. A te pozakładane tematy z "Powrotem do 1.9" powinny trafić przez biuro w Paryżu bezpośrednio do kosza na śmieci (co dzięki Bogu się dzieje).

A dzieje się tu to samo, co w jednej z konkurencyjnych gier "o czołgach", gdzie grupa "prosów" swoimi opiniami próbowała narzucić swoją wolę całej społeczności, strasząc odejściem do konkurencji (co według nich byłoby podobno stratą). I uwaga... ZOSTALI! Dalej płacą i dalej narzekają (co było mega ciężkie do przewidzenia). Nie można pozwolić aby mniejszość narzucała swoją wolę wszystkim. Gra nie jest ich własnością. Gra jest dla WSZYSTKICH. Były już przypadki gdzie słuchanie jedynie wąskiej grupy doprowadziło tytuł do upadku. Nie róbcie tego tutaj.

Wkrótce nowa grupa graczy, która zaczęła swoją przygodę z grą wraz z wprowadzeniem wersji 2.0 dobije do swoich 250 bitew i zacznie kontrować te głupoty o cofaniu się w rozwoju do 1.9. Także ta patologiczna sytuacja jest z całą pewnością czasowa i jeżeli ktoś przeczyta mój wpis w przyszłości, to będzie on nieaktualny.

Wersja 2.0 jest fantastyczna. Po prostu jest. Wystarczy spojrzeć na pozytywne reakcje wielkich youtuberów jak The Mighty Jingles, Notser, Flamu i wielu wielu innych (Flamu już zapowiedział że WOWP na stałe zagości na jego kanale). Jakie są komentarze pod ich filmami? Ano właśnie. Ludzie instalują i grają. I nie są zawiedzeni! Wygląda na to drogie WG, że udało wam się reanimować trupa. Good job! Nawet po samym youtubie patrząc, widać że coś się dzieje. Pojawiają się gameplaye, pierwsze proste poradniki, newsy oraz recenzje samolotów. Odwaliliście kawał dobrej roboty z tym 2.0! Do tej pory filmiki na YT (sprzed aktualizacji) ograniczały się do tego że jakiś gość w 2013 czy 2014 roku wzbijał się do stratosfery i spadał po kolei na ludzi zabijając 10 czy 12 - epic fail... Fajnie że się dobrze bawił, podczas gdy pozostałe 99,99% graczy grę z dysku wywaliła i poszła na kilka lat grać w coś innego.

Wersja 2.0 to ogromna szansa aby mieć trzeci wartościowy tytuł na PC, celujący jednak w inny target ludzi, niż ma konkurencja. Nie każdy lubi takie "symulacje" gdzie do startu trzeba wcisnąć 5000 przycisków a następnie lecieć pół godziny aby zostać fragiem fioletowego gracza. No normalnie ubaw po pachy. Mocne strony tej aktualizacji to bez wątpienia poprawienie modelu lotu, grafiki, silniejsze postawienie na walkę kołową, zamiast nudnego jak flaki z olejem "boom and zooma" oraz wywalenie tego idiotycznego "lead indicatora". Gra została uproszczona. Co jest dobre! Postawiono mocno na arcade i szybką walkę. To jest sukces. Bo ludziom teraz gra się po prostu podoba.

Obecnie, gdy gra zaczyna łapać wiatr w żagle, dobrze by było przesunąć/zatrudnić więcej ludzi do pracy nad poprawą, doszlifowaniem: trybów, balansu i optymalizacji. Bombowce zdobywające capa z pianą na pysku w akcji "yolo kamikadze" przy obecności kilku myśliwców przeciwnika to takie, trochę słabe. Dodatkowo, "tematem rzeką" było zderzanie się samolotów. Obecne celowe taranowanie to po prostu DEBILIZM i jest do wywalenia w trybie natychmiastowym. To jest na tą chwilę najbardziej żałosne w tej grze. Teraz gdy wprowadzone zostały respawny, sprawę można rozwiązać błyskawicznie. Oba samoloty giną i oba dostają +1 czy +2 min do czasu odrodzenia. Gwarantuję że szybko się ludzie oduczą ramowania. Natomiast taranowanie sojuszników - na wzór WOWS. I sprawa załatwiona. Kolejnym zdecydowanym plusem jest przeniesienie statystk do archiwum. Teraz będzie bardziej widoczne kto gra pod team, a kto był statpadderem w poprzednich latach. Nowy początek i równy start dla wszystkich.

Dodanie capów to zawsze jest dobry pomysł. Wcześniej grało się tak naprawdę o nic. Teraz można wprowadzić nowe klasy a drużyna MUSI współpracować a nie klepać bezmyślnie DMG i fragi. Za dużo jest natomiast baz, które można zdobyć niszcząc cele naziemne. Niezbalansowana jest siła capów (capy generują kolejne capy). Często bitwa się przez to kończy zanim się tak naprawdę zacznie. Brakuje tu też mechaniki znanej z WOWS gdzie kille dodawały lub odejmowały punkty zwycięstwa. Trzeba jednak minimalnie bardziej postawić na walkę. Czekam na zapowiedziane kolejne wersje, aby móc powiedzieć więcej. Ale na pewno będzie coraz lepiej.

Grupa pracowników odpowiedzialna za graficzno-techniczne aspekty gry, ma nadal co robić. Gra na wyższych rozdzielczościach wygląda bardzo ładnie. Ale brak skalowania interfejsu do rozdzielczości 1440p, 4K czy brak obsługi kart w SLI razi. WOT to ma. Modele samolotów i wygładzanie krawędzi też mogłoby stać na wyższym poziomie. Natomiast spadki FPS na topowych kartach graficznych do 35-45 klatek bez względu na rozdzieczość i efekty są niewybaczalne. Dla gracza który przychodzi tu z WOT lub WOWS niemiłym zaskoczeniem jest możliwość grania w kluczu max w 2 osoby. Może zatem warto byłoby dodać bitwy drużynowe? Dosyć często wywala z bitwy lub zdarzają się mniejsze błędy. Ale ciężko się było tego wszystkiego ustrzec przy tak dużym update.

Oczywiście nie mogłem zamieścić tego tekstu w dziale "Bieżąca aktualizacja" gdyż to tylko dla wybranych i widzę: "You cannot start a new topic". Brawo i jeszcze raz brawo.

Na koniec mała przestroga. Jeżeli ktokolwiek w WG rozważa powrót do 1.9 tylko dla tej ekipy 200-300 krzykaczy forumowych to od razu możecie zgasić światło. 2.0 to ogromny sukces. Nie zmarnujcie tego i dalej róbcie swoje. A do zbierania feedbacku zalecam inne źródła niż to forum, bo ze świecą szukać mniej reprezentatywnej grupy.

Edited by Mikhail__, 03 November 2017 - 06:56 PM.

mazur131313 #2 Posted 03 November 2017 - 07:34 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 156 battles
  • 224
  • [JFA] JFA

Jakiś troll - pracownik WG? Sprawdź sobie misiu statystyki serwera jakie to 2.0 odniosło sukces. 1.9 nie była słabą grą - wymagała SKILLA. Coś, czego ameba z 46% WR w 2.0 nie jest w stanie zrozumieć, bo tobie życia by pewnie nie starczyło by opanować podstawy walki energetycznej (stąd spłycenie HUD w 2.0 - energy fighting, a co to? :trollface: ).

Co do pozytywnych, 'spontanicznych' opinii youtuberów...*edited*...

Prosi (nie ja, ja jestem casual) w JFA mają w 2.0 ponad 80% WR. Na tej płytkiej, pozbawionej strategicznego dogfightu grze. 

*edited* 

https://pl.wot-life....ayer/Mikhail__/

*edited* Boże chroń przed takim feedbackiem.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: obraźliwe treści wobec użytkowników.

Edited by Anto_sky, 10 November 2017 - 12:16 PM.

SandmanX #3 Posted 03 November 2017 - 07:49 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 385 battles
  • 2,277
  • [D_303] D_303
PMHC to pomidory lub ameby czy nie? Pytam żeby mieć porównanie WoWp vs WoT.
./ts3server_startscript.sh status
Server seems to have died

Frantiszek_ #4 Posted 03 November 2017 - 07:55 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 623 battles
  • 1,707
  • [_PZL_] _PZL_

Znalazłem kanał o którym napisałeś i recenzje o ile można to tak nazwać gry WOWP 2.0:

https://www.youtube....1UQJ5sec&t=379s

Nie wiem co bierzesz, ale bierz połowę. Z filmu Twojego GURU - czternasta minuta z sekundami:

Nie wiedziałem co robię, ale miałem z tego przyjemność.........

... gra nie jest całkowicie idiotyczna, ponieważ nigdy nie powinienem być w lekkim bombowcu, który wpadł w taki rodzaj zaangażowania, ale przynajmniej pokazuje kłamstwo. Powiedziałem, że gra nie jest kompletnie idiotyczna, jeśli podejmiesz takie głupie decyzje. zostaną ukarani za to, jak jesteście ......

Właśnie o to chodzi, że cokolwiek nie robisz to  90% wygrywają za Ciebie lub przegrywają BOTY. Wiesz co to jest?

Opierasz się o recenzję gościa, który rozgrywa pierwszą i drugą walkę w WOWP. Widzę, że według Ciebie to sprowadzenie gry do prostoty sterowania jest dobre bo za dużo przycisków należy nacisnąć. Misiu kolorowy jak potrzebujesz prostoty to zagraj sobie w Mincraft. Co, użycie paru przycisków naraz, za chwilę użycie innych sprawia Ci problem?

Tacy właśnie nowi gracze trafiają do tej gry: Prawa ręka myszka, lewa obsługuje o ile wie przyciski "W" i "S" bo na tyle komórek mózgowych wystarcza.

Co to jest LEKKI BOMBOWIEC? Ten którym latał o ile to można nazwac lataniem na bardzo niskim pułapie?

Edited by Frantiszek_, 03 November 2017 - 07:57 PM.

DoktorScamp #5 Posted 03 November 2017 - 07:56 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 534 battles
  • 72
Jak chcesz kogos obrazac zamiast dodawac cokolwiek do tematu to moze lepiej w ogole nic nie pisz? Bo takie pierdolenie i obrazanie ludzi tylko swiadczy o twoim bardzo niskim poziomie inteligencji. Mi tez sie gra teraz podoba, wczesniej bym jej kijem nie dotknal. A twoje podejscie ze jak ktos dopiero zaczal gre i ma srednie staty to nie ma prawa do wypowiedzi jest poprostu zalosne. Zanim mnie od pomidorow zaczniesz tez wyzywac nadmienie ze w innych grach wg jestem niebieski, i tutaj tez do tego dojde bez problemu oczywiscie jesli nie wrócą do wersji 1.9 gdzie 300 prosow/casuali jak ty bedzie dalej sie samemu po dupach lizac, no bo wtedy poprostu to odinstaluje ;) 1.9 bylo gra tragiczna, w ktora prawie nikt nie gral, jak na jakims tsie ktos wspominal o wowp to ludzie wybuchali smiechem, a teraz instaluja i sprawdzaja co to jest to 2.0. Takze takiego naplywu nowych graczy jak po wprowadzeniu 2.0 ta gra jeszcze nie miala. I pewnie ciezko ci to zrozumiec ale twoje zdanie jest nic nie warte bo reprezentujesz znaczna mniejszosc, pluj sobie dalej na kazdego kto cos napisze na forum dobrego na 2.0. To ze ty tutaj siedzisz od poczatku gry tez nie ma znaczenia, bo jesli wg bedzie widzialo naplyw graczy, to twoj placz na nic sie nie zda. A jeszcze jedno, wywal tego battletag bo te statystyki juz sa nie wazne jakbys nie zauwazyl.

mazur131313 #6 Posted 03 November 2017 - 07:56 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 156 battles
  • 224
  • [JFA] JFA

Nie wiem Sandman. PMHC jest na emeryturze i nie szarpie się na mapie globalnej przegrywając z klanami spoza top 100 mając w szeregach rerolla na rerollu bez pojęcia o grze 15 vs 15, jak piećsetna reaktywacja stonek.

Gimnazjalna stonka zawsze zostanie gimnazjalną stonką, to *edited* dyscyplinarne z PMHC po *edited* kolegi z klanu (*edited**edited* :teethhappy:

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: obraźliwe treści wobec użytkowników.

Edited by Anto_sky, 10 November 2017 - 12:10 PM.

Mikhail__ #7 Posted 03 November 2017 - 07:59 PM

Senior Airman

• Member
  • 425 battles
  • 44

A no i takie sondy:

to wiadomo... od razu kosz.

SandmanX #8 Posted 03 November 2017 - 07:59 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 385 battles
  • 2,277
  • [D_303] D_303

View Postmazur131313, on 03 November 2017 - 09:56 PM, said:

Nie wiem Sandman. PMHC jest na emeryturze i nie szarpie się na mapie globalnej przegrywając z klanami spoza top 100 mając w szeregach rerolla na rerollu bez pojęcia o grze 15 vs 15, jak piećsetna reaktywacja stonek.

Gimnazjalna stonka zawsze zostanie gimnazjalną stonką, to wyjebanie dyscyplinarne z PMHC po podejabniu kolegi z klanu (jakim trzeba być indywiduum by coś takiego zrobić?) musi cię boleć, skoro do tej pory boli dupsko. I dobrze. Ma boleć :teethhappy:

STRNK nigdy nie miało reaktywacji.

Widze że dalej dla ciebie to zbyt trudne, że Cinka wywalili za niewinność, a ja sam wyszedłem, a nie zostałem wywalony, lepiej zapytaj kolegę prawnika o wyciąganie e-maili z bazy forum itp, to już jest przestępstwo.

2-ga rzecz, słabo się wypowiadać o czymś o czym nie masz zielonego pojęcie bo nie było Cię wtedy w PMHC. ;) Tamto PMHC coś tam znaczyło, stąd nie było dla każdego.

Edited by SandmanX, 03 November 2017 - 08:03 PM.

DoktorScamp #9 Posted 03 November 2017 - 08:00 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 534 battles
  • 72

View PostFrantiszek_, on 03 November 2017 - 07:55 PM, said:

Znalazłem kanał o którym napisałeś i recenzje o ile można to tak nazwać gry WOWP 2.0:

https://www.youtube....1UQJ5sec&t=379s

Nie wiem co bierzesz, ale bierz połowę. Z filmu Twojego GURU - czternasta minuta z sekundami:

Nie wiedziałem co robię, ale miałem z tego przyjemność.........

... gra nie jest całkowicie idiotyczna, ponieważ nigdy nie powinienem być w lekkim bombowcu, który wpadł w taki rodzaj zaangażowania, ale przynajmniej pokazuje kłamstwo. Powiedziałem, że gra nie jest kompletnie idiotyczna, jeśli podejmiesz takie głupie decyzje. zostaną ukarani za to, jak jesteście ......

Właśnie o to chodzi, że cokolwiek nie robisz to  90% wygrywają za Ciebie lub przegrywają BOTY. Wiesz co to jest?

Opierasz się o recenzję gościa, który rozgrywa pierwszą i drugą walkę w WOWP. Widzę, że według Ciebie to sprowadzenie gry do prostoty sterowania jest dobre bo za dużo przycisków należy nacisnąć. Misiu kolorowy jak potrzebujesz prostoty to zagraj sobie w Mincraft. Co, użycie paru przycisków naraz, za chwilę użycie innych sprawia Ci problem?

Tacy właśnie nowi gracze trafiają do tej gry: Prawa ręka myszka, lewa obsługuje o ile wie przyciski "W" i "S" bo na tyle komórek mózgowych wystarcza.

Co to jest LEKKI BOMBOWIEC? Ten którym latał o ile to można nazwac lataniem na bardzo niskim pułapie?

Jak uda ci sie nauczyc obslugi youtuba i obejrzysz reszte filmikow i recenzji to daj znac ;)

Frantiszek_ #10 Posted 03 November 2017 - 08:01 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 623 battles
  • 1,707
  • [_PZL_] _PZL_

Ups a co to jest? Błąd strony?

https://worldofwarpl...1.x/537104615-/

===

To znaczy, że ta recenzja jest nieważna? Naucz się grać bo widzę, że wyszkolUny jesteś jest małpka cyrkowa.

===

Następny orzeł przestworzy:

https://worldofwarpl...1.x/502914242-/

Szkoda czasu na takiego recenzenta co nie ma pojęcia o czym mówi.

==

Te same osoby?

Edited by Frantiszek_, 03 November 2017 - 08:06 PM.

mazur131313 #11 Posted 03 November 2017 - 08:15 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 156 battles
  • 224
  • [JFA] JFA

Co ja na to poradzę, że 2.0 jest dla IDIOTÓW? W sensie, że każda czerwonka z WoT wpadnie tutaj i sobie trochę postrzela. Skill cap poszedł tak w dół, że byle pomidor da radę przy wsparciu botów - bo BnZ (coś, co wymagało odrobiny inteligencji) nie istnieje. Crowd control z 1.9 NIE ISTNIEJE. Tak WG zakopało rów skilla między nowymi a starymi graczami.

2.0 to teraz mobile game, bez żadnej głębi. 1.9 może było odpychające dla newbie, ale wynagradzała poświęcony czas na naukę, epickie pojedynki 1 na 1 gdzie nawet RnG nie przeszkadzało. Jedyne co było do bani to OP klucze HF (a wystarczyło znerfić tą klasę). Tu? Czego się uczyć? Randomowego TnB i kolejności zajmowania capów?

Do was nie dociera, że ludzie poświęcili LATA na tą grę szlifując umiejętności a WG wypięło się na nich zmieniając 1k playerbase na 1,3k newbe playerbase, bo ten zakupi nowe premki. Ostatni skok na kasę przed zamknięciem serwerów.

Jaki był problem w zostawieniu starego (mniej chaotycznego) trybu w 2.0? Patrz wyżej.

BTW - wszyscy jesteśmy 'nowi' w 2.0, każdy z nas uczy się od nowa tej gry i tak - jak ktoś ma poniżej 50% WR to o czymś to kuźwa świadczy. Np. ,że jego opinia jest niemiarodajna, bo nikt - ujmę to brutalnie - nie buduje budynków tylko pod niepełnosprawnych, nie? Jakieś tam udogodnienia powinny być ,ale nie główne założenia projektu na litość Boską.

Edited by mazur131313, 03 November 2017 - 08:19 PM.

DoktorScamp #12 Posted 03 November 2017 - 08:16 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 534 battles
  • 72

View PostFrantiszek_, on 03 November 2017 - 08:01 PM, said:

Ups a co to jest? Błąd strony?

https://worldofwarpl...1.x/537104615-/

===

To znaczy, że ta recenzja jest nieważna? Naucz się grać bo widzę, że wyszkolUny jesteś jest małpka cyrkowa.

===

Następny orzeł przestworzy:

https://worldofwarpl...1.x/502914242-/

Szkoda czasu na takiego recenzenta co nie ma pojęcia o czym mówi.

Nie wiem co mowie bo? Tzn chcesz mi wmowic ze nie mam przyjemnosci z grania? Misiu kolorowy rzucaj tutaj statystykami ile chcesz, sprawdz moje staty z wota i wowsa tez. Problem polega na tym ze *edited* zeby zrozumiec ze chocbys mial 100% win ratio to i tak jestes nic nie waznym krzykaczem z forum. Dla wg liczy sie liczba graczy, a nie elitarne *edited* z jednego tsa stanowiace cala baze graczy sprzed 1.9. Jeste naplyw nowych graczy? Jest. Takze mozesz zapomniec o swoim królowaniu w przestworzach przeciwko samym botom ( no bo przeciez te twoje staty to tylko na botach naklepane, bo nikt w ta gre wczesniej nie gral ) i zaczac sie przyzywczajac do nowej wersji. 

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: obraźliwe treści.

Edited by Anto_sky, 10 November 2017 - 12:39 PM.

Mikhail__ #13 Posted 03 November 2017 - 08:17 PM

Senior Airman

• Member
  • 425 battles
  • 44
No tak. Ale to jest mniej więcej to o czym mówiłem. Części ludzi wydaje się że jak są lepsi, to inni nie mają prawa się wypowiadać. I "prosi" będą decydować o wszystkim. Oczywiście jest to nieprawdą. Gra ma być dla wszystkich. Nie ma to znaczenia jakie kto ma staty. Także skończcie już wklejać żałośnie te linki aby się dowartościować bo to nic nie da. Grę i tak będą dalej zmieniać. A ja jak zapewne przeczytaliście dopiero zaczynam grać.

Edited by Mikhail__, 03 November 2017 - 10:44 PM.

DoktorScamp #14 Posted 03 November 2017 - 08:20 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 534 battles
  • 72

View Postmazur131313, on 03 November 2017 - 08:15 PM, said:

Co ja na to poradzę, że 2.0 jest dla IDIOTÓW? W sensie, że każda czerwonka z WoT wpadnie tutaj i sobie trochę postrzela. Skill cap poszedł tak w dół, że byle pomidor da radę przy wsparciu botów - bo BnZ (coś, co wymagało odrobiny inteligencji) nie istnieje. Crowd control z 1.9 NIE ISTNIEJE. Tak WG zakopało rów skilla między nowymi a starymi graczami.

2.0 to teraz mobile game, bez żadnej głębi. 1.9 może było odpychające dla newbie, ale wynagradzała poświęcony czas na naukę, epickie pojedynki 1 na 1 gdzie nawet RnG nie przeszkadzało. Jedyne co było do bani to OP klucze HF (a wystarczyło znerfić tą klasę). Tu? Czego się uczyć? Randomowego TnB i kolejności zajmowania capów?

Do was nie dociera, że ludzie poświęcili LATA na tą grę szlifując umiejętności a WG wypięło się na nich zmieniając 1k playerbase na 1,3k newbe playerbase, bo ten zakupi nowe premki. Ostatni skok na kasę przed zamknięciem serwerów.

Jaki był problem w zostawieniu starego (mniej chaotycznego) trybu w 2.0? Patrz wyżej.

BTW - wszyscy jesteśmy 'nowi' w 2.0, każdy z nas uczy się od nowa tej gry i tak - jak ktoś a poniżej 50% WR to o czymś to kuźwa świadczy. Np. ,że jego opinia jest niemajdrowania, bo nikt - ujmę to brutalnie - nie buduje budynków tylko pod niepełnosprawnych, nie? Jakieś tam udogodnienia powinny być ,ale nie główne założenia projektu na litość Boską.

Ciekawe, brzmisz dokladnie jak elita z ArmoredWarfare ktore sluchalo sie swoich wiernych prosow i nie istnieje teraz. A z czerwonka z wota nie mam nic wspolnego.

SandmanX #15 Posted 03 November 2017 - 08:23 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 385 battles
  • 2,277
  • [D_303] D_303

View PostDoktorScamp, on 03 November 2017 - 10:20 PM, said:

Ciekawe, brzmisz dokladnie jak elita z ArmoredWarfare ktore sluchalo sie swoich wiernych prosow i nie istnieje teraz. A z czerwonka z wota nie mam nic wspolnego.

Nie warto dyskutować z kimś, kto się szczycił z tego że gra i wygrywa CW(w WoT) o 16:00, gdy wszyscy inni byli w pracy. ;)

Do tego nazywa innych "gimbazą" - ot taka sytuacja.

Edited by SandmanX, 03 November 2017 - 08:24 PM.

mazur131313 #16 Posted 03 November 2017 - 08:30 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 156 battles
  • 224
  • [JFA] JFA

Ja sobie spokojnie poradzę. WoWp zawsze było moją secondary game w stosunku do WoT (dziwnie to brzmi biorąc pod uwagę, że w hangarze mam wszystkie X-ki :sceptic:). W sensie odskocznią od czerwonki. Chciałem czegoś wymagającego i zależnego od skilla - szedłem tu. Przyjemność załatwiania klucza HF dajmy na to na J7W3 albo szturmowcu była ogromna. Teraz? Po ch męczyć się w tym samym? Ja sobie bez WoWp spokojnie poradzę (chociaż niektórzy - typu fake - szkoda chłopa - stracili niemal sens życia). Pytanie czy WoWp poradzi sobie bez graczy takich jak ja. Bo jesli przyrost jest 30-40% i odejdzie choćby połowa starych graczy...Wielki sukces by WG.

A wy sobie odpuścicie gdzieś koło 7-10 tieru. Gdzie latają obecnie drapieżniki, które jeszcze zostały przy tej grze.

BTW - Sandman ma pewną - hmm - opinię nie tylko po różnych klanach w WoT, ale dorobił się całkiem fajnego poziomu reputacji także wśród 'starego' polskiego WoWp community - co trzeba przyznać - jest pewnego rodzaju osiągnięciem. Także ten-tego - pasujecie do siebie chłopcy - miłej zabawy.

Edited by mazur131313, 03 November 2017 - 08:33 PM.

DoktorScamp #17 Posted 03 November 2017 - 08:36 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 534 battles
  • 72

View PostSandmanX, on 03 November 2017 - 08:23 PM, said:

Nie warto dyskutować z kimś, kto się szczycił z tego że gra i wygrywa CW(w WoT) o 16:00, gdy wszyscy inni byli w pracy. ;)

Do tego nazywa innych "gimbazą" - ot taka sytuacja.

Ty do mnie piszesz? Bo nie mam pojecia o co Ci chodzi, jaka gimbaza? Tzn nie warto dyskutowac z toba bo jak tylko sie pojawil ten temat to zasraliscie go gadka o statach?

SandmanX #18 Posted 03 November 2017 - 08:38 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 385 battles
  • 2,277
  • [D_303] D_303

Do ciebie, że nie warto dyskutować z mazur131313. ;)

Patrz co wyżej napisał.

Edited by SandmanX, 03 November 2017 - 08:38 PM.

DoktorScamp #19 Posted 03 November 2017 - 08:39 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 534 battles
  • 72

View Postmazur131313, on 03 November 2017 - 08:30 PM, said:

Ja sobie spokojnie poradzę. WoWp zawsze było moją secondary game w stosunku do WoT (dziwnie to brzmi biorąc pod uwagę, że w hangarze mam wszystkie X-ki :sceptic:). W sensie odskocznią od czerwonki. Chciałem czegoś wymagającego i zależnego od skilla - szedłem tu. Przyjemność załatwiania klucza HF dajmy na to na J7W3 albo szturmowcu była ogromna. Teraz? Po ch męczyć się w tym samym? Ja sobie bez WoWp spokojnie poradzę (chociaż niektórzy - typu fake - szkoda chłopa - stracili niemal sens życia). Pytanie czy WoWp poradzi sobie bez graczy takich jak ja. Bo jesli przyrost jest 30-40% i odejdzie choćby połowa starych graczy...Wielki sukces by WG.

A wy sobie odpuścicie gdzieś koło 7-10 tieru. Gdzie latają obecnie drapieżniki, które jeszcze zostały przy tej grze.

BTW - Sandman ma pewną - hmm - opinię nie tylko po różnych klanach w WoT, ale dorobił się całkiem fajnego poziomu reputacji także wśród 'starego' polskiego WoWp community - co trzeba przyznać - jest pewnego rodzaju osiągnięciem. Także ten-tego - pasujecie do siebie chłopcy - miłej zabawy.

Misiu kolorowy o czym ty *edited*? xD Naprwde masz takie wielkiego ego ze uwazasz ze gra sobie bez ciebie nie poradzi? Poradzi sobie znakomicie, najlpiej zebys odrazu odinstalowal i przestal pisac na forum, bedzie nawet latwiej. Drapiezniki?xD znaczy prosy ktore *edited* staty wczesniej na botach? xD 

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: obraźliwe treści.

Edited by Anto_sky, 10 November 2017 - 12:36 PM.

DoktorScamp #20 Posted 03 November 2017 - 08:40 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 534 battles
  • 72

View PostSandmanX, on 03 November 2017 - 08:38 PM, said:

Do ciebie, że nie warto dyskutować z mazur131313. ;)

Patrz co wyżej napisał.

No widze, to samo co od poczatku, nic ciekawego albo wartego nadmiernej uwagi xD

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users