Jump to content

Aktualizacja 2.0 - opinie nowych graczy.

• Please log in to reply
177 replies to this topic

Shotishogo #101 Posted 05 November 2017 - 08:31 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 96 battles
  • 128
  • [D_303] D_303

View PostDoktorScamp, on 05 November 2017 - 08:00 PM, said:

Ja z tobą nie będę dyskutował, bo jesteś ograniczony w rozwoju. Jestem pracownikiem wg, teraz mam mlody wiek, skąd ty masz takie informacje, przedstaw mi jakikolwiek dowód na mój młody wiek, albo skończ pierdolić bo przeszkadzasz normalnym ludziom w rozmowie. Widzisz kolege nad tobą, Carcass69? To sie nazywa przedstawić solidne argumenty, a nie ochlać się browca i smarować co Ci do tego pustego łba przyjdzie.

Moje przytyki co do twojego wieku opieram na zakresie słownictwa jakim operujesz...ale w sumie masz racje, wiek może być słuszny ale IQ może kuleć. Mea Culpa...poniosło mnie. Poza tym z racji mojego spokojnie zakładam że wszyscy to młodzieniaszki względem mnie. Ale to w sumie założenie takie samo jak twoje o moim ograniczonym rozwoju ;)

Że jesteś fundowany przez WG opieram na kilku różnych przesłankach. Wg tak po prostu robi to raz. Widziałem nagonkę do tej roboty osobiście ( na dniach NATO w Ostravie ). Synchronizacja na mediach społecznościowych i specyfika wypowiedzi...no poprostu obrodziło nowymi zachwyconymi w ten weekend. Co do mighty J to sam się chwalił na swoim kanale YT.

Ale wracając do meritum, bo widzę ,ze kolega to mistrz erystyki , pewnie całego Schopenhauera pochłonał kilka razy z wypiekami na twarzy i dobrym argumentem "ad personam" nie pogardzi....

Pokaż mi jeden dowód na to że w 2.0 gra więcej graczy niż w 1.9 ....i nie zasłaniaj się tym że poczułeś się urażony, bo to takie niemerytoryczne hihihih.

Więc czekam, jeden link, jeden screen, cokolwiek....na dowiedzenie tej koronnej hipotezytezy. Więcej graczy upoważnia WG do wszystkiego, usprawiedliwia wszystko, nawet zrobienie z WoWP MarioCarts w powietrzu. O ile jestem w stanie sie pogodzić ,że firma obiera pewną drogę w celu uzyskania zysku ( gracze = zysk ), to nie jestem w stanie sie pogodzić ,ze niszczą coś co pomagalem tworzyć i w czym partycypowałem przez lata z powodu zachcianki kogoś niekompetentnego lub po prostu głupiego.

Dawaj...jeden dowód...zgaś mnie i resztę weteranów jak świeczkę

...pozatym uważam ,że 2.0 powinno zostać zniszczone.

Carcass69 #102 Posted 05 November 2017 - 08:34 PM

Command Chief Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 25 battles
  • 597
  • [_UN_] _UN_

Widzisz. Sam przyznałeś, że o wielu rzeczach w poprzedniej i na pewno dużo wcześniejszych wersjach nic nie wiesz. W tej sytuacji pisanie, że coś jest lepsze nie znając poprzedniej wersji budzi frustrację i w efekcie agresję. Upraszczając sprawę dla mnie i pewnie większości starych graczy wersja 2.0 jest prostacka, uproszczenie jest do poziomu dziecka 10. letniego, zabrano mnóstwo elementów indywidualizujących HUD, sposób latania/sterowania, itd. Model lotu komuś może się podobać lub nie, ale sprowadzenie gry do jedynej słusznej walki TnB to abstrakcja, która większości graczy w głowie się nie mieści. Do tego wprowadzenie bajzlu, którego nie można ogarnąć, bo nie ma porządnej mini mapy to już debilizm czystej postaci. Jak można było wprowadzić tak prostacki twór, a teraz dopiero w kolejnych patch;ach przywracać te elementy i to jeszcze w okrojonej wersji.  Staty nie stanowią powodu do większej frustracji. Nóz w kieszeni się otwiera jak budowało się hangar przez kilka lat, a teraz nie ma fun'u z gry. Ja mam np. prawie wszystkie X tiery (oprócz tego ruska ostatnio wprowadzonego) i pewnie pona 50 premek, które w przeważającej większości wygrałem lub dostałem w ramach eventów, rocznic itd. I jakbym dostał w mordę od WG. Były już wcześniej patche, które tak zmieniały model lotu czy sposób strzelania, k... nawet ten lead indicator był inny w alphie czy becie. Za każdym razem trzeba bylo uczyć się od nowa latania poszczególnymi samolotami. Ale teraz to jest jak beta jakiejś innej gry. Może za 2 lata dojdą do poziomu grywalności poprzedniej wersji. Tylko czy tacy gracze jak ty po pierwszym zachwycie wytrzymają te bzdury w rozgrywce i szybko się nie znudzą faktem, że którą linię byś nie robił wszystko lata podobnie. 

Zamiast z tego trybu zrobić coś co mogłoby być endgame'em i pozwoliłoby w wojnach klanów opracowywać jakieś taktyki, to oni to wpier.. jaką jedyną słuszną opcję, w którą w tej chwili w 90% grają boty, a ludzie są marginesem, który tak na prawdę ma niewielki wpływ na przebieg bitwy.  

Edited by Carcass69, 05 November 2017 - 08:54 PM.

UNFORGIVEN MEMBER

<a href='http://hryunomod.ru/ubars/eu/3100/Carcass69.png' class='bbc_url' title='External link' rel='nofollow external'>http://hryunomod.ru/...0/Carcass69.png</a>

DoktorScamp #103 Posted 05 November 2017 - 08:57 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 534 battles
  • 72

View PostShotishogo, on 05 November 2017 - 08:31 PM, said:

Moje przytyki co do twojego wieku opieram na zakresie słownictwa jakim operujesz...ale w sumie masz racje, wiek może być słuszny ale IQ może kuleć. Mea Culpa...poniosło mnie. Poza tym z racji mojego spokojnie zakładam że wszyscy to młodzieniaszki względem mnie. Ale to w sumie założenie takie samo jak twoje o moim ograniczonym rozwoju ;)

Że jesteś fundowany przez WG opieram na kilku różnych przesłankach. Wg tak po prostu robi to raz. Widziałem nagonkę do tej roboty osobiście ( na dniach NATO w Ostravie ). Synchronizacja na mediach społecznościowych i specyfika wypowiedzi...no poprostu obrodziło nowymi zachwyconymi w ten weekend. Co do mighty J to sam się chwalił na swoim kanale YT.

Ale wracając do meritum, bo widzę ,ze kolega to mistrz erystyki , pewnie całego Schopenhauera pochłonał kilka razy z wypiekami na twarzy i dobrym argumentem "ad personam" nie pogardzi....

Pokaż mi jeden dowód na to że w 2.0 gra więcej graczy niż w 1.9 ....i nie zasłaniaj się tym że poczułeś się urażony, bo to takie niemerytoryczne hihihih.

Więc czekam, jeden link, jeden screen, cokolwiek....na dowiedzenie tej koronnej hipotezytezy. Więcej graczy upoważnia WG do wszystkiego, usprawiedliwia wszystko, nawet zrobienie z WoWP MarioCarts w powietrzu. O ile jestem w stanie sie pogodzić ,że firma obiera pewną drogę w celu uzyskania zysku ( gracze = zysk ), to nie jestem w stanie sie pogodzić ,ze niszczą coś co pomagalem tworzyć i w czym partycypowałem przez lata z powodu zachcianki kogoś niekompetentnego lub po prostu głupiego.

Dawaj...jeden dowód...zgaś mnie i resztę weteranów jak świeczkę

Przeczytaj posty jakie pisałem do ludzi którzy pisali konkretne argumenty a nie durny off topic jak ty, to jesli jestes taki inteligentny Ci sie wydaje, zrozumiesz skad taki sposob wypowiedzi w twoim kierunku. Upieraj się dalej, że pracuje dla wg to dalej bedziemy rozmawiali na tak niskim poziomie. Jesli w twoim sedziwym wieku opanowales juz sztuke czytania ze zrozumieniem to odsylam do tytulu obu postow, zarówno mojego, jak i kolegi. "Opinia nowego gracza". A nie "ustalamy dla kogo pracuję i ile mam lat".

DoktorScamp #104 Posted 05 November 2017 - 09:08 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 534 battles
  • 72

View PostCarcass69, on 05 November 2017 - 08:34 PM, said:

Widzisz. Sam przyznałeś, że o wielu rzeczach w poprzedniej i na pewno dużo wcześniejszych wersjach nic nie wiesz. W tej sytuacji pisanie, że coś jest lepsze nie znając poprzedniej wersji budzi frustrację i w efekcie agresję. Upraszczając sprawę dla mnie i pewnie większości starych graczy wersja 2.0 jest prostacka, uproszczenie jest do poziomu dziecka 10. letniego, zabrano mnóstwo elementów indywidualizujących HUD, sposób latania/sterowania, itd. Model lotu komuś może się podobać lub nie, ale sprowadzenie gry do jedynej słusznej walki TnB to abstrakcja, która większości graczy w głowie się nie mieści. Do tego wprowadzenie bajzlu, którego nie można ogarnąć, bo nie ma porządnej mini mapy to już debilizm czystej postaci. Jak można było wprowadzić tak prostacki twór, a teraz dopiero w kolejnych patch;ach przywracać te elementy i to jeszcze w okrojonej wersji.  Staty nie stanowią powodu do większej frustracji. Nóz w kieszeni się otwiera jak budowało się hangar przez kilka lat, a teraz nie ma fun'u z gry. Ja mam np. prawie wszystkie X tiery (oprócz tego ruska ostatnio wprowadzonego) i pewnie pona 50 premek, które w przeważającej większości wygrałem lub dostałem w ramach eventów, rocznic itd. I jakbym dostał w mordę od WG. Były już wcześniej patche, które tak zmieniały model lotu czy sposób strzelania, k... nawet ten lead indicator był inny w alphie czy becie. Za każdym razem trzeba bylo uczyć się od nowa latania poszczególnymi samolotami. Ale teraz to jest jak beta jakiejś innej gry. Może za 2 lata dojdą do poziomu grywalności poprzedniej wersji. Tylko czy tacy gracze jak ty po pierwszym zachwycie wytrzymają te bzdury w rozgrywce i szybko się nie znudzą faktem, że którą linię byś nie robił wszystko lata podobnie. 

Zamiast z tego trybu zrobić coś co mogłoby być endgame'em i pozwoliłoby w wojnach klanów opracowywać jakieś taktyki, to oni to wpier.. jaką jedyną słuszną opcję, w którą w tej chwili w 90% grają boty, a ludzie są marginesem, który tak na prawdę ma niewielki wpływ na przebieg bitwy.  

Jak juz napisałem zgadzam się z tobą i rozumiem twoją frustrację, przedstawiłeś to w bardzo jasny sposób. Ale spójrz na to z mojej strony. Załóżmy czysto teoretycznie, że znudziły mi się gry w które wcześniej grałem, jestem nimi zmęczony i szukam czegoś lekkiego z czego moge czerpać przyjemność, a nie grać na najwyższych obrotach o mniejszcze lub większe nagrody. I trafia mi w ręce filmik Notsera bądz innego youtubera z wowsa, reklamującego tą grę. Proponuję znajomym, żebyśmy może narazie zrzucili z tonu i spróbowali czegoś takiego. Po instalacji okazuje się, że jest to dokladnie to czego szukalismy. Nie musze tutaj famic skrzynek na twierdzy, grac obowiazkowo cw, poprostu się bawię. I tego szukałem. Stąd mój post chwalący grę. Nie mialem na celu wypowiadac wojny graczom z 1.9 a tylko podzielic się swoją opinią! A jednym z ważniejszych powodów dla ktorych to zrobiłem, jest fakt, że tutaj jest jakiś bzdurny przepis uniemożliwiający nowym graczom zakladanie tematów. Pomyslalem ze skoro jest tyle tematów beszta z blotem 2.0, moge napisac cos pozytywnego. Swoją drogą co do tego limitu bitew, co jak jakis nowy gracz chcialby po instalacji zadac pytania starym wyjadaczom, w ktora linie inwestowac z jakiej nacjii itd. ale to off topic, poprostu bzdura wg. Podsumowując mam nadzieję, że tak samo jak ja rozumiem twój punkt widzenia, ty chociaż trochę rozumiesz lub akcteptujesz moje podejscie. 

jakub_czyli_ja #105 Posted 05 November 2017 - 09:13 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 223 battles
  • 8,147
  • [XII-2] XII-2

View PostDoktorScamp, on 05 November 2017 - 09:08 PM, said:

Nie musze tutaj famic skrzynek na twierdzy, grac obowiazkowo cw, poprostu się bawię.

No świetnie, tylko na ile tego wystarczy?

Bo bardzo dużo ludzi po pewnym czasie chciałoby się spróbować w czymś bardziej zorganizowanym.

Między innymi na braku tego wyjebało się WoWP 1.x, AW, w WoWS WG/Lesta poszło po rozum do głowy i zaczęło coś skręcać.

Clear cache/Skasuj cache: cmd /K del /Q /F /S "%TEMP%\wargaming.net\wowp\cache"

And everything else/i wszystko inne: cmd /K del /Q /F /S "%APPDATA%\Wargaming.net\World of Warplanes"

DoktorScamp #106 Posted 05 November 2017 - 09:16 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 534 battles
  • 72

View Postjakub_czyli_ja, on 05 November 2017 - 09:13 PM, said:

No świetnie, tylko na ile tego wystarczy?

Bo bardzo dużo ludzi po pewnym czasie chciałoby się spróbować w czymś bardziej zorganizowanym.

Między innymi na braku tego wyjebało się WoWP 1.x, AW, w WoWS WG/Lesta poszło po rozum do głowy i zaczęło coś skręcać.

Ależ ja nie napisałem nigdzie, że bedę tutaj siedział 10 lat, napisałem, że gra w obecnej formie spełnia moje obecne wymagania. Ja po tylu latach w wocie i wowsie jestem już zmeczony CW itp, i nie jest to czego szukam. Rozumiem ze inni moga tego potrzebowac, ale to nijak sie ma do mojej opinii. 

Carcass69 #107 Posted 05 November 2017 - 09:26 PM

Command Chief Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 25 battles
  • 597
  • [_UN_] _UN_

View PostDoktorScamp, on 05 November 2017 - 04:46 PM, said:

Nie chodzi mi nawet o to czy to byl BnZ czy dogfight, mnie odrzucał model lotu, w którym to wszystko wyglądało jakby grawitacja w ogole nie istaniała i skręt nie powodował żadnych obciążeń. Nie wiem jak to było przedstawione w gameplayu, mówie tylko o grafice.

Odniosłeś mylne wrażenie po oglądaniu filmików. To jak wyrabianie sobie opinii na zasadzie "bo kumpel opowiadał". Kiedyś (ze 2 lata temu) samoloty zachowywały się dynamiczniej, szybciej przerzucały się na skrzydło, łatwiej było utrzymać się na ogonie i przy skuteczniejszych działkach/karabinach szybciej przeciwnicy schodzili, przy różnicy w skillu. WG doszło do wniosku, źe bitwy mają trwać dłużej i większe szanse trzeba dać graczom niedoświadczonym, więc pierwsze wrażenie po tym patchu było jakbyś zaczął latać w budyniu a nie w powietrzu. Do tego mniejsza szybkostrzelność, mniejszy zasięg pocisków, zlikwidowanie kluczy 3-osobowych i uzyskano jakiś efekt. Natomiast przyśpieszenie, zachowanie w łuku, utrata sterowności w nurkowaniu - sorry ale tego na filmiku nie zobaczysz to się czuję sterując samolotem. A teraz co masz - te kreski jakbyś wchodził w nadprzestrzeń? Może to się komuś podoba, ale odczucie prędkości przy słabych dźwiękach silnika, przegrzania boosta - żadne. Nie mówiąc już o nurkowaniu, przy którym mam wrażenie, że spadam ze stałą prędkością. Moim zdaniem to jest trochę powrót do modelu sprzed około 2 lat. O strzelaniu to już pisałem, ale nie mogę się powstrzymać. Strzały są szybsze jak kiedyś, kilka patchy wstecz. Tylko ja mam odczucie, że to czy zadaję obrażenia nie zależy ode mnie tylko od RNG. Strzelam tak sobie trochę przed. Raz wchodzi, raz nie. Tak jakoś słabo odwzorowane są smugi pocisków, że nie do końca jestem pewien czy lecą tam gdzie ja sobie życzę czy tam gdzie akurat RNG uznało, że mają być.

Edited by Carcass69, 06 November 2017 - 08:49 AM.

UNFORGIVEN MEMBER

<a href='http://hryunomod.ru/ubars/eu/3100/Carcass69.png' class='bbc_url' title='External link' rel='nofollow external'>http://hryunomod.ru/...0/Carcass69.png</a>

Frantiszek_ #108 Posted 05 November 2017 - 09:58 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 726 battles
  • 1,707
  • [_PZL_] _PZL_
(edit - przed moderem zdążyłem)

Edited by Frantiszek_, 10 November 2017 - 12:23 PM.

Frantiszek_ #109 Posted 05 November 2017 - 10:24 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 726 battles
  • 1,707
  • [_PZL_] _PZL_

Sorki, że wstawiam swoje filmy, ale nie będe specjalnie oglądał innych by znaleźć to o czym chcę powiedzieć.

Pierwszy filmik-samoloty ciężkiie Zwróć uwagę jak wygląda gra:

- a jak wygląda gra na tych:

To jest właśnie kwestia dopasowania gry do danego typu samolotu, a obecnie ..............

To, że na filmie mogę się wznieść wysoko na Niemcu to kwestia wyszkolenia załogi, kąta wznoszenia, wykorzystania prędkości osiągniętej idąc na silniku - ważne było dobranie odpowiedniego kąta wznoszenia oraz w odpowiednim momencie zmniejszania kąta wznoszenia...............

Obecnie......... szkoda słów.

Edited by Frantiszek_, 05 November 2017 - 10:25 PM.

DoktorScamp #110 Posted 05 November 2017 - 10:25 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 534 battles
  • 72

View PostFrantiszek_, on 05 November 2017 - 09:58 PM, said:

1. Jak dla mnie jest to niezrozumiałe, nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości..... a zapomniałem, że nowe pokolenie nie myśli o realizmie gry. Dla nich liczy się tylko frajda z dużej ilości zestrzeleń.

2.Nowi gracze po prostu nie widzą, nie znają rozróżnienia pomiędzy klasami samolotów. Doładowanie jest w miarę długie przy czym silnik szybko stygnie. Czy wiedzą, że kluczem do zwycięstwa było również odpowiednie dozowanie silnika, wykorzystanie prędkości osiągniętej przy nurkowaniu, schodzenie na dół w walce myśliwcem z ciężkim......

1. No dobrze, napiszę jeszcze raz to co już wcześniej pisałem, to nie jest symulacja, tylko gra arcade. Ty myślisz o realizmie w grze? Dla ciebie ta gra ma cos wspólnego z realizmem? Wyjasnij mi w takim razie: reperowanie uszkodzeń w trakcie lotu, wskrzeszanie pilota, paski hp, odzyskiwanie hp bez lądowania na lotnisku.  I tak jak lotnisk nie było wczesniej, tak pozostałe rzeczy były. Także ani twoja cudowna wersja 1.9 ani moja gowniana 2.0 nie są realistyczne. Znacznie bliżej do realitycznej walki i symulacji masz w WT, w trybie historycznym, gdzie zaczynasz bitwę od startu z pasa startowego, nie masz minimapki, wrogie lub sojusznicze samoloty mozesz rozpoznac jedynie po oznaczeniu na samolocie, a jak ci zastrzela pilota to koniec gry, a nie sie wskrzesie po jakims czasie. Pewien realizm jest zachowany w tym co pisał wczesniej Carcass69, czyli samych samolotach, ale oczywiscie jak przystalo na wg wpieprzyli do gry mnostwo prototypow i szkiców, wg mnie, jesli gra konczyla by się na 8 tierze, to pod tym względem zachowalaby wiecej realizmu. Ale nie w bitwie, powtorze jeszczze raz, ani moja ani twoja wersja nijak sie ma do rzeczywistości.

2. O to chodzi z nowymi graczami, mają czas na naukę, każdy kiedyś zaczynał i nikt nie był od razu prosem. 
Co do reszty tego zdania, wiedzą, ale na podstawie wiedzy historycznej. Poza tym ta wiedza w obecnej wersji jest niepotrzebna. Jak już powiedziłem kilka postów wczesniej, szukałem lekkiej gry i taką znalazłem, i taka mi się podoba, nie potrzebuje całej otoczki historycznego realizmu, żeby czerpać z niej przyjemność. Ale nie bedę pisał jeszcze raz tego samego co kilka postów wcześniej. 

Frantiszek_ #111 Posted 05 November 2017 - 10:29 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 726 battles
  • 1,707
  • [_PZL_] _PZL_

O właśnie znalazłeś lekką grę gdzie boty za Ciebie wygrywają lub przegrywają pomimo tego, że zestrzelisz bez liku samolotów.

Realizm gry ......  WOT naprawnianie gąsienić w pięć sekund, ulecznie załogi............

Mówię o realizmie zachowania optymalnego samolotów w zależności od typ, a z tym nawet nie masz co podskakiwać.

Weź tak na spokojnie obejrzyj dwa filmy powyżej i zauważ różnice w grze. O tym cały czas mówimy.

Edited by Frantiszek_, 05 November 2017 - 10:32 PM.

Mikhail__ #112 Posted 05 November 2017 - 10:31 PM

Senior Airman

• Member
  • 506 battles
  • 47

View PostFrantiszek_, on 05 November 2017 - 10:24 PM, said:

Sorki, że wstawiam swoje filmy, ale nie będe specjalnie oglądał innych by znaleźć to o czym chcę powiedzieć.

Obejrzałem oba. Oba nudne. Teraz jest fajniej. Dobrze że zmienili grę.

Frantiszek_ #113 Posted 05 November 2017 - 10:34 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 726 battles
  • 1,707
  • [_PZL_] _PZL_

View PostMikhail__, on 05 November 2017 - 11:31 PM, said:

Obejrzałem oba. Oba nudne. Teraz jest fajniej. Dobrze że zmienili grę.

Nie wiem, czy sadzisz, że masz przed sobą gówniarzy, czy jak.

11:24 mój post, 11:31 Twój, jeden film 7:38.

Więc skończ pierdaczyć skarbeńku.

jakub_czyli_ja #114 Posted 05 November 2017 - 10:38 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 223 battles
  • 8,147
  • [XII-2] XII-2

View PostDoktorScamp, on 05 November 2017 - 10:25 PM, said:

jak przystalo na wg wpieprzyli do gry mnostwo prototypow i szkiców, wg mnie, jesli gra konczyla by się na 8 tierze, to pod tym względem zachowalaby wiecej realizmu. Ale nie w bitwie, powtorze jeszczze raz, ani moja ani twoja wersja nijak sie ma do rzeczywistości.

Trzeba ci znowu poprzeliczać stosunek papieru do metalu żebyś przestał sadzić komunały? Brak wysokotierowych Niemców i Japończyków jest naturalny, bo im się skończył dewelopment razem z wojną. Więc WG puściło wodze fantazji.

Block Quote

2. O to chodzi z nowymi graczami, mają czas na naukę, każdy kiedyś zaczynał i nikt nie był od razu prosem. 

Większość nobów się nie uczy, i w związku z tym, że TnB jest niejako naturalny, w 2.0 uczyć się nie musi, bo przypadki, w których będą walczyli z przeciwnikiem dysponującym przewagą energetyczną będą dramatycznie rzadkie, bo tak i dlatego gra została zaprojektowana.

W 1.x ci, którzy chcieli się uczyć, musieli zaczynać gdzieś w okolicach tieru IV.

Block Quote

Co do reszty tego zdania, wiedzą, ale na podstawie wiedzy historycznej. Poza tym ta wiedza w obecnej wersji jest niepotrzebna. Jak już powiedziłem kilka postów wczesniej, szukałem lekkiej gry i taką znalazłem, i taka mi się podoba, nie potrzebuje całej otoczki historycznego realizmu, żeby czerpać z niej przyjemność. Ale nie bedę pisał jeszcze raz tego samego co kilka postów wcześniej.

To nie ty przypadkiem pisałeś, że im trudniej, tym lepiej, jak było o lead indicatorze? Bo to co teraz piszesz zupełnie temu przeczy.

Clear cache/Skasuj cache: cmd /K del /Q /F /S "%TEMP%\wargaming.net\wowp\cache"

And everything else/i wszystko inne: cmd /K del /Q /F /S "%APPDATA%\Wargaming.net\World of Warplanes"

Mikhail__ #115 Posted 05 November 2017 - 10:39 PM

Senior Airman

• Member
  • 506 battles
  • 47

View PostFrantiszek_, on 05 November 2017 - 10:34 PM, said:

Nie wiem, czy sadzisz, że masz przed sobą gówniarzy, czy jak.

11:24 mój post, 11:31 Twój, jeden film 7:38.

Więc skończ pierdaczyć skarbeńku.

No przecież nie będę oglądał tego całego, skoro to jest cały czas to samo.

Edited by Mikhail__, 05 November 2017 - 10:39 PM.

DoktorScamp #116 Posted 05 November 2017 - 10:40 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 534 battles
  • 72
No dobrze, chciałem się powstrzymać od dalszego komentarza ale nie potrafię. Czlowieku, te fimilki są po pierwsze tragicznie nudne, nie dałem rady całych obejrzeć, po drugie, to jest dla ciebie realizm??!! Przecież tez samoloty zachowują się jakby to były jakies pacynki. W WT ktory ma tryb realistyczny, jakbyś wykonał 2 pierwsze takie manewry jak na tym filmiku to odpadły by Ci skrzydła i skonczył byś gre... A co do realizmu gry w wota, ja nigdzie nie pisałem ani nie chwalilem realizmu tej gry.

Frantiszek_ #117 Posted 05 November 2017 - 10:41 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 726 battles
  • 1,707
  • [_PZL_] _PZL_

Wobec tego nie podejmuj tematu i nie mów, że coś jest nudne skoro nie oglądałeś. Coś jak wypowiadanie się o wersjach poprzednich nie grając w nie.

Widać, że po prostu trolujecie i tyle.

Frantiszek_ #118 Posted 05 November 2017 - 10:42 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 726 battles
  • 1,707
  • [_PZL_] _PZL_

View PostDoktorScamp, on 05 November 2017 - 11:40 PM, said:

No dobrze, chciałem się powstrzymać od dalszego komentarza ale nie potrafię. Czlowieku, te fimilki są po pierwsze tragicznie nudne, nie dałem rady całych obejrzeć, po drugie, to jest dla ciebie realizm??!! Przecież tez samoloty zachowują się jakby to były jakies pacynki. W WT ktory ma tryb realistyczny, jakbyś wykonał 2 pierwsze takie manewry jak na tym filmiku to odpadły by Ci skrzydła i skonczył byś gre... A co do realizmu gry w wota, ja nigdzie nie pisałem ani nie chwalilem realizmu tej gry.

Rozmawiamy o WOWP czy o innym badziewiu?

Mikhail__ #119 Posted 05 November 2017 - 10:43 PM

Senior Airman

• Member
  • 506 battles
  • 47

View PostFrantiszek_, on 05 November 2017 - 10:42 PM, said:

Rozmawiamy o WOWP czy o innym badziewiu?

No o 1.9 czyli badziewiu.

Frantiszek_ #120 Posted 05 November 2017 - 10:46 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 726 battles
  • 1,707
  • [_PZL_] _PZL_
Zgadnij skarbeńku, albo zapytaj partnera.

Edited by Frantiszek_, 05 November 2017 - 10:47 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users