Jump to content

aldatıldık hissinden kurtulamıyoruz

• Please log in to reply
No replies to this topic

airfight10 #1 Posted 13 November 2017 - 08:03 PM

Master Sergeant

• Conquest Member
  • 31 battles
  • 99
duygusal olarak halen kandırılmış enayi yerine konulmuş,arkadan hançerlenmiş gibi olmanın kızgınlığı halen bir çok oyuncuda ve şahsımda sürüyor 2.0 silmiştim 2.1 update gelince yükledim  nedenmi ? çünki merak ettim kaldıysa bir kaç arkadaş onların 2.1 oynarken hem oyun hakkında şu an ne düşünüyorlar öğrenmek ve oyundaki  hataları bizzat kendim iyice incelemek istedim ,oynayan arkadaşların olumlu bir görüşü kesinlikle yok bu yeni 2.0 oyunundan ,bir türlü alışamadıklarını ve zevk almadıklarını,1.9 u çok özlediklerini ve wg nın bu yaptığı değişikliğin tam bir rezalet olduğunu ifade ediyorlar ama türk ama yabancı arkadaşlar,zaten çoğu silmiş bir kaçı kalmış onlarda çok seyrek oynuyorlar,sürekli rastlanmıyorlar  2,3 el atıp oyundan çıkıyorlar ,aynısı bendede oldu 1.9 da sabahlara kadar oynarken şimdi 1,2 el atıp bırakıyorum,inanın zevk alamadığımdan,ve halen kafamda şu soru tekrarlayıp duruyor,1.9 bu denli mükemmelken  neden bize bu 2.0 ile ihanet edildi ? oyuncu sayısı azdı madem ,kapatılacak noktaya geldi dendiyse, neden daha çekici hale getirme ve oyuncu sayısını artırmak için  cazibeli hale getirilmedi ve biz oyunculara danışılmadı bir anketle ? bu saygısızlık bizlere neden yapıldı ? wg tek taraflı kararlar almakla bizleri neden yok saydı ?gençecik  bir geliştirici grup tarafından  paldır güldür  acemice saçma sapan bir komple değişiklik yapıldı ,şu bir gerçek wg bizleri anlamıyor

Edited by airfight10, 17 November 2017 - 07:49 PM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users