Jump to content

ne yapsam oynıyamıyorum bu oyunu

• Please log in to reply
1 reply to this topic

airfight10 #1 Posted 17 November 2017 - 07:44 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 33 battles
  • 100
 selam arkadaşlar ,arada bi göz atmak için bakıyorum oyuna test etmek için,ne yapsam fark etmiyor herşey titriyor sarsılıyor oyunda ,sanki hayaletlere karşı oynuyorum ,ping desen berbat , ah be wg ne istedin 1.9 oyunumuzdan ???? ya bit gibi rakip bu denli ufaltılırmı hiç ? samimi söylüyorum ,bu 2.1  ver. iş yapmaz kesinlikle iş yapmaz ,size para getirmez kazandırmaz ,aklı salim bir pazarlama strateji uzmanınız varsa  1.9.11.0 a dönüş  kararında etkli olur ve orda bazı özellikler ilave eder adapte eder  veya oyunda  2 seçenek verir 1.9 veya 2.1 oynamayı mod olarak ,faydasız ben şahsen her oyuna girişimde ,felaket bir (oyun içinde )titremelerle zıplamalarla ,pırpırlaşmalarla ,tamamen şaşkın ördeğe dönüyorum rakip burnumun dibinde ama takip bile etmeyi bırakın ateş altına bile alamıyorum ,sanki mikroskopla bakıyoruz ,bakterilere karşı oynuyoruz  minnacıklar,bu oyun iş yapmaaaaaaaaz o kadar

sultanyusuf #2 Posted 02 January 2018 - 05:43 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 32 battles
  • 70
  • [TIG3R] TIG3R

Dostum doğru söylüyorsun.Ancak artık herşey için çok geç,wargaming yaptığı hatayı telafi edecek bir şey yapmaz bu vakitten sonra. Ah be wargaming ne istedin güzelim 1.9 versiyonundan illa koyacaksan conquest modunu ayrı bir seçim ile koysaydın önümüze.Conquest mod diye  havada kaos getirmekten başka birşey getirmedin.

versiyon 1.9 isteruk

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users