Jump to content

Spitfire V DB 605

• Please log in to reply
34 replies to this topic

Frantiszek_W_R_E #21 Posted 24 February 2018 - 10:01 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 25179 battles
  • 2,457
  • [W_R_E] W_R_E
Powiem więcej. Niech wprowadzą jak w czołgach możliwość kupna goldowej amunicji za kredyty to będę zakładał...... ha ha - oj skrzydełka Ci odpadną wiele razy :trollface:

Edited by Frantiszek_, 24 February 2018 - 10:01 PM.

jakub_czyli_ja #22 Posted 24 February 2018 - 10:12 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5235 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

View PostFrantiszek_, on 24 February 2018 - 10:01 PM, said:

Powiem więcej. Niech wprowadzą jak w czołgach możliwość kupna goldowej amunicji za kredyty to będę zakładał...... ha ha - oj skrzydełka Ci odpadną wiele razy :trollface:

Polemika na głowę ci się rzuciła.

Kilka razy już pisałem - w samolotach amunicja nie pełni takiej roli jak w czołgach - w czołgach trafić jest relatywnie łatwo, a trudno jest zadać uszkodzenia. Goldowa amunicja ułatwia to drugie.

W samolotach trudno jest trafić, ale za to uszkodzenia są raczej gwarantowane.

Więc to, czy założysz taką czy inną amunicję, ma dużo mniejsze znaczenie niż w czołgach - no samolot się zapali albo wejdzie krytyk, i co?

Desperaci będą jeszcze bardziej ekonomicznie w dupie, bo przy ich poziomie skilla nie zostaną dojechani teraz, to zostaną dojechani minutę później, albo w tej samej, tylko przez kogoś innego.

Za naprawę na pewno płaci się tyle razy, ile razy się spadło. Nie wiem jak z amunicją, ale znając WG, uznaję że całkiem prawdopodobne jest płacenie za każde załadowanie tak, jak za naprawę.

Więc jak dla mnie to spoko, albo więcej graczy odejdzie, bo ich nie będzie stać, albo będązasilać wydawcę kasą, i samoloty nie zostaną zamknięte tak zaraz.

A co, na goldowe ammo za golda cię nie stać?

Frantiszek_W_R_E #23 Posted 24 February 2018 - 10:20 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 25179 battles
  • 2,457
  • [W_R_E] W_R_E

Wiesz co przykro czytać Twoje słowa gdyż tak jakbyś tracił rozum i pojmowanie rzeczywistości. Zagraj na szarej ammo, a później na goldowej ammo na tym samym samolocie. Mam Wrażenie, iż ........ sorki ale oceniałem Ciebie jako gościa z wiedzą informatyczną itp. w grze jednakże ostatnio wygląda to tak jakbyś stracił rzetelną ocenę rzeczywistości i czytanie Twoich postów to jak oglądanie mojego ukochanego wokalisty w ostatnim jego filmie:

- przykro patrzeć na resztkę człowieka............. on dogorywa niestety ........:(

Edited by Frantiszek_, 24 February 2018 - 10:23 PM.

jakub_czyli_ja #24 Posted 24 February 2018 - 10:32 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5235 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

View PostFrantiszek_, on 24 February 2018 - 10:20 PM, said:

Wiesz co przykro czytać Twoje słowa gdyż tak jakbyś tracił rozum i pojmowanie rzeczywistości. Zagraj na szarej ammo, a później na goldowej ammo na tym samym samolocie. Mam Wrażenie, iż ........ sorki ale oceniałem Ciebie jako gościa z wiedzą informatyczną itp. w grze jednakże ostatnio wygląda to tak jakbyś stracił rzetelną ocenę rzeczywistości i czytanie Twoich postów to jak oglądanie mojego ukochanego wokalisty w ostatnim jego filmie:

No i co? Jak wyjdę ze strefy taniego ammo, czyli tak od V tieru w górę, to o ile trafię (tak samo dla szarej jak i reszty), samolot będzie zadawał więcej krytyków i częściej podpalał. Zapłacę za to taką ilością srebra, że mi ekonomia może się zatrzymać, albo dramatycznie zwolnić.

Więc co z tego, że na goldowej ammo wygrinduję samolot 5 czy 10% szybciej, jak jeszcze bardziej nie będę w stanie kupić kolejnego? I tak te bitwy będę musiał przelecieć czymś innym, żeby tę kasę zarobić. O ile taki samolot w ogóle mam.

Aż tak zdesperowany o wyniki w randomie nie jestem.

A trybu w którym by mi rzeczywiście zależało, nie ma.

Frantiszek_W_R_E #25 Posted 24 February 2018 - 10:39 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 25179 battles
  • 2,457
  • [W_R_E] W_R_E

View Postjakub_czyli_ja, on 24 February 2018 - 11:32 PM, said:

No i co? Jak wyjdę ze strefy taniego ammo, czyli tak od V tieru w górę, to o ile trafię (tak samo dla szarej jak i reszty), samolot będzie zadawał więcej krytyków i częściej podpalał. Zapłacę za to taką ilością srebra, że mi ekonomia może się zatrzymać, albo dramatycznie zwolnić.

Więc co z tego, że na goldowej ammo wygrinduję samolot 5 czy 10% szybciej, jak jeszcze bardziej nie będę w stanie kupić kolejnego? I tak te bitwy będę musiał przelecieć czymś innym, żeby tę kasę zarobić. O ile taki samolot w ogóle mam.

Aż tak zdesperowany o wyniki w randomie nie jestem.

A trybu w którym by mi rzeczywiście zależało, nie ma.

Jak nie umiesz grać to i na czarnej ammo nie wygrindujesz :trollface:

Frantiszek_W_R_E #26 Posted 24 February 2018 - 10:45 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 25179 battles
  • 2,457
  • [W_R_E] W_R_E

A tak w ogóle to wiesz, że uniwersalna ammo podpala uzbrojone bunkry, które płoną do końca? Nie wiesz? W sumie to nie był filmik publiczny, ale proszę.....

............. a zresztą jednak nie udostępnię.......... Nie będę uczył przeciwników jak to się robi ;-]

Edited by Frantiszek_, 24 February 2018 - 10:57 PM.

jakub_czyli_ja #27 Posted 25 February 2018 - 10:17 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5235 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

View PostFrantiszek_, on 24 February 2018 - 10:45 PM, said:

A tak w ogóle to wiesz, że uniwersalna ammo podpala uzbrojone bunkry, które płoną do końca? Nie wiesz? W sumie to nie był filmik publiczny, ale proszę.....

Od tego mam ruską pilotkę. Suplementowanie się amunicją na szturmowcach to ekonomicznie ten sam przypadek co na myśliwcach.

Block Quote

............. a zresztą jednak nie udostępnię.......... Nie będę uczył przeciwników jak to się robi ;-]

Mi tam nie zależy, to ty masz parcie na szkło.

Od początku ciężko mi zrozumieć ludzi, którzy woląsiępatrzeć jak ktoś po prostu gra zamiast grać samemu.

View PostFrantiszek_, on 24 February 2018 - 10:39 PM, said:

Jak nie umiesz grać to i na czarnej ammo nie wygrindujesz :trollface:

Tego jednego który mi zotsał? Myślę, że jakoś przeżyję.

LORDDOOMSDAY #28 Posted 25 February 2018 - 10:47 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 842 battles
  • 2,887
  • [_UN_] _UN_
Kłócicie się o trupa :). Żeby to jeszcze 1.9 dotyczyło to rozumiem ale o to badziewie? :trollface:

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

jakub_czyli_ja #29 Posted 25 February 2018 - 01:17 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5235 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

View PostLORDDOOMSDAY, on 25 February 2018 - 10:47 AM, said:

Kłócicie się o trupa :). Żeby to jeszcze 1.9 dotyczyło to rozumiem ale o to badziewie? :trollface:

Ja tam się nie kłócę.

Tłumaczę (w sumie publice) proste rzeczy, które powinny być oczywiste dla każdego, kto potrafi liczyć.

Było to podobnie aktualne w 1.9 i w 2.0.

GadAnkh #30 Posted 25 February 2018 - 08:37 PM

Senior Airman

• Member
  • 4400 battles
  • 39

Zgadzam się z Fraciszkiem że zakup goldowej ammo za kredki mógłby uatrakcyjnić tę grę. I nie chodzi o to że każdy noob wyładował by swój samolot goldem po sam ogon.

Tylko że była by lepsza możliwość personalizacji samolotu poprzez załadowanie różnej ammo do różnych karabinów w samolocie.

Tak zresztą było kiedyś w tej grze.

jakub_czyli_ja #31 Posted 25 February 2018 - 11:04 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5235 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

View PostGadAnkh, on 25 February 2018 - 08:37 PM, said:

Zgadzam się z Fraciszkiem że zakup goldowej ammo za kredki mógłby uatrakcyjnić tę grę. I nie chodzi o to że każdy noob wyładował by swój samolot goldem po sam ogon.

Tylko że była by lepsza możliwość personalizacji samolotu poprzez załadowanie różnej ammo do różnych karabinów w samolocie.

Tak zresztą było kiedyś w tej grze.

Przecież cały czas było tak jak teraz, że każdy kaliber dostawał swój rodzaj, nigdy (czyli od open bety) nie było tak, że różne lufy tego samego kalibru mogły dostawać różne rodzaje amunicji. Nawet się specjalnie o to kiedyś pytałem, żeby załadować miks zapalającej i przeciwpancernej. Ale takiej opcji nie ma.

W WoWP dodatkowo jest taki problem, że nie wiadomo, co znaczą kropki, ok, 5 jest więcej niż 3, a 3 więcej niż 1, ale to wszystko. WG unika jak ognia podawania twardych statów, zresztą to nie WoT i pancerz RHA, tylko WoWP, gdzie różne samoloty potrafią różnie nawet damadż zbierać.

GadAnkh #32 Posted 26 February 2018 - 07:32 AM

Senior Airman

• Member
  • 4400 battles
  • 39
Tego samego kalibru nie, ale jeśli samolot był uzbrojony w różne kalibry można było dobrać do nich różne rodzaje amunicji.

jakub_czyli_ja #33 Posted 26 February 2018 - 07:47 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5235 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

View PostGadAnkh, on 26 February 2018 - 07:32 AM, said:

Tego samego kalibru nie, ale jeśli samolot był uzbrojony w różne kalibry można było dobrać do nich różne rodzaje amunicji.

Teraz też.

To się nie zmieniło, albo inaczej - ostatnia zmiana w tym temacie to była zmiana rodzajów amunicji, jak usunęli zapalającą, przeciwpancerną, he i zrobili szarą za darmo.

GadAnkh #34 Posted 26 February 2018 - 11:33 AM

Senior Airman

• Member
  • 4400 battles
  • 39
I właśnie o tę różnice chodzi.

PoPoLuPo76 #35 Posted 26 February 2018 - 12:45 PM

Command Chief Master Sergeant

• Conquest Member
  • 1395 battles
  • 564

View Postjakub_czyli_ja, on 25 February 2018 - 11:04 PM, said:

Przecież cały czas było tak jak teraz, że każdy kaliber dostawał swój rodzaj, nigdy (czyli od open bety) nie było tak, że różne lufy tego samego kalibru mogły dostawać różne rodzaje amunicji. Nawet się specjalnie o to kiedyś pytałem, żeby załadować miks zapalającej i przeciwpancernej. Ale takiej opcji nie ma.

Była taka opcja w przypadku Spita I i V. Km były podzielone na dwa zestawy. Ten drugi, wymienny z działkami można było swego czasu załadować inną amunicją niż pierwszy. Parę razy tak robiłem, ale to było ze 2-3 lata temu. Potem były „wielkie” zmiany i Rubikon 2.0...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users