Jump to content

Aktualizace 2.0.2: nové letadlo, mapy + událost Nebe nad Albionem

• Please log in to reply
47 replies to this topic

Community #1 Posted 18 December 2017 - 04:15 PM

Aviation HQ

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 7,936
Získejte přehled o aktualizaci 2.0.2, která do World of Warplanes přináší změnu a radost právě včas na Vánoce!

Celý text novinky

thorntree #2 Posted 18 December 2017 - 04:47 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 12 battles
  • 381
  • [EGSB] EGSB

View PostCommunity, on 18 December 2017 - 04:15 PM, said:

Získejte přehled o aktualizaci 2.0.2, která do World of Warplanes přináší změnu a radost právě včas na Vánoce!
<a href="https://worldofwarplanes.eu/cs/news/change-in-the-air/">Celý text novinky</a>

Tímhle tempem bude asi ta slibovaná aktualizace 2,1 natož 2,2 tak v roce 2019 :facepalm:

a možná taky čekáním na něco co není ztratímě víc

Kdy už tenhle ochotnický spolek přestane lhát??

Edited by thorntree, 18 December 2017 - 04:53 PM.

last flight in  wowp 12.10.2017 R.I.P +10x battle from duty 

uninstalling all WG software 21.11.2017

OBO_cz #3 Posted 18 December 2017 - 06:00 PM

Senior Airman

• Member
  • 48 battles
  • 46
  • [Y-I-Y] Y-I-Y

Přináší změnu a radost?....fakt? Community?

Mám si to nainstalovat či nemám?...Bude to strašný jako doposud?...Hra šla dvojkou do kytek. Můžete si vytapetovat celý dům a ne jenom stránky. ale hra je KO...Je to nuda. Přesvědčit community? - je to marný, je to marný, je to marný.

Nazdar

beautifulbutterfly #4 Posted 18 December 2017 - 06:22 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 11 battles
  • 143
  • [SPX] SPX

Tak Hawky som vzdy chcel .... a dnes som dal 4 hry len kvoli foru .... odpad ....ani keby tie hawky zlate rakety a bombardery zlate bomby mali ...nechcem ich ...a ani tuto hru ...je to hra pre ORANGUTANOV

https://ritastatusre...dev-qna-part-1/

https://ritastatusre...dev-qna-part-2/

https://ritastatusre...-2-0-2-preview/

Edited by beautifulbutterfly, 18 December 2017 - 09:05 PM.

Krisak #5 Posted 18 December 2017 - 08:39 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 230 battles
  • 189
To co sem čekal v aktualizaci jako slíbený vrácení narozenin letadel tam není,tak se děte bodnout ​ :facepalm:.

Gremlaja #6 Posted 18 December 2017 - 11:45 PM

Senior Airman

• Member
  • 63 battles
  • 11

současná verze je blbost osekaná na pouhé souboje letadel proti sobě ať proti hromadě botů a nebo pár nepřátelům na bombardování není v této blbosti čas a ted bombarderum vezmou čelní zbraně? ( nefunguje přepínání mezi pilotem a zadním střelcem a bude ještě jedna pozice  než si vyberu tak narazim do skály nebo mě sestřelí )

Takže místo opravy blbostí a návratu na verzi 1,9 je tady další zhoršení hry.

( někdy se zajdu do blázince podívat na toho borce co ty vylepšení vymejšlí ) :kamikaze: 

tohle nehraju

vbobo #7 Posted 19 December 2017 - 07:44 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 639 battles
  • 104

Sice jsem prohlašoval, že to hrát nebudu, ale nějak se od hangáru s padesátkou letadel nemohu odpoutat, a občas se "proletím".

Ale to potěšení z hry zůstalo jenom v hangáru, mise jsou jednotvárné kraviny, kde nic nedává smysl.

V 1.9. se taky občas nedařilo a prohry stíhaly prohry, ale i když jsem to vzteky vypnul, měl jsem hned sto chutí to zapnout znovu. Prostě mě ta hra bavila i když jsem někdy prohrával. A taky jsem do ní investoval.

Současnost je špatný vtip, který nestojí za utracení jediného halíře a víc než pár minut dost špatně stráveného času.

Perpentach #8 Posted 19 December 2017 - 01:42 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 1147 battles
  • 1,326
  • [SPX] SPX

- The aircraft comparison window in battle is temporarily hidden.

Stejně to nováčky jen mátlo, že? točit a ono se uvidí.

- co se týká srovnání obtížnosti mísí pro typy letadel. tím pravděpodobně myslí frčky. tak to by chtělo. třeba u bitevníků mi přijde docela nefér, že se jim nezapočítávají body získané za zničené letadla, když je kolikrát výhodnější sestřelit útočící letadlo než pokračovat v ničení pozemáků. je přece postavený na hlavu, abych byl znevýhodněný za to, že sestřelím letadlo a musím tedy letět na další území hledat pozemáky.

nebo multirole - 2 mise na útok a jedna na sestřely v obraně. to se jim asi moc dobře neplní.

- konečně po více jak dvou měsících odstraní nevyvážené mapy, to je rychlost panečku. Asi je nutné sbírat 2 měsíce data, aby zjistili, to co je vidět po dvou třech bitvách na tý mapě (i když já si myslím, že Žhnoucí písky: Základna neni nevyvážená, jen se to nedá hrát s botama a bez strategie)

Edited by Perpentach, 19 December 2017 - 05:12 PM.

LordV5 #9 Posted 19 December 2017 - 03:46 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 485 battles
  • 50
  • [EGSB] EGSB

Je to dlouhá cesta, než to vypilují na zábavně hratelnou verzi podobné 1.9 a jak říká thorntree, třeba se ani nedočkáme. Momentální změny natáhnou akorát tak nováčky zapálené pro oblíbenou větev letadel, o které svou unylostí zase za chvilku přijdou. Hraní bombardérů bylo do 2.0 zábavné, teď mi nepříjde. Narozeniny letadel ani nejsou avizovány, to mě taky štve Krisáku a je to další důvod, proč nelognout a je jich víc. Hlavní důvod proč to ještě občas lognu je fakt, že se alespoň kouknu na ty kousky, co jsem nasbíral. Zatím je pro mě 2. 0 + spíš jen vzpomínkové album letadel. Kéž by se to změnilo. Akci beru, lepší než nic, jen ta chuť hrát pomatené střílení mi stále chybí. Nicméně, nikde není napsané, že nepřijdu přes svátky o hromady mozkových buňek, stane se ze mě cvičená opice a zamiluji si i tuto verzi.  :)

Já tomu čas dám. Už by to chtělo ale ne jen se chlubit a měnit, ale něco nám, opravdovým hráčům nabídnout.... to něco o co nás okradli - ZÁŽITEK ZE HRY !!!!! vývojářská komunito wowp -  vstávat a makat !!

EDIT:   stále chci, doufám a požaduji zpět verzi 1.9, minimálně jako regular advanced pilot skill MOD !!!!!!!   samotné dobývání je pro opice a nebo bezpilotní letouny

Edited by LordV5, 19 December 2017 - 03:52 PM.

padik32 #10 Posted 20 December 2017 - 09:43 AM

Senior Airman

• Member
  • 316 battles
  • 12
No , zatím žádná aktualizace.

Hombre1209 #11 Posted 20 December 2017 - 12:19 PM

Senior Airman

• Member
  • 652 battles
  • 29
  • [SPX] SPX
Ty idioti ani nejsou schopný dodržet termín aktualizace tak jsi o nich udělejte obrázek a nečekejte nějaký zázraky a zřejmě vánoce taky neznaj anebo budou asi až v lednu

BearsArmy #12 Posted 20 December 2017 - 04:45 PM

Airman Basic

• Member
  • 780 battles
  • 1
  • [BARMY] BARMY

Takže zatat stale nenabehla aktualizacia ...ostuda jak sa patri hlavneže rano boli vanočne baličky už na predaj a už ich pre istotu stiahli ... OSTUDA , tolko kriku a nakonec nic , ako keby nestačilo ,že dali do hry system respawnu a obsadzovani zakladen atd co sa neuchytilo ani na tankoch a ten režim bitev radši zrušili tak tu Nam ten paskvil pre zmenu naserviruju . System pre zhadzovani bomb resp jejich zamerovani u viceučelovych stihaču a težkych stihaču, bitevniku uplne v praku , shift plati len pro bombardery  . No katastrofa a kolosalna ostuda. Volna kamera ve hre dalsi ulet  nejakeho vyvojara . Zobudte sa lebo z produktu wg su letadla uplny brak . A co klany ? Proč neni nejaka Zakladna apod jak je to u tanku ci lodi ?!

Hombre1209 #13 Posted 20 December 2017 - 05:59 PM

Senior Airman

• Member
  • 652 battles
  • 29
  • [SPX] SPX
Vítej v pekle

thorntree #14 Posted 20 December 2017 - 06:06 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 12 battles
  • 381
  • [EGSB] EGSB

Očividně při nahrávání nové verze na herní server došlo ke vzpouře strojů:teethhappy:

Kijev zasáhl blackout

Hledají se náhradní zdroje energie

last flight in  wowp 12.10.2017 R.I.P +10x battle from duty 

uninstalling all WG software 21.11.2017

Gremlaja #15 Posted 20 December 2017 - 06:18 PM

Senior Airman

• Member
  • 63 battles
  • 11

říjnovou revoluci udělali taky až v listopadu:kamikaze:

Nozdro #16 Posted 21 December 2017 - 07:40 AM

Senior Master Sergeant

• Clan Commander
  • 69 battles
  • 229
  • [LAMOS] LAMOS

Nevím jak včera, ale teď jsem to náhdoou zapl a nějaká aktualizace mi tu naběhla cca 1GB, některé věci v patchnotes https://worldofwarpl...e/#game-version mně zaujaly, tak uvidíme jak bude vypadat ten let když upravili chování kamery atd..

JInak ohledně nadávání na nový režim hry a nedostatek reklamy (mohl by jít do politiky chlapec):

Q: Any plans on advertising the game some more? Furthermore, will we see any other game modes other than Conquest?

Naturally we will continue to spread the news about World of Warplanes 2.0 to the new players using all instruments available. If you really like the update and would be glad to see the game evolve even further we’d be very grateful if you took part in this process, telling your friends about it.

Yes, of course we will introduce other game modes to the game. We promised it right from the start and we will deliver. (To jsme zvědaví kdy a co :playing:)

Celý text: https://ritastatusre...dev-qna-part-1/

Edited by Nozdro, 21 December 2017 - 07:45 AM.

" ...IT´S JUST A GAME ..."

>>>indeed LAMOS indeed<<<

https://www.youtube.com/user/nOzdrOIIIIIO

Tier VI: Spitfire V DB 605; Fw 190 A-5; Bf 109 F; Me 410; P-47B; F4U-1; XP-50; P51-A; P-38J; Mustang Mk.I; Mustang IA; A6M5; Ki-88; I-210; IL-2(d); JU 88 P -  Tier VII: Meteor; 302; XP-75; Bf 109 Z; F7F; J4M - Tier VIII:  XF5U Pancake; Me 262; Me 109 TL; NC 1070

John_Nikdo #17 Posted 21 December 2017 - 01:52 PM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 1019 battles
  • 33
  • [GWDYS] GWDYS

LOL...proč jsou schovaný exp. na dané letadlo?????!!!!!!!

Kdo tohle vymyslel, že se musí rozklikávat servis, abych viděl exp.

Perpentach #18 Posted 21 December 2017 - 08:29 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 1147 battles
  • 1,326
  • [SPX] SPX

ne servis, ale vylepšení. asi to schovali, aby sis nevšiml, že nemáš zapnutý rychlý výcvik na pilota.

A ta nová kamera je úžasná. krásně skáče, jako když batole tahá kačenku na provázku a ta najíždí na kamínky.

Perpentach #19 Posted 22 December 2017 - 02:27 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 1147 battles
  • 1,326
  • [SPX] SPX

zdá se mi to nebo jsou bitevníky zase o něco slabší. teď si mě dávají o 2 tiery nižší boti obránci jako malinu. a dokonce mě rozstřílely protiletadlová děla, a to jsem je zničil první. nechápu. jsem hledal po mapě, kde jsou a žádný jsem nemohl najít.

je vrchol geniality, když odstraní mapy kvůli nevyváženosti a přidají jiné s obdobným rozvržením.

mise pro typy letadel zdají se nezměněny. zato mám pocit se změnily expy za výhru. teď mám dvojnásobek co za prohru i když nic nenastřílím a při prohře přes 10k bojových bodů. dřív ty čísla byly víc příhodný tomu, co jsem v bitvě předvedl.

Edited by Perpentach, 22 December 2017 - 06:25 PM.

MonolitCZ #20 Posted 22 December 2017 - 04:35 PM

Airman Basic

• Conquest Member
  • 768 battles
  • 8
Zkousel nekdo plnit mise za ty opercni rozkazy? Ja to vcera zkousel a samozrejme to neslo, takze mi propadne ten rozkaz a s nim letadlo. dobra prace Č....dopln si sám

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users