Jump to content

Celowe regulowanie wyników gier przez WG?

• This topic is locked This topic is locked
6 replies to this topic

Frantiszek_ #1 Posted 15 May 2018 - 01:48 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 14047 battles
  • 2,152
  • [W_R_E] W_R_E

Po dzisiejszej grze naprawdę zastanawiam się nad kwestią tego, że WG celowo reguluje WR graczy. Jeden sposób to dać tier wyżej i np. klucz ludzi, dać lepsze boty.... no właśnie botyyyyyyyyyy.

Docieram do sedna sprawy mówiąc o botach. Wiele razy widziałem, że gracze zdobywali równe 1 000 pkt bojowych po tym jak ich wyrzuciło z gry i ani razu do niej nie weszli, czasem nawet więcej jak mieli tylnego strzelca. Przekonałem się o tym również na własnej skórze. Jednak to co dziś zaobserwowałem to już podniosło mi ciśnienie. Zerknijcie na zdjęcie i wynik "gracza" BOTA na szturmie o nazwie MAKSIM:

https://www.fotosik...._/album/2498707

ZERO we wszystkich statystykach po walce i tysiąc punktów bojowych. Wysłałem ticketa o treści:

ID 4619513: System losowania

Powiedzcie mi dlaczego tzw. bot wstawiony przez serwer - nie jest to gracz człowiek - zdobywa w grze ZERO punktów? Czy jest to celowe wpływanie firmy WG na wyniki graczy?

W załączeniu zdjęcia z wyników gry. Proszę spojrzeć na bota szturmowego - 0 (zero) punktów. Stracił połączenie z serwerem? To są jakieś kpiny chyba z Waszej strony.

Oczywiście pisząc ZERO punktów to mówię o jego wyniku w zestrzeleniach celi naziemnych, samolotów itd.

Drugi człowiek u mnie w drużynie znajdujący się na dole listy był AFK - widziałem, że obijał się o bandy mapy. Jednak został zestrzelony TRZY razy i miał wszystkiego na 0(zero) w grze. Natomiast jak widać bot nie był zestrzelony ani razu..........

Podsumowując dostałem dwóch graczy AFK i jeszcze na bombowcu tier wyżej. Wkurzyłem się dlatego tak patrzyłem na wyniki. Zabrakło jednego doładowania punktów i fabryka by spowodowała remis przynajmniej.

:sceptic::B:P:kamikaze:

Edited by Frantiszek_PZL, 15 May 2018 - 01:57 PM.

Silentraz #2 Posted 15 May 2018 - 05:38 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 551 battles
  • 258
  • [WILD] WILD

WG we wszystkich tytułach kombinuje, aby sprowadzić WR do 50%. A takie czynniki jak rozłączenia, crashe gry, teamkille, asymetryczne mapy temu sprzyjają. Przy MM też mieszają na różne sposoby, np. sprowadzając dobrych graczy na dół tabeli. Dzięki temu do debila nie dotrze że jest debilem, bo 43% to jeszcze nie tragiczny wynik.

Boty w tej grze także wariują - czasem się zapętlą, robią bardzo głupie błędy, czy czasem załącza im się Rambo - celne serie i bardzo dobre uniki. Pewnie są nawet wykorzystywane do sterowania WRami, a zwłaszcza po mechanice 2.0 zwiększa to ich wpływ na wynik bitwy.

Wargaming - Oszuści

Wpis zostanie usunięty i odpowiednie przeprosiny zostaną zamieszczone, jeśli zostanie udowodnione, że WG nie oszukuje klientów.

LORDDOOMSDAY #3 Posted 16 May 2018 - 11:05 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 400 battles
  • 2,818
  • [_UN_] _UN_

View PostFrantiszek_PZL, on 15 May 2018 - 02:48 PM, said:

Po dzisiejszej grze naprawdę zastanawiam się nad kwestią tego, że WG celowo reguluje WR graczy. Jeden sposób to dać tier wyżej i np. klucz ludzi, dać lepsze boty.... no właśnie botyyyyyyyyyy.

Docieram do sedna sprawy mówiąc o botach. Wiele razy widziałem, że gracze zdobywali równe 1 000 pkt bojowych po tym jak ich wyrzuciło z gry i ani razu do niej nie weszli, czasem nawet więcej jak mieli tylnego strzelca. Przekonałem się o tym również na własnej skórze. Jednak to co dziś zaobserwowałem to już podniosło mi ciśnienie. Zerknijcie na zdjęcie i wynik "gracza" BOTA na szturmie o nazwie MAKSIM:

https://www.fotosik...._/album/2498707

ZERO we wszystkich statystykach po walce i tysiąc punktów bojowych. Wysłałem ticketa o treści:

ID 4619513: System losowania

Powiedzcie mi dlaczego tzw. bot wstawiony przez serwer - nie jest to gracz człowiek - zdobywa w grze ZERO punktów? Czy jest to celowe wpływanie firmy WG na wyniki graczy?

W załączeniu zdjęcia z wyników gry. Proszę spojrzeć na bota szturmowego - 0 (zero) punktów. Stracił połączenie z serwerem? To są jakieś kpiny chyba z Waszej strony.

Oczywiście pisząc ZERO punktów to mówię o jego wyniku w zestrzeleniach celi naziemnych, samolotów itd.

Drugi człowiek u mnie w drużynie znajdujący się na dole listy był AFK - widziałem, że obijał się o bandy mapy. Jednak został zestrzelony TRZY razy i miał wszystkiego na 0(zero) w grze. Natomiast jak widać bot nie był zestrzelony ani razu..........

Podsumowując dostałem dwóch graczy AFK i jeszcze na bombowcu tier wyżej. Wkurzyłem się dlatego tak patrzyłem na wyniki. Zabrakło jednego doładowania punktów i fabryka by spowodowała remis przynajmniej.

:sceptic::B:P:kamikaze:

Yyyyyy. Tak. :coin:

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

Frantiszek_ #4 Posted 16 May 2018 - 08:53 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 14047 battles
  • 2,152
  • [W_R_E] W_R_E

*edited*

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: publikowania odpowiedzi od supportu.

Edited by TariboW, 17 May 2018 - 01:17 PM.

Frantiszek_ #5 Posted 17 May 2018 - 12:52 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 14047 battles
  • 2,152
  • [W_R_E] W_R_E

Wiecie co? Uśmiałem się jak choroba jasna:

Rozwiązane

Cześć Frantiszek_PZL,

dziękujemy za kontakt z działem wsparcia Wargaming.

Zrobimy dla Ciebie wyjątek i zbadamy tę sprawę. Mam nadzieję, że zostanie to poprawione jak najszybciej. Swoją opinią powinieneś podzielić się również na naszym forum:

http://forum.worldofwarplanes.eu/index.php?/forum/398-forum/

Nasi moderatorzy stale śledzą nowe wątki i w ramach możliwości przekazują je deweloperom.

Powodzenia na polu bitwy!

W przypadku innych pytań wiesz już jak nas znaleźć.

Pozdrawiam,

Uważam, iz to nie jest rozwiązanie więc wysyłam następny:

Jakbyście nie wiedzieli to Wasze odpowiedzi są wyświetlane - wstawiane na forum pod tym linkiem: http://forum.worldof...-gier-przez-wg/
To jest link do forum PL WOWP.

Zrobicie dla mnie wyjątek..... hmmm rozumiem, że to znaczy, iż Wasi testerzy gry nigdy nie zauważają takich rzeczy, nie widzą, że czasem gra wyrzuca do pulpitu nawet bez wskazania błędu, to że są miejsca na mapach, które bardzo mocno lagują ZAWSZE......

Powiem Wam szczerze. Jestem fascynatem tej gry, ale nie ludzi, którzy ją tworzą. W Waszej siedzibie pracują  początkujący informatycy. Z każdym patchem nawarstwiacie błędy w grze. Jeden naprawicie, a w tym samym patchu dodacie dwa następne. Przykłady? Zamknięcie czatu w hangarze z innym graczem często powoduje wyrzucenie z gry.  Więcej? ............... Załatwcie najpierw ten z botem, który nie zdobywa żadnych punktów co już jest przegięciem konkretnym.

Oczekuję konkretnej odpowiedzi.

=================

Apropo moderatorów o których mówił Pan z WF to są tu jeszcze? Mogą coś zrobić więcej niż tylko bany dawać?

Edited by Frantiszek_PZL, 17 May 2018 - 12:57 PM.

Frantiszek_ #6 Posted 17 May 2018 - 12:59 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 14047 battles
  • 2,152
  • [W_R_E] W_R_E
OOOO widzę, ze pojawił sie moderator w wynikach obserwujacych. Może Pan coś się wypowiedzieć w temacie  Panie akataMM

TariboW #7 Posted 17 May 2018 - 01:15 PM

Moderator

• Moderator
  • 0 battles
  • 5

Drogi Frantiszku,

Bardzo proszę, zapoznaj się z regulaminem naszego forum.

Temat zamykam.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users