Jump to content

wprowadzeniem aktualizacji 2.0.5

• Please log in to reply
19 replies to this topic

eekeeboo #1 Posted 12 June 2018 - 10:23 AM

Community Manager

• WG Staff
  • 5021 battles
  • 2,495

Piloci! 

Wraz z wprowadzeniem aktualizacji 2.0.5 w grze pojawiły się nowości, o których chcielibyśmy usłyszeć Wasze opinie i sugestie. 

Poniżej znajduje się lista odnośników do tematów, którymi jesteśmy szczególnie zainteresowani.

Nowy system ekwipunku Temat

Poprawa i kalibracja ekwipunku Temat

Specializacja samolotów Temat

Rozkład usprawnień i materiałów eksploatacyjnych Temat

Materiały i ekonomia usprawnień Temat

Funkcjonalność Lotu Testowego Temat

Powtórki Temat

Pozostałe zmiany Temat

Zgłoszenia błędów Temat

jakub_czyli_ja #2 Posted 13 June 2018 - 04:27 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5097 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

Znowu ustawienia zostały zaorane, i muszę je konfigurować od domyślnych ustawień. I jeszcze po rusku, bo na RU wrzucili wersję dzisiaj, a na EU jutro, więc mam rozjazd.

Jakaś kreatywna [edited]uparła się, że hangar ma buczeć, i nie wiem, jak to się wyłącza. Mam wrażenie, że wcale. Przynajmniej z GUI. Skąd się takie matoły biorą?

Nie ma niebieskiego ammo na I tierze.

Miał wrócić exp widoczny na głównym ekranie - jakoś nie wrócił.

Edited by jakub_czyli_ja, 13 June 2018 - 07:05 PM.

Anghiari #3 Posted 15 June 2018 - 07:27 AM

Senior Airman

• Member
  • 2949 battles
  • 36

Na początku patrząc na opis tego updata myślałem że na niskich Tierach chodzi o wyrównanie szans nowych graczy z weteranami tej gry ale pomyliłem się bardzo.

Jeszcze przed pierwszym lotem I-5 mogłem wbić tą nowinke specialized(czy jak to się tam nazywa) przy użyciu kilku tokenów, po pierwszym locie mogłem już używać kalibracji i enchancementów.

Jaki to ma sens , nowy gracz lecąc stockową nówką nie ma szans, to jak próba ścigania się maluchem z ferrari. Jedyne co to na T1 nie można użyć innej amunicji niż standartowa, nawet niebieskiej nie da się założyć, w sumie niewiele to zmienia ale powiedzmy że chociaż tutaj szanse są wyrównane. Zanim taki zielony jak szczypiorek nowy gracz rozwinie ten samolocik na T1 to dostanie w tyłek tyle razy że bardzo szybko zrezygnuje z tej gry. 

Inna sprawa to kalibracja, to jest cudo , odbywa się na przypadkowej zasadzie, cóż to za technologia gdzie kalibracja daje przypadkowe efekty, wiem czepiam się ale tego nie kumam ;)

Ciekawostka to ograniczenie ilości slotów na wyposażenie, w sumie na niskich tierach nie ma slotu na silnik, więc jak w walce jest uszkodzony to nic nie da się z tym zrobić :) trochę się to kupy nie trzyma z "modelem" uszkodzeń krytycznych.

Patrząc na wyższe tiery wychodzi na to że gracz który poświęci dużo czasu na jeden samolot zdobywa na nim sporą przewagę .

Inny temat to rozwijanie samolotu/wyposażenia i zarazem "degradacja" innej charakterystyki, zwiększając celność narażamy pilota na trafienie ???

LORDDOOMSDAY #4 Posted 15 June 2018 - 07:46 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 842 battles
  • 2,884
  • [_UN_] _UN_
Tu się nic kupy nie trzyma. Zdurnienie tej gry osiąga już poziom miejskiego szaletu. :bajan:

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

Anghiari #5 Posted 15 June 2018 - 10:44 AM

Senior Airman

• Member
  • 2949 battles
  • 36
Fajny absurd :) własnie oglądam sobie developers blog na temat kalibracji itd. Z racji tego że lubię latać lekkimi japończykami sprawdzam sobie jak je "usprawnić". Normalne w przypadku obu linii japończyków było rozwijanie silnika i oczywiście celności i tutaj dochodzi do absurdu. Rozwijając celność zwiększam szansę na obrażenia krytyczne pilota, tak więc aż się prosi dodać apteczkę i niby wszystko gra i tańczy. Tylko wtedy nie mogę dodać gaśnicy, a tu niespodzianka, jak rozwinę silnik to zwiększa się podatność na pożar, a nie mam gaśnicy :)) , nie ma to jak sens i logika w tym wszystkim, szczególnie  że japońce są ogólnie podatne na pożar ?? W sumie to wychodzi na to że obie linie japończyków można wywalić do kosza :))) 

Gwoemul #6 Posted 15 June 2018 - 11:04 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 43 battles
  • 126

Trzeba było zrobić grę w temacie pierwszej wojny światowej skoro to zręcznościówka. Wszystko byłoby bardzo zwrotne, albo jeszcze bardziej zwrotne.

Balansować byłoby łatwiej i byłoby to coś nowego w porównaniu z WT.

A teraz to co mi się nie podobało z WT (odżywanie) przyszło do WoWP :(

(grałem bitwę gdzie drużyna dobrze się spisała i wykosiliśmy praktycznie całą drużynę przeciwną, ale zostaliśmy na ogryzkach, oni dostali nowe życia i w tym momencie koniec odżywania. Zgadnijcie jak się to skończyło? W naszej drużynie większość miała po kilka zestrzeleń, u nich po jednym i to oni wygrali)

jakub_czyli_ja #7 Posted 15 June 2018 - 05:27 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5097 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2
Ale śmieszna misja na jakieś tam pierdoły: Brać udział w zdobyciu 3 sektorów w 2 zwycięskich bitwach z rzędu. Świetny dowcip, zwłaszcza że od wprowadzenia 2.0.5 w bitwach w których latam, boty starają się zrobić sokolwiek, co nie jest walką z przeciwnikiem - głównie latają sobie gdzieś daleko poza celami i udają że strzelają do przeciwnika.

dominikmzk #8 Posted 15 June 2018 - 05:45 PM

Senior Airman

• Member
  • 6973 battles
  • 27
  • [W_R_E] W_R_E
Dla bombowców  na wszystkich tierach brak możliwości zamontowania trymera awaryjnego .Dostajesz obrażenia krytyczne i lecisz bezwładnie jak kłoda rozbijając się za chwile  .Do d...py z takimi atrakcjami 

jakub_czyli_ja #9 Posted 15 June 2018 - 06:19 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5097 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

View Postdominikmzk, on 15 June 2018 - 05:45 PM, said:

Dla bombowców  na wszystkich tierach brak możliwości zamontowania trymera awaryjnego .Dostajesz obrażenia krytyczne i lecisz bezwładnie jak kłoda rozbijając się za chwile  .Do d...py z takimi atrakcjami 

Że jak? rozbicie się z lotu poziomego na 3+km trochę trwa.

No chyba że lata się tuż nad ziemią, ale wtedy to sami jesteście sobie winni.

Mikhail__ #10 Posted 15 June 2018 - 07:59 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 2173 battles
  • 301
Czy jak się zrobi specjalizację i wszystko wymaksuje, to samolot będzie silniejszy niż przed updatem czy nie? (pytam z ciekawości)

dominikmzk #11 Posted 15 June 2018 - 08:05 PM

Senior Airman

• Member
  • 6973 battles
  • 27
  • [W_R_E] W_R_E
A jakie to ma znaczenie czy jesteś na pułapie 3000 m lub nad ziemią ? Będąc wysoko też można otrzymać uszkodzenia krytyczne i tracisz manewrowość .Potrwa to dłużej aż  będziesz  dobity .Stwierdziłem fakt .A co do stylu latania ,to nie lubię się nudzić na pułapie 3500 m 

InVictuS_ShaDoW #12 Posted 16 June 2018 - 02:51 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 6242 battles
  • 50
  • [W_R_E] W_R_E
No to na wysokości 50m bez trymeta awaryjnego, przynajmniej nie można narzekać na nudę. Special for you - made in WG, polecam Adam Małysz

Edited by KocH4M_PoMiDoRki, 16 June 2018 - 02:52 PM.

Frantiszek_W_R_E #13 Posted 16 June 2018 - 04:40 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 24794 battles
  • 2,425
  • [W_R_E] W_R_E

View PostKocH4M_PoMiDoRki, on 16 June 2018 - 03:51 PM, said:

No to na wysokości 50m bez trymeta awaryjnego, przynajmniej nie można narzekać na nudę. Special for you - made in WG, polecam Adam Małysz

Idzie przywyknąć z tym, że trzeba było zmienić umiejętności pilotów. Denerwuje, utrudnia - TAK, ale jak ze wszystkimi zmianami....

Templarus #14 Posted 28 June 2018 - 10:42 PM

Master Sergeant

• Beta Tester
  • 918 battles
  • 62

No dobra, nie oszukujmy się.

Zacząłem w becie 'tykać' samoloty, jakie były mułowate chyba każdy pamięta, wtedy też pojawiła się konkurencja w postaci WT. WoWP siadło i nie miało prawa wstać znokautowane.

Gdyby ten psychol putin nie napadł na Ukrainę pewnie grałbym w to do dziś. Mój bojkot, mój wybór.

Niedawno postanowiłem dać samolocikom 2 szansę.

Z nieukrywanym zdziwieniem odkryłem, że w wersji 2.0 latanie sprawia mi nawet frajdę.

Wczuwałem się, uczyłem się latać, moim zdaniem szło mi coraz lepiej i wtedy postanowiliście popełnić największy błąd.

2.0.5

Przytoczono już wszystkie mankamenty jakie dotknęły grę po tym nerfie. Sorry, WG, waszym zdaniem aktualizacji.

W dupie macie nasze opinie, uwagi, sugestie. Zautomatyzowany, wiecznie niczego nie rozwiązujący support ma na celu zniechęcenie nas do brania czynnego udziału w rozwoju czy raczej NAPRAWIE gry.

Tak się jednak składa, że ja bez was się obędę, wy bez graczy nie. Przestało mi się podobać to co zrobiliście.

Ja wysiadam. Pewnie ku uciesze kilku osób.

A przy okazji, na forum udziela się kilkanaście osób, ogólnie społeczność pewnie liczy 8-10 razy więcej. To ile to jest 150-200 osób?

Nie mój ból.

Zajrzę pewnie raz na jakiś czas sprawdzić czy poszliście po rozum do głowy.

Niemniej mnie nie liczcie jako aktywnego użytkownika WoWP.

Do widzenia.

LORDDOOMSDAY #15 Posted 29 June 2018 - 08:12 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 842 battles
  • 2,884
  • [_UN_] _UN_

"czas sprawdzić czy poszliście po rozum do głowy"

To jest stwierdzenie kluczowe i wykluczające się od razu.

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

spoko2775 #16 Posted 29 June 2018 - 08:28 AM

Senior Airman

• Member
  • 7170 battles
  • 19

Pamiętaj dopóki nie odinstalowałeś WoWP dalej jesteś w grze :)

Kierunek rozwoju gry wybrany przez "programistów" WG jest błędny i nasze sugestie, uwagi i opinie mają głęboko w d..., może należy ich prosić, a nawet błagać o zmiany.

WG bazuje na stałym portfelu graczy i nie zależy im na jego powiększeniu (trochę dziwne w normalnej firmie), jeśli nie zmienią swojego procesu myślowego to w 2.0.6, a najpóźniej w 2.0.7 będziemy latali na drzwiach od stodoły (Polacy podobno potrafią :) )

W drzewkach rozwoju będziemy mieli drzwi ciężkie, szturmowe (ciężko będzie je sforsować) i lekkie obrotowe (duża manewrowość).

W modułach możliwość montażu dodatkowych zasuw, klamek i zawiasów oraz za klipsy unikatowy zamek drzwiowy (możliwość wykupienia kluczyka do tego zamka tylko za Golda).

W gratisie dostaniemy unikatowe wzory malowania i wspaniałe emblematy drzwiowe.

Najśmieszniejsze, a może tragiczne jest w tym wszystkim to, że prawdziwi zapaleńcy (wśród nich i ja) będą na tych drzwiach latali :)

Na zakończenie troszkę odbiegając od tematu pochwalę się swoim rekordem w liczbie celów naziemnych (41) poprzedni (36)

Niestety liczba baboli w grze pomniejsza radość z wyniku :(

https://www.fotosik....794640ed9709207

Templarus 3maj się i do zobaczenia w bitwie :)

genmojzesz #17 Posted 29 June 2018 - 10:48 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 372 battles
  • 286
  • [-C_D-] -C_D-

View PostLORDDOOMSDAY, on 29 June 2018 - 08:12 AM, said:

"czas sprawdzić czy poszliście po rozum do głowy"

To jest stwierdzenie kluczowe i wykluczające się od razu.

lol - co prawda to prawda i na dodatek wugie ma graczy głęboko w d.... ale to już wiemy nie od dziś, jestem w stanie zrozumieć że to nie jest instytucja charytatywna ale do *edited* nędzy tak *edited*  grę - zastanawiam się czy ci ludzie którzy tam siedzą i wymyślają te bzdury grali w ten półprodukt

trzeba być naprawdę zdrowo *edited*  żeby *edited*  dobrze zapowiadający się tytuł - no ale cóż ja mogę i tak ma to każdy głęboko moje wypociny na forum jak i innych graczy - powodzenia wgie w dalszym*edited*  gry

Ten post był edytowany z powodu: (wulgaryzmy).

Edited by akataMM, 19 July 2018 - 10:50 AM.

LORDDOOMSDAY #18 Posted 29 June 2018 - 11:21 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 842 battles
  • 2,884
  • [_UN_] _UN_

Ten proces trwa od v. 1.5. Tam stopień odmóżdzenia osiągnal dno. Wielu sie *edited* i olało tytuł. No ale z 2.0 dno zostało przebite. Atomówką. Pytanie ile jeszczecjest w stanie WG *edited*. zeby już nikt nie chciał na to nawet nasikać. Po ostatnich paczach wierzę, że dadzą radę. 

Ten post był edytowany z powodu: (wulgaryzmy).

Edited by akataMM, 19 July 2018 - 10:51 AM.

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

leon1291 #19 Posted 03 July 2018 - 11:54 PM

Senior Airman

• Member
  • 1114 battles
  • 11

Takie losowania zdarzają się nie rzadko, po przeciwnej stronie 3 specjalistów a po naszej.... 

Posted Image

jakub_czyli_ja #20 Posted 04 July 2018 - 07:17 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5097 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

No to wiesz na kim się focusować i na kogo uważać.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users