Jump to content

Rozkład usprawnień i materiałów eksploatacyjnych

• Please log in to reply
3 replies to this topic

eekeeboo #1 Posted 12 June 2018 - 10:23 AM

Community Manager

• WG Staff
  • 5021 battles
  • 2,495

Chcielibyśmy usłyszeć Wasze opinie i sugestie. 

Edited by eekeeboo, 13 June 2018 - 08:40 AM.

kryb #2 Posted 15 June 2018 - 09:26 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 5353 battles
  • 254
wymyślone przez kogoś , kto nigdy nie latał ....do bani

Templarus #3 Posted 16 June 2018 - 12:11 AM

Master Sergeant

• Beta Tester
  • 918 battles
  • 62

Nie będę używał, skoro każde ulepszenie daje dużo większe pogorszenie innego parametru, często bez związku. To po co mi toto.

Poczekam na przebudzenie i powrót do starego systemu.

Frantiszek_W_R_E #4 Posted 16 June 2018 - 09:27 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 24794 battles
  • 2,425
  • [W_R_E] W_R_E

Te "ala" usprawnienia to jest lipa na kołach. Widzę to po samolotach, którymi często latałem. Przykładowo na samolocie miałem prędkość maksymalną 849km/h. Obecnie po zrobieniu specjalizacji, załoga konkret, założone ulepszenia chociaż silnik zrobiony w zaawansowanych na pierwszy poziom i mam prędkość max 845km/h.

Sądzę, że nawet po zrobieniu zaawansowanych na maxa, wykonaniu kalibracji -o ile losowanie się uda to i tak prędkość nie przekroczy tej jaką miałem poprzednio. To samo do innych modułów typu bomby. Wrażenie jest takie, że obecnie siła bomb pomimo specjalizacji i zaawansowania wykonanego na maksa jest taka sama jak była przed zmianami.

Wniosek jest taki:

- wszelkie "ala" usprawnienia spowodowały wrażenie, że jak zrobię wszystko to będę miał super samolot.

- mnóstwo czasu, gier, kasy na robienie tych niepotrzebnych rzeczy, które miałeś wcześniej dużo szybciej.

- wkurzenie ogarnia gdy miałeś samoloty często wymaksowane, a teraz musisz na nowo to wszystko robić.

- drugie dno jest takie, że część osób zakupi skrzynki z materiałami i to był chyba cel tej zmiany.

Poza tym wymóg wygranej do zdobycia materiałów potrzebnych do rozbudowania wyposażenia jest niezbyt dobry. Do tego te dziadostwo zwane RADIOELEKTRONIKĄ wpada w tak małych ilościach, że trzeba naprawdę dużo rozegrać walk by jeden samolot rozbudować.

EDIT: Teraz na P1056 wpadło 3 sztuki za walkę, ale wynik ładny plus medal za 17 zestrzeleń w jednym wejściu i wygrana. Chyba trzeba porządne wyniki robić by to wpadało.

====

Z innej mańki. Pokazywanie tego brzydkiego kocura to jak pokazywanie tej gwiazdy z Egiptu siedzącej na ławce rezerwowych podczas ostatniego ich meczu na MŚ - nic nie wnosi do tematu :D

Edited by Frantiszek_PZL, 16 June 2018 - 12:07 PM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users