Jump to content

Zgłoszenia błędów

• Please log in to reply
146 replies to this topic

kill_bill_Q #141 Posted 27 April 2020 - 06:06 AM

Senior Airman

• Member
  • 2765 battles
  • 16
  • [POL1] POL1

View PostInVictuS_ShaDoW, on 26 April 2020 - 09:41 AM, said:

Już bardzo, bardzo dawno nie miałem żadnych błędów. Możliwe że jest to związane z konfiguracją Twojego komputera oraz systemem.
A co do graczy jest ich napewno więcej, a nie mniej...

Gra w porównaniu z WoT - nie da się tego porównać -  ma bardzo prosty silnik . Ale jedyny błąd jaki mi się ostatnio zdarza to "powrót   do bitwy " na innym samolocie - błąd który znika po nieściśnieniu ENTER .

A co do ilości graczy tez mam wrażenie , że tendencja jest mimo wszytko wzrostowa i zdarzają się  bitwy gdzie na team są jedynie 2-3 boty ;)

InVictuS_ShaDoW #142 Posted 27 April 2020 - 08:35 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 7871 battles
  • 184
  • [-WRE-] -WRE-

View Postkill_bill_Q, on 27 April 2020 - 06:06 AM, said:

Gra w porównaniu z WoT - nie da się tego porównać -  ma bardzo prosty silnik . Ale jedyny błąd jaki mi się ostatnio zdarza to "powrót   do bitwy " na innym samolocie - błąd który znika po nieściśnieniu ENTER .

A co do ilości graczy tez mam wrażenie , że tendencja jest mimo wszytko wzrostowa i zdarzają się  bitwy gdzie na team są jedynie 2-3 boty ;)

Na starym laptopie tez występował u mnie ten błąd. Od 2 lat mam nowa maszynę i od tej pory ani razu nie przytrafiło mi sie abym miał widok na innym samolocie po odrodzeniu się.

Też trafiłem w bitwy gdzie było po 2 boty na drużynę, największa ilość graczy jest zdecydowanie na poziomie 4-8.

Edited by InVictuS_ShaDoW, 27 April 2020 - 08:36 AM.

jakub_czyli_ja #143 Posted 05 May 2020 - 03:36 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6120 battles
  • 9,522
  • [XII-2] XII-2

View Postkill_bill_Q, on 27 April 2020 - 06:06 AM, said:

Pfff.

Lista błędów, pisana z głowy, więc pewnie jeszcze bym jakieś znalazł:

w bitwie:

- samoloty potrafią się nie wyświetlać, jest tylko wskaźnik

- po starcie bitwy cele naziemne potrafią nie mieć wskaźników, trzeba nawalać na pamięć i oczy

- po respawnie potrafi zniknąć celownik, albo potrafi być przesunięty

- jeżeli zaczynam bitwę ze zminimalizowaną grą, samolot ma tylko bazowe malowanie

- tak samo gdy hangar ładuje się po zakończeniu bitwy przy zminimalizowanej grze

- po wyjściu z bitwy przed jej końcem gdy samolot jeszcze żyje, w następnej bitwie jest ściszony dźwięk

- dżwięk w bitwie potrafi zaniknąć

kolejka do bitwy potrafi nie działać - prawdopodobnie zastosowali udp zamiast tcp/ip, tak jak w samej bitwie, czyli:

-- klient potrafi nie dostać informacji o początku bitwy i sobie nadal odlicza, ale znika podany średni czas oczekiwania - workaroundem jest restart aplikacji, wtedy bitwa się raczej ładuje

-- serwer potrafi nie zarejestrować wyjścia z kolejki oczekiwania na bitwę, więc w hangarze dowiadujemy się, że właśnie skończyła się jakaś bitwa

- czasem po wyjściu z bitwy przed jej końcem można polecieć następną tym samym samolotem

w hangarze:

- odwieczny problem z cache - misje tygodniowe czasem źle się resetują

- stan hangaru - filtry - przecieka pomiędzy kontami - mam konta na eu i ru, jak na jednym wybiorę sobie filtry w hangarze, to po przelogowaniu mam takie, jakie sobie wybrałem na poprzednim koncie

- stan misji przecieka - czasem na koncie na EU mam misje opisane bukwami, a czasem odwrotnie

- czasem nie widać umiejętności w oknie załoganta

- czasem nie widać samolotu w hangarze

- gra potrafi się wywalić podczas zmian malowania samolotu

- zwiechy podczas otwierania skrzynek, wylosowanie konta premium i zmiana hangaru zwiększają prawdopodobieństwo zwiechy

112_Frantiszek_997 #144 Posted 05 May 2020 - 09:09 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 31984 battles
  • 2,795
  • [D-FJ] D-FJ

JAKUB fajne podsumowanie - pewnie jeszcze błędy by się znalazły, ale fajnie to ogarnąłeś.

kill_bill_Q #145 Posted 06 May 2020 - 05:41 AM

Senior Airman

• Member
  • 2765 battles
  • 16
  • [POL1] POL1

View Postjakub_czyli_ja, on 05 May 2020 - 03:36 PM, said:

Pfff.

Lista błędów, pisana z głowy, więc pewnie jeszcze bym jakieś znalazł:

w bitwie:

- samoloty potrafią się nie wyświetlać, jest tylko wskaźnik

- po starcie bitwy cele naziemne potrafią nie mieć wskaźników, trzeba nawalać na pamięć i oczy

- po respawnie potrafi zniknąć celownik, albo potrafi być przesunięty

- jeżeli zaczynam bitwę ze zminimalizowaną grą, samolot ma tylko bazowe malowanie

- tak samo gdy hangar ładuje się po zakończeniu bitwy przy zminimalizowanej grze

- po wyjściu z bitwy przed jej końcem gdy samolot jeszcze żyje, w następnej bitwie jest ściszony dźwięk

- dżwięk w bitwie potrafi zaniknąć

kolejka do bitwy potrafi nie działać - prawdopodobnie zastosowali udp zamiast tcp/ip, tak jak w samej bitwie, czyli:

-- klient potrafi nie dostać informacji o początku bitwy i sobie nadal odlicza, ale znika podany średni czas oczekiwania - workaroundem jest restart aplikacji, wtedy bitwa się raczej ładuje

-- serwer potrafi nie zarejestrować wyjścia z kolejki oczekiwania na bitwę, więc w hangarze dowiadujemy się, że właśnie skończyła się jakaś bitwa

- czasem po wyjściu z bitwy przed jej końcem można polecieć następną tym samym samolotem

w hangarze:

- odwieczny problem z cache - misje tygodniowe czasem źle się resetują

- stan hangaru - filtry - przecieka pomiędzy kontami - mam konta na eu i ru, jak na jednym wybiorę sobie filtry w hangarze, to po przelogowaniu mam takie, jakie sobie wybrałem na poprzednim koncie

- stan misji przecieka - czasem na koncie na EU mam misje opisane bukwami, a czasem odwrotnie

- czasem nie widać umiejętności w oknie załoganta

- czasem nie widać samolotu w hangarze

- gra potrafi się wywalić podczas zmian malowania samolotu

- zwiechy podczas otwierania skrzynek, wylosowanie konta premium i zmiana hangaru zwiększają prawdopodobieństwo zwiechy

No cóż - nie można zaprzeczyć tej liście - błędy są ale zdarzają się też w sztandarowym produkcie WG czyli w czołgach a co dopiero w " psie z kulawą nogą" w , którą gramy - widoczny jest brak wsparcia , brak patchy itp. . Przynajmniej poziom graczy jest stały ;)

jakub_czyli_ja #146 Posted 06 May 2020 - 03:25 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6120 battles
  • 9,522
  • [XII-2] XII-2

View Postkill_bill_Q, on 06 May 2020 - 05:41 AM, said:

No cóż - nie można zaprzeczyć tej liście - błędy są ale zdarzają się też w sztandarowym produkcie WG czyli w czołgach a co dopiero w " psie z kulawą nogą" w , którą gramy - widoczny jest brak wsparcia , brak patchy itp. . Przynajmniej poziom graczy jest stały ;)

Podejście, że inne gry są podobnie zbugowane jest bez sensu, ponieważ oznacza na godzenie się na żenującą jakość.

Żenującą, bo problem z cache jest obecny od samego początku, i nie został rozwiązany do tej pory.

I szczerze mówiąc, nie przypominam sobie tego typu błędów w czołgach ani w statkach.

A liczba graczy regularnie spada, o ile nie ma eventu podczas którego WG de facto płaci graczom za grę. W sumie to mnie przyciągnęło do WoWPa, i to jedyny punkt, w którym WG realizuje oczekiwania.

kill_bill_Q #147 Posted 06 May 2020 - 04:30 PM

Senior Airman

• Member
  • 2765 battles
  • 16
  • [POL1] POL1

View Postjakub_czyli_ja, on 06 May 2020 - 03:25 PM, said:

Podejście, że inne gry są podobnie zbugowane jest bez sensu, ponieważ oznacza na godzenie się na żenującą jakość.

Żenującą, bo problem z cache jest obecny od samego początku, i nie został rozwiązany do tej pory.

I szczerze mówiąc, nie przypominam sobie tego typu błędów w czołgach ani w statkach.

A liczba graczy regularnie spada, o ile nie ma eventu podczas którego WG de facto płaci graczom za grę. W sumie to mnie przyciągnęło do WoWPa, i to jedyny punkt, w którym WG realizuje oczekiwania.

wszytko racja niestety - imo gra nie będzie lepsza bo WG ma ja tam gdzie ma i jej nie zamyka z powodów prestiżowych chyba .

A co do ilości graczy to się oparlem w sumie na Twoich wykresach - oczywiście liczba graczy jest stabilnie mała.  I 500 osób robi już różnicę,  niestety. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users