Jump to content

Aktualizace 2.0.5

• Please log in to reply
32 replies to this topic

Community #1 Posted 13 June 2018 - 02:11 PM

Aviation HQ

• Advanced Member
  • 0 battles
  • 8,469
Konečně je tady! Přečtěte si o velkých změnách, které se do World of Warplanes chystají.

Celý text novinky

beautifulbutterfly #2 Posted 13 June 2018 - 07:50 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 22 battles
  • 184
  • [SPX] SPX

V čase, keď sú hry jednoduché, WG / Persha išiel úplne opačným smerom. Dať vývojárom kontrolu nad obsahom je veľká chyba a tento "upgrade" je hlavným príkladom toho, prečo vývojári, ktorí vlastne nehrali vlastnú hru, sú ich najhorším nepriateľom.

Začanite vytvárať hru o lietadlách, zmente detskú hrateľnosť s robotmi na hranie s lietadlami a vzdušnými bitkami.

Pokial sa jadro hry nezmeni a lietadla nebudu mat vlastnosti ako v 1.9 akykolvek iny obsah je zbytocny

vilik58_CZ #3 Posted 13 June 2018 - 10:42 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 2843 battles
  • 328
  • [LAMOS] LAMOS
No nevím jsem z toho akýsi zmetěný:sceptic:

Kotydz #4 Posted 14 June 2018 - 06:38 AM

Command Chief Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 48 battles
  • 620
  • [RWC] RWC
Narozky letadel furt nic?

Aragamash #5 Posted 14 June 2018 - 09:29 AM

Airman Basic

• Member
  • 426 battles
  • 3
  • [ARA] ARA

Rozhodl jsem se napsat sem trochu konstruktivní kritiky... Dlouho říkám lidem, že letadla (Warplanes) jsou hratelná, že je to zábava. Jasně, není to simulátor od konkurence, ale jen tak si létat a poťouchle střílet na nebi do nepřátel je zábava. Nehledám v tom realističnost, ani nějakou úžasnost, jen takovou fajn létající zábavu. Kdokoliv toto budete číst, berte tohle na vědomí. A ačkoliv mě mrzí nedostatek hráčů, je občas i fajn se přihlásit do hry v jednu hodinu ráno, kdy jsem tam sám a posřílet si pár botů za fajn medaile... :)

Ale k tématu...

Vzhledem k tomu, že jsem jeden z "grinderů", ponechávám si letadlo jen dokud je co zkoumat, je-li výzkum dokončen, je letadlo okamžitě prodáno, nebo si jej ponechávám třeba než dokončím s pilotem bod schopnosti. Stejně tak to dělám i v tancích i na lodích. Protože na lodích není ani urychlený výcvik, jakmile je loď elitní, tak většinou jde i pryč...

Proto, pro mě osobně tyto modifikace za to nestojí. Rád lezu nahoru napříč liniemi a ve stádiu, ve kterém jsem (nemám ještě ani osmičky), je pro mne toto vylepšování k ničemu. Doteď jsem měl vybavení jako "samotěsnící palivovku a nebo zaměřovač", které jsem (stejně jako binokuláry ve WoT) přehazoval z letadla na letadlo. To už nejde.

Ale budiž. Nápad dobrý, ale provedení je chaotické. Těžko se v tom vyznat. No a když jsem se v tom vyznal, moc mě to nepotěšilo. Je to v podstatě další způsob, kterým si ti, kdož nahání statistiky třeba na Spitfirech (přiznejme si, že jsou trochu OP) nebo hrají prremiáky, udělají ještě lepší letadla a nás rozsekají. Lidé jako já, co lezou vzhůru a na některých letadlech se zdrží tak 50 bitev nanejvýš, rozhodně nebudou investovat statisíce kreditů a materiálů na nějaká vylepšení. 

Nápad pěkný, snad to někdo ocení - ale jinak nic. Za mě je to nula.

Optimalizace??? Nezdá se mi... Hangár je zahlcen množstvím pohyblivých objektů a laguje mi až nehorázně. Vím, mám slabý stroj, ale do teď to problém nebyl (vyjma toho eventu bitvy o Británii, kdy pršelo...). Za mě minus.

Bombardéry? Nikde. Nový národ? Nikde. Dokončení linií Hurricaneů nebo německých bombardérů nebo nějaké nové stroje - bohužel. Další mínus.

Letadla nízkých úrovní přišla o speciální munici. Ne, že bych prémiovou munici užíval, protože bych se nedoplatil (vyjma některých prémiáků, kde jsem používal kreditovou univerzální munici), ale i tak... Alternativní munici jsem našel na vyšších úrovních. Na rozdíl od lodí a tanků, je většina pouze za goldy a v porovnání se standardní municí dává neuvěřitelné výhody. Chápu - kup si munici a buď lepší. Ale kup si munici za goldy a rozsekej vše co potkáš? Ne, děkuji. A teď vidím, že komu nestačí goldová munice, může si naložit i goldové výbušniny třeba na bombardéry. To jako fakt? Za mě MÍNUS.

Celkově by toto stačilo na hodnocení tak 10%... Ale zkusil jsem pár bitev.

A ve všech se vyskytl následující problém:

Letím a střílím po nepříteli. On jistě střílí po mně, neboť letíme na sebe "head-on". Jemu životy neubývají, mně taky ne. Bezva, asi jsem se netrefil. To se stane. Mineme se a já letím dál. Po nějakých 20 vteřinách slyším takové to ťukání, jako když někoho trefíte a po chvíli mám zářez. Takto to šlo nějakou chvíli a když jsem měl ještě 80/100 životů (Ar 67), zničeho nic se všechny ztratili. 

Bohužel, toto se nezdá být jen chybou na mé straně (zpoždění zvuku), ale chybou někde na serveru. Ve finále to vypadá tak, že zásahy a zničení se počítají asi o 10 až 20 vteřin později než se stanou. 

Střelíte nepřítele, letíte pryč a po 15 vteřinách najednou naskočí body a on přijde o životy. Nejlepší na tom je, že i když je "mrtvý" stále po vás může střílet, protože poškození, které ho mělo zničit, se ještě nezaregistrovalo. Fakt boží.

Velké mínus.

Oceňuji snahu, pokus dobrý... Snad se to někomu bude líbit. Já si rád dám pauzičku. Budu sledovat vývoj, ale to je asi vše...

Branik81 #6 Posted 14 June 2018 - 09:55 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 375 battles
  • 424
  • [D-DOG] D-DOG

Zdravím piloti :honoring:,

jukám na to... říkám si 2.0.5, super, možná to i zapnu... ale dozvím se, že jen předělali vybavení a spotřebáky... takže žádný pádný důvod to zapínat... Přesto, když se najde aspoň jeden "důvěryhodný" koment, jak je 2.0.5 super, tak mi to asi nedá a vyzkouším, slibuju :trollface:

Gremlaja #7 Posted 14 June 2018 - 04:07 PM

Senior Airman

• Member
  • 63 battles
  • 25

Návod na dobrou aktualizaci

1) Odebrat boty ze hry :kamikaze:

2) Nastavit systém jedna bitva jeden život  :kamikaze:

1.9

DarSun1971 #8 Posted 14 June 2018 - 06:13 PM

Airman Basic

• Member
  • 620 battles
  • 2
  • [STB_G] STB_G
no uzasne dokopana hra po sestrelu se nelze vratit do bitvy a jak tu psal jeden kolega najednou spadnu a ani nevim kdo me sunda az po 30vterinach vidim kdo a to muzu mluvit ostesti jinak taky hned cerno na monitoru a restart no nic hra de kledu

Hombre1209 #9 Posted 14 June 2018 - 07:48 PM

Senior Airman

• Member
  • 3286 battles
  • 34
  • [SPX] SPX
Nooo opravdu velké změny nastaly,vytáhly z nás další kredity(ještě že mám pár melounů) a jedinou změnou je pro mě to že si musím vybrat jestli budu hasit nebo léčit oboje totiž neejde.Jen tak dál chlapci.

denaturak #10 Posted 14 June 2018 - 08:57 PM

Airman Basic

• Member
  • 1040 battles
  • 3
Jak jsem již psal, jinde, byl jsem z toho tak rozladěný, že jsem to vypnul. Ano, docela mne to bavilo, dokonce víc než WoT, ale teď to vůbec nefunguje. A to jsem měl problémy s přechodem na verzi 2..., ale zvykl jsem si. Jenže teď: střílíte a nic, pak najednou zhebnete. Někdi s goldovou musicí Vás sejme ani nevíte jak, vylepšení letadel jsou pryč a vše je stavěno jen na to, aby bylo více prémiáků a hlavně goldů. A to mám spostu Tier VII a nějaké VIII, takže už něco pamatuji. No, asi si dám pouzu. :-(

netrefilovi_na_vejletu #11 Posted 14 June 2018 - 09:05 PM

Senior Airman

• Member
  • 989 battles
  • 17

Co je tohle za EDIT? Kde mám vybavení které jsem nakoupil? 
Proč mám znovu zkoumat nějakou kokotinu na letadlech která jsem měl elitní?

Kdy tu bude sleva na konverzi? Hrál jsem to jen kvuli free expům pro wotko. 
Tohle si strčte někam.

Edited by Kampa1987, 19 June 2018 - 11:24 AM.
Vulgarismus

Za komunistů bylo levnější pivo, kvalitnější máslo a ten andrgraund už taky není co bejval. Se stim smiř!
Ta tenká hranice mezi trollem a trotelm...
Umím kulový, ale vím o tom!!!

LordV5 #12 Posted 14 June 2018 - 09:32 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 2008 battles
  • 71
  • [EGSB] EGSB
No , pořád čekám na to epické spojení, protože tohle dokáže člověka pouze rozladit. Znovu vybavovat a ještě doexpovat plnit mise na letadlech co měla přes 1000 bitev ? si EDIT. Fakt, místo dát pořádně do kupy fyziku letadel, tak nám cpete hovadiny, aby se víc rvalo goldů do vaší hry. VY ji zabíjíte EDIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by Kampa1987, 19 June 2018 - 11:37 AM.
Vulgarismy, urážky

vbobo #13 Posted 15 June 2018 - 05:24 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1809 battles
  • 214
Zapnu a CHCE SE MI ZVRACET
Do současné verze ani korunu.

beautifulbutterfly #14 Posted 15 June 2018 - 06:50 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 22 battles
  • 184
  • [SPX] SPX

Ahaaa pri navsteve premioveho obchodu som pochopil co je cielom tejto aktualuzacie, ....seriozne zainvestoval by som, ale nie je to presvedcivy obsah pre mna,
Zainvestujem ak :
1,lietajuce pixely budu mat fyzikalne vlastnosti ako v 1.9,
2,bude mod co bude pripominat letecne suboje bez respawnu.... proste ak niekoho pracne dam dole nemoze prist o 10 sec s full HP aby mi to vratil,

Otazka: je tak narocne vyrobit mod ktory by pripominal 1.9??? Alebo EGO nepusti 

Edited by beautifulbutterfly, 15 June 2018 - 06:56 AM.

Dutoleb #15 Posted 16 June 2018 - 11:53 AM

Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 2045 battles
  • 81
  • [EX-LA] EX-LA
Ahoj lidi, nerozčilujte se. Jasně nám tímto patchem dali najevo, že o dlouhohrající nestojí, tak ať jdeme do pr****. Oni potřebují nové hráče s nevyzkoumanými letadly, bez výbavy, doplňků, prostě ty, kteří budou nakupovat a solit. Heslem téhle společnosti není poskytnout hráčům kvalitní hru, ale podojit je. Kdo už byl podojen, tomu je třeba hru znechutit, aby ji sám přestal hrát a nedělal problémy. Jejich vzkaz v tomto směru byl u patche 2.0 nevýrazný, patch 2.05 je myslím již zcela srozumitelný a nekompromisní. Proč to někteří nechápou nevím, asi se snaží nepřipustit si, že by někdo byl takového svinstva schopen. Jak vidno je.

DarSun1971 #16 Posted 16 June 2018 - 08:18 PM

Airman Basic

• Member
  • 620 battles
  • 2
  • [STB_G] STB_G
do haje to neumite odpovedet na to co vam tu lidi pisou toste banda decek zevam nestojime ani za odpoved proc je hra nefunkcni potazmo proc se ubirate smerem ke krachu hry

Zalph #17 Posted 17 June 2018 - 12:36 AM

Airman Basic

• Member
  • 777 battles
  • 2
Uroven tohoto diskusniho fora je tragicka. Jeden by neveril kam az lidi muzou klesnout.

Metal_Duck #18 Posted 17 June 2018 - 06:23 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 216 battles
  • 114
No já nevim, mám tuhle hru rád a pro její zlepšení a zpětnou vazbu jsem se dostal dál. Nedalo mi to a prostě jsem kontaktoval na facebooku Antona Muskeyeva. Nečekal jsem že mi odepíše ale odpověď přišla do pár minut. Napsali si několik vět a nějak jsem shrnul vaše požadavky za posledních pár let. Pak mi doporučil pro komunikaci Discord kanál Priolina a hovořili jsme tam dál. Tak že můžete svoje připomínky posílat tam.

chip62 #19 Posted 17 June 2018 - 08:37 AM

Senior Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 6499 battles
  • 353
  • [D-DOG] D-DOG
Dám vám trochu tý odezvy EDIT z pozice bitevníků.Konečně se vám podařilo to, o co usilujete od ukončení 1,9. Srovnali jste rozdíl mezi nováčky a veterány. Tímnle EDIT patchem jste svlíkli všechny letadla z vybavení, které jsme si léta vylítali, vyexpili a zaplatili, stříbrňáky jsou nám k ničemu, protože vybavení jde vytunit jen za hovadiny, který lze získat jen za vítězné bitvy, což jak všichni víme je ovlivněno ne lidmi ale předem určenou rovnicí od programátorů, tudíž zhruba kolem 50% a to jen pro šikovnou a spolupracující inteligentní menšinu, pro zbytek opic samostatně poletujících bezmyšlenkovitě to je mission impossible.MMko vždycky zařídí let proti tieru výš, tudíž pozemní cíle jsou tvrdší a děla jsou na samostatnou kapitolu.I když je hned sestřelujete aby vám ublížila co nejméně většinou po prvním přeletu zdechnete, Hra je zabugovaná jako prase, stává se, že půl minuty střílím slepejma nábojema bez sebemenšího poškození, někdy po mě střílí něco odněkud i když na radaru nic není, občas mě nasype i dělo nad vlastním cílem, přendavání posádky na jiné letadlo trvá 3/4 minuty, tohle je to vaše úžasné vylepšení? Myslel jsem, že to už víc EDIT nejde ale jak vidno jste větší jelita než jsme doufali. Tahle hra je fakt jen o tom lítej kde chceš co chceš jak chceš , stejně chcípneš a zase se nahodíš, hlavně zaplať a buď tu co nejdéle. Hra je zabugovaná, často ani několikeré vyčištění cashe nestačí, nemizí splněné mise, kalibrace je jak někdo už napsal loterie a k smíchu jde to víc a víc do kopru

Edited by Kampa1987, 19 June 2018 - 11:40 AM.
Vulgarismy, urážky

vilik58_CZ #20 Posted 17 June 2018 - 09:13 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 2843 battles
  • 328
  • [LAMOS] LAMOS
Souhlasím do písmene s kolegou CHIPEM jen tak mimo myslím že jste tímto odradili i ty bažanty co sem jukli ( dnešní mládež chce všechno hned ale vylepšování jako je teď nevím, že by platili?) co mě to dělá strašně moc je každá druhá hra při prvním sestřelu mě to nepustí do hry,buďto je černá obrazovka zvuk jde dál,nebo je tam jiné letadlo na mapce vidím sebe hážu bomby střílím opět vše se zvukem  ale koukám na někoho jiného atd. atd.prostě bolševický manýry jdou skvěle dál a dělají si z nás jen EDIT,OIO  :honoring:

Edited by Kampa1987, 19 June 2018 - 11:41 AM.
Vulgarismus

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users