Jump to content

Aktualizace 2.0.5

• Please log in to reply
32 replies to this topic

Perpentach #21 Posted 17 June 2018 - 09:50 AM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 1467 battles
  • 1,401
  • [SPX] SPX

Tady nikoho zpětná vazba nikdy nezajímala. Ten geniální tym neobrati najednou o 180 stupňů. Jedou si svoje od začátku a mají moji plnou důvěru, že v každým patchi hru ještě víc zkazí. Neni to tak tezky, proste vezměte věc, na kterou si nikdo nestěžuje a změníte ji.

Obdivuju vaší odolnost, že to jeste hrajete.

chip62 #22 Posted 17 June 2018 - 10:33 AM

Senior Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 6018 battles
  • 353
  • [D-DOG] D-DOG
Ty se divíš že to hrajem a já se divím proč dáváš tu statistiku, která nikoho nezajímá

vbobo #23 Posted 17 June 2018 - 10:55 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1773 battles
  • 212

View Postchip62, on 17 June 2018 - 09:37 AM, said:

Dám vám trochu tý odezvy EDIT z pozice bitevníků.Konečně se vám podařilo to, o co usilujete od ukončení 1,9. Srovnali jste rozdíl mezi nováčky a veterány. Tímnle EDIT patchem jste svlíkli všechny letadla z vybavení, které jsme si léta vylítali, vyexpili a zaplatili, stříbrňáky jsou nám k ničemu, protože vybavení jde vytunit jen za hovadiny, který lze získat jen za vítězné bitvy, což jak všichni víme je ovlivněno ne lidmi ale předem určenou rovnicí od programátorů, tudíž zhruba kolem 50% a to jen pro šikovnou a spolupracující inteligentní menšinu, pro zbytek opic samostatně poletujících bezmyšlenkovitě to je mission impossible.MMko vždycky zařídí let proti tieru výš, tudíž pozemní cíle jsou tvrdší a děla jsou na samostatnou kapitolu.I když je hned sestřelujete aby vám ublížila co nejméně většinou po prvním přeletu zdechnete, Hra je zabugovaná jako prase, stává se, že půl minuty střílím slepejma nábojema bez sebemenšího poškození, někdy po mě střílí něco odněkud i když na radaru nic není, občas mě nasype i dělo nad vlastním cílem, přendavání posádky na jiné letadlo trvá 3/4 minuty, tohle je to vaše úžasné vylepšení? Myslel jsem, že to už víc EDIT nejde ale jak vidno jste větší jelita než jsme doufali. Tahle hra je fakt jen o tom lítej kde chceš co chceš jak chceš , stejně chcípneš a zase se nahodíš, hlavně zaplať a buď tu co nejdéle. Hra je zabugovaná, často ani několikeré vyčištění cashe nestačí, nemizí splněné mise, kalibrace je jak někdo už napsal loterie a k smíchu jde to víc a víc do kopru

Amen
Do současné verze ani korunu.

vilik58_CZ #24 Posted 17 June 2018 - 11:40 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 2731 battles
  • 326
  • [LAMOS] LAMOS
Kluci já chápu že jste vytočený já momentálně taky jednoduše to už nejde hrát je to KONEC všeho, už nejde nic zhola nic tak OPRAVDU k VĚCI na co ZPĚTNOU VAZBU vždyť na nás EDIT už hodně dlouho arogance je tak Velká z vaší strany jakou jsem nezažil ani po odpracovaný 10 letech u VÁS EDIT.:izmena::facepalm:

Edited by Kampa1987, 19 June 2018 - 11:45 AM.
Vulgarismy, urážky

Perpentach #25 Posted 17 June 2018 - 12:30 PM

Second Lieutenant

• Conquest Member
  • 1467 battles
  • 1,401
  • [SPX] SPX

View Postchip62, on 17 June 2018 - 12:33 PM, said:

Ty se divíš že to hrajem a já se divím proč dáváš tu statistiku, která nikoho nezajímá

To by ses asi divil, kolik lidi to zajimalo. Ale uz ji tam taky nedavam.

OBO_cz #26 Posted 17 June 2018 - 11:02 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 49 battles
  • 66
  • [Y-I-Y] Y-I-Y

Ha koukám nová aktualizace, ha že by se to dalo konečně hrát?... No dle chlapců, kteří ještě vydrželi, to je opět horší než předchozí verze. Až bude něco jako 1,9, tak to nainstaluji, ale jak vidím toho se nedočkáme. Je to velká škoda, ale zase na druhou stranu jsem od verze 2 ušetřil cca 2 měsíce života :-)...

Mějte se čuus

Aragamash #27 Posted 18 June 2018 - 06:03 PM

Airman Basic

• Member
  • 412 battles
  • 3
  • [ARA] ARA

Tak jsem se nad tím zamýšlel a napíšu sem druhou část konstruktivní kritiky.

Pominu-li fakt, že je třeba vítězit v bitvách pro suroviny a pro to, aby se mise započítaly (což není úplně od věci koneckonců) a hlavně to, že v některých případech je to teď ještě více pay-to-win (prémiové bomby za goldy pro bombardéry - vážně?), zatímco na druhou stranu letadla teď nemohou hasit a zároveň léčit. Pominu-li i problémy s možnou nevyrovnaností mezi hráči, co zrovna zakoupili letadlo a mezi těmi, kdož mají jednu modifikaci a mezi těmi kdo mají modifikací 5, všechny vylepšené několikrát a zkalibrované.

Pominu dokonce i fakt, že hned druhý den se objevily nabídky v premiovém obchodě na speciální materiály z vítězných bitev a na premiové stroje, které si je možné zakoupit ihned před-grindované ve specializovaném stavu - to je panečku hnus.

Opominu-li toto vše, pak to není tak špatné.

V letadlech se tolik nevyznám a proto použiji "tankovou analogii". Koupím si VII. úroveň (a vážně jsem již blízko), třeba něco jako Tigera I ve WoT. Vylepším ho a ihned se stane elitním. A v tuto chvíli už plní misi na specializovaný stav. No a než naberu těch 100 000 zkušeností na VIII. úroveň (něco jako Tigera II), tak jistě, nejsem-li lama, tu misi dokončím a odemknu specializovaný stav. A pokud se mi Tiger I líbí, vylepším ho více, za materiály, co jsem nasbíral si ho upravím a nechám.

Když to vezmu kolem a kolem a opominu ty věci ohledně spotřebních doplňků, pak je to pro nás, co máme 12 letadel na úrovních 4, 5 a 6 a pomalu se šplháme nahoru a výše k prouďákům, vlastně požehnání.

Koupím stroj, vylepším těch pár modifikací, zahraju bitvy a za XP vyzkoumám a nainstaluji moduly. Dokončím výzkum a udělám vozidlo elitním. Tím odemknu misi a zatímco sbírám XP na další úroveň, dokončuji specializaci nynějšího letadla a případně za vyhrané peníze a materiály si jej upravuji a vylepšuji, abych byl ještě lepší. A pokud budu chtít, nechám si jej, pokud ne - pak nevím, co se stane s materiály a vylepšeními, když prodám letadlo. Dostanu nějaké materiály a kredity nazpět? Jde to odmontovat??? Nevím, zjistíme. Možná...

Tak mi připadá, že pro někoho, jako jsem já, to je vlastně dobře. 

Ale upřímně, Vás, veteráni, kdož máte 150 letadel atd. je mi líto, protože pro Vás je to vlastně nic. A nebo si grindujte letadla, která máte rádi, třeba statpadder Spitfire nebo tak. Zkuste to brát pozitivně...

Zkuste to brát pozitivně poté, co opominete všechny ty problémy zmíněné na začátku tohoto postu.

Ovšem...

Ovšem to by ta hra musela fungovat, nelagovat, nepřátelé by se museli poškozovat ihned a ne se zpožděním 20 sekund a muselo by se dát opětovně vstoupit do bitvy. Já vím, že mám naprd počítač - vážně to chce nový a už letos definitivně - ale očividně nejsem jediný, komu to fakt dělá problémy.

Upřímně, jak jste to udělali to nechte a soustřeďte se na:

1) Optimalizace...

2) Opravy, opravy, fixy...

3) Číslo 1 a 2 ještě jednou...

4) Něco nového - bombardéry, Francouze, Taliány, dokončit větev Hurricaneů, Japonské těžké stíhače...

5) Letový režim - a mimochodem, vraťte nám ten "bombardovací" pohled pro bitevníky a letadla s bombama. Nemyslím přímo bombardovací pohled bombardérů, ale takové to, jak bylo v 1.9, že zmáčknutím Shift, kamera sklouzla dolů, abych lépe s bitevníkem a multifunkčňákem viděl, kam házím bobky (pardon - bomby).

.

.

.

38) Přepracování spotřebáků, kamufláží, schopností posádky nebo třeba hangáru. TOHLE NECHTE AŽ NA ROK 2020 - NE DŘÍVE!!!

Děkuji... :)

Branik81 #28 Posted 18 June 2018 - 06:43 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 375 battles
  • 424
  • [D-DOG] D-DOG

Zdravím :honoring:,

Aragamashi, smutné na tom všem je, že po těch tvých bodech 1-5 tu prahnuli všichni a jakákoliv další aktualizace tu hru spíš zhoršovala...

Čistě můj odhad je, že to Ivan s těma všema procentama a kalibracema kapku přehnal a ty stroje (žádný CML to nebude) to nestíhají pro každé éro vypočítávát... jako když přišli s botama a ta jejich "inteligence" byla nastavena na "high", to lagovalo a nedalo se to hrát úplně stejně, jak popisujete... Než do těch "vylepšení" začali úplně zbytečně šťourat, tak to víceméně mohly být "vylepšovací" konstanty, ale teď to může mít každý letadlo jinak....

Do teď si mohl "expit" piloty perkama a asi někomu přišlo desně "cool" to udělat i na letadlech... proboha proč, když hráčská základna se tenčí a tenčí...

No nic, možná i zapnu launcher a vyzkouším... Tvůj požadavek je skoro napůl pozitivní a tak činním, jak jsem na začátku vlkána slíbil :trollface:

RSS1 #29 Posted 23 June 2018 - 09:06 AM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 1030 battles
  • 127

Zase nová úprava a zase všechny vylepšení v EDIT!!!!

Nejde přehodit pilot Jak1-Jak7 ... byl vyexpen na oba letouny ztrácí schopnosti a jde na 50 %.

Speciální úkoly ...nejde splnit úkol na spec vybavení ..Namontovat vybavení ....

Edited by Kampa1987, 27 June 2018 - 10:36 AM.
Vulgarismus

vbobo #30 Posted 24 June 2018 - 01:59 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1773 battles
  • 212

View PostRSS1, on 23 June 2018 - 10:06 AM, said:

Nejde přehodit pilot Jak1-Jak7 ... byl vyexpen na oba letouny ztrácí schopnosti a jde na 50 %.

Speciální úkoly ...nejde splnit úkol na spec vybavení ..Namontovat vybavení ....

Prachy jenom prachy nečekají, jen po nich sáhneš ....
Do současné verze ani korunu.

ToraCZ #31 Posted 25 June 2018 - 09:55 AM

Senior Airman

• Conquest Member
  • 2189 battles
  • 32
  • [GWDYS] GWDYS

View PostRSS1, on 23 June 2018 - 09:06 AM, said:

Chlape už po několikáté musím konstatovat, že hraješ asi jinou hru. Protože pilot nešel přehazovat z Jak1 (stíhač) na Jak7 (víceúčelák) bez postihu nikdy. Tedy aspoň v té hře co hraju já. Ale jak říkám ty jsi měl asi nějakou speciální verzi. 

knihovnik_rika_okk #32 Posted 25 June 2018 - 06:07 PM

Airman Basic

• Member
  • 1251 battles
  • 3
Nějak nevím, proč řešíte věci jako hratelnost a fyzika letadel ve hře. Tohle totiž není hraní hry, nýbrž jen a pouze sledování videa. Pokud člověk není úplně retardovaný, tak nejpozději tak po minutě ví, která strana vyhraje a to bez ohledu na cokoliv. Zabrání bodu na jeden průlet vs. téměř nemožné zabrat bod. Nedůležitá vs. smrtící protiletadlová obrana. Super boti vs. jelita, která sabotují vlastní tým. A tak by se dalo pokračovat ještě dlouho, tahle "hra" jednoduše fixluje. Kdo nesouhlasí, ať pár her pozoruje zejména to zabírání bodů a chování botů. Po příchodu "2".0 jsem ostentativně prásknul dveřmi a zrušil účet. Zvědavost mi ale nedala a tak jsem to zkusil znova. No a situace se bude opakovat, prásknu dveřmi a utíkám zpět do náručí WT. To sice není dokonalé, ale je to hratelná pc hra s letadly.

Krisak #33 Posted 26 June 2018 - 04:13 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 280 battles
  • 225

View Postknihovnik_rika_okk, on 25 June 2018 - 06:07 PM, said:

Nějak nevím, proč řešíte věci jako hratelnost a fyzika letadel ve hře. Tohle totiž není hraní hry, nýbrž jen a pouze sledování videa. Pokud člověk není úplně retardovaný, tak nejpozději tak po minutě ví, která strana vyhraje a to bez ohledu na cokoliv. Zabrání bodu na jeden průlet vs. téměř nemožné zabrat bod. Nedůležitá vs. smrtící protiletadlová obrana. Super boti vs. jelita, která sabotují vlastní tým. A tak by se dalo pokračovat ještě dlouho, tahle "hra" jednoduše fixluje. Kdo nesouhlasí, ať pár her pozoruje zejména to zabírání bodů a chování botů. Po příchodu "2".0 jsem ostentativně prásknul dveřmi a zrušil účet. Zvědavost mi ale nedala a tak jsem to zkusil znova. No a situace se bude opakovat, prásknu dveřmi a utíkám zpět do náručí WT. To sice není dokonalé, ale je to hratelná pc hra s letadly.

Žes na tohle zjištění musel odehrát dalších 205 her to mě opravdu hlava nebere :facepalm:.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users