Jump to content

Oynanış ve geliştirme hakkında...

• Please log in to reply
1 reply to this topic

AiKaos #1 Posted 11 July 2018 - 04:44 PM

Airman Basic

• Member
  • 21 battles
  • 6
  • [OTTO] OTTO

Arkadaşlar bu oyunu ilk çıktığı günden bu yana oynuyordum. bi süredir bıraktım. okul ve askerlik bahanesiyle. birçok hesabımda var.
Fakat bu oyunda anlamadığım birçok nokta var. Oyun yöneticisi neden bu geliştiricilere maaş veriyor para veriyor anlamadığım noktalardan en önemlisi bu.
Çünkü bu oyunda gerçekten saçmalıklar aldı başını gidiyor. Oyunun eski sürümlerinin güzel ve kullanışlı olduğunu herkes biliyor. Bu yeni sürümde oyun nasıl oynanmaz veya oyundan nasıl zevk alınmaz başlığı atılabilinirmiş. 
Oyun içi saçmalıklar ise şöyle. Bi saldırı uçağının görevi en yüksek irtifadan (dikkat edelim avcıların bile performans ve manevra kaybı yaşayacağı bombardıman uçaklarının yüklenebileceği irtifalardan bahsediyorum.) bombalarını bırakıp düşmanın geldiğini bile görmeden geri dönmesidir. Oyuna bakıyorum saldırı ve bombardıman uçakları en alt irtifadan oyuna başlatılıyor. Sırf görevi yapabilmek için 2 belki 3 defa tüm motor gücünü kullanarak tırmanıyorum. Tam hedefe yaklaşıyorum arkamda bi bf veya spitfire gelip 3 sn içinde indiriyor. Ya ben o motor gücüyle o irtifaya zorla çıkıyorum o avcı o irtifaya nasıl çıkabilir ya. Hadi onu geçtim oraya çıkıp uçağa taklalar attırıyor. Slalom atıyor. o irtifada hemde. o zaman hiç saldırı uçağı oynamayalım herkes dümdüz avcı alsın dogfight yapıp duralım.. 

edited

Edited by 11poseidon11, 13 July 2018 - 11:00 AM.
Bu post moderasyon ekibi tarafindan, hakaret sebebi ile degistirilmistir.

AiKaos #2 Posted 12 July 2018 - 05:03 PM

Airman Basic

• Member
  • 21 battles
  • 6
  • [OTTO] OTTO
Bu arada yeni bir saçmalık daha keşfettim. 
Savaş sırasında benim uçağın can puanı karşımdan gelen rakipten az ise ve kafa kafaya çarpışırsak benim uçak patlıyor ama onunkisi çizik almadan devam ediyor :D 
edited

Edited by 11poseidon11, 13 July 2018 - 11:03 AM.
Bu post moderasyon ekibi tarafindan, uygunsuz ifadeler içermesi sebebi ile degistirilmistir.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users