Jump to content

Wspieranie miernot czyli WR 50%

• Please log in to reply
36 replies to this topic

chy_rz #1 Posted 18 July 2018 - 05:30 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1568 battles
  • 94
  • [W_R_E] W_R_E

Jak w temacie, kolega wygrywa ja przegrywam, on nic nie ugrał prawie ja coś prawie ugrałem, on 39,12 % :sceptic:​ ja 70,05% i każdy z nas bliżej do  50 % po tej wspaniałej walce gdzie magiczne booty za kolegę zrobiły magicznie robotę ...

https://www.fotosik....d8a4f7f6a5d9870

https://www.fotosik....e77678ea1c90420

leon1291 #2 Posted 18 July 2018 - 11:16 AM

Senior Airman

• Member
  • 925 battles
  • 11
  • [D-306] D-306
Niestety to jest codzienność, mam nieodparte wrażenie, że czesto gracz ma niewielki wpływ na zwyciestwo. Twoje screeny są tego doskonałym dowodem, że tą bitwe wygrały boty. Może ktoś z WG przeczyta ten post, bo tych synałów jest dużo, a my gracze doskonale o tym wiemy i jest to mega frustrujące.

Frantiszek_ #3 Posted 19 July 2018 - 09:47 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 13824 battles
  • 2,150
  • [W_R_E] W_R_E

Panowie trochę wiary w siebie :]

Gram na I-16 (p) tj. czwarty tier. Dostaję oczywiście walkę jak zwykle z piątkami. Po przeciwnej: trzy samoloty ze skrzydełkami PLUS klucz :kamikaze:

U mnie żadnego klucza, żadnego samolotu ze skrzydełkami.............

WYGRANA :teethhappy:

Oto zdjęcia przed walka i po :izmena:

https://www.fotosik...._/album/2502995

Co najlepsze to brałem udział w zajęciu dwóch fabryk :trollface:

Edited by Zumbach_, 19 July 2018 - 09:56 PM.

chy_rz #4 Posted 19 July 2018 - 10:10 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1568 battles
  • 94
  • [W_R_E] W_R_E
Drogi mój dowódco, walczyliście  z człowiekami, z botami był by dowódca BEZ SZANS tak jak ja w przykładzie. :)

Frantiszek_ #5 Posted 19 July 2018 - 10:22 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 13824 battles
  • 2,150
  • [W_R_E] W_R_E

View Postchy_rz, on 19 July 2018 - 11:10 PM, said:

Drogi mój dowódco, walczyliście  z człowiekami, z botami był by dowódca BEZ SZANS tak jak ja w przykładzie. :)

Łoj tam. Uwierz w siebie i więcej agresji w grze - tej dobrej agresji :]

Sam wiem, że czasem właśnie przez boty przegrywam, ale nie ma co się łamać. Walczyć do końca.

genmojzesz #6 Posted 20 July 2018 - 10:48 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 203 battles
  • 271
  • [-C_D-] -C_D-
widać ta gra Ci odpowiada wejść zagrać zapomnieć - proste dla ludu nic szczególnego, zero cw jakiegoś g-p tak tylko by wejść i zagrać, to już niektóre gry na smartfony są bardziej wciągające niż to co teraz zrobili z tym czymś - ale gusta są różne - tu nie ma nic co by mogło przyciągnąć uwagę innych ludzi, niektórzy siedzą tu przez zasiedzenie, ja zaglądam i mam nadzieje że coś się zmieni na lepsze -ale niestety to odbiło się od dna i dno się zarwało możliwe że przez ten gruby kożuch mułu który wytwarzał tak duże ciśnienie na pracownikach w-gie

Frantiszek_ #7 Posted 20 July 2018 - 12:23 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 13824 battles
  • 2,150
  • [W_R_E] W_R_E

Walka sprzed chwili. Przejmujemy, a tu nic. W pewnym momencie 4 : 1 w sektorach, różnica 300pkt, ale się udało:

https://www.fotosik....0a1a1d6d8f8655e

Wygrana przez zakończenie czasu i przewaga punktowa.

Edited by Zumbach_, 20 July 2018 - 12:24 PM.

borsuk #8 Posted 21 July 2018 - 11:08 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 4032 battles
  • 397
  • [B-318] B-318

Wiecie kiedy WG interesuje się postami? Dopiero jak zaczniecie bluźnić na grę a tak to "Oni" wszystkie te uwagi maja głęboko w d....e.

Jeżeli ktoś ma monopol na głupotę wymieszaną ze swoim ego to nie dziwcie się że na rozgrywkę nie ma się wpływu.

To że się wygrywa czy przegrywa to czysta iluzja i manipulacja tej gry.

Jak ktoś dobrze zaobserwuje to boty mając przewagę w grze latają w kluczach , można to zaobserwować na samolotach szturmowych i bombowcach i do tego mają celność 100%. Robią jeden przelot i sektor zajęty.

Boty miały być dodatkiem żeby usprawnić losowania a tu się okazuje że to gracze są dodatkiem gdyż jest ich bardzo mało. Gra niestety w niedługim czasie zakończy swój żywot. 

Kiedyś potrafiłem kilka godzin spędzić na lataniu a teraz kilka lotów i wyłączam grę. Szkoda po prostu tracić czas na grę w której nie ma się na nic wpływu.

Grandal_Nikon #9 Posted 21 July 2018 - 04:42 PM

Senior Airman

• Member
  • 1631 battles
  • 38
  • [F_O_C] F_O_C

Witam, to mój pierwszy post na forum. Nie chcę się żalić ale czegoś zwyczajnie nie rozumiem...

Chyba, że jestem ograniczony umysłowo. 

Teraz latamy na wyniszczenie i oto dziś trafiła mi się sytuacja po której krew mnie zalała. Zostałem sam na mapie, tylko sojusznicze samoloty obrony ja i garstka samolotów obrony wroga. Zdecydowane zwycięstwo myślę sobie i... 

http://s5.ifotos.pl/...4jp_qenwwqp.jpg

Co jest grane? 

LORDDOOMSDAY #10 Posted 21 July 2018 - 05:19 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 397 battles
  • 2,817
  • [_UN_] _UN_
Nic. Logika WG. Przecie oni w ogóle nie wiedzą co robią. Niw szukaj tu logiki bo jej od ponad 2 lat nie ma. 

Edited by LORDDOOMSDAY, 21 July 2018 - 05:19 PM.

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

Grandal_Nikon #11 Posted 21 July 2018 - 05:22 PM

Senior Airman

• Member
  • 1631 battles
  • 38
  • [F_O_C] F_O_C
Dzięki za odpowiedź. W takim razie pozostaje przełykać ślinę... 

bring_the_rain1 #12 Posted 22 July 2018 - 08:53 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 64 battles
  • 395
  • [AA2DP] AA2DP

Logując się raz na miesiąc-dwa, robiąc pod rząd 5 czy 6 bitek w samolocie z wszystkimi modułami (np Ju87), będąc w środku stawki czasem wyżej i przegrywając każdą z nich mam nieodparte wrażenie że ta gra to nic innego niż strata czasu. Gra powinna w jakiś sposób bawić, a logowanie się tylko po to aby się wkurzyć albo być sfrustrowanym mija się z celem.

To tak jakby zbudować duży dom za ciężkie pieniądze a po jego ukończeniu otworzyć wszystkie drzwi, okna i patrzeć jak burza zalewa każde z pomieszczeń.

Edited by bring_the_rain1, 22 July 2018 - 08:59 PM.

Frantiszek_ #13 Posted 23 July 2018 - 03:09 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 13824 battles
  • 2,150
  • [W_R_E] W_R_E

To co powiesz na taką walkę ja poniżej. Wygrywamy 4:1 w sektorach w sytuacji punktowej  jakichś 740pkt dla Nas, a nich słabiutko, nastrzelałem się jak wściekły, a przegraliśmy o dwa punkty:

Posted Image

Posted Image

Posted Image

RadSzym #14 Posted 24 July 2018 - 10:46 AM

Senior Airman

• Member
  • 2729 battles
  • 45
  • [D-303] D-303

Nie chce mi się już dokumentować wszystkich bitew, gdzie moja drużyna miała piękny wynik punktowy, przeciwnik ledwie po jakieś 3-4 tys., a bitwa w tył. Co ciekawe przejmowanie sektorów odbywa się czasem bez większego uzasadnienia i przełożenia na siły je atakujące. WG kręci wynikami jak chce. Sam byłem w prawie przegranej drużynie, gdzie już machnąłem ręką, bo nic kompletnie nie szło, a potem już nie było komu walczyć. Pod sam koniec nagle cudownie przejęły się sektory i pasek punktów przesuwał się z prędkością światła, bynajmniej nie z powodu przyrostu a`konto fabryki. I zrobiły to 3 samoloty na krzyż.

Dalej też się upieram, że przejmowanie kółek na ziemi nie ma nic wspólnego z walką powietrzną. Bo faktycznie można się nastrzelać jak głupi i gówno z tego mieć. Zauważam też, że walcząc z graczami, którzy mają bardzo dobre statystyki bitew i rankingu ogólnego - widać że w lataniu, walce to są tacy średni bardzo. Nawet średniejsi niż ja. Nastawiam się, że będę walczył z jakimś wybitnym pilotem, a tu poszło całkiem gładko. Inna sprawa, że kręcą wyniki mimo strącenia trzykrotnego w bitwie. Można mieć zero z tyłu, więcej strąconych samolotów i połowę punktów. Konkluzja taka, że nie trzeba umieć latać, tylko umieć grać w tę grę, rzekomo lotniczą. 

Tylko pytanie skąd te osoby, które mają 70-80 % wygranych? WG robi zanętę, aby inni gracze uwierzyli i dążyli do tego "ideału"?

Dodatkowo nie wiem jakie WG-geniusz wpadł na pomysł, aby samolot specjalistyczny świecił na niebie jak neonówka ze skrzydełkami. W drużynach, gdzie boty mają przewagę składu to wołanie do ludzi z drużyny przeciwnej "tu jestem, atakujcie mnie". Nie robię więc specjalizacji, bo korzyści z dodatkowego wyposażenia są na tyle marne, że nie kompensują znacznika bycia celem pierwszego, skoordynowanego ataku. Przeszkadza lepsze oznaczenie, danie wyboru oznaczenia, poprawa graficzna samolotów przeciwnika, ale to jest ok. Taka konsekwencja. 

Edited by RadSzym, 24 July 2018 - 10:47 AM.

Grandal_Nikon #15 Posted 24 July 2018 - 06:53 PM

Senior Airman

• Member
  • 1631 battles
  • 38
  • [F_O_C] F_O_C

View PostRadSzym, on 24 July 2018 - 10:46 AM, said:

Dodatkowo nie wiem jakie WG-geniusz wpadł na pomysł, aby samolot specjalistyczny świecił na niebie jak neonówka ze skrzydełkami. W drużynach, gdzie boty mają przewagę składu to wołanie do ludzi z drużyny przeciwnej "tu jestem, atakujcie mnie". Nie robię więc specjalizacji, bo korzyści z dodatkowego wyposażenia są na tyle marne, że nie kompensują znacznika bycia celem pierwszego, skoordynowanego ataku. Przeszkadza lepsze oznaczenie, danie wyboru oznaczenia, poprawa graficzna samolotów przeciwnika, ale to jest ok. Taka konsekwencja. 

To fakt... tym bardziej jak ja latam bez klucza, samotnie. Najczęściej dopada mnie 4 ledwo zipiących, z paskiem prawie zerżniętym. W tym momencie nawet jak dwóch strącisz to mimo desperackich beczek i innych uników na klapach dwóch pozostałych często ładuje się w ciebie i po ptakach. Dla mnie, samotnego wilka... skrzydełka widziane w spisie i podczas gry robią koszmarną robotę. Żadnej z tego korzyści nie mam jak się zatracę w ogniu walki. Boty z mojej drużyny mi nie pomogą żebym choć mógł w pionie pójść do góry swoim 109F.

Edited by Grandal_Nikon, 24 July 2018 - 06:53 PM.

bring_the_rain1 #16 Posted 27 July 2018 - 01:43 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 64 battles
  • 395
  • [AA2DP] AA2DP

Też należy pamiętac że jeżeli ty masz wr70% to ktoś inny może mieć wr30%. Taka osoba na pewno nie zostanie na długo, nie będzie inwestować swojego wolnego czasu nie mówiąc o pieniądzach w coś co powoduje jedynie frustracje. Idealna sytuacja to taka w której każdy co drugą bitwę wygrywa i jeżeli jest tam jeszcze ktoś kumaty to do tego powinni dążyć ze swoim matchmakerem.

Zawsze warto postawić się w roli tej drugiej osoby.

Edited by bring_the_rain1, 27 July 2018 - 01:45 PM.

RadSzym #17 Posted 02 August 2018 - 12:43 PM

Senior Airman

• Member
  • 2729 battles
  • 45
  • [D-303] D-303
Problem w tym, że wiele się do powiedzenia w tej sprawie nie ma. Fakt, że niewątpliwie WG wybiera do tych 70 % najlepszych graczy, bo przecież nie da się holować średniaka "za nic". Tak więc nie dostają tego za darmo. Inna sprawa, że jak wyjdę za wysoko ponad te mityczne 50 % to mam zaraz zjazd, np. 10 przegranych bitew pod rząd. Paradoksalnie wygrywam wtedy, kiedy bitwa się mi osobiście "nie ułoży"i gówno ugram, a przegrywam jak mam + 10k pkt. Wkurza to, bo raz to daremność trudu, dwa - zero medali indywidualnych - bo są za wygraną bitwę (indywidualne zależą od drużyny - pogratulować tfurcom), dużo mniejsza kasa, mniejsze doświadczenie, itd. A jak wygram z gównianą grą to i tak mam znowu gówniane doświadczenie i kasę. 

Edited by RadSzym, 02 August 2018 - 12:45 PM.

LORDDOOMSDAY #18 Posted 02 August 2018 - 05:23 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 397 battles
  • 2,817
  • [_UN_] _UN_
To o czym piszesz jest nagminne w grach WG. W wot śmiem twierdzić, że norma. Sztuczny wpływ na ekonomię zeby kupić konto prem. Ale oficjalnie tego nie powiedzą. 

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

Sha_Tzun #19 Posted 02 August 2018 - 07:18 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 773 battles
  • 81
  • [W_R_E] W_R_E
Wowp nie po to daje po max kilku graczy  w grze . Łatwiej jest sterować WR jak grę załatwiają boty. Raz kozackie a innym razem do dupy. Mnie WR akurat latał koło d...y. Zrezygnowałem bo spieprzyli grę i kropka. W nowej grze nie odnalazłem przyjemności. 

RadSzym #20 Posted 02 August 2018 - 07:43 PM

Senior Airman

• Member
  • 2729 battles
  • 45
  • [D-303] D-303
W nowej grze jest o wiele mniej przyjemności, ale np. dla mnie nie ma alternatywy. Nie gram w WOT, WOWS, WT, czyli to jedyna gra w jaką gram. Pewnie jakby było coś alternatywnego to byłby blitzkrieg przejścia:) Nawet w zapowiedziach nic podobnego się nie pojawia.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users