

Přehled srpna 2018
#2 Posted 31 July 2018 - 03:33 PM

#3 Posted 31 July 2018 - 05:08 PM
#6 Posted 01 August 2018 - 11:04 PM
Hehehehehe on to fakt ještě někdo hraje???? Tvl Vy máte ale výdrž......jako klobouk dolů a hned potom volňásek na pobyt v ozdravovně.....nejlépe pro choromyslné.... co takhle přihlásit Persha studio na Oskary....
Edited by Wayne2508, 01 August 2018 - 11:05 PM.
#8 Posted 02 August 2018 - 11:25 AM
Bohužel člověče, dost se mýlíš. 1.9 měla šťávu, 2.0+ je pouze graficky hezčí - je to jako s jablky. 2.0 je jako koupit krásné jablko prolezlé červama. 1.9 byla sice lehce svraštělá ale tak chutná, že její líbezná chuť nám zůstala na jazyku doposud. Proč zde teda nepíší nováčci jak je to skvělé, proč neobhajují tuto verzi ? Protože skoro žádní nejsou a vy hrdopyšně obhajujete jablka s červama. A protože se špatně prodává, tak se pořád dopuje nějakýma "chemkama" a doplňkama, olešťuje, ale nic nového nenabízí. (žádné nové větve, národy, točí se dokola 5 map... atd). Upusťte od vlastních názorů na nejlepší podobu hry a koukněte na fóra co hráči chtějí, věřte, že se to opakuje skoro dokola, tak proč jim nevyhovět ? Proč ? 1.9 zpět, vyvíjet ji dál a 2.0+ nechat pro nováčky, jelikož je přívětivější, snažší….arkádovější. Nám opravdu chybí ta větší obtížnost a realističnost 1.9, abych ale 2.0 nehanil některé nápady jsou docela dobré, jak jsem už někde psal, pozemní cíle, jejich uzpůsobení. Bohužel momentální situace děsivě diskriminuje bitevníky, proto se hrají těžko a mají winrate hluboce pod 50%. Mód opotřebení, kdyby měl tak 100 bodů do 6. tieru a 120 v 7.-10.tieru místo 80 je taky dobrý.
Edited by LordV5, 02 August 2018 - 11:54 AM.
#9 Posted 02 August 2018 - 12:01 PM
Nejsem skalní fanda 1.9.
2.0 jsem přijal jako prostý životní fakt. Nicméně počet bitev o něčem vypovídá. Přemýšlel jsme proč a tohle jsem vymyslel:
V 1.9 (a dřív, i v 0.4.2.2 ) šlo letět špatně, dobře, nebo něco mezi tím. A pokud člověk odlítal bitvu dobře, dalo se to poznat a mělo to efekt. Jasně, stalo se, že šlo prohrát i skvěle odlítanou bitvu, většinou ale proto, že někdo na druhé straně ji odlítal ještě líp (a nebo tam byla o tier vyšší letka HF na kterou nešlo dosáhnout).
Pokud člověk umřel moc brzo, věděl, že to zvoral (nebo si mohl myslet, že to zvoral celý jeho tým, co ho nechal samotného na jednom konci mapy, záleží na egu).
Pokud nic nenastřílel, věděl, že moc nepomohl ( i když, příležitostný Lighting ve 4km co za bitvu ani nevystřelil mohl zabránit prohře).
Teďka: každý něco nastřílí, často ale i s nastřílenými 12K pp to projede, protože nebyly nastřílené "na tom správném místě" . Ten pocit dobře odvedené práce a třeba i potřeba pogratulovat někomu z oponentů, nebo i vlastních kdo to pro tým vyhrál prostě chybí. Pohybujete se v takové nějaké šedé beztvaré hmotě, kde nic není dobře, nic není špatně, můžete cokoliv, nemusíte nic, vyhrajete protože na druhém konci mapy se stalo něco, nebo naopak, přitom ani si nemůžete nadávat, že jste na špatném konci mapy, protože ti ostatní se tam třeba respawnuli - přece s sebou nepraštím o zem, jen abych se zhmotnil na druhém konci mapy dřív?! Nemůžete ani pořádně sledovat posledního geroje ze svého týmu, jestli to dá, nebo ne. Je to celé takové anonymní, vlastně by to ani nemusel být multiplayer, stačilo by to naplnit boty a udělat jen webové žebříčky kdo jich víc sundal.
Takže bohužel se musím přiklonit k tomu že 2.0 nuda > 1.9 nuda.
#10 Posted 02 August 2018 - 08:07 PM
Edited by LordV5, 03 August 2018 - 03:51 AM.
#11 Posted 03 August 2018 - 05:40 AM

Edited by Hejmy, 03 August 2018 - 05:41 AM.
#12 Posted 03 August 2018 - 08:05 AM
#13 Posted 03 August 2018 - 11:00 AM
Hejmy, on 03 August 2018 - 06:40 AM, said:

Obávám se, že je to ještě o něco horší, než na začátku. Mmj. pokud se tam podíváš, budeš 2 hodiny zase nahazovat vybavení zpátky na letadla.
#14 Posted 03 August 2018 - 12:38 PM
The game was not sustainable before, the game will not return to something that didn't work. try something new, try something that works.
Or it could be certain people who don't play the game, complain for a game that didn't work and repeat the same phrase for something that won't return because as mentioned. It DID NOT work and WILL NOT return.
#15 Posted 04 August 2018 - 04:35 PM
eekeeboo, dňa 03.08.2018 - 12:38, povedal:
Hra nebola predtým udržateľná, hra sa nevráti k niečomu, čo nefungovalo. skúste niečo nové, skúste niečo, čo funguje.
Alebo by to mohli byť niektorí ľudia, ktorí nehrali hru, sťažovali sa na hru, ktorá nefungovala, a zopakovali tú istú frázu za niečo, čo sa nevráti, ako bolo spomenuté. Nepracoval a nevrátil sa.
Who is playing now ONLINE ? Publish statistics ... please .... EGO not allow
#17 Posted 05 August 2018 - 08:21 AM
eekeeboo, on 03 August 2018 - 01:38 PM, said:
The game was not sustainable before, the game will not return to something that didn't work. try something new, try something that works.
Or it could be certain people who don't play the game, complain for a game that didn't work and repeat the same phrase for something that won't return because as mentioned. It DID NOT work and WILL NOT return.
You ...... the new one
1 user(s) are reading this topic
0 members, 0 guests, 0 anonymous users