Jump to content

wprowadzeniem aktualizacji 2.0.6

• Please log in to reply
28 replies to this topic

Frantiszek_W_R_E #21 Posted 26 August 2018 - 08:08 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 24794 battles
  • 2,425
  • [W_R_E] W_R_E
Mi doliczało do specjalizacji, ale np. eventowa misja na 100golda nie weszła na multi i bombowcu przy wygranych.

jakub_czyli_ja #22 Posted 26 August 2018 - 08:26 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5094 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

Mam wrażenie, że w obliczu nadciągającej katastrofy pod tytułem darmowy gold z misji których gracze nie wylosowali a im się robiły (mi się na przykład pokazywała misja chyba na 100 fragów, prawdopodobnie na C-6, przestała przy stanie 98/100), ktoś pierdzielnął przycisk paniki z napisem "wyłączyć wszystkie misje".

Żałosne jak ta banda patałachów po w sumie 3 kwartałach nie jest w stanie ogarnąć aplikacji i zalicza takie wtopy. Myślałem że nie przebiją My.com i AW, ale widać nie doceniłem

*edytowano*

Bardzo proszę o mniejszą ilość agresji, a w zamian większą ilość konstruktywnych argumentów. ~akataMM

Edited by akataMM, 27 August 2018 - 04:46 PM.

borsuk #23 Posted 27 August 2018 - 09:22 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 6707 battles
  • 421
  • [B-318] B-318

Po co Wam konstruktywne argumenty jak i tak macie to w dupie.

Popatrzcie sobie sami w grze co się dzieje. Losowania bitew są z kosmosu. MM losuje jak mu się podoba. Masz przegrać to przegrywasz, masz wygrać to wygrywasz.

I uważacie ze jest gra w porządku. Myślę że programiści zabrnęli w ciemną uliczkę i nie wiedzą jak z niej wyjść, a dlaczego bo mają monopol na na mądrą głupotę.

Skoro tak pilnie czytacie nasze posty to może uzyskam odpowiedź dlaczego za  Asa i Groma  zabrano żeton. 

Templarus #24 Posted 27 August 2018 - 09:39 PM

Master Sergeant

• Beta Tester
  • 918 battles
  • 62

I ja mam bombowca premium, szczerze ch wie po co, najgorsze jest to, że przy każdym znaczącym uaktulnieniu tego gniota trzeba akceptowac eulę i regulamin, kupując de facto kota w worku.

Exp na specjalistę nie idzie, potwierdzam.

Latanie bombowcem jest obecnie nieefektewne i frustrujące.

Gdy już zdecyduję sie odpalić wowp coraz częściej w połowie bitwy wychodzę do hangaru i wyłączam.

Nie ma radości - niech zdycha.

I na koniec, dały mi tu jakieś szczyle ostrzeżenia i 14 dni karencji od pisania... ja rozumiem, że macie gówniany wpływ na poprawienie gry i zatchnąwszy się tą namiastką władzy 'żondzicie' na forum.

Moje szczere kondolencje obu indywiduom mieniącym się moderatorami.

Szczerze, mam wyczesane. Poproszę o perma glonojady :)

Grandal_Nikon #25 Posted 28 August 2018 - 05:01 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 2613 battles
  • 115
  • [F_O_C] F_O_C

Na kij te wszystkie misje jak wały przy tym są okrutne. Szczytem jest przewalić misję na korzyść przeciwnika. W swojej drużynie miałem 7 samolotów, w tym ja (każdy powyżej 6 tyś) + zdobyte lotnisko, dwie bazy rakietowe, a czerwonym został 1 bot z 2100 pkt rozpaczliwie latający po granicach mapy + 1 garnizon... I co? Wielkie G! Porażka... 

Na wiele sposobów można przewalać użytkowników, ale nie w taki sposób kuźwa, nie w taki! 

jakub_czyli_ja #26 Posted 28 August 2018 - 06:20 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 5094 battles
  • 9,364
  • [XII-2] XII-2

View Postjakub_czyli_ja, on 26 August 2018 - 08:26 PM, said:

Mam wrażenie, że w obliczu nadciągającej katastrofy pod tytułem darmowy gold z misji których gracze nie wylosowali a im się robiły (mi się na przykład pokazywała misja chyba na 100 fragów, prawdopodobnie na C-6, przestała przy stanie 98/100), ktoś pierdzielnął przycisk paniki z napisem "wyłączyć wszystkie misje".

Żałosne jak ta banda patałachów po w sumie 3 kwartałach nie jest w stanie ogarnąć aplikacji i zalicza takie wtopy. Myślałem że nie przebiją My.com i AW, ale widać nie doceniłem

*edytowano*

Bardzo proszę o mniejszą ilość agresji, a w zamian większą ilość konstruktywnych argumentów. ~akataMM

Podkreśl agresję.

Stwierdzenie, że WoWP jest robiony przez patałachów?

Problem z cache jest obecny praktycznie od początku (2013), podczas gdy ludzka cywilizacja ogarnęła to już dawno - wystarczyłoby, żeby ktokolwiek przeczytał sobie RFC gdzie opisany jest sposób zarządzania cache'm http.

Młot Thora zaowocował dramatyczną niestabilnością hangaru, która ciągnie się do tej pory - okienko z tego wydarzenia widziałem nawet po wprowadzeniu 2.0.

Krasze przy zamykaniu okienka czatu?

Cały czas WoWP potrafi się jednocześnie wywalić przy zamykaniu gry i zostać w tle, że trzeba go dobijać z managera zadań.

A teraz polali to lukrem totalnie spieprzonego eventu, w którym nie wiadomo co do czego, jest aktywny, nie jest aktywny, misje są aktywne albo nie...

No i teraz wszystko zostało wyłączone.

O wszystkich tych problemach było pisane na forum, i WG (Persha) przez lata miało to w pompie. Gdyby nie miało, to by te problemy rozwiązało. Tyle w temacie bycia konstruktywnym.

Zamiast tego, również wypinając się na praktycznie jednogłośne opinie graczy, Persha zaserwowała graczom wersję 2.0, która była tak dopracowana, że te cyferki powinny być odwrotnie.

W ramach propagandy sukcesu wyłączony został licznik graczy online, a później, gdy Czesi śledzili liczbę graczy online przy pomocy Hall of Fame, Hall of Fame się zepsuło. No co za przypadek. Zupełnie tak jak teraz zepsuły się misje.

Więc zamiast odgrywać płatek śniegu śniegu proponowałbym rozwój kompetencji.

Znając podejście WG do rozdawnictwa golda, mam szczerą nadzieję, że po tej wtopie polecą głowy, i to nie tych kolesi na dole (których brak oceniam jako najprawdopodobniejszą przyczynę spadku jakości, na oko to tam załoga wymieniła się ze 2 razy), tylko decyzyjnych, których decyzje doprowadziły do tej katastrofy.

borsuk #27 Posted 29 August 2018 - 11:29 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 6707 battles
  • 421
  • [B-318] B-318

Jakub masz rację w 100 %. Najlepiej to niech WG zlikwiduje to forum a ludzi zwolni. Bo na co nam takie forum, z którego nic nie wynika tylko jeżeli coś ostrzej się napisze to zaraz są reprymendy i ostrzeżenia.

A konkretów brak. Co z tego że gracze przekazują swoje uwagi jak nie ma na nie odzewu. To jest tak jak gadał dziad do obrazu a obraz ani słowa.

Więc szkoda czasu.

Edited by borsuk, 29 August 2018 - 11:30 AM.

Sha_Tzun #28 Posted 29 August 2018 - 11:50 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1309 battles
  • 98
  • [W_R_E] W_R_E

A oni i tak to olewają ciepłym...lukrem.

Z korpo się nie wygra. Oni wiedzą najlepiej.

Już się pogodziłem z tym , że olali graczy, ludzi którzy ich karmią.

A najlepsze jest to , że jeśli gracze by zastrajkowali i olali na jakiś czas grę (co jest nie możliwe), to i tak nie zdopingowałoby to WG do poprawienia obecnego bubla, tylko zamknęło by projekt ze względu na małe zainteresowanie. Ręce opadają. 

stsmax #29 Posted 25 September 2018 - 05:52 AM

Airman Basic

• Member
  • 2039 battles
  • 6
  • [S-D18] S-D18

Witam mam problem nie mogę uzupełnić amunicji Supermarine Swift

zdjęcie jej sprzedaż z magazynu i kupno nowej nic nie daje ma ktoś na to jakiś patent

https://zapodaj.net/...fe8c24.jpg.html

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users