Jump to content

aktualizace 2.0.7 zpětná vazba

• Please log in to reply
58 replies to this topic

eekeeboo #1 Posted 03 October 2018 - 09:29 AM

Community Manager

• WG Staff
  • 4600 battles
  • 2,495
Vážení piloti!

S uvolněním aktualizace 2.0.7 bychom rádi sdíleli vaše návrhy, zjištění a komentáře k aktualizacím v aktualizaci.

Edited by eekeeboo, 03 October 2018 - 09:32 AM.

vilik58_CZ #2 Posted 03 October 2018 - 01:09 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 2923 battles
  • 328
  • [LAMOS] LAMOS
:trollface:

RozaMadMax #3 Posted 03 October 2018 - 01:51 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 295 battles
  • 221
  • [CLD] CLD

View Postvilik58_CZ, on 03 October 2018 - 01:09 PM, said:

:trollface:

Tak třeba zase zkusim pár bitev, ale moc pozitivně to nevidim, nevěřim tomu, že to ještě budou schopni dát do hratelný a zábavný podoby.

vilik58_CZ #4 Posted 04 October 2018 - 01:44 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 2923 battles
  • 328
  • [LAMOS] LAMOS

Ale jo něco málo je lepši,mě pořád chybý možnost pohledu z letadla jako bylo u 1,9 tady jsou jen dva někdy je potřeba pohled z vetší dálky ale to už nikoho nezajímá,za druhé mě vyhovoval pohled na situaci před bitvou že jsem mohl koukat po okolí kde kdo je.Teď je fajn pár nových změn jako útok bombardérů a je vidět směr útoku, je změněno také účinnost zbraní rychleji ustřelím nepřítele to je fajn ale tím pádem ustrelí i mě ale to je normální musíme si dat lepši pozor na záda atd. (pro novice asi nepříjemné, pro nás co mají rádi 1,9 normální logické) Udaje co se děje jsou větší čitelnější taky fajn.Suma sumárum AKTUALIZACE aspon trošku oproti jiným smysluplnější. :great:

Ale nevěřím že by se něco změnilo po našich reportech zas si to udělají podle sebe a ne podle hráčů TO NENÍ REJPÁNÍ ALE ZKUŠENOST ZA TĚCH PAR LET.  Tak nic ve zlím  :honoring:

Edited by vilik58_CZ, 04 October 2018 - 01:51 PM.

OTOsatan #5 Posted 04 October 2018 - 04:52 PM

Senior Airman

• Member
  • 1325 battles
  • 12

Dobrý den

hentento mod bych nazval "čím víc pruhů tím více Adidas"

více chaosu

více lagů

více nudy

Kouzlo dogfightu je tatam zbyla už jen bezduchá střílečka pro intelektem méně nadané.

Další důvod si dát zase na měsíc pauzu a čekat že ve WG se objeví někdo rozumný a inteligentní který hru zase hodí na správnou kolej

toto prosím ne.

Edited by OTOsatan, 04 October 2018 - 04:53 PM.

Metal_Duck #6 Posted 04 October 2018 - 08:01 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 217 battles
  • 114

Odehráno 20 bitev. Na nejvyšší grafické nastavení hra běží na 90%. Při přeletu nad vodní hladinou nebo střeleckými stanovišti klesne počet fps ze 60 na 15. Ping se drží na hranici 30-33. Hangár, načítací obrazovka nezamrzá. Nyní k samotnému hraní. Zmatek, kam mám letět, co je můj úkol? Jak zabránit porážce? Kdy se nálet bombardérů ukončí? Kolik letadel má nepřítel? Z pohledu obránce naše AA obrana je naprosto neúčinná. Jak bombardéry tak bitevníky naletí na oblast a bleskurychle ji zničí. Mise absolutně nechápu nejsou pro mne nijak atraktivní aby jsem je plnil. 20 z 20 bitev prohra. U hry se nudím, ne proto že jsem prohrál ale od akce jsem očekával více. Zklamalo mne že to je pouze sezonní. 

Jinak jsem koukal na facebook stream kde si to eekeeboo moc neužíval. Chce to prostě více zábavy a odměn. 

Rampa_McQuaak #7 Posted 04 October 2018 - 11:33 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 123 battles
  • 114
  • [CA_R] CA_R

Načítání hangáru tragedie.

Mód velmi nevyvážený, útočící strana z 90% vyhraje, s bitevníkem 5/5. Ty obraný děla jsou neúčinné a během 3-4 min zlikvidovaný.

Chaos, chaos, chaos. Strašná nuda furt stejný.

Nedá se přiřadit klávesa Delete, proč sakra? Ve staré verzi bez problému.

vbobo #8 Posted 05 October 2018 - 08:39 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1879 battles
  • 215

Zapnul jsem to, podíval se, a jediné možné řešení = Alt + F4.

Příšerná naprosto debilní hejbací omalovánka. Než tohle je lepší jít raději skládat uhlí.

Jeden návrh bych měl - spustit na serveru 'rm -rf /'

Edited by vbobo, 05 October 2018 - 08:45 AM.

Do současné verze ani korunu.

Branik81 #9 Posted 05 October 2018 - 08:59 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 375 battles
  • 424
  • [D-DOG] D-DOG

Zdravím :honoring:,

dal jsem včera 6 bitev (z toho 4 výhry), tak můj komentář berte s rezervou...

Nový mód - zajímavý (alespoň trochu změna)

- vyváženost tragická, podle "vylosování" strany je skoro hned jasné, jak to skončí

- posouvání "startovacích" bodů blíž k obraně je frustrující - i z těch 6ti her jsem dvě odehrál tak, že jsem "musel" kosit neustále dokola přilétající bitevníky.... jeden dole.... druhý dole... a pak už se zase vracel první z blízkého respawn bodu... takže zatímco jsem byl navázán na ničení bitevníků, tak bombardéry si klidně prolítávaly... OK, měl jsem se na to asi vyprdnout... ale pak jsou úplně k edit rady typu - ničte nepřístelské bombardéry a bitevníky, abyste ochránili opěrný bod...

- první střet, kdy byla od začátku jen jedna letka bombardérů byl starý dobrý "grupír" a rozhodlo opět jen to, kdo má lepší boty a boj za letkou (kdy Tě solí zadáci bombardérů) byl vždy poměrně rychlý... následující respawny všech to pak udělaly alespoň trochu hratelné...

- asi je to každému jasné, ale mě se osvědčilo útočit vždy od čela letky (i když se dostanete za bombardér, tak jeden zadák Vás tolik nepocuchá)... a bylo frustrující vidět, jak se ostatní pověsili klidně za posledního a schytávali to od všech... nevím jestli to byli lidi, nebo boti (probůh ať se tohodle samotný boti vyvarují a někdo jim pošteluje inteligenci)...

Obecně:

- výbuchy letadel mi přijdou "hezčí/efektivnější"

- od doby, co jsem se k érům vrátil ještě pořád musím kontrolovat, zda mám na letadle "vybavení", případně "zlepšovat"... Při tak velkém počtu letadel v hangárů je ovšem dilema, do kterých utrácet za zlepšení a kalibraci... bez výbavy jsou to všechno jen letící bedny, co nic netrefí...(mírná výhoda začínajících, kteří nemají tolik letadel a hraní s jedním/dvěma jim zajistí dostatek materiálu na výbavu)

- čistě subjektivně (nejen teď během eventu) mi příjdou ty bitvy mnohem delší a za ten "čas" hraní, nedám tolik bitev... a úkoly, které jsou podmíněné výhrou jsou pro mě skoro nesplnitelné

PaulDirac #10 Posted 05 October 2018 - 02:03 PM

Airman Basic

• Member
  • 2080 battles
  • 6
  • [TBCZ] TBCZ

Problém modu je, že nikdo nečte návodný informace. Takže já si v klidu dal bitvy s bitevníky, bombardéry a těžkými stíhači, protože mi bylo jasný, že útok bude jednodušší, než to lidi budou schopný pochopit.

Ale po asi 5 bitvách v obraně je mi jasný, jak se to má hrát. Že zkrátka musíte bránit báze a bombardérů si nevšímat, protože obranné věže je pak rozstřílí.

Problém ovšem je, že mi ve stíhačce dvakrát hra spadla do hangáru a když jsem měl jednu obranu se stíhačkou prakticky vyhranou, tak jsem s letadlem zůastal viset v prosotoru, po 5 minutách jsem to vypnul a od té doby se do hry nedostanu.

Což je větší problém, než neschopnost hráčů myslet.

Josivoj #11 Posted 05 October 2018 - 02:50 PM

Master Sergeant

• Conquest Member
  • 2695 battles
  • 60

Mám jediné přání, volba barvy zaměřovače, který [edited]přišlo na tu zlatavou, proti obloze takřka a proti slunci úplně neviditelnej, takovýho dobráka by z RAF nebo USAF okamžitě vyrazili, u luftwafe zastřelili bez soudu a ani si nedovedu představit co by se mu stalo v Rusku nebo Japonsku.

Další změny k lepšímu už neočekávám, důkaz beznaděje je pi-ovina "planoucí břehy", ale aspoň ten zaměřovač, přece po mě nechcete, abych si udělal tečku fixem doprostřed monitoru

vilik58_CZ #12 Posted 05 October 2018 - 02:55 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 2923 battles
  • 328
  • [LAMOS] LAMOS

PaulDirac

---------------

Tak mě prosím tě vysvětli co mám udělat abych splnil 3 misi, Hrdina bitvy a dostal Plenitele to jaksi nechápu co udělat a kde se o tom dovím?     Děkuji   :honoring:

Josivoj #13 Posted 05 October 2018 - 03:09 PM

Master Sergeant

• Conquest Member
  • 2695 battles
  • 60

Jo a jak píše PaulDirac, s A-26-B mě to dvakrát hodilo do hangáru, jednou těsně před začátkem a po druhý uprostřed bitvy (ze 3 her), navíc letadlo se mi do hangáru načetlo ne po bitvě ale až po restartu, přitom mě nikdo nevaroval, že je to beta.

Jé teď jsem si všiml editu v předchozím příspěvku, to je ale diskriminace hmyzu, mosquito projde a [edited]ne

To se nedá hrát, du na škopek 

Sobix_1 #14 Posted 05 October 2018 - 07:33 PM

Airman Basic

• Member
  • 4400 battles
  • 2

Vilíku - abys získal hrdinu bitvy musíš získat "4 prýmky" (nevím jak to lépe nazvat). Tím uděláš letoun II. stupně.

Metal_Duck #15 Posted 05 October 2018 - 11:41 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 217 battles
  • 114
Mám malou otázku, můj Me 262 má ve standardní konfiguraci v podvěsu rakety a bomby. Ve specializované si mohu vybrat pouze rakety. Udělal jsem něco špatně? Jeho nástupce Me 262 HG II ještě vyzkoumaného plně nemám. Je to moje chyba nebo tohoto patche? Díky

vbobo #16 Posted 06 October 2018 - 06:44 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1879 battles
  • 215

View Postvilik58_CZ, on 05 October 2018 - 03:55 PM, said:

PaulDirac

---------------

Tak mě prosím tě vysvětli co mám udělat abych splnil 3 misi, Hrdina bitvy a dostal Plenitele to jaksi nechápu co udělat a kde se o tom dovím?     Děkuji   :honoring:

Vilíku, hrdina už dávno jsi, a s Tebou každý, kdo se s tím pořád ještě vzteká.
Do současné verze ani korunu.

OTOsatan #17 Posted 06 October 2018 - 03:38 PM

Senior Airman

• Member
  • 1325 battles
  • 12

4bitvy 4x obrana 4x totalní prohra to byla poslední kapka 

vážně si někdo z WG myslí že budu dělat zadarmo testera v takové ubohosti?? 

howg končím... za měsíc zase čus..

Josivoj #18 Posted 06 October 2018 - 04:52 PM

Master Sergeant

• Conquest Member
  • 2695 battles
  • 60

že jsem si včera vůbec stěžoval na barvu zaměřovače, byl jsem spravedlivě potrestán, před chvílí se můj Beaufighter objevil uprostřed monitoru, takže jsem přes něj zaměřovač neviděl prakticky vůbec.

Proto se milé WG velice omlouvám za včerejší kritiku a vraťte prosím nastavení hry, když už ne na verzi 1.9, tak alespoň na úroveň před "planoucími břehy", myslím, že sklidíte nezasloužený potlesk

vilik58_CZ #19 Posted 07 October 2018 - 07:30 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 2923 battles
  • 328
  • [LAMOS] LAMOS
Prohry, prohry, prohry jak máme udělat mise co jsou podmíněny vítězvím. :hiding:   :rolleyes: och už to mám  KNOFLÍK OF je nejlepší a nejrychlejší řešení. :D:honoring:

Metal_Duck #20 Posted 08 October 2018 - 11:31 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 217 battles
  • 114

Tak první etapa je za námi. Sečteno a podrženo. Nevyváženost stran, zábavu jsem v tom nikde neviděl. Spíše jsem se musel stresovat kam dřív skočit, tedy lépe řečeno zalétnout. Strašný zmatek. O kořisti nebo cenách se zde rozepisovat nebudu, žádné totiž nebyly. I když jsem podmínky splnil. 

Toto byla v zásadě jediná chyba kterou jsem zaznamenal.

Posted Image
janiyah name meaning

Pak mi nejde na rozum toto. 

Posted Image
Posted Image

Děla jsou chráněna pancířem a jsou efektivní proti vysoko letícím cílům? Mě se teda moc nezdálo. Bombardéry si proletěly a pokračovaly vesele dál. 

Edited by Metal_Duck, 08 October 2018 - 11:36 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users