Jump to content

aktualizace 2.0.7 zpětná vazba

• Please log in to reply
84 replies to this topic

Mighty_Sovereign #81 Posted 16 January 2019 - 08:26 AM

Airman Basic

• Member
  • 4631 battles
  • 4
  • [FEED] FEED

View Postvilik58, on 16 January 2019 - 07:51 AM, said:

Ty angllickej
Mighty_Sovereign
chytrolíne  TEN BETA TESTER dělal jinou hru 1... a byla to super ZÁBAVA měla  jistě taky své mínusy, ale tohle  co je teď  nedělal.To kvůli hnupum co si neuměli poradit s lítáním vše předělali.

Pro někoho je zábava 1.9 pro někoho 2.0. Upřímně řečeno pro mě je zas větší zábava 2.0. Zřejmě je to větší zábava i pro další lidi, když to WG předělal. Klidně je dost možný, že tyhle "spokojený" lidi tu jenom v každém příspěvku nebrečí nad tím, jak 1.9 byla úžasná a chtějí jí zpět. Co tu tak to fórum sleduju, tak je tu asi jenom 5 lidí a ty permamentně brečí, jak je hra špatná, ale zřejmě jí pořád hrajou. Pokud už nehrajete, tak nevidím důvod, proč tu nad tím skoro každý den brečíte. Pokud hrajete, tak se s tím prostě smiřte, protože se 1.9 na 100% nevrátí, takže tenhle brek je zbytečnej. WG tu jenom upravuje příspěvky, ale zpětná vazba je evidentně nezajímá. Když máte bug, tak to prostě omlaťte WG o hlavu v ticketu, na který alespoň musí nějak reagovat a který je stojí nějaký peníze (musí minimálně platit člověka, který ten ticket otevře, musí na něj nějak reagovat apod.). Tzn., že když jim budete posílat ticket jeden za druhým s relevantníma chybama, tak je to bude bolet víc, než jenom ignorovat tohle fórum. Pokud WG sleduje CX, tak ve zpětné vazbě jim dejte špatné hodnocení a opět je to nějakým způsobem zabolí... Ale jak říkám, brek na CZ fóru je pro WG k smíchu... Jsme pořád malá komunita, než abychom tu něco změnili.

A nevím, proč reaguješ na mojí přezdívku... já tu taky nekomentuju tvůj nick, tak si to odpusť.

chip62 #82 Posted 16 January 2019 - 09:36 AM

Senior Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 8000 battles
  • 358
  • [D-DOG] D-DOG
Pořád tu brečí stejný lidi, protože to jsou jediní, co to ještě čtou a co to z nostalgie hrajou, ostatní už dávno odešli, tudíž je fórum o mrtvole nezajímá a ti usmrkanci co je nahradili a co umí jen střílet se stihačem nebo bombardovat pozemní cíle s těžkým stihačem, nebo se točit za ocasem u země nad jedním sektorem nejvíce na středu a nemají ani páru o taktice a principu tohoto cirkusu asi těžko přijdou sbírat rady na fórum, jestli vůbec vědí, jestli něco takového je. On každý co tu něco uměl by ti napsal, že ne přiblblým respawnem, ale tím, že po sestřelu pozoroval, jak se s jakým letadlem lítá se nejvíce naučil.

thorntree #83 Posted 16 January 2019 - 11:14 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 2321 battles
  • 490
  • [EGSB] EGSB

1,x nebo 2.x ____:child: není to jedno?____ nefungují obě verze ,tudíž vítězem se stává Wargaming:medal: v kategorii "největší odpad za co jsou lidé ochotni zaplatit"

Bugy ,lagy,hovňouskový virtualní server,neřešené chyby ve hře ........2,0 dopadne to stejně jako 1,x lidé přestanou cálovat a bude buťo restart nebo END

Pochopte že jim nejde o hráče ale jen o prachy:popcorn:a podle 

co tet lítají s premium vehikly za many a s 0-50 bitkami ještě nepřišel čas cálujou ještě dost tak že wargaming pořád

jede:coin::child:

nenadávejte si navzájem je tu už opravdu málo " lidí " :D

vilik58 #84 Posted 17 January 2019 - 08:49 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 2336 battles
  • 180
  • [LAMOS] LAMOS
Milí pane
Mighty_Sovereign
jak jsem zaregistroval tak první jsi atakoval Ty RSS1 a jestli si myslíš že jsem napadl Tvůj Nick tak jsi vedle jak ta jedle.váš klan je psán v anglině a jazyk mate též jen anglicky no a můj Nick co na něm chceš komentovat? Moje jméno? Píchl jsi do kluka co tady je od začátku a já na WG už dávno kašlu má to cenu s nimi asi jako AGRESIVNÍMU VEGANOVI vysvětlit že maso je to nejlepší, debata s někým kdo tě má u zadku a jde jen o chechtáky (po pravdě o ty jde vždy) tak jak už bylo psáno od kluku co mají odlétáno mnohonásobně víc než já.

Edited by vilik58, 18 January 2019 - 09:39 AM.

vbobo #85 Posted 17 January 2019 - 04:46 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1964 battles
  • 221

View Postthorntree, on 16 January 2019 - 12:14 PM, said:

1,x nebo 2.x ____:child: není to jedno?____ nefungují obě verze ,tudíž vítězem se stává Wargaming:medal: v kategorii "největší odpad za co jsou lidé ochotni zaplatit"

Bugy ,lagy,hovňouskový virtualní server,neřešené chyby ve hře ........2,0 dopadne to stejně jako 1,x lidé přestanou cálovat a bude buťo restart nebo END

Pochopte že jim nejde o hráče ale jen o prachy:popcorn:a podle 

co tet lítají s premium vehikly za many a s 0-50 bitkami ještě nepřišel čas cálujou ještě dost tak že wargaming pořád

jede:coin::child:

nenadávejte si navzájem je tu už opravdu málo " lidí " :D

Javor, ještě se přít kvůli WG. To bysme je příliš poctili.
Do současné verze ani korunu.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users