Jump to content

Certyfikaty za ostatni event - rekompensata?

• Please log in to reply
12 replies to this topic

kryb #1 Posted 05 November 2018 - 06:59 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 3131 battles
  • 220
Hej, może ktoś orientuje się czy WG miało jakieś plany w temacie rekompensaty za certyfikaty zdobyte lub zakupione podczas ostatniego eventu - zazwyczaj była wymiana na golda, a wygląda na to, że chyba tym razem przepadają?? 

Grandal_Nikon #2 Posted 05 November 2018 - 09:50 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1965 battles
  • 86
  • [F_O_C] F_O_C

Tu zerknij... 

https://worldofwarpl...s-certificates/

0 warning points...    1 warning point...    2 warning points... :popcorn:

kryb #3 Posted 05 November 2018 - 10:12 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 3131 battles
  • 220

View PostGrandal_Nikon, on 05 November 2018 - 09:50 PM, said:

A dzięki, super :)

Silentraz #4 Posted 06 November 2018 - 09:31 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 640 battles
  • 261
  • [WILD] WILD

Tradycyjnie jakieś opóźnienia będą.

As mentioned previously when I know when and more I will pass on. If I had an answer to that question you would have it. Please be patient

Wargaming - Oszuści

Wpis zostanie usunięty i odpowiednie przeprosiny zostaną zamieszczone, jeśli zostanie udowodnione, że WG nie oszukuje klientów.

Polskie forum, niemiecki personel - historia lubi się powtarzać.

Silentraz #5 Posted 06 November 2018 - 10:27 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 640 battles
  • 261
  • [WILD] WILD

http://forum.worldof...455#entry575455

Aktualizacja

Wargaming - Oszuści

Wpis zostanie usunięty i odpowiednie przeprosiny zostaną zamieszczone, jeśli zostanie udowodnione, że WG nie oszukuje klientów.

Polskie forum, niemiecki personel - historia lubi się powtarzać.

Frantiszek_ #6 Posted 07 November 2018 - 02:21 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 14755 battles
  • 2,164
  • [W_R_E] W_R_E

Aktualizacja wchodzi jutro:

https://worldofwarpl...n/update-2-0-8/

borsuk #7 Posted 07 November 2018 - 03:35 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 4290 battles
  • 401
  • [B-318] B-318

A gdzie jakieś rozgrywki, aktualizacja jest bardziej handlowa bo trzeba wydać żetony na zakup rozkazów. Dla ułatwienia pewnie będą certyfikaty i kółko zamknięte.

Upada ta gra całkiem na pysk. Już się latać nie chce. WG rozwaliło kilka klanów ubyło graczy do miernego minimum. Boty rozwalają rozgrywkę. Latam kilka bitew i starczy patrzenia na edytowano i cuda w grze.

Edited by BunnyCommander, 08 November 2018 - 03:30 PM.
niestosowne słownictwo

LORDDOOMSDAY #8 Posted 07 November 2018 - 06:23 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 406 battles
  • 2,820
  • [_UN_] _UN_
Idę o zakład, że max liczba graczy w szczycie to ok. 200 XD. I to jest bardzo optymistycze stwierdzenie. Dlatego nie ma licznika. Boją się kompromitacji choć robią to od 2 lat :)

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

PoPoLuPo76 #9 Posted 08 November 2018 - 09:17 PM

Command Chief Master Sergeant

• Conquest Member
  • 467 battles
  • 559
Rozkmini mi ktoś co to są punkty przejęcia? Gram w tego gniota bardzo rzadko i niektórych określeń nie kumam, albo przy kolejnej łatce coś zpier... zepsuli z cache’em i nie nalicza mi tych pkt prawidłowo.

Mehrunnes #10 Posted 08 November 2018 - 09:57 PM

Senior Airman

• Member
  • 3012 battles
  • 12
  • [FOUL] FOUL

View PostPoPoLuPo76, on 08 November 2018 - 09:17 PM, said:

Rozkmini mi ktoś co to są punkty przejęcia?

W skrócie - to punkty naliczane za konkretne akcje podczas atakowania/bronienia sektorów, dodatkowo zależne od klasy samolotu, jakim lecisz.

Przykładowo: będąc w myśliwcu, podczas atakowania sektora powinieneś strącać samoloty obrony powietrznej i maszyny z przeciwnej drużyny. A potem kontynuować polowanie na wrogie samoloty, broniąc sektora. Ale już lecąc szturmowcem, Twoja robota (przekładająca się na punkty przejęcia) to niszczenie celów naziemnych -> przejęcie strefy -> dostarcie do następnej strefy -> niszczenie celów naziemnych, i tak w kółko. Każda klasa ma swoje zadania do wykonana na polu bitwy, za wykonywanie których dostaje się punkty - tak przynajmniej twórcy gry to sobie wymyślili.

Aha, punktów nie dostaniesz, jeśli strącasz wrogie maszyny poza strefą. Możesz być asem przestworzy i zniszczyć 18 maszyn wroga, ale nie dostaniesz żadnych punktów, jeżeli dokonasz tego wyczynu gdzieś w powietrzu na mapie, będąc poza granicami jakiejkolwiek przejętej/do przejęcia strefy.

PoPoLuPo76 #11 Posted 08 November 2018 - 10:19 PM

• Conquest Member
  • 467 battles
  • 559
Heh, dzięki... Czyli coś jest skopane, bo dziś latałem szturmowcami i bombowcami, a nie naliczyło mi żadnego pkt przejęcia. Trochę mnie to vqrvia, bo wydałem kilka żyletek na misję na B-17 i nic nie ugrałem. WoWp jest tak skopany że nawet na gamemodels3d nic nie wspominają o niby tak ważnej łatce...

Frantiszek_ #12 Posted 09 November 2018 - 02:10 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 14755 battles
  • 2,164
  • [W_R_E] W_R_E

WOWP może i jest skopany, ale zanim GO zaatakujesz przemyśl czy ze swojej strony ogarnąłeś kwestię o której napisałeś. Misja ostatnia na 7 tier bombowca, czyli 2 000 punktów zajęcia to 4 walki na RB 17 i nalicza prawidłowo także nie wiem o co koledze chodzi.

Podstawą jest zrozumieć, iż punkty zajęcia to punkty uzyskane za              ZNISZCZENIE / dokończenie zniszczenia ostatniej części celu naziemnego            lub zestrzelenie samolotu obrony / przeciwnika o ile dana misja na to zezwala gdyż niektóre wymagają punktów zajęcia za Zniszczenie celi naziemnych. Ot taka mała niezauważalna różnica.

Poza tym JEDYNIE dla MYŚLIWCA zalicza punkty przejęcia podczas obrony sektoru za zniszczenie samolotu w obronie. Kiedy następuje obrona? ............. za dużo tłumaczyć. :)

View PostMehrunnes, on 08 November 2018 - 10:57 PM, said:

...........

Aha, punktów nie dostaniesz, jeśli strącasz wrogie maszyny poza strefą. Możesz być asem przestworzy i zniszczyć 18 maszyn wroga, ale nie dostaniesz żadnych punktów, jeżeli dokonasz tego wyczynu gdzieś w powietrzu na mapie, będąc poza granicami jakiejkolwiek przejętej/do przejęcia strefy.

Nie do końca dobrze myślisz, ale niedużo się pomyliłeś choć taka jedna mała sprawa dużo zmienia.:rolleyes:

Edited by Frantiszek_, 09 November 2018 - 02:14 AM.

PoPoLuPo76 #13 Posted 09 November 2018 - 06:12 AM

• Conquest Member
  • 467 battles
  • 559
Żeby nie porywać się z motyką na słońce, zacząłem od misji na najniższy tier. Tam w wymaganiach jest zdobyć 500pkt zajęcia. Niestety, licznik nawet nie drgnął, pomimo że byłem w kilku bitwach na 1-2 miejscu. Do tej pory raczej nie miałem problemów i nie musiałem czyścić cache’a, ale widzę że i mój komputer został dotknięty tą zarazą...
Heh, coś tam zorkminiam w tej nowej wersji, ale myślałem że to zwykły błąd tłumaczenia, w sumie nic nowego ;) . Polska ludowa nauczyła mnie czytać, pisać i liczyć, reszta to już inna epoka, wiec podszedłem z rezerwą to tematu, ale jednak trzeba się przekopać nieco głębiej. Są misje gdzie trzeba coś tam zrobić jednorazowo, ale tu nic nie ma na ten temat, a na dodatek skoro jest licznik, wiec powinno być na kilka podejść. Zaznaczam jeszcze raz, latałem szturmowcami i bombowcami, wiec moje cele były tylko w strefach. Raz tylko pogoniłem kolesia w B-17D, bo próbował mnie staranować. Coś cienki jest ten nowy wynalazek, bo ogoliłem go do „0”, a leciałem Pe-2 ze śmiesznymi jak na ten tier karabinami. Mnie zeszło ~1/3 HP. Czyżby wsadził tam kiepską załogę? Przecież Japoński HF rozwali go w 3-5 sekund tą swoją artylerią...

Edited by PoPoLuPo76, 09 November 2018 - 06:33 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users