Jump to content

Co się dziej z serwerami?

• Please log in to reply
9 replies to this topic

kryb #1 Posted 14 November 2018 - 09:30 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 3282 battles
  • 227
Od dwóch dni mam kosmiczne lagi a pakiety uciekają jak szalone ... nie da się normalnie polatać. Czy to ludzi nagle przybyło i serwery nie wytrzymują obciążenia ???

genmojzesz #2 Posted 15 November 2018 - 12:31 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 203 battles
  • 273
  • [-C_D-] -C_D-
tak ludzi przybyło :teethhappy:

Frantiszek_ #3 Posted 15 November 2018 - 12:36 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 15834 battles
  • 2,175
  • [W_R_E] W_R_E

View Postkryb, on 14 November 2018 - 10:30 PM, said:

Od dwóch dni mam kosmiczne lagi a pakiety uciekają jak szalone ... nie da się normalnie polatać. Czy to ludzi nagle przybyło i serwery nie wytrzymują obciążenia ???

Zauważ teraz w dzień. W miarę normalnie wyglądają fps-y i pingi, a tylko nastaje czas eventu i już wszystko spada. Po części może mamy - może inaczej =- mam słaby sprzęt, ale w czasie eventu jest to podwojone.

Grandal_Nikon #4 Posted 15 November 2018 - 03:25 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 2180 battles
  • 99
  • [F_O_C] F_O_C

Podczas eventu nie dało się normalnie latać. Lewitowanie samolotów, strzelanie do niezniszczalnych botów, przeskoki, uciekające pakiety, czarne ekrany... To wszystko już było, ale teraz ze zdwojoną siłą. Patch 2.0.8 w moim przekonaniu jeszcze pogorszył sytuację, która była i tak tragiczna. Dziś mnie krew zalała jak podczas kolejnej bitwy przez minutę leciałem za botem siejąc mu ziarnem po tyłku, a on szczęśliwy i radosny fikał na boki... 

No, ale trzeba słać kolejne tickety... jakby w WG nie wiedzieli co jest dobitnie spierniczone. To taka rada Eekee...

Edited by Grandal_Nikon, 15 November 2018 - 03:29 PM.

0 warning points...    1 warning point...    2 warning points... :popcorn:

Frantiszek_ #5 Posted 15 November 2018 - 03:38 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 15834 battles
  • 2,175
  • [W_R_E] W_R_E
GRANDAL można słać, ale czy chcesz tracić czas na to by udowadniali Tobie, że to Twój sprzęt to nadaje się do wymiany? Dla mnie osobiście już się nie chce powtarzać tego samego przy każdym tickecie. Minuty, godzinny stracone na WG Check itp bzdury...........

Edited by Frantiszek_, 15 November 2018 - 03:39 PM.

LORDDOOMSDAY #6 Posted 15 November 2018 - 04:08 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 411 battles
  • 2,824
  • [_UN_] _UN_
Pany, dajcie sobie spokój z tym dziadostwem. Tv Trwam jest już bardziej wciągająca. XD

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

SilentOtto43 #7 Posted 15 November 2018 - 06:03 PM

Airman Basic

• Beta Tester
  • 241 battles
  • 2
Rzeczywiście zauważyłem problemy - na początku myślałem że to u mnie problemy są, ale zdołałem napisać na czacie w czasie gry i inni gracze potwierdzili stratę pakietów i lagi. Gram w inne gry WG i czasem lag się trafi ( szczególnie WoT), ale strata pakietów i lagi w całej bitwie to tylko w samolotach widziałem. Martwię się, ponieważ zaczynam inwestować w grę i nie wiem w sumie czy jest to incydentalny problem, czy stale to występuje.

Edited by SilentOtto43, 15 November 2018 - 06:21 PM.

"  będziemy walczyć na morzach i oceanach, będziemy walczyć z coraz większym przekonaniem i coraz większą siłą w powietrzu, będziemy bronić naszej Wyspy bez względu na cenę, będziemy walczyć na plażach, będziemy walczyć na lądowiskach, będziemy walczyć na polach i na ulicach, będziemy walczyć na wzgórzach; nigdy się nie poddamy... "  Izba Gmin 4 czerwca 1940 - Winston Churchill 

Grandal_Nikon #8 Posted 15 November 2018 - 06:30 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 2180 battles
  • 99
  • [F_O_C] F_O_C

Ja już im żadnych... "biletów" nie ślę. Wszystko co złe to u nas, u nich idealnie. Strzępienie języka i nic więcej. 

Eekeeboo mówi, bo co ma mówić... ticket i będzie dobrze. Do mnie to nie trafia. 

0 warning points...    1 warning point...    2 warning points... :popcorn:

eekeeboo #9 Posted 16 November 2018 - 09:52 AM

Community Manager

• WG Staff
  • 4600 battles
  • 2,495
No I said send a ticket because that's the only way to help fix the problem. Just complaining and not helping and providing the development team with information to try and solve the issue will not help the issue. That's what I actually said, but thank-you for taking the time to remember me. 

Silentraz #10 Posted 16 November 2018 - 11:09 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 649 battles
  • 264
  • [WILD] WILD

https://forum.worldo...lemy-z-pingiem/

http://forum.worldof...0#entry16346714

Od podobnego czasu także WOT i WOWS mają podobny problem, i generalnie dotyczy on części Polski. W sprawie danych wymienianych z WG, to przechodzą one przez miejsca powodujące opóźnienia i utraty. Całość sprowadza się do tego, że dostawca powinien w swojej łaskowości przekierować dane na inną drogę.

Ticket do supportu - może mieć sens. Wystarczy proste "Przesyłam dane z pingplottera, które mogą być pomocne w odnalezieniu problemu, który dopadł część Polski w ostatnich dniach"

Jeśli podziękują i zakończą temat - to dobrze. Jeśli nie - to trafiło na pajaca, i można prosić o wysłanie tych danych odpowiednim osobom lub porzucić temat.

Stanowczo odradzam ich propozycji, przeważnie aktualizacje, instalacje, WGChecki i inne rozwiązania niezwiązane z problemem.

Wargaming - Oszuści

Wpis zostanie usunięty i odpowiednie przeprosiny zostaną zamieszczone, jeśli zostanie udowodnione, że WG nie oszukuje klientów.

Polskie forum, niemiecki personel - historia lubi się powtarzać.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users