Jump to content

Powtórki bitew z wersji 1.9 i starszych.

• Please log in to reply
9 replies to this topic

Master_Hero_Assasin_Lord #1 Posted 27 November 2018 - 08:06 PM

Airman Basic

• Member
  • 40 battles
  • 3

Witam kolegów.

Mam parę powtórek z bitew jeszcze z wersji 1.9 i starszych. Niestety nieopacznie zainstalowałem 2.0 . Orientujecie się czy jest jakaś możliwość odpalenia starych powtórek bitew? :sceptic: Czy można skąś ściągnąć stare wersje gry? Z góry dziękuję za odpowiedź. Jakąkolwiek. :)

eekeeboo #2 Posted 28 November 2018 - 09:35 AM

Community Manager

• WG Staff
  • 4744 battles
  • 2,495
You cannot as it currently stands. 

Sha_Tzun #3 Posted 29 November 2018 - 08:17 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 813 battles
  • 88

View PostMaster_Hero_Assasin_Lord, on 27 November 2018 - 08:06 PM, said:

Witam kolegów.

Mam parę powtórek z bitew jeszcze z wersji 1.9 i starszych. Niestety nieopacznie zainstalowałem 2.0 . Orientujecie się czy jest jakaś możliwość odpalenia starych powtórek bitew? :sceptic: Czy można skąś ściągnąć stare wersje gry? Z góry dziękuję za odpowiedź. Jakąkolwiek. :)

Ja mam klienta 1.9 i mogę powtórki otworzyć. Ale jego waga to lekkie przegięcie 20 GB wiec nie ma szans na przesłanie.

Master_Hero_Assasin_Lord #4 Posted 26 December 2018 - 09:46 PM

Airman Basic

• Member
  • 40 battles
  • 3

Dzień dobry.

Korzystając z faktu, iż mój wątek nie uległ skasowaniu, chcę oficjalnie podziękować Koledze (wielka litera to nie błąd ortograficzny) Sha_Tzun za udzieloną mi pomoc. Wszyscy znamy Sha_Tzun'a jako wytrawnego playera, czołowego gracza, "coxa", zimnokrwistego taktyka, mistrza w posługiwaniu się bronią rakietową. Oprócz tych oczywistych cech Sha_Tzun jest także dobrym człowiekiem, który bezinteresownie pomaga chętnie innym.

Darz bór. Czuwaj.

Frantiszek_ #5 Posted 26 December 2018 - 10:49 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 18687 battles
  • 2,220
  • [W_R_E] W_R_E

View PostMaster_Hero_Assasin_Lord, on 26 December 2018 - 10:46 PM, said:

Dzień dobry.

Korzystając z faktu, iż mój wątek nie uległ skasowaniu, chcę oficjalnie podziękować Koledze (wielka litera to nie błąd ortograficzny) Sha_Tzun za udzieloną mi pomoc. Wszyscy znamy Sha_Tzun'a jako wytrawnego playera, czołowego gracza, "coxa", zimnokrwistego taktyka, mistrza w posługiwaniu się bronią rakietową. Oprócz tych oczywistych cech Sha_Tzun jest także dobrym człowiekiem, który bezinteresownie pomaga chętnie innym.

Darz bór. Czuwaj.

Wszystko się zgadza co napisałeś o NIM jednak słowa typu "Znamy" ... takiego,  a takiego w niczym nie pasują do 40 walk w 2.0 > przy 1.9 i < zero walk. Wyznaj swe imię<>nick innego konta na którym grałeś by poczuć smak "coxa", zimnokrwistego taktyka, mistrza w posługiwaniu się bronią rakietową. Oprócz tych oczywistych cech Sha_Tzun jest także dobrym człowiekiem, który bezinteresownie pomaga chętnie innym.

Jeżeli grał w 2.0 to najniżej chyba 6ką lub 10 BV także na swoim TSH3 nie mogłeś go zobaczyć.

:trollface:

Nie zmienia to faktu, że Sha_Tzun zasługuje na to ze względu na poświęcony czas innym :honoring:

Edited by Frantiszek_, 26 December 2018 - 11:42 PM.

Master_Hero_Assasin_Lord #6 Posted 27 December 2018 - 12:10 AM

Airman Basic

• Member
  • 40 battles
  • 3

Skoro w pierwszym poście piszę o powtórkach wersji 1.9 i starszych to oczywistą oczywistością jest, że pamiętam wyczyny kolegi Sha_Tsun'a z poprzedniej gry. Pod jakim loginem grałem? To bez znaczenia. To było dawno i nieprawda. Nie ma sensu "bawić się w ZBOWID". Grać w 2.x nie mam zamiaru.

Pozdrawiam.

Sha_Tzun #7 Posted 27 December 2018 - 07:39 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 813 battles
  • 88

View PostMaster_Hero_Assasin_Lord, on 26 December 2018 - 09:46 PM, said:

Dzień dobry.

Darz bór. Czuwaj.

Dziękuję, aż się zarumieniłem :) 

Z niecierpliwością czekam na filmy 1.9 . Bo ile można w kółko swoje oglądać :D , jak to w 1.9 fajnie się grało.

Franio, Master_Hero_Assasin_Lord - znany, bardzo dobry gracz. Gracz "starej gwardii".

Zresztą jak będą powtórki na YT to sam się zorientujesz :)

W sumie, że jeszcze się nie zorientowałeś po powtórce, która wstawiłem......

Pozdrowienia dla wszystkich "starych" druhów.

Frantiszek_ #8 Posted 27 December 2018 - 08:26 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 18687 battles
  • 2,220
  • [W_R_E] W_R_E

View PostSha_Tzun, on 27 December 2018 - 08:39 AM, said:

W sumie, że jeszcze się nie zorientowałeś po powtórce, która wstawiłem......

Pozdrowienia dla wszystkich "starych" druhów.

Innej możliwości nie ma ;-)

nookian #9 Posted 25 January 2019 - 08:28 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 393
  • [D-303] D-303

Fakt ... I dzisiaj ..po kilkunastu miesiącach od spiedo..nia gry lubię sobie powspominać .  

Turniej na ruskim serwerze ... ja i kriss2000  na pożyczonym sowieckim koncie. Wspaniałe akcje młodego 1:46 i 3:29. 

Brakowało "jednego" kolegi ... client WG wyspał się w p...u. A mogliśmy ruskim dokopać ..tu 2 vs 3.

Ps. Allllle bym se polatał :kamikaze: W crapa 2.0 nie ma opcji.

Edited by nookian, 25 January 2019 - 08:32 PM.

nookian #10 Posted 25 January 2019 - 08:43 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 11 battles
  • 393
  • [D-303] D-303

View PostMaster_Hero_Assasin_Lord, on 26 December 2018 - 09:46 PM, said:

Dzień dobry.

Darz bór. Czuwaj.

Prawda ...Lubiłem rakiety ... ale Kolega Sha_Tzun ... master of puppets

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users