Jump to content

Rzut oka na klany! – W_R_E

Klany rekrutacja

• Please log in to reply
40 replies to this topic

Frantiszek_W_R_E #1 Posted 17 January 2019 - 10:45 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 24794 battles
  • 2,425
  • [W_R_E] W_R_E

Jesteśmy klanem AKTYWNIE grającym w WOWP: 

[W_R_E] White_Red_Eagles [Biało_Czerwone_Orły}

Strona KLANU: https://eu.wargaming...wowp/500160968/

Korzystamy z Discorda (program do komunikacji głosowej w grach). Można pobrać z tej strony: https://discordapp.com/

Link zaproszeniowy: https://discord.gg/tx427s9

Jesteśmy na Facebooku: https://www.facebook...jan.zumbach.775

Spoiler

Nasz klan jest nastawiony jedynie na grę w WOWP choć niektórzy gracze mają inne ulubione tytuły.

Jak to mówią: podstawa to zabawa. Nie ma zabawy i przyjemności z gry gdy cały czas dostajesz łupnia i masz WR 40-50%. Dlatego też stawiamy na grę zespołową - klucze w różnych konfiguracjach samolotów. Zasadą jest, że nie latamy w kluczach na poziomach I i II oraz dziś postanowione na poziomie III również.

Szukamy ludzi aktywnych w grze. Na stronie rekrutacyjnej ustawiony jest automat na 500 walk jednak jeśli zaczynasz grę nie jest to powodem odrzucenia Ciebie. Jeśli będziesz grał na pewno pomożemy Ci szybko ją zrozumieć. Zrzeszamy ludzi 18+ i mówiących po polsku. U Nas są tylko POLACY (niektórzy mieszkają poza granicami ojczyzny, ale to są jednak POLACY).

Obowiązkiem klanowicza jest korzystanie z DISCORDA. Jeśli nie masz to zainstaluj, jeśli masz PC i nie posiadasz słuchawek z mikro to je kup o ile chcesz z Nami grać. Koszt nikły, a przyjemność i korzyść dla Ciebie. Jak nie chcesz tego zrobić to trudno. Nie zawsze każdy może rozmawiać, ale my to rozumiemy. Jednak uważaj by z tym nie przeginać. ;-)

W klanie są ustalone zasady zdobywania rang w grze. Rangę szeregowca posiada osoba, która ma co najmniej 55% wygranych walk. Pozostali co mają poniżej tego pułapu są rezerwistami. (stare stopnie nie zostały zdegradowane)

Stopnie oficerskie dostajesz dopiero od 60% wygranych (stare stopnie nie zostały zdegradowane).

Posiadamy własną zasadę o której dowiesz się gdy przyjdzie czas tj. gdy uznamy, iż jesteś wart bycia z Nami (pojawiła się w wyniku głosowania przez klanowiczów).

Zasada, która wyszła od samych klanowiczów:  jeśli w ciągu 28 dni nie rozegrasz żadnej walki bez poinformowania, iż robisz sobie przerwę od gry (powód nie musi być dla Nas znany) to wylatujesz z klanu. Pamiętaj, iż nie musisz się tłumaczyć nikomu, że nie grasz, ALE daj znać, że nie będzie Ciebie przez czas ........

Kadra dowódcza i nie tylko to doświadczeni gracze, którzy mogą nowym graczom bardzo dużo pomóc w zrozumieniu gry,  jej mechaniki, ustawień itp. spraw związanych z grą. Zainteresowani mogą zgłaszać się do klanu poprzez rozmowę na DISCORD - kanał GŁOSOWY dla rekrutów oraz kanał TEKSTOWY przeznaczony dla nich w celu kontaktu z innymi o nazwie REKRUCI PISZĄ lub na pw w grze do poniższych osób:

Frantiszek_ dowódca klanu: https://worldofwarpl...itary_personnel

HOLYMAN__ oficer wykonawczy: https://worldofwarpl...itary_personnel

KocH4M_PoMiDoRki   https://worldofwarpl...itary_personnel

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Frantiszek_ [Rafał]

Namiastkę tego co robimy by pomóc nowym graczom macie w poniższych filmach(zrobione jeszcze pod inną nazwą klanu):

Edited by Frantiszek_W_R_E, 13 June 2019 - 10:35 AM.

Frantiszek_W_R_E #2 Posted 29 January 2019 - 02:57 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 24794 battles
  • 2,425
  • [W_R_E] W_R_E

Nasi gracze są aktywni w grze. Proszę wyniki ostatniego eventu: http://forum.worldof...aps#entry581354

apartclassic #3 Posted 02 February 2019 - 05:58 PM

Command Chief Master Sergeant

• Advanced Member
  • 20469 battles
  • 567
  • [W_R_E] W_R_E
Chętnych do nauki, weteranów szukających towarzystwa, entuzjastów lotnictwa oraz wegan i cyklistów zapraszamy. Atut nie do przecenienia to aktywny kanał Discord - zawsze jest ktoś do rozmowy, do klucza, do towarzystwa. WoWP 2.0 w najlepszym polskim wydaniu właśnie tutaj

You have reached your quota of positive votes for the day

InVictuS_ShaDoW #4 Posted 06 February 2019 - 07:40 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 6281 battles
  • 50
  • [W_R_E] W_R_E
s

Edited by KocH4M_PoMiDoRki, 06 February 2019 - 07:42 PM.

InVictuS_ShaDoW #5 Posted 06 February 2019 - 07:45 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 6281 battles
  • 50
  • [W_R_E] W_R_E

Frantiszek_W_R_E #6 Posted 19 February 2019 - 07:31 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 24794 battles
  • 2,425
  • [W_R_E] W_R_E

Ostatni event. Gracze z klanu WRE na 1 i 3 miejscu:

InVictuS_ShaDoW #7 Posted 01 March 2019 - 08:34 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 6281 battles
  • 50
  • [W_R_E] W_R_E

Frantiszek_W_R_E #8 Posted 03 March 2019 - 05:34 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 24794 battles
  • 2,425
  • [W_R_E] W_R_E

Zmiana zasad w klanie (czytaj pierwszy post). Dziś 17 graczy zostało wyrzuconych z klanu. Będziemy zrzeszać tylko aktywnych graczy i prezentujących wyższy poziom niż średni .

Block Quote

Jak to mówią: podstawa to zabawa. Nie ma zabawy i przyjemności z gry gdy cały czas dostajesz łupnia i masz WR 40-50%. Dlatego też stawiamy na grę zespołową - klucze w różnych konfiguracjach samolotów. Zasadą jest, że nie latamy w kluczach na poziomach I i II oraz dziś postanowione na poziomie III również.

Jeśli ktoś zobaczy graczy z klanu WRE w kluczu na poziomie od 1 do 3 proszę dać znać..... porządek musi być. Zapewniam anonimowość. Jednak musi być screen po bitwie gdzie widać datę jego wykonania. Ludzie z klanu zbyt dobrze grają by łączyć się w klucze na tak niskich poziomach. Za jakiś czas pewnie zrobimy to samo z poziomem IV. Na razie jeszcze nie.

Edited by Frantiszek_, 04 March 2019 - 06:42 AM.

40WR #9 Posted 04 March 2019 - 12:40 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 2843 battles
  • 116

oj, graj i daj innym grać dokładnie tak jak chcą, I nie II nie III nie IV za sekundę już nie V już za moment VI w kolejce, jak tak dalej poleci to XI lub XII w przyszłym roku :)

Frantiszek_W_R_E #10 Posted 04 March 2019 - 11:05 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 24794 battles
  • 2,425
  • [W_R_E] W_R_E

View Post40WR, on 04 March 2019 - 01:40 AM, said:

oj, graj i daj innym grać dokładnie tak jak chcą, I nie II nie III nie IV za sekundę już nie V już za moment VI w kolejce, jak tak dalej poleci to XI lub XII w przyszłym roku :)

Można w sumie pomyśleć jak napisałeś. Jednak okazuje się iż dwa dni temu "grupa trzymająca władzę" w klanie (nie jest to moja wyłączna decyzja) stwierdziła, iż Nas nie cieszy samo posiadanie wielu graczy w klanie lecz co innego. AKTYWNOŚĆ, korzystanie z DISCORDA to podstawa wspólnej zabawy. Po usunięciu prawie połowy graczy okazało się - poza kilkoma wyjątkami -, iż pozostali to dobrzy, aktywni gracze. Patrząc na listę stwierdziłem, że granie na poziomie III np. w składzie Frantiszek_ plus apartclassic to jest zniechęcanie początkujących. Śmiem twierdzić, że ze 100 walk przegramy może 5 max 10. Na 4 poziomie już jest troszkę inaczej dlatego też dopuszczam granie tam w kluczu.

Nikt nikogo nie zmusza. Jednak jeśli wstępujesz do danej grupy to musisz liczyć się z ICH zasadami. :honoring: Dlatego też nie dopuszczam obecnie myśli, że "moi" ludzie będą grali w kluczu na poziomie III. Koniec. Kropka. :izmena:

Edited by Frantiszek_, 04 March 2019 - 11:21 PM.

Frantiszek_W_R_E #11 Posted 06 March 2019 - 04:18 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 24794 battles
  • 2,425
  • [W_R_E] W_R_E

Frantiszek_W_R_E #12 Posted 11 March 2019 - 09:35 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 24794 battles
  • 2,425
  • [W_R_E] W_R_E

W związku z tym, iż klanowicze są za "posiadaniem" tylko aktywnych graczy wprowadzam zasadę (skądś to pamiętam) pod tytułem:

- jeśli w ciągu 28 dni nie rozegrasz żadnej walki bez poinformowania, iż robisz sobie przerwę od gry (powód nie musi być dla Nas znany) to wylatujesz z klanu. Pamiętaj, iż nie musisz się tłumaczyć nikomu, że nie grasz, ALE daj znać, że nie będzie Ciebie przez czas ........

Takie jest zdanie większości. W sumie to żałuję, że rozwaliłem PZL bo wychodzi na to, że ludzie sami chcą tego. Kurcze fajny klan powstaje. Dziękuję klanowiczom, że sami do tego doszli. :honoring:

Edited by Frantiszek_, 11 March 2019 - 09:50 PM.

Frantiszek_W_R_E #13 Posted 15 March 2019 - 09:35 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 24794 battles
  • 2,425
  • [W_R_E] W_R_E

Klan postanowił zrzeszać ludzi aktywnych w grze. Okazało się, iż niektórzy przekraczają wszelkie granice osiągnięć w WOWP.

Da przykładu. Punkty osobiste w jednej walce - gracz apartclassic podczas obecnego eventu:

No, ale tutaj to aż mi się przykro zrobiło. Miałem swój rekord kasy w jednej grze - coś około 870 000 kredytów. Jednak to co gość z klanu odstawił to przechodzi najśmielsze oczekiwania. Wynik gracza OnwixX:

1 milion 374 tysiące 708 kredytów w jednej walce looooooooool

Edited by Frantiszek_, 15 March 2019 - 09:47 PM.

InVictuS_ShaDoW #14 Posted 25 March 2019 - 06:22 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 6281 battles
  • 50
  • [W_R_E] W_R_E

I wszystko w temacie! ZAPRASZAMY AKTYWNYCH GRACZY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

Frantiszek_W_R_E #15 Posted 27 March 2019 - 09:46 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 24794 battles
  • 2,425
  • [W_R_E] W_R_E

Troszkę się zmieniło ;-)

LORDDOOMSDAY #16 Posted 28 March 2019 - 09:55 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 842 battles
  • 2,884
  • [_UN_] _UN_
Pierwsza piątka z rankingu nie lata a nadal jest Top5. Co za debilizm. Pomijam już fakt pierwszego miejsca dla klanu największych noobów WoWP. XD. 

Edited by LORDDOOMSDAY, 28 March 2019 - 09:56 PM.

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

Frantiszek_W_R_E #17 Posted 29 March 2019 - 08:35 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 24794 battles
  • 2,425
  • [W_R_E] W_R_E
Wiesz co LORD? Wczoraj przez prawie cały dzień nie były dostępne strony klanowe. Wieczorem okazało się, ze coś zmienili. W statystykach ogólnych w klanie nie ma już tej pozycji PR(pamiętasz chyba). Teraz pokazuje inaczej. Pozycja CR to: Klasyfikacja klanu odzwierciedla siłę i postępy klanu. Tylko jakoś ciężko rozkminić co tam jest wliczane. Może później dojdziemy o co tam chodzi.

_Kilroy_ #18 Posted 01 April 2019 - 05:18 PM

Command Chief Master Sergeant

• Beta Tester
  • 208 battles
  • 877
  • [_UN_] _UN_

Czołem.

A w ogóle jakieś ze starych, zasłużonych klanów są aktywne? Czy wszystko koncertowo pieprzło? Ja sobie zainstalowałem WOWP po kilkunastomiesięcznej olewce i, szczerze powiedziawszy, za cholerę nie umiem się odnaleźć w nowej rzeczywistości.

Frantiszek_W_R_E #19 Posted 01 April 2019 - 05:38 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 24794 battles
  • 2,425
  • [W_R_E] W_R_E

View Post_Kilroy_, on 01 April 2019 - 06:18 PM, said:

Czołem.

A w ogóle jakieś ze starych, zasłużonych klanów są aktywne? Czy wszystko koncertowo pieprzło? Ja sobie zainstalowałem WOWP po kilkunastomiesięcznej olewce i, szczerze powiedziawszy, za cholerę nie umiem się odnaleźć w nowej rzeczywistości.

Z tą aktywnością "starych" klanów to nie jest dobrze. Powoli więcej osób się pojawia, ale to tylko cząstka.....

====

Mój klan postawił na AKTYWNOŚĆ dlatego też nigdy nie będziemy mieć wielu graczy, ale Ci co są bardzo często grają.

Poza tym niektórzy zaskakują jak tu(GABERSKI czyli 10 samolotów i 7 celi naziemnych w jednym wejściu i za wygranie walki na samolocie B-32):

Edited by Frantiszek_, 01 April 2019 - 08:51 PM.

LORDDOOMSDAY #20 Posted 02 April 2019 - 07:26 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 842 battles
  • 2,884
  • [_UN_] _UN_

View Post_Kilroy_, on 01 April 2019 - 06:18 PM, said:

Czołem.

Zależy Kilroyku. Trochę chłopaków lata. Mi też się zdaża :)

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

Also tagged with Klany, rekrutacja

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users