Jump to content

Rzut oka na klany! – W_R_E

Klany rekrutacja

• Please log in to reply
46 replies to this topic

Frantiszek_W_R_E #1 Posted 17 January 2019 - 10:45 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 25265 battles
  • 2,462
  • [W_R_E] W_R_E

Jesteśmy klanem AKTYWNIE grającym w WOWP: 

[W_R_E] White_Red_Eagles [Biało_Czerwone_Orły}

Strona KLANU: https://eu.wargaming...wowp/500160968/

Korzystamy z Discorda (program do komunikacji głosowej w grach). Można pobrać z tej strony: https://discordapp.com/

Link zaproszeniowyhttps://discord.gg/MC7etEd

Jesteśmy na Facebooku: https://www.facebook...jan.zumbach.775

Spoiler

Nasz klan jest nastawiony jedynie na grę w WOWP choć niektórzy gracze mają inne ulubione tytuły.

Jak to mówią: podstawa to zabawa. Nie ma zabawy i przyjemności z gry gdy cały czas dostajesz łupnia i masz WR 40-50%. Dlatego też stawiamy na grę zespołową - klucze w różnych konfiguracjach samolotów. Zasadą jest, że nie latamy w kluczach na poziomach I i II oraz dziś postanowione na poziomie III również.

Szukamy ludzi aktywnych w grze. Jeśli zaczynasz grę nie jest to powodem odrzucenia Ciebie. Wejdź na Discord klanowy (link zaproszeniowy powyżej) i napisz do Nas. Jeśli będziesz grał na pewno pomożemy Ci szybko ją zrozumieć. Zrzeszamy ludzi 18+ i mówiących po polsku. U Nas są tylko POLACY(niektórzy mieszkają poza granicami ojczyzny).

Obowiązkiem klanowicza jest korzystanie z DISCORDA. Jeśli nie masz to zainstaluj, jeśli masz PC i nie posiadasz słuchawek z mikro to je kup o ile chcesz z Nami grać. Koszt nikły, a przyjemność i korzyść dla Ciebie. Jak nie chcesz tego zrobić to trudno. Nie zawsze każdy może rozmawiać, ale my to rozumiemy. Jednak uważaj by z tym nie przeginać. ;-)

W klanie są ustalone zasady zdobywania rang w grze. Rangę szeregowca posiada osoba, która ma co najmniej 55% wygranych walk. Szczegółowe zasady będą dostępne dla Ciebie po wstąpieniu do klanu.

Stopnie oficerskie dostajesz dopiero od 60% wygranych (stare stopnie nie zostały zdegradowane).

Zasada, która wyszła od samych klanowiczów:  jeśli w ciągu 28 dni nie rozegrasz żadnej walki bez poinformowania, iż robisz sobie przerwę od gry (powód nie musi być dla Nas znany) to wylatujesz z klanu. Pamiętaj, iż nie musisz się tłumaczyć nikomu, że nie grasz, ALE daj znać, że nie będzie Ciebie przez czas ........

Kadra dowódcza i nie tylko to doświadczeni gracze, którzy mogą nowym graczom bardzo dużo pomóc w zrozumieniu gry,  jej mechaniki, ustawień itp. spraw związanych z grą. Zainteresowani mogą zgłaszać się do klanu poprzez rozmowę na DISCORD - kanał GŁOSOWY dla rekrutów oraz kanał TEKSTOWY przeznaczony dla nich w celu kontaktu z innymi o nazwie CZAT DLA REKRUTÓW lub na pw w grze do poniższych osób:

Frantiszek_ dowódca klanu: https://worldofwarpl...itary_personnel

InVictuS_ShaDoW  Boss's shadow: https://worldofwarpl...itary_personnel

HOLYMAN__ oficer wykonawczy: https://worldofwarpl...itary_personnel

Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Frantiszek_ [Rafał]

Namiastkę tego co robimy by pomóc nowym graczom macie w poniższych filmach(zrobione jeszcze pod inną nazwą klanu):

Edited by Frantiszek_W_R_E, 30 November 2019 - 09:40 PM.

Frantiszek_W_R_E #2 Posted 29 January 2019 - 02:57 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 25265 battles
  • 2,462
  • [W_R_E] W_R_E

Nasi gracze są aktywni w grze. Proszę wyniki ostatniego eventu: http://forum.worldof...aps#entry581354

apartclassic #3 Posted 02 February 2019 - 05:58 PM

Command Chief Master Sergeant

• Advanced Member
  • 20469 battles
  • 567
  • [W_R_E] W_R_E
Chętnych do nauki, weteranów szukających towarzystwa, entuzjastów lotnictwa oraz wegan i cyklistów zapraszamy. Atut nie do przecenienia to aktywny kanał Discord - zawsze jest ktoś do rozmowy, do klucza, do towarzystwa. WoWP 2.0 w najlepszym polskim wydaniu właśnie tutaj

You have reached your quota of positive votes for the day

InVictuS_ShaDoW #4 Posted 06 February 2019 - 07:40 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 6809 battles
  • 85
  • [W_R_E] W_R_E
s

Edited by KocH4M_PoMiDoRki, 06 February 2019 - 07:42 PM.

InVictuS_ShaDoW #5 Posted 06 February 2019 - 07:45 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 6809 battles
  • 85
  • [W_R_E] W_R_E

Frantiszek_W_R_E #6 Posted 19 February 2019 - 07:31 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 25265 battles
  • 2,462
  • [W_R_E] W_R_E

Ostatni event. Gracze z klanu WRE na 1 i 3 miejscu:

InVictuS_ShaDoW #7 Posted 01 March 2019 - 08:34 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 6809 battles
  • 85
  • [W_R_E] W_R_E

Frantiszek_W_R_E #8 Posted 03 March 2019 - 05:34 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 25265 battles
  • 2,462
  • [W_R_E] W_R_E

Zmiana zasad w klanie (czytaj pierwszy post). Dziś 17 graczy zostało wyrzuconych z klanu. Będziemy zrzeszać tylko aktywnych graczy i prezentujących wyższy poziom niż średni .

Block Quote

Jak to mówią: podstawa to zabawa. Nie ma zabawy i przyjemności z gry gdy cały czas dostajesz łupnia i masz WR 40-50%. Dlatego też stawiamy na grę zespołową - klucze w różnych konfiguracjach samolotów. Zasadą jest, że nie latamy w kluczach na poziomach I i II oraz dziś postanowione na poziomie III również.

Jeśli ktoś zobaczy graczy z klanu WRE w kluczu na poziomie od 1 do 3 proszę dać znać..... porządek musi być. Zapewniam anonimowość. Jednak musi być screen po bitwie gdzie widać datę jego wykonania. Ludzie z klanu zbyt dobrze grają by łączyć się w klucze na tak niskich poziomach. Za jakiś czas pewnie zrobimy to samo z poziomem IV. Na razie jeszcze nie.

Edited by Frantiszek_, 04 March 2019 - 06:42 AM.

40WR #9 Posted 04 March 2019 - 12:40 AM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 2935 battles
  • 116

oj, graj i daj innym grać dokładnie tak jak chcą, I nie II nie III nie IV za sekundę już nie V już za moment VI w kolejce, jak tak dalej poleci to XI lub XII w przyszłym roku :)

Frantiszek_W_R_E #10 Posted 04 March 2019 - 11:05 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 25265 battles
  • 2,462
  • [W_R_E] W_R_E

View Post40WR, on 04 March 2019 - 01:40 AM, said:

oj, graj i daj innym grać dokładnie tak jak chcą, I nie II nie III nie IV za sekundę już nie V już za moment VI w kolejce, jak tak dalej poleci to XI lub XII w przyszłym roku :)

Można w sumie pomyśleć jak napisałeś. Jednak okazuje się iż dwa dni temu "grupa trzymająca władzę" w klanie (nie jest to moja wyłączna decyzja) stwierdziła, iż Nas nie cieszy samo posiadanie wielu graczy w klanie lecz co innego. AKTYWNOŚĆ, korzystanie z DISCORDA to podstawa wspólnej zabawy. Po usunięciu prawie połowy graczy okazało się - poza kilkoma wyjątkami -, iż pozostali to dobrzy, aktywni gracze. Patrząc na listę stwierdziłem, że granie na poziomie III np. w składzie Frantiszek_ plus apartclassic to jest zniechęcanie początkujących. Śmiem twierdzić, że ze 100 walk przegramy może 5 max 10. Na 4 poziomie już jest troszkę inaczej dlatego też dopuszczam granie tam w kluczu.

Nikt nikogo nie zmusza. Jednak jeśli wstępujesz do danej grupy to musisz liczyć się z ICH zasadami. :honoring: Dlatego też nie dopuszczam obecnie myśli, że "moi" ludzie będą grali w kluczu na poziomie III. Koniec. Kropka. :izmena:

Edited by Frantiszek_, 04 March 2019 - 11:21 PM.

Frantiszek_W_R_E #11 Posted 06 March 2019 - 04:18 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 25265 battles
  • 2,462
  • [W_R_E] W_R_E

Frantiszek_W_R_E #12 Posted 11 March 2019 - 09:35 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 25265 battles
  • 2,462
  • [W_R_E] W_R_E

W związku z tym, iż klanowicze są za "posiadaniem" tylko aktywnych graczy wprowadzam zasadę (skądś to pamiętam) pod tytułem:

- jeśli w ciągu 28 dni nie rozegrasz żadnej walki bez poinformowania, iż robisz sobie przerwę od gry (powód nie musi być dla Nas znany) to wylatujesz z klanu. Pamiętaj, iż nie musisz się tłumaczyć nikomu, że nie grasz, ALE daj znać, że nie będzie Ciebie przez czas ........

Takie jest zdanie większości. W sumie to żałuję, że rozwaliłem PZL bo wychodzi na to, że ludzie sami chcą tego. Kurcze fajny klan powstaje. Dziękuję klanowiczom, że sami do tego doszli. :honoring:

Edited by Frantiszek_, 11 March 2019 - 09:50 PM.

Frantiszek_W_R_E #13 Posted 15 March 2019 - 09:35 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 25265 battles
  • 2,462
  • [W_R_E] W_R_E

Klan postanowił zrzeszać ludzi aktywnych w grze. Okazało się, iż niektórzy przekraczają wszelkie granice osiągnięć w WOWP.

Da przykładu. Punkty osobiste w jednej walce - gracz apartclassic podczas obecnego eventu:

No, ale tutaj to aż mi się przykro zrobiło. Miałem swój rekord kasy w jednej grze - coś około 870 000 kredytów. Jednak to co gość z klanu odstawił to przechodzi najśmielsze oczekiwania. Wynik gracza OnwixX:

1 milion 374 tysiące 708 kredytów w jednej walce looooooooool

Edited by Frantiszek_, 15 March 2019 - 09:47 PM.

InVictuS_ShaDoW #14 Posted 25 March 2019 - 06:22 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 6809 battles
  • 85
  • [W_R_E] W_R_E

I wszystko w temacie! ZAPRASZAMY AKTYWNYCH GRACZY DO WSPÓLNEJ ZABAWY!

Frantiszek_W_R_E #15 Posted 27 March 2019 - 09:46 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 25265 battles
  • 2,462
  • [W_R_E] W_R_E

Troszkę się zmieniło ;-)

LORDDOOMSDAY #16 Posted 28 March 2019 - 09:55 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 842 battles
  • 2,887
  • [_UN_] _UN_
Pierwsza piątka z rankingu nie lata a nadal jest Top5. Co za debilizm. Pomijam już fakt pierwszego miejsca dla klanu największych noobów WoWP. XD. 

Edited by LORDDOOMSDAY, 28 March 2019 - 09:56 PM.

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

Frantiszek_W_R_E #17 Posted 29 March 2019 - 08:35 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 25265 battles
  • 2,462
  • [W_R_E] W_R_E
Wiesz co LORD? Wczoraj przez prawie cały dzień nie były dostępne strony klanowe. Wieczorem okazało się, ze coś zmienili. W statystykach ogólnych w klanie nie ma już tej pozycji PR(pamiętasz chyba). Teraz pokazuje inaczej. Pozycja CR to: Klasyfikacja klanu odzwierciedla siłę i postępy klanu. Tylko jakoś ciężko rozkminić co tam jest wliczane. Może później dojdziemy o co tam chodzi.

_Kilroy_ #18 Posted 01 April 2019 - 05:18 PM

Command Chief Master Sergeant

• Beta Tester
  • 208 battles
  • 877
  • [_UN_] _UN_

Czołem.

A w ogóle jakieś ze starych, zasłużonych klanów są aktywne? Czy wszystko koncertowo pieprzło? Ja sobie zainstalowałem WOWP po kilkunastomiesięcznej olewce i, szczerze powiedziawszy, za cholerę nie umiem się odnaleźć w nowej rzeczywistości.

Frantiszek_W_R_E #19 Posted 01 April 2019 - 05:38 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 25265 battles
  • 2,462
  • [W_R_E] W_R_E

View Post_Kilroy_, on 01 April 2019 - 06:18 PM, said:

Czołem.

A w ogóle jakieś ze starych, zasłużonych klanów są aktywne? Czy wszystko koncertowo pieprzło? Ja sobie zainstalowałem WOWP po kilkunastomiesięcznej olewce i, szczerze powiedziawszy, za cholerę nie umiem się odnaleźć w nowej rzeczywistości.

Z tą aktywnością "starych" klanów to nie jest dobrze. Powoli więcej osób się pojawia, ale to tylko cząstka.....

====

Mój klan postawił na AKTYWNOŚĆ dlatego też nigdy nie będziemy mieć wielu graczy, ale Ci co są bardzo często grają.

Poza tym niektórzy zaskakują jak tu(GABERSKI czyli 10 samolotów i 7 celi naziemnych w jednym wejściu i za wygranie walki na samolocie B-32):

Edited by Frantiszek_, 01 April 2019 - 08:51 PM.

LORDDOOMSDAY #20 Posted 02 April 2019 - 07:26 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 842 battles
  • 2,887
  • [_UN_] _UN_

View Post_Kilroy_, on 01 April 2019 - 06:18 PM, said:

Czołem.

Zależy Kilroyku. Trochę chłopaków lata. Mi też się zdaża :)

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

Also tagged with Klany, rekrutacja

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users