Jump to content

Myśliwce wielozadaniowe

która nacja

• Please log in to reply
5 replies to this topic

marcinm1980 #1 Posted 28 January 2019 - 03:08 PM

Airman Basic

• Member
  • 1823 battles
  • 4

Niemcy,ZSRR,USA czy Brytyjskie, które lepiej sprawuja sie na wyższych poziomach 6-8T

Dziekuje i pozdrawiam

PoPoLuPo76 #2 Posted 01 February 2019 - 11:24 PM

Command Chief Master Sergeant

• Conquest Member
  • 1155 battles
  • 563
Swego czasu Corsairy czy Thundery były całkiem fajne, ale ostatnio piłuję, tfu expię Tornado i hamburgery nader często spadają z nieba pod ogniem herbacianych działek. Ruskie w czasie manewrów szybko tracą energię i latają nisko. Foki dobre są do szybkich ataków po prostej, ale Taśka to świetny snajper...

Teblor_ #3 Posted 02 February 2019 - 08:51 AM

• Squadron Leader
  • 832 battles
  • 627
  • [_UN_] _UN_

View PostPoPoLuPo76, on 02 February 2019 - 01:24 AM, said:

Swego czasu Corsairy czy Thundery były całkiem fajne, ale ostatnio piłuję, tfu expię Tornado i hamburgery nader często spadają z nieba pod ogniem herbacianych działek. Ruskie w czasie manewrów szybko tracą energię i latają nisko. Foki dobre są do szybkich ataków po prostej, ale Taśka to świetny snajper...

To mu doradziłeś ;) Może dodałbyś jakieś wnioski to tej analizy.

UNFORGIVEN MEMBER

<a href='http://hryunomod.ru/ubars/eu/3100/Carcass69.png' class='bbc_url' title='External link' rel='nofollow external'>http://hryunomod.ru/...0/Carcass69.png</a>

PoPoLuPo76 #4 Posted 04 February 2019 - 01:23 PM

• Conquest Member
  • 1155 battles
  • 563

View PostTeblor_, on 02 February 2019 - 08:51 AM, said:

To mu doradziłeś ;) Może dodałbyś jakieś wnioski to tej analizy.

A co mam doradzić? Był czas, kiedy granie sprawiało dużo radości i było namiastką symulacji latania. Ile to razy spiep..łem GAA po rogach mapy lub ganiałem takiego cwaniaka... Robiło się konkretną przewagę i trzeba było dobrze kombinować, aby coś zrobić. Teraz pewne rzeczy dzieją się „same”... Zrobili z tego bardzo zwykle arcade z respami i innymi bzdurami.

Tak jak napisałem, na ten moment mnie najfajniej lata się brytolskimi MRF, bo nie dostały ninja-nerfa. W miarę szybkie, dobry boost i manewrowanie plus 4x20mm i paczka rakiet.

Teblor_ #5 Posted 04 February 2019 - 07:08 PM

• Squadron Leader
  • 832 battles
  • 627
  • [_UN_] _UN_

View PostPoPoLuPo76, on 04 February 2019 - 03:23 PM, said:

Tak jak napisałem, na ten moment mnie najfajniej lata się brytolskimi MRF, bo nie dostały ninja-nerfa.

To rozumiem. Ale skoro wcześniej też o tym napisałeś to wskaż mi ten fragment w swojej wypowiedzi:

View PostPoPoLuPo76, on 02 February 2019 - 01:24 AM, said:

Swego czasu Corsairy czy Thundery były (były więc nie są, więc nie tutaj) całkiem fajne, ale ostatnio piłuję, tfu expię Tornado i hamburgery (tutaj nie ma stwierdzenia że ci się fajnie lata) nader często spadają z nieba pod ogniem herbacianych działek. Ruskie (tutaj też nie) w czasie manewrów szybko tracą energię i latają nisko. Foki (tutaj też nie brytole, więc się nie zgadza) dobre są do szybkich ataków po prostej, ale Taśka to świetny snajper...

Jakoś nie widzę sformułowania, że wg Ciebie brytole są spoko.

UNFORGIVEN MEMBER

<a href='http://hryunomod.ru/ubars/eu/3100/Carcass69.png' class='bbc_url' title='External link' rel='nofollow external'>http://hryunomod.ru/...0/Carcass69.png</a>

LORDDOOMSDAY #6 Posted 12 March 2019 - 09:30 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 786 battles
  • 2,870
  • [_UN_] _UN_
Brytole są spoko tylko trzeba do nich odpowiedniej taktyki. MRF brytyjskie to nie są samoloty do walki kołowej. I tu w zasadzie można postawić kropkę. Natomiast mają bardzo celne 4x20mm ( celniejsze niż w Spitach ) i można grzać długimi seriami. Taktyka trochę podobna do latania FW. No i dość celne rakiety, zczególnie przeciw bombowcom. :) W sumie z MRF są chyba najfajniejsze. 

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users