Jump to content

POL1 - filmiki i streamy - "Polska Kawaleria Powietrzna"

POL filmiki wowp streamy

• Please log in to reply
47 replies to this topic

Bubala_pl #1 Posted 20 March 2019 - 01:05 PM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 1319 battles
  • 22
  • [POL1] POL1

Witam forumowiczów.

Klan POL1 obchodzi pierwszą rocznice powstania. Z tej okazji ukazał się filmik rocznicowy - niestety zmontowany z intro lecz mam nadzieję że się spodoba!

Zobaczcie też co się znajduje w dużych skrzyniach za żetony.

Będzie jeszcze druga część z większą ilością skrzyń.

ZAPRASZAM NA KANAŁ YT TAM ZNAJDZIESZ WIĘCEJ MATERIAŁÓW

MicPL #2 Posted 25 March 2019 - 01:47 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 4236 battles
  • 301

Jeśli oprócz filmików i streamów można również SSy z gry, to dorzucę coś od siebie.

Spoiler

Frantiszek_W_R_E #3 Posted 26 March 2019 - 06:30 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 23097 battles
  • 2,378
  • [W_R_E] W_R_E

View PostMicPL, on 25 March 2019 - 02:47 PM, said:

Jeśli oprócz filmików i streamów można również SSy z gry, to dorzucę coś od siebie.

Spoiler

W spojlerze nie pokazuje, ale widzę, że można podejrzeć poprzez skopiowanie linków.. Nie osądzałbym całego klanu - to jednostka zdaje się rozrabia. Większość to fajni ludzie nie spotkałem się by takie rzeczy robili.

Ooo. Gdy zacytowałem Twoją wiadomość to zaczęło pokazywać.

Edited by Frantiszek_, 26 March 2019 - 06:31 AM.

Adamorr #4 Posted 26 March 2019 - 07:23 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 2510 battles
  • 297
  • [_UN_] _UN_

W każdym klanie zdarzała się taka osoba. Czasem ktoś miał zły dzień lub tak reagował na zaczepki. Jeśli to się powtarzało to my taką osobę usuwaliśmy.

MicPL- w 303 też były takie przypadki.

dominikmzk #5 Posted 26 March 2019 - 12:22 PM

Senior Airman

• Member
  • 6577 battles
  • 27
  • [W_R_E] W_R_E
 Gdyby screena zobaczył prof Miodek ,to by się złapał za serce  .Panowie ! nie kalajmy mowy ojczystej , "[edited]'' piszemy przez ch .Nawet w języku czeskim i słowackim pisownia i znaczenie te same.:)

LORDDOOMSDAY #6 Posted 26 March 2019 - 02:02 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 820 battles
  • 2,875
  • [_UN_] _UN_
Pan Kosa jest znany ze swojego zachowania od dłuższego czasu. *Edit  Po co zwracać na to coś uwagę? 

Edited by DarkAri, 30 March 2019 - 02:56 PM.
Unikaj : obelg

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

prawiejakzywiec666 #7 Posted 27 March 2019 - 07:01 AM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 6472 battles
  • 59
  • [W_R_E] W_R_E
Dramat, ale w środowisku WOWP jest tylu frustratów, że potrafią Ci nawet po bitwie na priv wrzucać. Co najmniej jak bym mu matkę zabił.

Frantiszek_W_R_E #8 Posted 27 March 2019 - 09:49 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 23097 battles
  • 2,378
  • [W_R_E] W_R_E

View Postprawiejakzywiec666, on 27 March 2019 - 08:01 AM, said:

Dramat, ale w środowisku WOWP jest tylu frustratów, że potrafią Ci nawet po bitwie na priv wrzucać. Co najmniej jak bym mu matkę zabił.

Kiedyś na pw na forum dostałem groźby typu, że mnie zabije i życzy mi śmierci moich rodziców. Niestety pewnych rzeczy nie jesteśmy w stanie powstrzymać, ale lista IGNOROWANYCH w 2.0 wzrasta w tempie inflacji w krajach Ameryki Południowej :trollface:

Bubala_pl #9 Posted 29 March 2019 - 03:24 PM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 1319 battles
  • 22
  • [POL1] POL1

I ZNOWU SIĘ POJAWIAJĄ STARE DUCHY

Wytłumacz mi MicPL dlaczego w tym temacie umieszczasz jakieś badziewne zdjęcia tzn:

- chciałbyś ale nie potrafisz musiał to zrobić za ciebie Franek

Masz MicPL jakiś problem z graczem naszego klanu to napisz do dowódcy lub zastępcy.

Możesz oczywiście wbić na TS i wyjaśnić zachowanie naszego klanowicza, ale jak patrzę

w jaki sposób umieszczasz zdjęcia na forum to nie wiem czy jesteś w stanie ogarnąć TS.

Co do reszty "GWIAZD" biorącej udział w tej rozmowie:

- załóżcie nowy temat pt "KOSA" i tam zaśmiecajcie forum

Bubala_pl #10 Posted 15 April 2019 - 03:50 PM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 1319 battles
  • 22
  • [POL1] POL1

A oto prezentacja z pierwszego filmiku nowej serii :  LATAMY z KOSSA

LORDDOOMSDAY #11 Posted 16 April 2019 - 01:19 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 820 battles
  • 2,875
  • [_UN_] _UN_

View PostBubala_pl, on 29 March 2019 - 04:24 PM, said:

I ZNOWU SIĘ POJAWIAJĄ STARE DUCHY

Wytłumacz mi MicPL dlaczego w tym temacie umieszczasz jakieś badziewne zdjęcia tzn:

- chciałbyś ale nie potrafisz musiał to zrobić za ciebie Franek

Masz MicPL jakiś problem z graczem naszego klanu to napisz do dowódcy lub zastępcy.

Możesz oczywiście wbić na TS i wyjaśnić zachowanie naszego klanowicza, ale jak patrzę

w jaki sposób umieszczasz zdjęcia na forum to nie wiem czy jesteś w stanie ogarnąć TS.

Co do reszty "GWIAZD" biorącej udział w tej rozmowie:

- załóżcie nowy temat pt "KOSA" i tam zaśmiecajcie forum

Co do zaśmiecania, to właśnie taki Jack Kosa to robi. To, że klan toleruje takie szambo to już tylko o nim słabo świadczy. Twój ton wypowiedzi również. No ale każdy ma to co lubi.

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

L0RD_F3N1X #12 Posted 16 April 2019 - 05:13 PM

Master Sergeant

• Conquest Member
  • 3388 battles
  • 52
  • [POL1] POL1

Kultura grania jest - ja mogę poświadczyć :) a sam święty w tym temacie nie jestem ;)  czarne owce trafiają się wszędzie i nie ma co tu sobie wypominać gdzie ona teraz jest, lub była czy dopiero będzie.

To że się coś zdarzyło nie znaczy że klan to toleruje a jak ktoś nie wierzy to zapraszam do nas na TS żeby się o tym przekonać.

Co do tematu zaśmiecania tego wątku to naprawdę warto uszanować fakt że są gracze którym czasami sprawia to jeszcze przyjemność i chcą się podzielić z innymi swoją radością. 

Na tym forum jest naprawdę tyle innych wątków niezadowolenia że ten jeden można było zostawić w spokoju :)  

Frantiszek_W_R_E #13 Posted 16 April 2019 - 07:39 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 23097 battles
  • 2,378
  • [W_R_E] W_R_E

To tak oficjalnie się zapytam. Dlaczego jak zestrzeliłem Jacka_Kossa to mnie wyzwał od c...jów, k..ew, itp. szmat. Widać tolerujecie takie zachowanie skoro przyjęliście go ponownie. Sam ode mnie dostał ofiicjalne 3 raporty za wyzwiska w ciągu . 1-3 tygodnie. Przypadek? O raportach był poinformowany dowódca klanu wraz z załączonymi screenami, a i nawet powtórkę proponowałem.

===

Dokładnie LORD. Bubala zaatakował, ale tyle jego jak szambo widać w grze.

Edited by Frantiszek_, 16 April 2019 - 07:43 PM.

LORDDOOMSDAY #14 Posted 17 April 2019 - 06:02 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 820 battles
  • 2,875
  • [_UN_] _UN_

View PostL0RD_F3N1X, on 16 April 2019 - 06:13 PM, said:

Kultura grania jest - ja mogę poświadczyć :) a sam święty w tym temacie nie jestem ;)  czarne owce trafiają się wszędzie i nie ma co tu sobie wypominać gdzie ona teraz jest, lub była czy dopiero będzie.

To że się coś zdarzyło nie znaczy że klan to toleruje a jak ktoś nie wierzy to zapraszam do nas na TS żeby się o tym przekonać.

Co do tematu zaśmiecania tego wątku to naprawdę warto uszanować fakt że są gracze którym czasami sprawia to jeszcze przyjemność i chcą się podzielić z innymi swoją radością. 

Na tym forum jest naprawdę tyle innych wątków niezadowolenia że ten jeden można było zostawić w spokoju :)  

Toleruje. Ja to ujmę tak. Jako lider UN też zadrzały się przypadki osób, które czasami ponosiły emocje. Może nie w takim stopniu jak Waszego kolegę. I jako lider do delikwenta szedł komunikat, że każdy następny wyskok równa się wypad. Nie było litości. Nawet dla świetnych ludzi. Robisz syf - wylatujesz. No ale widać są różne standady. Wam to nie przeszkadza - Wasz wybór. Tylko smród się będzie ciągnął za tymi kulturalnymi i fajnymi. Jeden pajac może niestety zniszczyć opinie o całym klanie. 

Edited by LORDDOOMSDAY, 17 April 2019 - 06:03 AM.

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

L0RD_F3N1X #15 Posted 17 April 2019 - 05:30 PM

Master Sergeant

• Conquest Member
  • 3388 battles
  • 52
  • [POL1] POL1

Ja się z wami zgadzam i sam osobiście na takie sytuacje reaguję. Niestety kolega Jack to nasz wspólny znajomy z bogatą historią klanową a POL1 to stosunkowo nowy zespół który ostatnio prężnie się rozwija więc i z tym sobie poradzi :

Bubala_pl #16 Posted 24 April 2019 - 06:53 AM

Senior Airman

• Beta Tester
  • 1319 battles
  • 22
  • [POL1] POL1

LORDDOOMSDAY

Toleruje. Ja to ujmę tak. Jako lider UN też zadrzały się przypadki osób, które czasami ponosiły emocje. Może nie w takim stopniu jak Waszego kolegę. I jako lider do delikwenta szedł komunikat, że każdy następny wyskok równa się wypad. Nie było litości. Nawet dla świetnych ludzi. Robisz syf - wylatujesz. No ale widać są różne standady. Wam to nie przeszkadza - Wasz wybór. Tylko smród się będzie ciągnął za tymi kulturalnymi i fajnymi. Jeden pajac może niestety zniszczyć opinie o całym klanie.

To poproszę zaprezentować jak robisz porządek w klanie, bo mam taki scrin z wczoraj.Jestem w 100% pewny że gdyby ktoś w tym czasie napisał na czacie to posypały by się wszystkie możliwe epitety.

LORDDOOMSDAY #17 Posted 24 April 2019 - 10:15 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 820 battles
  • 2,875
  • [_UN_] _UN_

Szkoda, że całej rozmowy nie widać? Ale reakcja będzie jednoznaczna. Ciekawe czy Wy wywalicie Jacusia? XD

PS.

Gracz usunięty. Czekam....

Edited by LORDDOOMSDAY, 24 April 2019 - 10:22 AM.

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

Frantiszek_W_R_E #18 Posted 24 April 2019 - 08:04 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 23097 battles
  • 2,378
  • [W_R_E] W_R_E

View PostBubala_pl, on 24 April 2019 - 07:53 AM, said:

To poproszę zaprezentować jak robisz porządek w klanie, bo mam taki scrin z wczoraj.Jestem w 100% pewny że gdyby ktoś w tym czasie napisał na czacie to posypały by się wszystkie możliwe epitety...........

Widzę, iż Kolega LORD jak zawsze słowa dotrzymuje i zrobił porządek.

Czy będzie dalszy krok z drugiej strony?:popcorn:

LORDDOOMSDAY #19 Posted 25 April 2019 - 11:16 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 820 battles
  • 2,875
  • [_UN_] _UN_
Raczej się nie spodziewam XD. POL1 nie iddzcie drogą DITO :trollface:.

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

Frantiszek_W_R_E #20 Posted 25 April 2019 - 10:21 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 23097 battles
  • 2,378
  • [W_R_E] W_R_E

Osobiście również zapowiadam, iż jeśli gracz z mojego klanu dopuści się takich tekstów to po pierwszym ostrzeżeniu zostanie wyrzucony z klanu.

Pierwsze ostrzeżenie będzie równoznaczne z degradacją stanowiska w klanie(...a w sumie nie łatwo je zdobywać..).

Jedno ALE: muszę dostać powtórkę z gry.

Edited by Frantiszek_, 26 April 2019 - 12:07 AM.

Also tagged with POL, filmiki, wowp, streamy

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users