Jump to content

POL1 - filmiki i streamy - "Polska Kawaleria Powietrzna"

POL filmiki wowp streamy

• Please log in to reply
50 replies to this topic

Frantiszek_W_R_E #41 Posted 07 June 2019 - 08:49 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 24794 battles
  • 2,425
  • [W_R_E] W_R_E

Aby zakończyć tą rozmowę powiem tak:

- tak, widzę to o czym mówisz jednak używanie pewnych słów w grze jest zabronione i nie zmieni tego również sytuacja, gdzie napisałbyś wiersz używając rymu tzw. "sekcja łańcuchowa", zwarł w nim emocje patriotyczne, ALE użył słów zabronionych na forum to Ci go moder wykasuje.

Dziękuję za fajną wymianę zdań.

:honoring:

Edited by Frantiszek_W_R_E, 07 June 2019 - 10:57 AM.

Teblor_ #42 Posted 07 June 2019 - 11:42 AM

Command Chief Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 864 battles
  • 638
  • [_UN_] _UN_

View PostFrantiszek_W_R_E, on 07 June 2019 - 10:49 AM, said:

- tak, widzę to o czym mówisz jednak używanie pewnych słów w grze jest zabronione i nie zmieni tego również sytuacja, gdzie napisałbyś wiersz używając rymu tzw. "sekcja łańcuchowa", zwarł w nim emocje patriotyczne, ALE użył słów zabronionych na forum to Ci go moder wykasuje.

Przyganiał kocioł garnkowi. Pisałem nie bądź bardziej papieski niż papież:

Twój post z 04 November 2017 - 02:52 AM i dyskusja z DoctorScamp

"Poza tym odpowiadając Tobie dlaczego tak ładnie piszę, tak słodko powiem Ci, że mamusia mnie wychowywała w ten sposób aby dla ludzi z OGRANICZONĄ FUNKCJONALNOŚCIĄ MAZAKA nie sprawiać przykrości wyzywając ich. Wobec tego możesz uznać każdą moją słodkość jakoby to były słowa typu:  *edited* żeby nie powiedzieć  *edited*.

Chcesz mnie dalej obrażać. Dzieciaku, skarbeńku ty(teraz wiesz co to znaczy)  *edited*.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: użycia czerwonej czcionki, która zarezerwowana jest dla moderatorów oraz obraźliwe treści."

Dobrze, że wykasowałeś większość wypowiedzi w tym wątku, bo pewnie znalazłoby się więcej. Czy siebie też za każdym razem zgłaszasz do WG w imię poprawności? ;). Ja tam zgłaszam wniosek, że za publiczne obrażanie osób na forum Frantiszek powinien dokonać samousunięcia z klanu, w związku z nieprzestrzeganiem zasad przez siebie ustalonych i oczywiście za naruszanie zasad gry.  Albo chociaż dokonaj samokrytyki i zdegraduj się. Proponuję okres próbny 3 miesiące i jeśli będziesz aktywny w grze (wg zasad klanu) i nie obrazisz nikogo to ścieżka awansu staje przed Tobą otworem. :trollface:

edit. oczywiście sarkazm, żebyś się zbytnio nie napinał :)

Edited by Teblor_, 07 June 2019 - 12:11 PM.

UNFORGIVEN MEMBER

<a href='http://hryunomod.ru/ubars/eu/3100/Carcass69.png' class='bbc_url' title='External link' rel='nofollow external'>http://hryunomod.ru/...0/Carcass69.png</a>

Frantiszek_W_R_E #43 Posted 07 June 2019 - 10:05 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 24794 battles
  • 2,425
  • [W_R_E] W_R_E

Skoro mnie obrażałeś to dostałeś za swoje i tyle. Wtedy moderzy tak nie działali.

I co się okazuje? Masz uraz do FRANTISZKA_ i dlatego się udzielasz.:D

Pa słodziaczku. Żyj w spokoju duszy i ciała i niech gra twego mózgu nie rozwala.:trollface:

Poza tym Frantiszek zasad nie ustalał..... ale jedziesz i chyba za dożo pijesz. Ogarnij się misiu.

====

To chyba Tobie wierszami pojechałem, że aż do dziś pamiętasz.... ha ha ha

:D:D:D:D:D

I jak się okazuje następny zmienił nick coby niby sobie siary nie przynosić, że w 2.0 z up-datami gra. Lol

Hi hi - lizaczek dla Ciebie chłopcze :medal:

Posta sprzed 2,7 roku przypominać....... chyba go musiałeś mieć na ścianie wydrukowanego - i mamy info kogo pupeczka boli, ale przez ponad dwa lata nie przeszło? Oj musiało boleć. :trollface:

edit. oczywiście sarkazm, żebyś się zbytnio nie napinał i przez następne lata nie wieszał sobie na ścianie tego............:trollface:

Edited by Frantiszek_W_R_E, 07 June 2019 - 10:28 PM.

Teblor_ #44 Posted 07 June 2019 - 11:25 PM

• Squadron Leader
  • 864 battles
  • 638
  • [_UN_] _UN_

View PostFrantiszek_W_R_E, on 08 June 2019 - 12:05 AM, said:

Skoro mnie obrażałeś to dostałeś za swoje i tyle. Wtedy moderzy tak nie działali.

A co dostałem? Na razie to ty jesteś oceniany? 

I co się okazuje? Masz uraz do FRANTISZKA_ i dlatego się udzielasz.:D

Ja, w życiu. Przeciez mamy całkiem spory pakiet na pw jak udzielamy sobie wzajemnej pomocy, np. jak mnie pytałeś jak zamieści sygnaturę pod postem ze statami, albo ja poprosiłem ciebie o zrobienie filmu ;)

Pa słodziaczku. Żyj w spokoju duszy i ciała i niech gra twego mózgu nie rozwala.:trollface:

Uważaj. Nie pogrywaj w ten sposób ze mną. Akurat na takie podteksty jestem uczulony. Patrz co zacytowałeś DoctorScamp, więc twoje "słodziaki"maje ściśle określone znaczenie. W tej sytuacji wal prosto z mostu jak chcesz mnie obrazić i nie ubieraj tego w infantylne sformułowania. Odpuść sobie ten dziecinny ton.

Poza tym Frantiszek zasad nie ustalał..... ale jedziesz i chyba za dożo pijesz. Ogarnij się misiu.

Pije ile dam rady, ale pisałem na trzeźwo, więc nie rozumiem aluzji. Jakaś dygresja poniżej poziomu. Chyba desperacja w wyniku braku argumentów.

====

To chyba Tobie wierszami pojechałem, że aż do dziś pamiętasz.... ha ha ha

Nigdy do mnie nie pisałeś wierszem, więc mylisz mnie z inną osobą. Nie uczestniczyłem  w tych twoich wymianach wierszykowych.

I jak się okazuje następny zmienił nick coby niby sobie siary nie przynosić, że w 2.0 z up-datami gra. Lol

Mój nick poprzedni Carcass69. Tak, jeden z rozstawiających w klanie, ten u którego wraz z głównym dowodzącym Lordddoomsdey'em oraz Adamorrem zdobywałeś doświadczenie w CW i potyczkami z innych klanami, zanim założyłeś własny klan.Z tego co pamiętam, to przyjęliśmy cię, dlatego że byłeś dobry na szturmowcach. Reszta ekipy wyspecjalizowała się w innych samolotach i twoja rola miała wąskie okno przewidywanej użyteczności taktycznej. Żeby się tego domyślić z kim rozmawiasz trzeba było tylko spojrzeć na sygnaturkę, gdzie chyba (u mnie przynajmniej) wyświetla się poprzedni nick. Poza tym Lord napisał, że "Czarek" to pisze, ale może już po imieniu mnie nie kojarzysz.Gdzie ta tajemnica?  

Hi hi - lizaczek dla Ciebie chłopcze :medal:

Przestań w ten sposób mnie obrażać. Mam prawie tyle lat co ty. Żałosne po tylu latach wspólnej gry.

Posta sprzed 2,7 roku przypominać....... chyba go musiałeś mieć na ścianie wydrukowanego - i mamy info kogo pupeczka boli, ale przez ponad dwa lata nie przeszło? Oj musiało boleć.

Za długo cię znam i dostatecznie długo jestem na forum. Zajęło mi to 3 minuty bo wiedziałem gdzie szukać. Chciałem znaleźć twoje bluzgi jak weszło 2.0, ale skasowali, więc przytoczyłem pierwsze z brzegu Twoje wulgaryzmy wobec innej osoby.

edit. oczywiście sarkazm, żebyś się zbytnio nie napinał i przez następne lata nie wieszał sobie na ścianie tego............

A teraz to moje wk..., bo zachowujesz się jak gnojek. Zero szacunku wobec osoby, z która byłeś w klanie, która była za tym żeby cię ponownie przyjąć do klanu pomimo twoich fochów, która jest kilka lat od ciebie młodsza (prawie rówieśnik), nigdy cię nie obraziłem, i teraz tez próbuje ci pokazać że dwa lata temu popełniłeś te same błędy, a teraz udajesz strażnika moralności.   

To na dobranoc - dodam - ostatni wiersz cytowanego wiersza Tuwima tylko dla ciebie. :)

Edited by Teblor_, 07 June 2019 - 11:49 PM.

UNFORGIVEN MEMBER

<a href='http://hryunomod.ru/ubars/eu/3100/Carcass69.png' class='bbc_url' title='External link' rel='nofollow external'>http://hryunomod.ru/...0/Carcass69.png</a>

Frantiszek_W_R_E #45 Posted 08 June 2019 - 11:17 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 24794 battles
  • 2,425
  • [W_R_E] W_R_E

Powtórzę jeszcze raz:

- forum jakiś czas temu było ignorowane przez moderów i wiele osób  z tego "korzystało";

- pokaż screena z walki gdzie kogoś wyzywam.w tej wersji, gdzie już od dłuższego czasu działają boty sprawdzające czat w grze.

Edited by Frantiszek_W_R_E, 08 June 2019 - 11:18 PM.

Teblor_ #46 Posted 09 June 2019 - 10:20 AM

• Squadron Leader
  • 864 battles
  • 638
  • [_UN_] _UN_

View PostFrantiszek_W_R_E, on 09 June 2019 - 01:17 AM, said:

Powtórzę jeszcze raz:

- forum jakiś czas temu było ignorowane przez moderów i wiele osób  z tego "korzystało";

- pokaż screena z walki gdzie kogoś wyzywam.w tej wersji, gdzie już od dłuższego czasu działają boty sprawdzające czat w grze.

Ja na to nie zwracałem uwagi. Moje podejście nie ewoluuje w zależności od postawy moderatorów.

Prośba w tiret drugie niemożliwa do spełnienie, bo prawie nie gram. Poza ty, skoro twierdzisz, że po 2.0 nikogo nie obraziłeś w grze, to nie mam podstawy żeby Ci nie wierzyć. Rozumiem wcześniej obrażałeś, teraz już nie.

Dzisiaj jak otworzę piwo to wypiję za Twoje moralne nawrócenie, choć twoją krucjatę uznaję za hipokryzję ("Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych" - w takim sensie, żebyś nie nadinterpretował mojej wypowiedzi).

Edited by Teblor_, 09 June 2019 - 10:35 AM.

UNFORGIVEN MEMBER

Frantiszek_W_R_E #47 Posted 09 June 2019 - 02:02 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 24794 battles
  • 2,425
  • [W_R_E] W_R_E

Widać wszystkie moje słowa na siłę próbujesz przekształcić na swoją stronę. Gratuluję. Musiałbym się rozpisywać o tym, iż jak zostałem wyzwany to odpowiadałem, teraz nawet nie odpowiadam, podać przykłady itd itp jednakże nie ogarniesz tego gdyż zaślepiony i ukierunkowany jesteś tylko w jednej kwestii i tyle. Wypij piwo, ale za to byś w końcu przejrzał na oczy.

.. hm o hipokryzji to możemy porozmawiać..... coś sobie przypominam jak byłem ............

Masz chęć?

Edited by Frantiszek_W_R_E, 09 June 2019 - 02:04 PM.

Adamorr #48 Posted 09 June 2019 - 04:10 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 2510 battles
  • 297
  • [_UN_] _UN_
Do niczego dobrego ta dyskusja nie prowadzi. Dajcie sobie luz na 24 h żeby nabrać dystansu.

Frantiszek_W_R_E #49 Posted 28 July 2019 - 01:49 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 24794 battles
  • 2,425
  • [W_R_E] W_R_E

Jak ktoś chce się przywalić to proszę, ale takie coś w grze to jest poniżej krytyki:

Mnie nie ma w grze, tj. nie uczestniczyłem w tej bitwie, czyli pod moją nieobecność teksty pisane do graczy POL1 czy WAM wali na mózg?

Edited by Frantiszek_W_R_E, 28 July 2019 - 01:53 PM.

Frantiszek_W_R_E #50 Posted 28 July 2019 - 08:01 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 24794 battles
  • 2,425
  • [W_R_E] W_R_E

Wiecie co ludzie z POL1. Nawet nie możecie temu zaprzeczyć, ale Wasza agresja wobec mnie i klanu W_R_E nastąpiła po tym ...... wydawało się przyjacielskim spotkaniu na pokoju treningowym.............. Tyłeczek zabolał, czy o co chodzi już tak kolokwialnie zapytam:

Edited by Frantiszek_W_R_E, 28 July 2019 - 08:04 PM.

Sha_Tzun #51 Posted 29 July 2019 - 12:46 PM

Master Sergeant

• Advanced Member
  • 1333 battles
  • 98
  • [W_R_E] W_R_E

View PostFrantiszek_W_R_E, on 28 July 2019 - 08:01 PM, said:

Wiecie co ludzie z POL1. Nawet nie możecie temu zaprzeczyć, ale Wasza agresja wobec mnie i klanu W_R_E nastąpiła po tym ...... wydawało się przyjacielskim spotkaniu na pokoju treningowym.............. Tyłeczek zabolał, czy o co chodzi już tak kolokwialnie zapytam:

Rzeź niewiniątek....

Dali studentom przedszkolaków :) niemających pojęcia o grze.

Zagrała drużyna z pojedynczymi graczami.

Doświadczenie BoomZoom a latanie w pojedynkę nisko...ehhh amatorzy

Oglądało się super i przywołało stare dobre czasy z bitew pomiędzy klanami.

Brawo WRE.

Also tagged with POL, filmiki, wowp, streamy

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users