Jump to content

WOWP 2019

• Please log in to reply
7 replies to this topic

salamCZ #1 Posted 20 May 2019 - 05:43 PM

Airman Basic

• Member
  • 214 battles
  • 2

Zdar, mám dotaz, jsem začátečník, odehráno asi 200 bitev. Normálně hraju WOT, ale zkusil jsem i toto. O WOWP vím leda kulový a nechce se mi listovat celé forum, proto mám pár základních dotazů.

1. lítám tiery 2, 3, 4. Po pár bitvách mi přišlo, že sem nějakej hrozně dobrej , pořád na topu ve výsledcích, až mi to přišlo divný, páč talent na hry fakt nejsem - ve WOT jsem i po skoro 20k bitvách strašnej jantar cca 4000 osobko, což je hlubokej podprůměr . Pak mi došlo, že proti mě i se mnou hrajou ve wowp boti, teda nemám to nijak potvrzeno, ale psát mohu jen 2-3 hráčum v týmu, navíc chování mnoha letadel v boji je takové šablonovité a prakticky pořád stejné + křesní jména co maj jako nick mi taky neseděli v takovým množství. Z toho mi vyšlo, že zbytek jsou boti. Možete mi to pls potvrdit nebo vyvrátit.

2. Pokud odpověď na bod 1 je ano, tak boti sou v tý hře proto, páč to skoro nikdo nehraje?

3.Pokud odpověď na bod 2 je ano, tak skoro nikdo to nehraje, protože to nějak patchem 2.0 podělali(nějaké střípky jsem zaslechl)? Já hrál před tím patchem asi 40 bitev a když srovnám současnou verzi, tak tadle je mnohem hezčí/lepší, ale to je jen subjektivní názor bo sem nic, takřka nic neodehrál.

4. Pokud je to tak, co bylo ve staré verzi lepší?

5. Nebo je to v něčem jiném? Nějaký legendární contributor co hraje naprosto čistě, jako je už přes rok ve wot?

Prosím o normální odpovědi, fakt vím prdlajs a jen samé domněnky...a hlavně, jestli to fakt sou samí boti, tak se mi to už moc hrát nechce :-( Díky Salám.

ToraCZ #2 Posted 21 May 2019 - 11:07 AM

Senior Airman

• Conquest Member
  • 5013 battles
  • 42
  • [GWDYS] GWDYS

Stručná verze

1. Ano

2. Ano

3. Ano

4. Spousta věcí

5. Ne

:teethhappy:

Edited by ToraCZ, 21 May 2019 - 11:34 AM.

ToraCZ #3 Posted 21 May 2019 - 11:34 AM

Senior Airman

• Conquest Member
  • 5013 battles
  • 42
  • [GWDYS] GWDYS

Tak a teď to rozepíšu.

1. Jak píšeš ti co mají v nicku křestní jméno ve formátu: Hans, George, Ivan, jsou opravdu boti. Poznáš to tak, že když někoho chceš v bitvě oslovit (pravým tlačítkem), tak to jde jen u hráčů (boty neoslovíš). Jak píšeš boti jsou tupí obzvláště na nižších tierech. Pokud máš problém, že jsi stále top 1 v týmu tak mě pozvi do letky a už nebudeš:trollface:.

2. Boti byli zavedení už v 1.9 protože bylo prostě málo hráčů. V těch bájných časech (před zavedením botů) se létalo hlavně 5-6 tier protože na vyšších tierech se čekalo třeba 5 minut na bitvu 1 vs 1.

3. Ty střípky co jsi zaslechl jsou pravdivé, ale stejně jako v životě jsou zde nějaká ale. Ber to tak, že prostě rozdíl mezi 1.9 a 2.0 je takový, že teď je to jiná hra. 1.9 byla víc o skilu. Jeden opravdu dobrý hráč byl schopen vystřilet i 3/4 nepřátelského týmu.  A právě ti dobří hráči tu změnu nepřekousli a odešli. Asi neměli tu sílu hledat nové postupy jak být opět TOP. 

4. 1.9 tě nutila se zlepšovat. Pokud jsi v bitvě podal dobrý výkon, tak jsi vyhrál (pokud naproti nebyl někdo stejně dobrý nebo lepší). Tady můžes hrát jako jantar, ale stejně můžeš vyhrát (boti to vyhrají za tebe). Těm lepším hráčům prostě přijde, že vítězství je teď věcí náhody. Vítezství v bitvě není o tom udělat víc killů než soupeř (jak tomu bylo v 1.9.), ale udělat ty killy ve správný čas na správném místě. Já osobně vyčítám nové verzi mimo jiné to, že zmizeli usnadňovátka- zaměřovač, pohled na locknuté letadlo včetně jeho vlastností (měl jsi tam jak je daleko a srovnání vlastností palebná síla, rychlost obratnost). Nová verze vznikla, protože si WG slibovalo přísun nových hráčů. Jestli se to povedlo je otázka spíše na někoho z WG. 

5. Ne kytička11 tady nerostla.

Edited by ToraCZ, 21 May 2019 - 11:48 AM.

salamCZ #4 Posted 22 May 2019 - 07:56 AM

Airman Basic

• Member
  • 214 battles
  • 2

View PostToraCZ, on 21 May 2019 - 11:34 AM, said:

Tak a teď to rozepíšu.

1. Jak píšeš ti co mají v nicku křestní jméno ve formátu: Hans, George, Ivan, jsou opravdu boti. Poznáš to tak, že když někoho chceš v bitvě oslovit (pravým tlačítkem), tak to jde jen u hráčů (boty neoslovíš). Jak píšeš boti jsou tupí obzvláště na nižších tierech. Pokud máš problém, že jsi stále top 1 v týmu tak mě pozvi do letky a už nebudeš:trollface:.

2. Boti byli zavedení už v 1.9 protože bylo prostě málo hráčů. V těch bájných časech (před zavedením botů) se létalo hlavně 5-6 tier protože na vyšších tierech se čekalo třeba 5 minut na bitvu 1 vs 1.

3. Ty střípky co jsi zaslechl jsou pravdivé, ale stejně jako v životě jsou zde nějaká ale. Ber to tak, že prostě rozdíl mezi 1.9 a 2.0 je takový, že teď je to jiná hra. 1.9 byla víc o skilu. Jeden opravdu dobrý hráč byl schopen vystřilet i 3/4 nepřátelského týmu.  A právě ti dobří hráči tu změnu nepřekousli a odešli. Asi neměli tu sílu hledat nové postupy jak být opět TOP.

4. 1.9 tě nutila se zlepšovat. Pokud jsi v bitvě podal dobrý výkon, tak jsi vyhrál (pokud naproti nebyl někdo stejně dobrý nebo lepší). Tady můžes hrát jako jantar, ale stejně můžeš vyhrát (boti to vyhrají za tebe). Těm lepším hráčům prostě přijde, že vítězství je teď věcí náhody. Vítezství v bitvě není o tom udělat víc killů než soupeř (jak tomu bylo v 1.9.), ale udělat ty killy ve správný čas na správném místě. Já osobně vyčítám nové verzi mimo jiné to, že zmizeli usnadňovátka- zaměřovač, pohled na locknuté letadlo včetně jeho vlastností (měl jsi tam jak je daleko a srovnání vlastností palebná síla, rychlost obratnost). Nová verze vznikla, protože si WG slibovalo přísun nových hráčů. Jestli se to povedlo je otázka spíše na někoho z WG.

5. Ne kytička11 tady nerostla.

OK, děkuji moc za objasnění.

HavranRyc #5 Posted 23 May 2019 - 03:21 PM

Senior Airman

• Member
  • 348 battles
  • 16

Jsem na tom stejně jako kolega co založil vlákno, tak to využiji a položím pár dalších otázek:

1) Dostal jsem scénář (misi) na nějaký T7 CCCP LB. Ještě jsem ji neaktivoval (zbývá mi asi 10 dní než vyprší).
Zarazila mě tam informace, že na těch cca 15 úkolů mám jen dva dny, což je naprosto nereálné splnit i při nolife hraní.
Jak ty mise tedy fungují? Nepochopil jsem něco já, nebo je to jen "možnost" to letadlo vylítat, ale reálně ho stejně budu muset koupit a mise vygenerují jen nějakou slevu?

2) Pocit, že o výsledku bitvy nerozhoduji mám také. Teď většinou prohrávám, protože sám nemám na to bitvu otočit. Možná je to i výběrem strojů, létám T6 HF (Me 410) a LF (nějaká verze Zera).
Mám pocit, že bitvu rozhodují DB/LB, protože většina bitev končí na capy a to ještě tak že je to většinou silně jednostranná záležitost. Kdo má lepší DB, ten okamžitě zacapuje a vyhraje. Ostatní tam jen lítáme a střílíme se navzájem, ale na výsledek to nemá žádný vliv.
Mají vůbec sestřely vliv na výsledek (kromě případu kdy tým umře po aktivaci bouře) bitvy?

3) UI mi přijde nepovedené, v hangáru nevidím, kolik mám na letadle expů a kolik potřebuju na další, všude musím složitě proklikávat tím příšerně pomalým UI. Nebo to tam někde je?

4) Jak funguje taranovací mechanika? Povedlo se mi Zerem sundat 2 letadla taranem hned po sobě a přežil jsem (s asi 7 hp), jindy se rozmáznu o polozkripleného Gustava:facepalm:.

Díky

P.S.: Za mě je to zábavná oddychovka, easy to play, rychlé bitvy (někdy moc). Chybí tomu jen hráči, ale zase proti botům mám alespoň pocit, že jsem dobrý (i když nejsem).
P.P.S.: Funguje nějaká místnost/kanál pro čechy ve hře?

Edited by HavranRyc, 23 May 2019 - 09:11 PM.

ToraCZ #6 Posted 24 May 2019 - 10:19 AM

Senior Airman

• Conquest Member
  • 5013 battles
  • 42
  • [GWDYS] GWDYS

1) Potom co misi aktivuješ máš opravdu na to 2 dny. Dá se to prodloužit o další 2 dny za 2 žetony (můžeš i víckrát). Mise musíš splnit všechny pak dostaneš letadlo, když nesplníš dostaneš velké nic:-). Když splníš všechny ty mise dostaneš to letadlo včetně místa v hangáru a posádky (100% výcviku). Žetony dostáváš za "denní" mise a za metály (Akamatsu, McGuire, Hrom, Eso atp.)

2) Nevím co jsou DB a LB, ale předpokládám že bitevníky a bombardéry. U mě je to přesně naopak, s bitevníky a bombardéry nejsem schopen nic ovllivnit. Tak stručně každý cíl má určitou hodnotu bodů obsazování. Každá základna má počet bodů na obsazení (myslím, že všechny mají 120 bodů). Pozemáky jsou 15-100 (nebo 80 teď si nejsem jistý). Nepřátelské letadlo je za 60 (v obraně za 40), letadlo protiletadlové obrany za 40. Jestli lítáš s ME410, tak musíš se právě soustředit na ty vysoko letící bombardéry. Ty nemají proti tobě šanci.

3) Ano. Opravdu to takto experti z Peshy do....upravili do tohoto do...upraveného stavu.

4) Divně. Nějakým způsobem se do poškození započítáva hmotnost letadla a místo kde ho trefíš. Například,když narazíš do bombardéru nebo bitevníku končíš a on si letí v klidu dál. Jsou zde zohledněny i zbývající hp. Ale podrobnosti by musel sdělit někdo z WG.

Místnost pro Čechy? Nevím o ní. Ale mělo by to smysl pro těch cca 5 lidí online v jednu chvíli?:trollface:

chip62 #7 Posted 27 May 2019 - 03:22 PM

Senior Master Sergeant

• Squadron Leader
  • 14768 battles
  • 364
  • [D-DOG] D-DOG
Jenom doplním pokud prošvihneš čas při plnění mise lze reaktivovat za 3 žetony a části mise v pořadí kterou si myslíš, že nesplníš lze koupit za žetony, které lze i občas dokoupit směnou za zlato a to za peníze. V téhle hře lze v určitý čas koupit všechno za peníze, proto ji ještě udržují v chodu

Kasius27 #8 Posted 25 June 2019 - 09:47 AM

Command Chief Master Sergeant

• Community Contributor
  • 14 battles
  • 945
  • [GWDYS] GWDYS

View PostsalamCZ, on 20 May 2019 - 05:43 PM, said:

5. Nebo je to v něčem jiném? Nějaký legendární contributor co hraje naprosto čistě, jako je už přes rok ve wot?

Prosím o normální odpovědi, fakt vím prdlajs a jen samé domněnky...a hlavně, jestli to fakt sou samí boti, tak se mi to už moc hrát nechce :-( Díky Salám.

Nejak nerozumiem tvojej poslednej otázke:-) Iné je to totálne:-) Vlastne aj prístup WG je úplne niekde inde ako bol kedysi:-) Starostlivosť žiadna, akcie žiadne, team rozpadnutý:-)

http: //gr33ny.wix.com/gwdys

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users