Jump to content

Goniąc za żetonami

• Please log in to reply
7 replies to this topic

Frantiszek_D_F_J #1 Posted 31 July 2020 - 03:21 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 32858 battles
  • 2,830
  • [D-FJ] D-FJ

Wow fana misja w su8mie bez problemu można zrobić:

https://worldofwarpl...okens-aug-2020/

kryb #2 Posted 05 August 2020 - 12:00 PM

Senior Master Sergeant

• Beta Tester
  • 6262 battles
  • 259
Żeby wygrać, trzeba grać ;)

bomber_driver #3 Posted 07 August 2020 - 01:38 PM

Airman Basic

• Member
  • 421 battles
  • 3
  • [I_POL] I_POL
czy w tym kasynie jest jakaś kara za opuszczanie bitwy przed jej końcem?
mam wrażenie, że spotkałem już kilkunastu graczy, którzy wychodzą z bitwy po zdobyciu tych wymaganych 5k pp...

Frantiszek_D_F_J #4 Posted 07 August 2020 - 08:19 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 32858 battles
  • 2,830
  • [D-FJ] D-FJ

Nie ma czegoś takiego jak KARA za opuszczenie bitwy w czasie jej trwania. To nie czołgi.

Powiem Ci, że chyba to jest dobre rozwiązanie dlatego, że ta gra jest niedopracowana i czasem się zdarza, że w trakcie gry Cię wyrzuci, albo musisz zalogować się na nowo włącznie z czyszczeniem pamięci podręcznej ze względu na błędy gry, których nie wyeliminujesz nie robiąc tego. Przykre to jest, ale taka jest prawda.

Sytuacje o których napisałeś zdarzają się niejednokrotnie, ale sądzę, że ze względu na olewatorstwo w programowaniu gry lepiej niech tak zostanie gdyż nie raz sam bym bana dostał.....

jakub_czyli_ja #5 Posted 08 August 2020 - 12:05 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6180 battles
  • 9,550
  • [XII-2] XII-2

Jest brak bonusu 1kpp za siedzenie do samych napisów końcowych.

Ale jak pojawiają się tak głupie zadania, to nie należy się dziwić optymalizacjom - tutaj widać parcie rganizatorów na statystykę bitew na gracza.

5kPP wygląda jak jeszcze możliwy do osiągnięcia pułap dla przeciętnego gracza, ale z odpowiednio wysokim odsetkiem nieudanych prób (może 1/3, tak żeby nabił statystykę a jednocześnie się nie zniechęcił), natomiast dla kogoś, kto te 5kpp nabija w połowie bitwy, nieszczególnie istnieje powód, żeby marnował pozostałą połowę bitwy na aktywność, która nie powoduje znaczącej wartości dodanej.

Licząc po pp to warunek zdobycia 500k pp w bitwach byłby równoważny, tylko że ci ponadprzeciętni gracze załatwiliby to w połowę czasu.

Edit: coś co zauważyłem nieco późno - HPki bombowców z centrum dowodzenia też się liczą, i można do nich strzelać nawet jak już zrzuciły bomby, Hunter daje sobie z tym radę całkiem fajnie.

Edited by jakub_czyli_ja, 08 August 2020 - 08:26 PM.

bomber_driver #6 Posted 09 August 2020 - 09:27 AM

Airman Basic

• Member
  • 421 battles
  • 3
  • [I_POL] I_POL

Właśnie to mnie najbardziej od tej gry odpycha - nikt nie broni bycia kuntą, więc wielu graczy pozwala sobie na totalne olanie teamu, "bo przecież i tak boty"...

Dla mnie, jako dla nooba, największym minusem tej gry jest 'społeczność'.

jakub_czyli_ja #7 Posted 09 August 2020 - 04:47 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6180 battles
  • 9,550
  • [XII-2] XII-2

Ta gra nie ma społeczności, bo z premedytacją nie ma mechanizmów do jej budowania.

Nie ma CW ani trybów drużynowych, więc nie ma społeczności, a klucze, których istnienie jest schizofrenicznie bronione właśnie przez kwestie społecznościowe, raczej od gry odrzucają niż do niej przyciągają.

No i wszystko jest polane podejściem do eventów godnych bazarowego wąsacza ze szczęk z chińskimi gaciami i rajstopami.

LORDDOOMSDAY #8 Posted 10 August 2020 - 11:59 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 989 battles
  • 2,923
  • [_UN_] _UN_
Jak było CW i turnieje to społeczność była. Coś się działo. Po wprowadzeniu badziewia 2.0 społeczność pokaxała WG środkowy palec.

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users