Jump to content

Matchmaker to smród niesamowity.

• Please log in to reply
47 replies to this topic

HussarKaz #41 Posted 03 September 2020 - 06:31 PM

Senior Airman

• Member
  • 550 battles
  • 30
Po co promować gry bardziej popularne w grze mniej popularnej?

Co do racjonalizacji - może coś w tym jest ale jednak WG kojarzy się z polityką robienia słabych maszyn historycznych (albo nawet całkiem dobrych, ale nieprzyjaznych dla początkującego gracza, vide Tygrysy w WoT czy USS Iowa w WoWs) więc jak się widzi jakieś papierowe pokraki to przeciętny gracz pomyśli: "o nie, pewnie znowu OP pojazdy z tyłka jak w WoT".

"nie chciałbym, żeby gracze za bardzo migrowali pomiędzy grami" - czemu? Przecież lepiej żeby z czołgów wybrali samolociki tego samego studio niż grę takiej jednej rosyjskiej konkurencji

jakub_czyli_ja #42 Posted 03 September 2020 - 06:49 PM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 6225 battles
  • 9,591
  • [XII-2] XII-2

Po temu chciałbym żeby nie migrowali, bo do migracji potrzebują powodu, a później zwiększa się prawdopodobieństwo, że zmigrują poza zoo zarządzane przez WG. Tak jak ze zmianą pracy w niektórych zawodach.

Więc lepiej niech sobie siedzą i wydaje im się, że zbudowali sobie strefę komfortu, z której ciężko wyjść.

Patrzenie się na WoWP jak na czołgi ze skrzydłami to standardowy błąd, popełniony także przez WG, co było jednym z kamieni węgielnych porażki. Osobiście sądzę, że samo WG się nie orientuje, co przyniosło im skuces w przypadku WoTa, i dlatego nie potrafią go powtórzyć mimo kolejnych prób.

HussarKaz #43 Posted 03 September 2020 - 11:29 PM

Senior Airman

• Member
  • 550 battles
  • 30

View Postjakub_czyli_ja, on 03 September 2020 - 06:49 PM, said:

Po temu chciałbym żeby nie migrowali, bo do migracji potrzebują powodu, a później zwiększa się prawdopodobieństwo, że zmigrują poza zoo zarządzane przez WG. Tak jak ze zmianą pracy w niektórych zawodach.

Więc lepiej niech sobie siedzą i wydaje im się, że zbudowali sobie strefę komfortu, z której ciężko wyjść.

40WR #44 Posted 14 September 2020 - 05:31 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 3996 battles
  • 117
  • [-WRE-] -WRE-

Witam, z innej beczki....

jaka to ma być aktualizacja ?? co to na RU forum głoszą ....

:sceptic:

kill_bill_Q #45 Posted 15 September 2020 - 08:02 AM

Senior Airman

• Member
  • 3248 battles
  • 24
  • [POL1] POL1

View Post40WR, on 14 September 2020 - 05:31 PM, said:

Witam, z innej beczki....

jaka to ma być aktualizacja ?? co to na RU forum głoszą ....

:sceptic:

Cześć - na ruskim forum Grenoli zapowiedział, że w tym roku będzie patch i, że na nim mocno pracują - tylko tyle i aż tyle i , że jak będzie gotowy to będzie informacja :D

potwierdził też w innych wiadomościach , że nie będzie tam zapowiadanego kiedyś na 2019 r

- programu rekrutacji

- rozgrywki w trybie tylko PvP

- systemu Specjalista 2

- systemu Najemnicy - możliwości zmiany nacji pilota

co do tego co będzie i kiedy nie ma żadnych oficjalnych informacji - zależy to pewnie od tego ile Skisły sypnie biuru Persha w Kijowie , które opracowało ta grę

jeden beta tester - coś tam napisał nad czym pracują ale nikt tego nie potwierdził i nie ma żadnego potwierdzenia , że coś z tego wejdzie . Więc to wszytko należy traktować jako plotki lub "pobożne życzenia"

A niby pracują nad :

- Amerykańskimi bombowcami do X tieru

- Brytyjskimi bombowcami do VII tieru

- zmianami w systemie specjalizacji samolotów

- lekkim nerffem bombowców wyższych tierów

- dwoma samolotami premium EU - włoskimi : Ambrosini ss 4 - V tier oraz Re 2007 - VIII t

- drobnymi zmianami w hangarze

- dodatkowym systemem zachęt do grania systematycznego

no a co z tego wejdzie - pewnie dwa dodatkowe style malowania za golda :ohmy: zobaczymy

ja jakoś wielkich oczekiwań nie mam .

HussarKaz #46 Posted 15 September 2020 - 01:44 PM

Senior Airman

• Member
  • 550 battles
  • 30

Akurat że nie będzie pełnego PvP to jest oczywiste, przy tej ilości graczy na serwerach jaka jest, skończyłoby się to jak w Armored Warfare. Albo ewentualnie, bitwami mniejszej liczby graczy jak w WoWs (wychodzi to swoją drogą w "statkach" całkiem fajnie)

Ale są tego plusy - przynajmniej WoWp jest jedyną grą pozbawioną lemmingtrainów i tym podobnych zjawisk znanych z WoT i WoWs (w tym ostatnim szczególnie uciążliwe)

Co do bombowców to nie wiem jaki sens jest wprowadzanie większej ilości przy obecnym gameplayu, gdzie granie bombowcami jest nudne jak flaki z olejem.

Adamorr #47 Posted 16 September 2020 - 05:09 PM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 4579 battles
  • 323
  • [_UN_] _UN_

Bombery może i są nudne - nie wiem , nie mam żadnego. Ale ogarnięty bomber na IX-X wygrywa bitwę. Parę razy widziałem jak bomber na X jednym przelotem na niskiej wysokości przejmował fabrykę.

HussarKaz #48 Posted 16 September 2020 - 11:04 PM

Senior Airman

• Member
  • 550 battles
  • 30
Ja nie napisałem że mają mały wpływ bo mają bardzo duży, ale po prostu granie nimi jest nudne. Nie mówiąc już o tym co się dzieje gdy jesteś jedynym bomberem a w drużynie przeciwnika jest ogarnięty ciężki myśliwiec z dobrym uzbrojeniem.

4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users