Jump to content

Kilka pytań do JAK 3RD i BF 110 B

JAK 3RD BF 110 B

• Please log in to reply
3 replies to this topic

ireczkops #1 Posted 23 February 2021 - 10:14 AM

Airman Basic

• Member
  • 358 battles
  • 2
  • [PIO] PIO

Pytania do bardziej doświadczonych graczy. Gram już jakiś czas, szalu nie ma. Głównie dla skrzynek. Jak na razie najlepiej gra mi się na ciężkimi myśliwcami. 

Głównie gram BF 110 B ( linie rozwijam dalej ale bez spiny ). czy ktoś może doradzić lub potwierdzić wyposażenie i umiejętności pilotów. 

Obecnie mam założony celownik ( czekam na zrobienie ostatniego poziomu), do tego opancerzenie silnika i wydłużone lufy. Pilot ma umiejętność w dziesiątkę I i zbieram na w dziesiątkę II. Strzelec  ma umiejętność zbrojmistrza i zastanawiam się w co iść dalej.

Pytanie jeszcze odnośnie załogi. Obecnie obaj mają po 2 punkty umiejętności. Czy opłaca się je wydać i resetować czy lepiej się wstrzymać do 3 punktów i wydać na coś konkretnego. 

Ze skrzynki wypadły mi jak dotąd dwa samoloty JAK 3RD i I 16 29 ( ten drugi kompletnie mi nie leży chyba że nie umiem nim grać. :)

Prośba o podpowiedz w co go wyposażyć i jakie umiejętności dla pilota. Samolot trochę dziwny dla mnie na początku ( nie byłem przyzwyczajony do działka które tak rzadko sieje ) ale po rozegraniu kilku bitew nie jest źle. Głowie służy mi on do zbierania  kasy. 

Na koniec jeszcze jedno pytanie jaki jest obecnie najfajniejszy ciężki myśliwiec 4-5 poziomu? Chyba tu czuje się najlepiej. 

EDIT: Właśnie wpadł mi hurican IID.

Edited by ireczkops, 23 February 2021 - 10:50 AM.

prawiejakzywiec666 #2 Posted 24 February 2021 - 02:51 PM

Senior Master Sergeant

• Advanced Member
  • 17944 battles
  • 358
  • [-WRE-] -WRE-

Na 4 poziomie masz 110B albo Blenheim. Pierwszy ma 2 a drugi 4 bomby. Blenheim jest ciut bardziej skrętny ale ma słabsze silniki i pułap.

Wyposażenie:

celownik, wzmocniony silnik (ta osłona co ją zapodałeś jest zbędna), szybkostrzelność.

Pilot:

mistrz aerodynamiki czy jak to się nazywa (+40% więcej z wyposażenia), celownik, silniki - to tak na 6 pkt.

Strzelec:

daj mu umiejętność zadawania dodatkowych uszkodzeń krytycznych (3 pkt) i ew. szybsze celowanie (2 pkt).

Na początek wystarczy.

Na 5 tierze masz SE100 (premka dostępna za golda) chyba jeden z fajniejszych ciężkich potem Beufighter (ma tyle towaru pod skrzydłami, że praktycznie solo zajmiesz nie jeden sektor), P38 (najlepsze silniki), Ki45 (całkiem zwrotny jak na ciężkiego), 110E (szybsza wersja 110B, którym latasz). 

Pozdr

chikken

ireczkops #3 Posted 05 March 2021 - 08:33 AM

Airman Basic

• Member
  • 358 battles
  • 2
  • [PIO] PIO

ok. Przesiadłem się na Beaufightera. Zrobiłem specjalistę. Założyłem celownik, dopalacz silnika, szybkostrzelność i pylon ( choć on ma wpływ na broń podwieszonej która zakładam tylko do misji normalnie latam bez ze względu na poprawę osiągów.) Załoga ma na razie zmniejszony rozrzut 1 poziom i czekam na drugi. Strzelec ma zmniejszenie obrażeń dla samolotu od przeciwników do których strzela. 

Faktycznie samolot dość prosty i można poszaleć szczególnie z obrotową tylną wierzą. Czy szybsze celowanie powoduje szybszy obrót wierzy ??

Niestety na forum nie mogę doszukać się co założyć na JAK-3RD. Wolę zapytać bo już zauważyłem że nie zawsze myślę poprawnie w tym zakresie J

Pilot standard do celowania oba poziomy i aerodynamikę. Potem pomyślę może silnik ale to już daleka droga.

LORDDOOMSDAY #4 Posted 05 March 2021 - 11:50 AM

First Lieutenant

• Conquest Member
  • 1263 battles
  • 2,943
  • [_UN_] _UN_

Jak-3 RD to bardzo specyficzna maszyna. Dla początkującego gracza raczej problem. Ze względu na uzbrojenie i jego przegrzewanie się. Parametry lotne też są do opanowania. Trzymaj bo maszynka fajna ale zostaw sobie na później. 

Założyć warto up do celowania i do silnika. Często łapie krytyki więc tu też warto zaradzić. 

UNFORGIVEN CEO

Kings of the Baltic

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users