Jump to content

XP-54 czyli odpowiednik kołowych eboli z WOT

• Please log in to reply
8 replies to this topic

Templarus #1 Posted 21 November 2021 - 08:08 PM

Master Sergeant

• Beta Tester
  • 2212 battles
  • 79

Czy nie macie wrażenia że te zabawki mają przesadzone parametry? Rozumiem, że to była nagroda dla tzw nolife.

Super. Ale jedna dwie takie maszyny w teamie przeciwnym i rozgrywka nie ma sensu.

Dzieje się to samo co w WOT po wprowadzeniu rakowatych kołowców z wyuzdanymi parametrami.

prawiejakzywiec666 #2 Posted 21 November 2021 - 11:39 PM

Command Chief Master Sergeant

• Advanced Member
  • 22905 battles
  • 578
  • [-WRE-] -WRE-

Przestań,

Są to b. dobre samoloty ale w większości przypadków pilotowane przez gości bez mózgu. Delikatne i bez bomb. Wystarczy, że są mapy z fabrykami i potrafi być problem. 

A noble strimer when he is not strimin:
Noble strimer not strimin

Templarus #3 Posted 26 November 2021 - 07:41 PM

Master Sergeant

• Beta Tester
  • 2212 battles
  • 79

View Postprawiejakzywiec666, on 21 November 2021 - 11:39 PM, said:

Przestań,

Są to b. dobre samoloty ale w większości przypadków pilotowane przez gości bez mózgu. Delikatne i bez bomb. Wystarczy, że są mapy z fabrykami i potrafi być problem. 

Na jakiej podstawie to piszesz?

Grałeś sobie 5 tierem szturmowca gdzie w grze na stronę są po 2-3XP-54? Pograj, albo bombowcem, albo czymkolwiek innym.

Zwoła się kilka mend i psują rozgrywkę wszystkim innym.

WG zrobiło taki sam strzał w kolano jak w wot ale to mnie już nie dziwi.

prawiejakzywiec666 #4 Posted 27 November 2021 - 08:08 AM

• Advanced Member
  • 22905 battles
  • 578
  • [-WRE-] -WRE-

View PostTemplarus, on 26 November 2021 - 07:41 PM, said:

Na jakiej podstawie to piszesz?

Grałeś sobie 5 tierem szturmowca gdzie w grze na stronę są po 2-3XP-54? Pograj, albo bombowcem, albo czymkolwiek innym.

Zwoła się kilka mend i psują rozgrywkę wszystkim innym.

WG zrobiło taki sam strzał w kolano jak w wot ale to mnie już nie dziwi.

Tak się dziwnie składa, że mam trochę więcej doświadczenia niż Ty i wiem o czym piszę. Ostatnio jest wysyp dzbanów na tierach 8-10 takich co kompletnie nic nie ogarniają. Najprawdopodobniej z wota co po 20 bitwach operują premką na 8 tierze.

Adamorr #5 Posted 27 November 2021 - 08:15 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 8653 battles
  • 384
  • [_UN_] _UN_
prawiejakzywiec666 ma rację ale widzi to jako bardzo doświadczony gracz. Fakt,  jest to OP samolot. Ale jest parę takich samolotów w grze. Jak ktoś w LF się uprze to nie polatasz.  I ja to widzę tak , że ten samolot mają w większości doświadczeni gracze ponieważ trzeba było  jakiegoś wysiłku i czasu aby go zdobyć . Gracze którzy zapłacili kasą  są w mniejszości. Dlatego rozumiem frustracje innych. Mnie osobiście wkurza B29C. Jak dobry gracz wsadzi tam wypasioną załogę to ciężko go zestrzelić samotnie.

prawiejakzywiec666 #6 Posted 27 November 2021 - 09:03 AM

• Advanced Member
  • 22905 battles
  • 578
  • [-WRE-] -WRE-

View PostAdamorr, on 27 November 2021 - 08:15 AM, said:

prawiejakzywiec666 ma rację ale widzi to jako bardzo doświadczony gracz. Fakt,  jest to OP samolot. Ale jest parę takich samolotów w grze. Jak ktoś w LF się uprze to nie polatasz.  I ja to widzę tak , że ten samolot mają w większości doświadczeni gracze ponieważ trzeba było  jakiegoś wysiłku i czasu aby go zdobyć . Gracze którzy zapłacili kasą  są w mniejszości. Dlatego rozumiem frustracje innych. Mnie osobiście wkurza B29C. Jak dobry gracz wsadzi tam wypasioną załogę to ciężko go zestrzelić samotnie.

Takiemu B29C daj polatać i rób swoje. Ludzie bardzo często skupiają się na nim i przegrywają mecze.

Zajmuj sektory, B29C jest wolny i sam nie ogarnie mapy.

Adamorr #7 Posted 27 November 2021 - 09:06 AM

Senior Master Sergeant

• Conquest Member
  • 8653 battles
  • 384
  • [_UN_] _UN_
Też to ostatnio odkryłem. Ale ile razy mnie zestrzelił.....

Templarus #8 Posted 27 November 2021 - 05:29 PM

Master Sergeant

• Beta Tester
  • 2212 battles
  • 79

View Postprawiejakzywiec666, on 27 November 2021 - 08:08 AM, said:

Tak się dziwnie składa, że mam trochę więcej doświadczenia niż Ty i wiem o czym piszę. Ostatnio jest wysyp dzbanów na tierach 8-10 takich co kompletnie nic nie ogarniają. Najprawdopodobniej z wota co po 20 bitwach operują premką na 8 tierze.

Nie neguję Twojego doświadczenia, niemniej patrzysz na to zupełnie ze złej perspektywy, oczywiście, że i mnie udało sie zestrzelić dzbana w XP nawet takim Iłem 2, co nie zmienia obecnej sytuacji, muszę albo użerać się z wysypem tych maszyn wybierając adekwatny samolot do nawiązania walki z nimi albo zwyczajnie nie odpalać gry. Latanie tym czym lubię i chcę powinno być dla gry priorytetem (nie wyjeżdżaj mi tylko z truzimem, że posiadacze XP-54 latają właśnie czym chcą.)

Tu graczy i tak nie jest dużo, skrzywienie rozgrywki takimi samolotami uczyni dla większości miernot, w tym mnie, grę niegrywalną.

Ja się nie użalam nad skillem graczy tylko nad przesadzonymi parametrami XP

prawiejakzywiec666 #9 Posted 28 November 2021 - 07:27 PM

• Advanced Member
  • 22905 battles
  • 578
  • [-WRE-] -WRE-
Parametry XP są przegięte to fakt ale WG nic z tym nie zrobi. Dyskusja na ten temat trwa już od jakiegoś czasu.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users